نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل احساسی عاطفی

1783
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39917
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل احساسی عاطفی

سلام من ۱۷ سالم هست در حال تحصیل هستم
    من سال دهم با همکلاسیم صمیمی شدم و در تابستون برای هم کلاس گزاشتیم و قهر کردیم سر هیچی امسال قرار بود مدریسش عوض بشه که نشد دوباره با هم تو یه مدرسه افتادیم هر روز همو میبینیم از حرص هم با یکی دیگه میچرخیم من دلم براشون خیلی تنگ شده اونم همینطوره مطمئنم چون ما همه چیمون عین همه ما چجوری میتونیم آشتی کنیم از روی غرور با هم حرف نمیزینیم...همه حواسم موقع درس به خاظچطراتمونه بد جور بهم ریختم ناراحتم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39598
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل احساسی عاطفی

سلام دوست عزیز.
    ببین عزیزم اول اینو بدون که روز های مدرسه خیلی بهتر از اونی هستن که با قهر بخوای خرابسون کنی دوما برای استی با دوستتون هم به چند تا چیز توجه کن:
    اول اینو بدون هر چقدر قهر ظولانی تر بسه فاصله ها زیاد تر میسه پس یک نفر باید ناچارا بیاد جلو اگر واقعا دوستیتون ارزسمنده
    ثانیا ببین که این خانم واقعا دوست خوبیه!یک بار قبل هر چیز راجب همه رفتاراس فکر کن ببین کسیه که تورو بالا میبره و در پیسرفت تو در هر زمینه ای کمک میکنه یا فقظ دوستی است که اخلاقاتون مثل همه؟اینو بدون درسته بخسی از ملاک دوستی های صمیمی سباهت است ولی دوستی های واقعی اون دوستی هایی هستن که دو ظرف مثل اینه برای هم هستن و در پی رفع عیوب هم میباسند و موارد دیگه...

حالا اگر دیدی خوب بود(همه حتی خود سما هم یک سری عیوبی داریم)اونوقت به ظور غیر مستقیم مثلا سر درس یا نمره یا هر چیز دیگه سر صحبت را باز کن و به زمان برای بهبود دوستیتون اجازه بده(حداقل2-3هفته) و یا از یک دوست مورد اعتمادت بخواه سما را استی بده یا هر مورد دیگه که خودت میدونی را به کار ببر ولی غیر مستقیم.اگر اونم مثل تو باسه و انقدر دلس برات تنگ سده باسه اونم یه عکس العملی انجام میده کم کم دوستیتون درست میسه.

میدونی من الان مدرسم تمام سده و واقعا دلم برای اون روزای محسر سدیدا تنگ سده(تو مدرسه قهر و استی زیاده همه ام تجربه اس را داستن)نزار این روزای خوب برات تلخ باسه و از همه مهمتر دوستی سر جای خود خوبه ولی نزار به درست لظمه بزنه

امیدوارم موفق بسی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    گاهی در این سن اینگونه اختلافات ممکن است به وجود آید اما اگر این رابطه برایتان ارزش دارد و فکر می کنید او می تواند دوست مناسبی برای شما باشد می توانید برای نگه داشتن این دوستی با ایشان در مورد اتفاقات افتاده صحبت کنید و به او یک پیشنهاد یک دوستی دوباره با مدیریت هردویتان را بدهید و سعی کنید در دوستی از وابستگی خوداری کنید و در مورد مشکلات و اختلافاتتان با یکدیگر صحبت کنید تا این اختلافات بزرگ و غیرقابل جبران نشوند.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa808 نمایش پست ها
    سلام من ۱۷ سالم هست در حال تحصیل هستم
    من سال دهم با همکلاسیم صمیمی شدم و در تابستون برای هم کلاس گزاشتیم و قهر کردیم سر هیچی امسال قرار بود مدریسش عوض بشه که نشد دوباره با هم تو یه مدرسه افتادیم هر روز همو میبینیم از حرص هم با یکی دیگه میچرخیم من دلم براشون خیلی تنگ شده اونم همینطوره مطمئنم چون ما همه چیمون عین همه ما چجوری میتونیم آشتی کنیم از روی غرور با هم حرف نمیزینیم...همه حواسم موقع درس به خاظچطراتمونه بد جور بهم ریختم ناراحتم
    سلام

کافیه یکیتون تواضع به خرج بده و پیشقدم بشه.

5. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    ببین عشق و غرور نمیتونن هم زمان در دنیای ما وجود داشته باشن یعنی اگر به غرورت بها بدی اونوقت نتیجه ای جز محروم شدن از عشق و دوست داشتن برات نداره پس بیش از هرچیز ازت میخام غرورتو کنار بزاری و به استقبال عشق و دوستی بری , یادت باشه زمان خیلی زودتر از اونیکه فکرشو میکنی در حال گذشتنه پس اجازه نده غرور امروزت باعث حسرت فردات بشه ...
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)