نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: از زندگی خسته شدم

3712
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39933
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از زندگی خسته شدم

سلام ، من چند ماهی هست که از زندگی زده شدم دوست ندارم زندگی کنم ،خیلی وقته انگیزمو از دست دادم ،هدفی نمیتونم انتخاب کنم ،تنبل شدم و اون ادم سابق که از کوچکترین کارها هم لذت میبرد و همیشه لبخند و خندیدن عادتش بود نیستم، حانواده خوبی دارم مشکل از خانوادم نیست من توی مرکز توجه خانوادمواین خیلی خوبه ،همه چیز برام فراهمه، امسال تازه وارد دبیرستان شدم و دبیرستان سختگیری هم داریم ،برخلاف سال های قبل که برای 25. هم گریه میکردم و نمره کارنامم از بیست پایین تر نمیومد امسال خیلی افت پیدا کردم،اعتیاد شدیدی به گوشی پیدا کردم و هکش سرم تو گوشی یا کتاب رمانه ،همه سرزنشم میگنن واسه نمره هام توی صورتم نمیگن ولی من حسش میکنم از توی چشماشون ،دوستامم بهم میخندن و خودشونو بالاتر از من میگیرم، واقعا کاش این زندگی زود تر تموم میشد، به هر دری زدم تا حالم بهتر شه توی همه سایتا رو گشتم ولی چیزی بهم امید نمیده ،واقها دیگه نمیکشم ،کاش زود تر خلاص میشدم ، اگه به فکر ابروی خانواده نبود تا الان خودمو کشته بودم ولی دلم برای مامانم میسوزه، حالم افتضاحه با این امید این پستو گذاشتم که یک نفر کمکم کنده تا ازین سیاه چاله در بیام، لطفا کمکم کنید
    15 ساله

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : از زندگی خسته شدم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که در این سن حساسیت های زیادی به موضوعات داشته باشید اما ممکن است خواندن رمان و گردش زیاد در اینترنت و گوشی یکی از عوامل افت تحصیلی شما باشد و شما را از اهداف اصلیتان دور نگه دارد و در کنار آن نوعی دیدگاه جدید را در شما شکل بدهد. سعی کنید برای بیرون آمدن از این احساسات برنامه ریزی داشته باشید و در برنامه ریزیتان بک سری برنامه ها را قرار بدهید از جمله درس، ورزش ، بیرون و تفریح و کارهای که می تواند حتی به صورت کوتاه مدت در شما احساس خوشایند ایجاد کند . هرفردی ممکن است در یک دوره به این احساسات دچار شود اما آن چیزی که اهمیت دارد این موضوع است که از این حالت تجربه کسب کنید و بتوانید شرایط بیرون آمدن از آن را محیا کنید با توجه به استعدادی که دارید می توانید راحت تر مسیر درست را پیدا کنید و برای رسیدن به اهدافتان از آن استفاده کنید. خودکشی راحل هیچ موضوعی نمی باشد پس بهتر است راحل های حل مسئله را آموزش ببینید تا راحل بهتری برای مشکلاتتان پیدا کنید . سعی کنید لیستی از کارهایی که به شما حتی به صورت کم حس خوب می دهد تهیه کنید و سعی کنید در برنامه هایتان از آن استفاده کنید.
    در صورتی که علایمتان با این کارکردها نیز بهبود نیافت بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی با یک مشاور صحبت کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40048
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از زندگی خسته شدم

به خاطر شرایط بلوغ معمولا این موارد طبیعی هست و در اکثر نوجوانها پیش میاد.

اگر دیدید خیلی تحملش سخته حتما به مشاور مراجعه کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)