نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: شرط عجیب نامزدم

5336
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1722
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شرط عجیب نامزدم

با عرض سلام و خسته نباشید.من 29 ساله و مطلقه هستم.در زندگی مشکلات فراوان داشتم در خصوص ایجاد رابطه با اشخاص متفاوت بعد از جدایی.حدود 1 سال است با شخصی آشنا شدم ک الان همه ی زندگی من شده.از گذشته ی من اطلاع دارد.مقداری را خودم گفتم و بخشی از گذشته ام را خودش فهمیده.اما با این وجود مرا بخشید.ولی الان کوچکترین حرکت من برایش سوال بر انگیز است و با اینکه من تمام تلاشم را میکنم اعتماد اورا جلب کنم مدام ب من شک دارد.حالا ب من گفته من تورا دوست دارم اما باید کارهایی ک تو در گذشته کردی من هم بکنم تا بی حساب شویم.با اینکه کاملا ب ایشان حق میدهم اما تحملش غیر ممکن است.و از آنجا ک ایشان میگوید من با این کار آرام میشوم من نمیدانم چکار کنم.من برای این رابطه با خیلیها جنگیده ام.از طرفی خوب میدانم ک دوستم دارد.اما تصور اینکه لحظه ای او با کسی باشد دیوانه ام میکند.من اشتباهات زیادی داشتم و ب این آقا حق میدهم.اما خیلی وقت است ک به رابطه ام پای بندم و هیچ مردی برایم مهم نیست.بدون ایشان زندگی برایم ممکن نیست.و تحمل این مصیبت مرا دیوانه میکند.تو رو خدا کمکم کنید چطور اطمینانش را جلب کنم ک او از تلافی صرف نظر کند؟در ضمن ایشان در شهر دیگری است من تهران و ایشان آبادان.و این فاصله کار مرا سخت میکند

2. کاربران زیر از sara_rahimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1722
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چگونه رابطه ام را نجات دهم؟کمکم کنید

ممنون میشم اگه کمک کنین

4. کاربران زیر از sara_rahimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1730
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم اینکه این اقا بهت شک داره حق بهش بده چون خیلی چیزا رو ازش پنهان کردی اونم فکر می کنه هنوز چیزای ناگفته هست بشین یه بار همه اتفاقات براش بگو اونایی که بهش گفتی و نگفتی حتی اگه خیلی بد باشه چون بلاخره می فهمه این خیلی بدتره منم این مشکل و با همسرم داشتم همه چیزو بهش گفتم حتی چیزایی که هیچ مردی نمی پذیره ولی اون پذیرفت و همه شکش به من برطرف شد

6. کاربران زیر از مرجان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان نمایش پست ها
    عزیزم اینکه این اقا بهت شک داره حق بهش بده چون خیلی چیزا رو ازش پنهان کردی اونم فکر می کنه هنوز چیزای ناگفته هست بشین یه بار همه اتفاقات براش بگو اونایی که بهش گفتی و نگفتی حتی اگه خیلی بد باشه چون بلاخره می فهمه این خیلی بدتره منم این مشکل و با همسرم داشتم همه چیزو بهش گفتم حتی چیزایی که هیچ مردی نمی پذیره ولی اون پذیرفت و همه شکش به من برطرف شد
    اون آقا حتی اگه قصد ازدواج هم می داشت ، نباید توی زندگی سابق ایشون کنکاش میکرد، این چه استدلالیه که شما میکنید که بشین یه بار همه ی اتفاقات رو براش بگه؟!!...
    یه وقت هست خود آدم می بینه طرف مقابلش جنبه ش رو داره براش تعریف میکنه، این حالت فرق میکنه با اینکه یه نفر به زور بخواد از زیر زبون دیگران مطلبی رو بکشه بیرون و بعدش هم بخواد از چیزهایی که متوجه شده گروگشی کنه و سو استفاده کنه، این کار اصلا کار اخلاقی ای نیست ..

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_rahimi نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید.من 29 ساله و مطلقه هستم.در زندگی مشکلات فراوان داشتم در خصوص ایجاد رابطه با اشخاص متفاوت بعد از جدایی.حدود 1 سال است با شخصی آشنا شدم ک الان همه ی زندگی من شده.از گذشته ی من اطلاع دارد.مقداری را خودم گفتم و بخشی از گذشته ام را خودش فهمیده.اما با این وجود مرا بخشید.ولی الان کوچکترین حرکت من برایش سوال بر انگیز است و با اینکه من تمام تلاشم را میکنم اعتماد اورا جلب کنم مدام ب من شک دارد.حالا ب من گفته من تورا دوست دارم اما باید کارهایی ک تو در گذشته کردی من هم بکنم تا بی حساب شویم.با اینکه کاملا ب ایشان حق میدهم اما تحملش غیر ممکن است.و از آنجا ک ایشان میگوید من با این کار آرام میشوم من نمیدانم چکار کنم.من برای این رابطه با خیلیها جنگیده ام.از طرفی خوب میدانم ک دوستم دارد.اما تصور اینکه لحظه ای او با کسی باشد دیوانه ام میکند.من اشتباهات زیادی داشتم و ب این آقا حق میدهم.اما خیلی وقت است ک به رابطه ام پای بندم و هیچ مردی برایم مهم نیست.بدون ایشان زندگی برایم ممکن نیست.و تحمل این مصیبت مرا دیوانه میکند.تو رو خدا کمکم کنید چطور اطمینانش را جلب کنم ک او از تلافی صرف نظر کند؟در ضمن ایشان در شهر دیگری است من تهران و ایشان آبادان.و این فاصله کار مرا سخت میکند
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    بنظر میرسه ایشون بیشتر در حال سوء استفاده هست تا در حال ابراز ناراحتی
    و تا حالا به این فکر کردید که اصلا چرا باید ناراحت باشه؟!!
    خب اینکه شما در گذشته یکسری روابطی رو داشتید چه ارتباطی به الان شما داره؟!

مهم این بود که این مدت که باهاش بودید نباید همزمان با شخص دیگری می بودید که نبودید و کار درستی انجام دادید
    یه کم با خودتون فکر کنید

بعضی وقتا ابراز احساسات برای اشخاصی که واقعا ارزشش رو ندارن باعث میشه بقول معروف فضا رو برای ارائه ی انواع تهمت ها باز ببینن و کارهای خودشون رو توجیه کنن
    در هر حال سرکار خانم فکر نمیکنید یه کم در این رابطه زیاده روی کردید؟
    تازه با اینهمه مشکلات و دوری و تهمت ها و منت هایی که ایشون براتون داشتن باز به دنبال برگردوندن ایشون هستید؟!!!! ...

8. کاربران زیر از MHY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1722
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت راهنماییتون اما باید اینو بگم من مقصر 100% هستم.آخرین رابطه ای ک قبل از ایشون داشتم حدود 2 ماه بعد از دوستی با ایشون تموم شد.میگم ک این آقا بزرگواری کرده ک من و بخشیده.شاید اگه من بودم نمیتونستم تحمل کنم.بازم میگم من کاملا مقصرم.همون موقع ک ایشون قضیه رو فهمید میخواست تموم کنه رابطه رو اما با خودش کلنجار رفت و با اصرار من بخشید.اما این از دلش بیرون نمیره.حق داره ب قول خودش بعضی وقتا فکر کردن بهش دیوونش میکنه.مقصر منم و میدونم همه میان سرزنشم میکنن الان.اما من ب اندازه ی کافی هم خودم خودم و سرزنش کردم هم از سمت ایشون سرزنش شدم.من الان دنبال نجات دادن رابطه ام.چون این مرد ارزششو داره.تجربم کم نیست و میتونم درک کنم ک این آقا واقعا دوسم داره.ممنون

10. کاربران زیر از sara_rahimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    11

مرسی بابت راهنماییتون اما باید اینو بگم من مقصر 100% هستم.آخرین رابطه ای ک قبل از ایشون داشتم حدود 2 ماه بعد از دوستی با ایشون تموم شد.میگم ک این آقا بزرگواری کرده ک من و بخشیده.شاید اگه من بودم نمیتونستم تحمل کنم.بازم میگم من کاملا مقصرم.همون موقع ک ایشون قضیه رو فهمید میخواست تموم کنه رابطه رو اما با خودش کلنجار رفت و با اصرار من بخشید.اما این از دلش بیرون نمیره.حق داره ب قول خودش بعضی وقتا فکر کردن بهش دیوونش میکنه.مقصر منم و میدونم همه میان سرزنشم میکنن الان.اما من ب اندازه ی کافی هم خودم خودم و سرزنش کردم هم از سمت ایشون سرزنش شدم.من الان دنبال نجات دادن رابطه ام.چون این مرد ارزششو داره.تجربم کم نیست و میتونم درک کنم ک این آقا واقعا دوسم داره.ممنون
    از اینکه صریح صحبت میکنم عذرخواهی میکنم، اما همینقدر که شما این مطالب رو میفرمایید، برعکس تصور خودتون، نشاندهنده ی تجربه ی کم شما در برخورد با آقایون هست، که هر چقدر هم باشه باز به تجربه ی ما و همکاران ما در برخورد با این مسائل نمیرسه

الان میفرمایید 2 ماه از رابطه تون با ایشون گذشته بوده که رابطه ی قبلی رو تموم کردید پس در بیشتر این مدت فقط با ایشون بودید

این نه تنها بزرگواری نیست که عین وقاحت هست که یک نفر بخواد روی یک مشکل طرف مقابلش دست بزاره و اون رو مستمسکی برای کار نادرست خودش قرار بده

سرکار خانم من رو ببخشید که نمیتونم خوشایند شما صحبت کنم اما واقعیت اینه که از دیدگاه من ایشون متأسفانه با دست پیش گرفتن و بزرگنمایی کردن این مسئله میخواد خودش رو و مشکلاتش رو پشت این مسئله پنهان کنه

من یک سؤال دارم:
    ایشون الان دارن به شما میگن باید باهاتون بی حساب بشن و از 1000کیلومتر اونطرف تر برای شما که باهاتون هیچ نسبت خاصی هم ندارن دارن خط و نشون میکشن و قهر و قهر کشی راه انداختن
    از طرفی میتونستن اصلا به روی شما نیارن و میگفتن فدای سرتون و نهایتا اینکه با محبت بیشتر سعی میکردن مانع بروز مجدد این رفتار در شما بشن

حالا سؤال من اینه که به کدوم یکی از رفتارهای بالا میگن بزرگواری؟ ...

12. 3 کاربران زیر از MHY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1722
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من این مسئله رو بهش گفتم ک تو ب من گفتی من رو بخشیدی پس اگه منو بخشیدی تلافی چیه؟میگه من تحمل کردم چون دوست داشتم الانم ببینیم تو میتونی تحمل کنی؟با این موافقم ک ایشون کلا آدم خود پسندی هست ب خودشم گفتم.در ضمن ی چیزی هم هست.من هم دارم توی بعضی چیزا تحمل میکنم.ایشون هم از همسرش جدا شده و دوتا بچه داره ک بچه ها ب مادر سپرده شدن.اما هم مادر و هم بچه ها هنوز هم خونه ی مادر ایشون ک ایشون هم اونجا ساکن هستن رفت و آمد دارن.شما درست میگی.نمیدونم چرا در مقابل ایشون احساس ضعف دارم و واسه همین فکر میکنم نبودنش فاجعس.واقعا دارم دیوونه میشم.هیچ حال خوشی ندارم اگه بهم بگین ی احمق روانیم کاملا حق دارین

14. کاربران زیر از sara_rahimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیزم شما ابدا مشکلی ندارید فقط دوست دارید به این آقا پناهنده بشید که با این حرفها به نظر من ایشون پناهگاه و همراه خوبی نیست. تلافی کردن بین دو نفر که قراره باهم زندگی کنن معنی نداره.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

16. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1742
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانم مشاور من یک مشکلی دارم که خیلی به مشاوره شما نیاز دارم
    من 22سال ازدواج کردم ازدواج فامیلی دور و بدون تمایلی که خودم داشته باشم دو تا بچه دارم یک دختر یک پسر تا الان خیلی تحمل کردم تا به خاطر بچه هام زندگی کنم چون شوهرم نه اخلاق خوبی با من و بچه هاش داره نه با خانواده ام 22 سال پیش یه معامله ای با پدرم کرد که اون معامله کلاه برداری از اب در اومد وپدرم همه سرمایش که رفت هیچ خودش هم سکته کرد وعمرش داد به شما خلاصه در این معامله تمام جهیزیه و طلا یی که کادو عروسی بود دراین معامله رفت ولی 22 سرکوفتش برای من موند من تحمل کردم ولی الان بچه ها بزرگ شدن و دیگه نمی تونم به زنگی ادامه بدم فقط برای این نیست چون شوهرم نه اخلاق خوبی داره نه اسایشی برای من میگذاره هرروز به خاطر یه مسایل بیخودی جنگ ودعوا راه میندازه و ازاینهاگذشته صبح تا شب پای ماهواره میشینه و کلیپ های بسیار بدخارجی میبینه من درسته زیبایی گذشته را ندارم ولی انقدر هم زشت نیستم که بخواد کل روز رافقط به تلویزیون چشم بدوزه من 17 ساله بودم همین بود خیلی وقتها فکر میکنم خیلی زندگی بی خودی داشتم اون نه پول خرجی که یه زن احتیاج داره تقبل میکنه نه تفریحیی واز نظر جنسی هم از طرف من صفر یک ماه یک باربه اصرار خودش در ضمن تفاوت سنی 13 سال بزرگتره هر وقت هم ادای طلاق کردم بازسرکوفت معامله قدیمی را به سرم می کوبه ومی گه که مهریه تو روز اول تو وخونواده ات گرفتی هیچ حقی نداری در ضمن رفت وامدی با خونواده خودم ندارم و تنها در کرج زنگی میکنم ببخشید طولانی شد ممنون

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1722
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی باران جون خدا کمکم کنه ک اتفاقی ک ب صلاحمه بیافته.
    المیرا جان من تو جایگاهی نیستم ک نظر کارشناسی بدم اما چون خودم جدا شدم این و بگم ک همسر سابق من عمرا رضایت ب طلاق نمیداد من 3 سال در گیر بودم و تو گوشش میخوندم همه چی بین ما تموم شده اما رضایت نمیداد تا اینکه گفتم توافقی حاضرم مهرم و ببخشم و جدا شم ک سه سوت راضی شد.الانم این حرف مفته ک میگه تو حقی نداری از نظر دادگاه اون هنوز باید به تو مهریه بده.اینارو میگه ک تو فکر کنی حقی نداری و بشینی سر جات.اگه ب مهریت احتیاج نداری خودت و راحت کن عزیزم.این کسی ک تو میگی بعید میدونم آب از دستش بچکه از اونورم داره عاصیت میکنه.البته من از ی وکیل شنیدم ک میگفت یهو بهش نگو توافقی.بعد از اینکه مطمئن شدی میخوای جدا شی مهرتو بزار اجرا.ب مرگ بگیرش ک به تب راضی شه.بعد بزار خودش بگه توافقی قبول.ببخشید طولانی شد من تجربشو داشتم گفتم وگرنه ن تخصصشو دارم ن چیزی

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    11

من این مسئله رو بهش گفتم ک تو ب من گفتی من رو بخشیدی پس اگه منو بخشیدی تلافی چیه؟میگه من تحمل کردم چون دوست داشتم الانم ببینیم تو میتونی تحمل کنی؟با این موافقم ک ایشون کلا آدم خود پسندی هست ب خودشم گفتم.در ضمن ی چیزی هم هست.من هم دارم توی بعضی چیزا تحمل میکنم.ایشون هم از همسرش جدا شده و دوتا بچه داره ک بچه ها ب مادر سپرده شدن.اما هم مادر و هم بچه ها هنوز هم خونه ی مادر ایشون ک ایشون هم اونجا ساکن هستن رفت و آمد دارن.شما درست میگی.نمیدونم چرا در مقابل ایشون احساس ضعف دارم و واسه همین فکر میکنم نبودنش فاجعس.واقعا دارم دیوونه میشم.هیچ حال خوشی ندارم اگه بهم بگین ی احمق روانیم کاملا حق دارین
    این درست نیست که این عبارات رو به خودتون نسبت بدید، شما نه حماقت دارید و نه بیماری روانی!!

شما فقط محبت لازم رو در زندگی سابقتون دریافت نکرده بودید که به همین جهت با اندک محبتی از ایشون بهشون علاقمند شدید حتی با اینکه محبتشون اصلا محبت واقعی نبوده و همراه با آزار بوده

اینکه شما با یک شخصی آشنا باشید حق شما هست و بهتره فردی رو بعنوان همراه و همدم خودتون انتخاب کنید که محبت خالصانه و صادقانه برای شما به ارمغان بیاره و قدر لبخندها و احساسات قلبی و حتی لحظاتی که با شما هست رو بدونه

بنظرتون وقتش نرسیده اون آقا رو دیگه فراموش کنید؟ ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد