نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فکر میکنم تو رابطه معلق موندم

1038
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر میکنم تو رابطه معلق موندم

سلام خدمت همگی
    سریع میرم سر اصل مطلب امیدوارم کسی بیدار باشه الان که راهنماییم کنه
    من حدود چند ماهه با پسری تو یکی از شبکه های اجتماعی آشنا شدم. ایشون تقریبا ۷ سال از من بزرگتر هستن. از اون روز تا الان هر روز به من پیام میدن و احوال پرسی میکنن. یا سوالاتی از این قبیل که امروز چطور بود؟ خوبین؟ چه خبر ؟ و گاهی میگن عکس بفرستین و خودشونم عکس میفرستن.
    اوایل تایم بیشتری میذاشتن و بیشترصحبت میکردن ولی کم کم این صحبتا کمتر شد. حالا جالبه که یه سری سیگنال ها از خودشون بروز میدن که آدمو پا بند میکنه ! مثلا از عکس تعریف میکنن و گاهی از خود بنده یا مثلا اگه طوریم باشه پیگیری میکنن. با هم چند باری بیرون رفتیم.
    ولی این رابطه بیشتر از این پیش نرفته! من حس میکنم کاملا معلقم. نه چیزی میتونم بپرسم نه ایشون چیزی میگن
    اینم بگم که از نظر کاری سرشون خیلی شلوغه یه علتش میتونه همین باشه. ولی اینم میدونم که حداقل میتونن رابطه رو پیش ببرن. سوال من اینه که من باید چیکار کنم؟ آیا میتونم چیزی بپرسم؟ اون وقت طرف مقابل نمیگه من که قولی نداده بودم؟؟ من که دوست پسر تو نیستم؟! اصلا قصدش از این ارتباط چیه؟! هیچ رابطه ی احساسی ای هم نداریم با هم ولی من دارم وابسته میشم!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : فکر میکنم تو رابطه معلق موندم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بهتر است با ایشان در مورد هدفشان از ارتباط با شما صحبت کنید تا مشخص شود درگیر چه نوع رابطه ای هستید و بعد از آن می توانید بهتر تصمیم گیری کنید ممکن است هدف ایشان تنها یک دوستی اجتماعی باشد و شما به رابطه ای بیشتر از این فکر کنید و این باعث شود توقعاتی داشته باشید که با هدفت ایشان از این رابطه هماهنگ نباشد و شما با خیال پردازی و برداشت اشتباه از توجهات او در شما وابستگی شکل بگیرد که برای شما آسیب هایی به همراه داشته باشد. دقت کنید که چون رابطه شما مجازی است بیشتر برای آشنایی و تصمیمات جدی تر نیاز به شناخت در دنیای واقعی می باشد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40045
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من متاهل هستم و همسرم همه جوره حرفم را گوش می دهد و دوستم دارد ولی من 7سال است به زن دیگری علاقه دارم و دوست دارم با ایشان ازدواج کنم ایشان نیز من را دوست دارد و مصمم به ازوداج با من است. لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در اول بهتر است سوالتان را در یک کامنت جدا بپرسید . ببینید دوست عزیز در هرصورت شما متاهل هستید و رابطه متاهلی همراه با تعهد می باشد و داشتن یک رابطه خارج از آن یعنی خیانت که می تواند تاثیر زیادی بر روند زندگی شما و همسرتان بگذارد و ایشان اعتمادشان را به شما از دست بدهند دقت کنید که ایشان زندگیشان را کنار شما سرمایه گذاری کرده اند و شما 7 سال از زندگی را که به فرد دیگری فکر می کنید و رابطه دارید که می توانستید زندگی متفاوت و بهتری را با همسر خود داشته باشید. بهتر است اول تکلیف این رابطه با همسرتان را مشخص کنید و بعد وارد یک رابطه دیگر شوید چون آسیب های آن برای هر سه نفر شما زیاد است. تا زمانی که شما بر رابطه دوم خود تمرکز داشته باشید نمی توانید توقع داشته باشید که این رابطه تمام شود و میل شما به این خانم کاهش یابد. بهتر است به صورت حضوری برای گرایش به این خانم و بررسی این موضوع به روانشناس مراجعه کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)