نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پکیج کامل بددهنی ،بی احساس و سرد،خسیس،خیانت پیش

1568
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40071
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پکیج کامل بددهنی ،بی احساس و سرد،خسیس،خیانت پیش

بانویی 32ساله هستم.همسرم 35ساله و یک فرزند پسر 3ساله.
    هر دو تحصیلات تکمیلی داریم و مثلا درس خوانده ایم اما از یک رابطه سالم و دوستانه برقرار عاجزیم.
    ما از دو فرهنگ متفاوت خراسان شمالی و بندرعباس هستیم.افرادی سنتی و بسته و مذهبی و برعکس ما رفتاری گرم و صمیمی.حال تفاوت در رنگ پوست و نوع پخت غذا و ...
    به اصرار ایشون بعد از دو سال خواستگاری سنتی با علم به این تفاوت ها بهشون جواب مثبت دادم چرا که فکر میکردم ایشون آدم رمانتیک و بدون گرا هستند ولی بعد لز آشنایی و نامزدی تفاوت ها دیده شد.و من خواستم رابطه رو کات کنم که با گریه و زاری مواجه شدم و متاسفانه احساساتی شدم و در این رابطه ماندگار شدم.
    دو ماه بعد از عقد متوجه رابطه تلفنی با نفر سوم شدم و این داستان هنوز ادامه داره.هر چند ماه یکبار یک نفر سومی هست که این همسر جان با یک شخصیت دروغین باهاش ارتباط عاطفی برقرار میکنه.اما دریغ از یک مقدار توجه و عشق به من.توی این مدت بسیار بددهن شده و خیلی فحش میده بهم.من اوایل با کلمات زیبا و قشنگ راهنمایی اش میکردم اما الان آیینه رفتار خودش شدم سرد و بی احساس و انتقام جو.
    از طرفی درآمد بسیار خوبی داره اما کیفیت زندگی مون متاسفانه افتضاح هست فقط دنبال خرید ملک و املاک هست اما از لباس و پوشاک و آراستگی منزل و غذای خوب خبری نیست.
    درخواست مهریه دادم اما بخاطر یک فرزند از آینده واهمه دارم.چکار کنم من ؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : پکیج کامل بددهنی ،بی احساس و سرد،خسیس،خیانت پیش

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بهتر بود این تفاوت ها را در همان اول و در دوران نامزدی جدی می پنداشتید و با یک روانشناس به صورت حضوری در این زمینه مشورت می کردید. با توجه به اینکه ایشان خیانت های مکرر دارند و به امور زندگی به گفته شما درست توجه نمی کنند بهتر است به صورت حضوری با ایشان برای بررسی دقیق به روانشناس مراجعه کنید دقت کنید که تنها ماندنتان در این زندگی به پسرتان کمکی نمی کند و بهتر است کنار این ماندن برای بهبود روابطتتان نیز قدمی بردارید تا زمانی که شما نیز مانند ایشان رفتار کنید دخترتان نمی تواند یک الگوی مناسب برای رفتارهایش داشته باشد و روابطتتان نیز تغییری نخواهد کرد بهتر است توجه کنید که این مشکلات به چه دلیل به وجود آمده است تا بتوانید دلایل آن را شناسایی کنید و بعد با تغییر بتوانید شرایط بهتری را ایجاد کنید . تفاوت های فرهنگی شما می تواند تاثیر زیادی بر روند زندگی شما داشته باشد بهتر است در این موارد با همسرتان صحبت کنید و بدون توهین و مقصر جلوه دادن یکدیگر به یک توافق کلی برسید . در این مورد به صورت حضوری بهتر است وارد پروسه خانواده درمانی شوید تا بررسی های دقیق تر صورت گیرد و دلایل رفتار همسرتان شناسایی شود مخئصا خیانت که می تواند تاثیر زیادی بر روند زندگی خودتان و فرزندتان داشته باشد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)