نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ترديد در ازدواج

9949
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ترديد در ازدواج

باسلام
    سابقا از مشاوره ها و راهنمايي هاي شما درخصوص خواستگارم كه عليرغم رابطه سه ساله و علاقه زيادمون من رو بدليل اختلاف زياد قد ترك كردن بهره مند شدم، اين اقا بعد از چهل روز دوباره برگشتن و ابراز ميكنن كه علاقه اشون بمن قابل فراموشي نيس و بازهم فرصت ميخوان براي فكر و رفتن به مشاوره،موضوع اينه ك ما هردو متوجه رفتار خاص ديگران شديم وقتي كه مارو باهم مي بينن و اين هردوي مارو آزار ميده،ولي خود ما بااين تفاوت مشكلي نداريم وقتي كنار هم هستيم مطمئنيم ك اين موضوع بي اهميته و ما واقعا كنار هم آرامش داريم اما وقتي از هم دور ميشيم دوباره شك و ترديد به سراغمون مياد.سوال من اينه ايا بعد ازدواج و كنارهم بودن هميشگيمون اين موضوع به مرور فراموش و عادي ميشه يااينكه رفتار ديگران در كنار بروز مشكلات ديگه باعث فاصله ما از هم ميشه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ترديد در ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط Golesang2 نمایش پست ها
    باسلام
    سابقا از مشاوره ها و راهنمايي هاي شما درخصوص خواستگارم كه عليرغم رابطه سه ساله و علاقه زيادمون من رو بدليل اختلاف زياد قد ترك كردن بهره مند شدم، اين اقا بعد از چهل روز دوباره برگشتن و ابراز ميكنن كه علاقه اشون بمن قابل فراموشي نيس و بازهم فرصت ميخوان براي فكر و رفتن به مشاوره،موضوع اينه ك ما هردو متوجه رفتار خاص ديگران شديم وقتي كه مارو باهم مي بينن و اين هردوي مارو آزار ميده،ولي خود ما بااين تفاوت مشكلي نداريم وقتي كنار هم هستيم مطمئنيم ك اين موضوع بي اهميته و ما واقعا كنار هم آرامش داريم اما وقتي از هم دور ميشيم دوباره شك و ترديد به سراغمون مياد.سوال من اينه ايا بعد ازدواج و كنارهم بودن هميشگيمون اين موضوع به مرور فراموش و عادي ميشه يااينكه رفتار ديگران در كنار بروز مشكلات ديگه باعث فاصله ما از هم ميشه؟
    سلام

واقعا خوشحالم که آقا دوباره برگشت و بی وفایی نکرد... بخدا مهم نیست بیخودی زندگی رو واسه خودتون تلخ نکنید...قدرشو بدونید..دیگران در هر صورت حرف میزنن حتی قد شما خیلی بلندتر هم می بود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

واقعا خوشحالم که آقا دوباره برگشت و بی وفایی نکرد... بخدا مهم نیست بیخودی زندگی رو واسه خودتون تلخ نکنید...قدرشو بدونید..دیگران در هر صورت حرف میزنن حتی قد شما خیلی بلندتر هم می بود
    خيلي ممنونم ازينهمه محبت و دلگرمي شما دوست بزرگوار،ولي با وجود برگشتشون ترديد بسياري دارن و رو من هم تاثير گذاشته.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Golesang2 نمایش پست ها
    باسلام
    سلام
    به نظر من اگه خودتون دوتا واقعا همو دوست داشته باشید دیگه حرفی نمی مونه من خیلیا رو دیدم که باهم اختلاف قد ۲۰-۳۰سانتی وحتی بیشترم دارن هم.. ولی اصلا این موضوع براشون مهم نیست وبراشونم مهم نیست که مردم چی می گن چون مهم دوطرفن که واقعا هم دیگه رو دوست داشته باشن .مردم هم شاید یه مدت الکی یه حرفایی بزنن ولی بعدش براشون عادی میشه ودهنشون بسته میشه.حتی اگه شما هیچ ایرادی هم نداشته باشید مردم همیشه دنبال اینن که یه چیزی پیدا کنن تا درموردش حرف بزنن پس دهن مردمو نمی شه بست ،شما بهتره به خودتون دوتا فکر کنید وگرنه اونا حرف خودشونو میزنن وبعداز یه مدتم میرن دنبال سوژه بعدی ...
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ببینید این موضوع اگر چیز بی اهمیتی برای ایشان بود این همه مراحله ازدواج شما به عقب نمی افتاد و بهتر است دقت کنید که ظاهر فرد چیزی است که هر روز با آن مواجهه هستید حتی اگر دیدگاه دیگران و تاثیر آن را بر شما نادیده بگیریم باز در آینده و بعد از زادواج نیز می تواند باعث مشکلات زیادی برای شما شود و بهتر است قبل از ازدواج در این مورد به توافق برسید و این موضوع برای هردوی شما حل شود و بعد وارد پروسه زادواج شوید . بهتر است در این مورد قبل از تصمیم نهایی برای ازدواج به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا افکارتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد