نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شک و بی اعتمادی

1337
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40095
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک و بی اعتمادی

من نزدیک سه سال و نیمه با نامزدم اشنا شدم .اوایل دوستیمون خیلی گرم و خوب بودیم البته نزدیک به هم بودیم شاید هر روز همو میدیدم ولی نزدیک به دوساله نامزدم برای کار رفت به تهران و ساکن تهران شد.ما هیچ چیزو از هم مخفی نکردیم از گذشته هر چی بود و شدو گذشت برای هم توضیح دادیم و چیزی از هم مخفی نداریم ولی تو این یک سال اخیر نامزدم رفتارش خیلی تغییر کرد یه جورایی اعتمادی دیگه به من نداره من بیرون میرم باید زنگ بزنم کجا هستم با کی هستم حتی بعضی شرایط تو خونه هم باشم اگه در حد دودقیقه هم گوشیم اشغال باشه شک میکنه که من با کی داشتم حرف میزدم یا .... و تهمتایه بی مورد که من با کسی در ارتباطم و ... در صورتی که وقتی پیش همیم هیچ کدوم از این مشکلاتو نداریم هیچ کدوم .این بگم حدود پنج شیش ماه پیش یکی مزاحمم شد من اومدم بهش گفتم ایشون از همون موقع دیگه اعتمادی به من نکرد فک میکرد من با اون ادم در ارتباطم که مزاحمم شده درصورتی که اگه این موضوعو نمیگفتم هیچ وقت ایشون متوجه نمیشدن.
    یه روز به خاطر این رفتارش یه دروغی بهش گفتم که به دو سه ساعت نشد راستشو گفتم بهشون ولی از اون موقع هربار اون موضوع رو تو سرم زده و یاداوری میکنه.یا اگه تلفن جواب دادنم یا پی امم به دو دقیقه بکشه شاکی میشن در صورتی که من خیلی راحت با مسائلش کنار میام اگه بگه من امروز نیستم من حرفی ندارم یا اگه ده بارم زنگ بزنم جواب نده باز من مشکلی ندارم نمیدونم چطور رفتار کنم واقعا از موضوع خیلی عاجز شدم لطفا راهنماییم کنیدممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شک و بی اعتمادی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ببینید دوس عزیز ممکن است ایشان از نظر شخصیتی نیاز به بررسی دقیق تر داشته باشند و همچنین ممکن است رفتارهایی که در این مدت شکل گرفته است باعث شده باشد که ایشان حساسیت بیشتری به رفتارهای شما نشان بدهند بهتر است برای بررسی دقیق این موضوع به صورت حضوری با یک روانشناس صحبت کنید . بهتر است قبل از تصمیم گیری برای تعهد رسمی این ازدواج مشاوره پیش از ازدواج را تجربه کنید تا در این مسیر به شما کمک کنند.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)