نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشق نوجوانی

1257
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق نوجوانی

سلام من یک پسر 15 ساله هستم که عاشق یک دختر 14 ساله شده ام اما متاسفانه تا بحال نتوانسته ام با ایشون ارتباطی برقرار کنم و هر بار که تلاش کردم به ایشون با تلگرام پیام بدم ایشون من رو بلاک کردن و به خاطر اون دختر خانم مدتی هست که کاملا افسرده شدم همچنین از نظر تحصیلی نیز بسیار افت کرده ام لطفا اگر میشه بهم بگید چطوری فراموشش کنم یا اینکه اگه بشه چطور رازیش کنم با من ارتباط برقرار کنه همچنین آیا ارتباط من و ایشون در این سن آیا درسته یا خیر؟ با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عشق نوجوانی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما در این سن نسبت به سن مخالف قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که با توجه به سن رشدی شما تا پایان نوجوانی تغییرات زیادی در احساسات و دیدگاهای و همچنین رشد عقلی، عاطفی، جنسی و.. شما ایجاد می شود و در آن زمان می توانید تصمیم گیری بهتری در این مورد داشته باشید اما در این سن روابط با این شکل تنها می تواند باعث شود شما تمام تمرکز خود را به ان اختصاص بدهید و وابستگی زیادی در این مورد برای شما و فرد مقابل رخ بدهد و بر دیگر عملکردهایتان و اهدافتان تاثیر گذارد بهتر است موقعیت رشدی و احساسات خود را بپذیرید و با برنامه ریزی در کنار احترام به داشتن این احساسات برای خودتان یک برنامه ریزی روزانه داشته باشید تا بتوانید عملکرد بهتری در دیگر اهدافتان داشته باشید و تمرکزتان بر این موضوع نیز کاهش یابد ورزش ر در برنامه روزانه خود قرار بدهید چون می تواند در داشتن احساسات بهتر به شما کمک کند. در صورتی که علایم افسردگی و این گرایش به گونه ای بود که برای شما قابل کنترل نباشد بهتر است به صورت حضوری به یک رواشناس مراجعه کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عشق نوجوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط Aschkanarsani نمایش پست ها
    سلام من یک پسر 15 ساله هستم که عاشق یک دختر 14 ساله شده ام اما متاسفانه تا بحال نتوانسته ام با ایشون ارتباطی برقرار کنم و هر بار که تلاش کردم به ایشون با تلگرام پیام بدم ایشون من رو بلاک کردن و به خاطر اون دختر خانم مدتی هست که کاملا افسرده شدم همچنین از نظر تحصیلی نیز بسیار افت کرده ام لطفا اگر میشه بهم بگید چطوری فراموشش کنم یا اینکه اگه بشه چطور رازیش کنم با من ارتباط برقرار کنه همچنین آیا ارتباط من و ایشون در این سن آیا درسته یا خیر؟ با تشکر
    درود
    آب نبات کشی بخورید
    به نظرم دوایه درد شما این است بروید سرکوچه مقداری دعوا کنید شرارت کنید ، از آنجا که از خاوران روز تا باختران روز جلویه گوشی موبایل چمباتمه زده اید انرژی تخلیه نشده در بدنتان اینطور بروز کرده.
    ضمنا خوردن ترشک هم خوب است!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد