نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: عدم تعادل همسر

2330
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40128
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تعادل همسر

سلام من مادر یه دختر یازده ماهه هستم که شیر من رو میخوره شوهرم از لحاظ روانی مدام اذیتم می کنه و بعد از اینکه من رو به هم میریزه تهدیدم می‌کنه که اگه گریه زاریتو تموم نکنی زنگ میزنم به مامانت
    چون مادرم دیابت داره و می‌دونه حالش بد میشه از این طریق میخواد آزارم بده
    بعلاوه اینکه خونواده همسرم شدیداً پرخاشگر هستن و پدر شوهرم جز دسته افرادی هست که وسط خیابون دعوا می‌کنه و گلاویز میشه
    از طریق خونواده اش هم من رو تهدید می‌کنه
    قبل از ازدواج و اوایل ازدواجمون خیلی کانتکت با خانوادش پیش اومد که هر بار از ترس طلاق و اینا بر می گشتم ما دو سال عقد بودیم و شش ماه بعد از عروسی حامله شدم و بعد از اون هیچ نزدیکی ای با من نداشته و مدام میگه چون تو دو سال عقد نذاشتی رابطه ای داشته
    باشیم که دروغ میگه نمیتونم باهات باشم الان تقریبا دو ساله که نزدیکی نداشتیم
    رفتارهای غیر نرمال داره بدترینش که هیچوقت یادم نمیره و تاثیر خیلی بدی روم گذاشت این بود که تو یکی از دعواهامون اوایل ازدواج یه چاقو برداشت و رو دستش چند تا خط انداخت و تمام زمین شد پر خون
    من واقعا نمی‌دونم باید چیکار کنم الان که بچه دارم باید چیکار کنم دلم برای دخترم میسوزه
    من محکومم به ادامه این زندگی؟ دخترم باید هر روز شاهد دعواهای ما باشه؟ راه درست چیه کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عدم تعادل همسر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر بود این رفتارها را در زمان عقد جدی می پنداشتید متاسفانه گاه افراد بخاطر ترس از طلاق یا اینکه فکر می کنند با زادواج این مشکلات برطرف می شود وارد پروسه زادواج می شوند در صورتی که با تعهد رسمی تر عموما مشکلات بیشتر می شود.با توجه به توضیحات شما دوست عزیز بهتر است به صورت حضوری با همسرتان وارد پروسه مشاوره شوید چون رفتارهای ایشان از نظر شخصیتی نیاز به بررسی دقیق دارد به نظر می رسد که شخصیت ایشان نیاز به بررسی دارد . گاهی اینگونه رفتارها هر روز در جلوی فرزندتان می تواند تاثیرات مخربی در روند رشدی ایشان داشته باشید از بحث در جلوی فرزندتان خوداری کنید تا جای ممکن و برای آسیب کمتر به خودتان و فرزندتان در زمان عصبانیت همسرتان وارد بحث با ایشان نشوید و در زمانی که آرام شدند با او صحبت کنید و اینکه شما دائم از نظر روحی بهم ریخته باشید نمی توانید انرژی لازم را برای رسیدن به فرزندتان و زندگیتان داشته باشد بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید چون فردی که دوسال رابطه جنسی نداشته باشد حتما دلیل برای آن وجود دارد ان هم دوسال اول زندگی مشترک و اینکه به دلایل دوران عقد است دلیل مناسبی نمی باشد و نیاز به بررسی دارد. شما می توانید وارد پروسه مشاوره شوید و این مسیر را نیز برای تلاش برای زندیگیتان انجام بدهید و در صورتی که این مسیر نیز موفقیت آمیز نبود تصمیم گیری دیگری برای زندگی مشترکتان بگیرید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40128
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر بود این رفتارها را در زمان عقد جدی می پنداشتید متاسفانه گاه افراد بخاطر ترس از طلاق یا اینکه فکر می کنند با زادواج این مشکلات برطرف می شود وارد پروسه زادواج می شوند در صورتی که با تعهد رسمی تر عموما مشکلات بیشتر می شود.با توجه به توضیحات شما دوست عزیز بهتر است به صورت حضوری با همسرتان وارد پروسه مشاوره شوید چون رفتارهای ایشان از نظر شخصیتی نیاز به بررسی دقیق دارد به نظر می رسد که شخصیت ایشان نیاز به بررسی دارد . گاهی اینگونه رفتارها هر روز در جلوی فرزندتان می تواند تاثیرات مخربی در روند رشدی ایشان داشته باشید از بحث در جلوی فرزندتان خوداری کنید تا جای ممکن و برای آسیب کمتر به خودتان و فرزندتان در زمان عصبانیت همسرتان وارد بحث با ایشان نشوید و در زمانی که آرام شدند با او صحبت کنید و اینکه شما دائم از نظر روحی بهم ریخته باشید نمی توانید انرژی لازم را برای رسیدن به فرزندتان و زندگیتان داشته باشد بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید چون فردی که دوسال رابطه جنسی نداشته باشد حتما دلیل برای آن وجود دارد ان هم دوسال اول زندگی مشترک و اینکه به دلایل دوران عقد است دلیل مناسبی نمی باشد و نیاز به بررسی دارد. شما می توانید وارد پروسه مشاوره شوید و این مسیر را نیز برای تلاش برای زندیگیتان انجام بدهید و در صورتی که این مسیر نیز موفقیت آمیز نبود تصمیم گیری دیگری برای زندگی مشترکتان بگیرید .
    02122354783
    شاد باشید
    ممنون از پاسخگوییتون، من دو سه روزه که با دخترم اومدم خونه پدرم چون شرایط خونه رو اصلا مساعد نمی بینم دخترم خیلی اذیت میشه از طرفی صفر تا صد نگهداری بچه با منه و تو اون وضعیت و شرایط روحی نمیتونم مراقبت لازم رو تو خونه خودم انجام بدم.همسرم دیروز با خانوادم تماس گرفته که میخوام دخترم رو ببینم طبق صحبتی که پدرم باهاش داشته گفتن که فعلا دست نگهدار تا شرایط یکم آروم شه. ولی می‌دونم به زودی میاد. من واقعا با وضعیت روحی ای که برام پیش اومده اصلا در خودم نمی‌بینم که بتونم برگردم خونه و این برنگشتن من قطعا تبعاتی داره، خانواده ها درگیر میشن بحث پیش میاد نمی‌دونم کار درست چیه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

باسلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    در صورتی که تصمیم نهایی خود را برای ترک این زندگی گرفته اید بهتر است به صورت قانونی اقدام کنید تا ایشان نتوانند آسیبی به شما وارد کنند و در مورد دخترتان نیز با توجه به صحبتهای شما حتی اگر ایشان برای مدتی دخترتان را از شما دور کنند ممکن است با شرایطی که دارند نتواند از او نگهداری کنند و تا جایی که من اطلاع دارم شرایط نگهداری فرزند تا سن 7 سالگی با مادر می باشد که در این مورد بهتر است با یک وکیل صحبت کنید . اما در صورتی که میخواهید به زندگی خود ادامه بدهید از این زمان استفاده کنید و از ایشان بخواهید به مشاوره با شما بیایند و مدتی را به هردویتان برای تصمیم گیری اختصاص بدهند تا بتوانید به نتایج بهتری دست پیدا کنید.
    02122354783

شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42126
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . من به تازگی متوجه خیانت همسرم شدم البته اون انکار میکنه اما من خیلی پیگیر شدم و مطمعن هستم که به من خیانت میکنه . اما نمیدونم چطور ثابت کنم چون از خونه رفتم حتی مقاله مشاوره طلاق فیلیا رو هم خوندم و اطلاعات مهمی رو کسب کردم اما نمیدونم میتونم ثابت کنم یا نه .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41926
    تشکـر
    35
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    من فکر کنم این چندان مهم نباشه که خیانت کرده
    اگر زندگی و همسرتونو دوست دارین دنبال علت خیانتش باشین..
    خیانت چیز خیلی بدیه و هیچ جامعه ای به این راحتی پذیرای خیانت نیست توی هر بخشی هم که میخاد باشه
    اما نه غیرقابل انکاره و نه غیرقابل پیش بینی.
    دنبال علت باشین و رفعش کنین اگر رفع نشد به فکر طلاق بیوفتید.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط iman074 نمایش پست ها
    سلام . من به تازگی متوجه خیانت همسرم شدم البته اون انکار میکنه اما من خیلی پیگیر شدم و مطمعن هستم که به من خیانت میکنه . اما نمیدونم چطور ثابت کنم چون از خونه رفتم حتی مقاله مشاوره طلاق فیلیا رو هم خوندم و اطلاعات مهمی رو کسب کردم اما نمیدونم میتونم ثابت کنم یا نه .
    شما به تازگی متوجه شدی ما از قبل متوجه خیانت زنت شده بودیم چیزی بش نگفتیم
    خب از بس تبلیغ مشاوره فیلیا میکنی زنت حق داره خیانت کنه!

تقصیر همون مشاوره فیلیا هستش که از بس تنگدستن نمیتونن پول درست حسابی به شماها بدن

شماها طفلکیها حق دارین همونقد که پول میگیرین مایه میزارین و این تبلیغات خنک و بیمزه و ضعیفتونم بخاطر پول ناچیزیه که میگیرین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)