نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: توهین در فضای مجازی

2567
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40143
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

توهین در فضای مجازی

سلام دوستان شاید موضوعی که بخوام بگم سطحی به نظر برسه اما میخوام بدونم توهین کردن تو فضای مجازی حکم داره اگر داره چیه ؟ از یه خانومی اومدم بار دوم خرید کنم تو محیط مجازی بهش بعد سی و هشت ساعت از واریز پول پیام دادم که کار من کی حدودا تموم میشه گفت صبوری کن گفتم من که نمیگم زود یا دیر حاضر کن میخوام حدود زمان رو بدونم گفت بهت خبر میدم گفتم باشه کی خبر میدی که کی حدودا نوبت منه گفت عجله داری پولت رو پس بدم منم بهش گفتم اگر میخوره ده روز اخر اسفند پس برگردون اگر نه که هیچ یه هو قاطی کرد که تا فلان روز که خیلی مونده بود اما پولت رو پس میدم و کلی تحقیرانه جواب داد و هزینه تراکنش هم کم کرد و از همه پیج ها بلاک کرد / منم خیلی بدم اومد از برخوردش با اکانت های دیگه رفتم بدون اینکه به خودش یا خانواده اش توهینی کنم خواستم مشکل رو حل کنم ولی هر بار با بی ادبی های بدتری روبرو شدم ... عذر میخوام ولی نشانگر های زشت و کلمات رکیک و توهین به خانواده ام و.... حالا میخوام بدونم بابت ادبیات زشتش من میتونم شکایت کنم یا نه ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : توهین در فضای مجازی

والا اگر بخای به خاطر این مسله خودتو عصبانی کنی مجبوری هر لحظه از زندگیت وقتتو به شکایتو اعصاب خوردی و این چیزا بگذرونی و نتیجش تلف شدن وقت هست
    اون کسی که ضرر میکنه اون هست که مشتری رو ازدست داده . یه فروشنده ای موفقه و همیشه کسب و کارش پررونق میمونه که توانایی ارتباط درست با مشتری رو بلد باشه وگرنه یه روز ورشکست میشه .در نتیجه اون یه روز نتیجه کاره خودشو میبینه و شما بهتره گذشت کنید.
    دنیا هم اینقدر بزرگه که وسیله مورد نظرتون رو از هرجایی و سایتی بخاین میتونید بخرید و نیازی نیست که وقته گران بهاتونو صرف اصلاح رفتار دیگران کنید چون نمیتونید کسی رو تغییر بدین .
    اما در مورد سوالتون نظر شخصیتم اینه که تو این مسله فکر نمیکنم بتونید کاری از پیش ببری چون اونم میتونه هزارتا دروغ و راست کنه و برعلیه شما حرف بزنه و بگه قصدتون مزاحمت بوده به خصوص که اکانت های مختلف درست کردید و شاید همه چیز برعلیه شما بشه .
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40143
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    والا اگر بخای به خاطر این مسله خودتو عصبانی کنی مجبوری هر لحظه از زندگیت وقتتو به شکایتو اعصاب خوردی و این چیزا بگذرونی و نتیجش تلف شدن وقت هست
    اون کسی که ضرر میکنه اون هست که مشتری رو ازدست داده . یه فروشنده ای موفقه و همیشه کسب و کارش پررونق میمونه که توانایی ارتباط درست با مشتری رو بلد باشه وگرنه یه روز ورشکست میشه .در نتیجه اون یه روز نتیجه کاره خودشو میبینه و شما بهتره گذشت کنید.
    دنیا هم اینقدر بزرگه که وسیله مورد نظرتون رو از هرجایی و سایتی بخاین میتونید بخرید و نیازی نیست که وقته گران بهاتونو صرف اصلاح رفتار دیگران کنید چون نمیتونید کسی رو تغییر بدین .
    اما در مورد سوالتون نظر شخصیتم اینه که تو این مسله فکر نمیکنم بتونید کاری از پیش ببری چون اونم میتونه هزارتا دروغ و راست کنه و برعلیه شما حرف بزنه و بگه قصدتون مزاحمت بوده به خصوص که اکانت های مختلف درست کردید و شاید همه چیز برعلیه شما بشه .
    ممنون اما بده دیگه اخلاقم خیلی بده نه فحش میدم نه تحمل فحش شنیدن دارم ... اکانت ها دروغین نبود همش اکانت اصلی خودم بود که اون نداشت و شماره هاشون هم به نام خودم هست اکانت جدیدی براش نزدم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    بیکاریدها ، بیخیال

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)