نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: راهنمایی کنید

1185
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1732
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

راهنمایی کنید

با سلام
    خانمی هستم 40 ساله حدودا 20 هست که ازدواج کردم و دارای چند فرزند هستم .وضعیت مالیمان خوب است اما شوهرم خیلی ولخرج است و از من می خواهد که کمتر خرج کنم در صورتی که من همیشه در عین قناعت زندگی کرده ام و می کنم.خانه دار هستم و وقتی از شوهرم درخواست پول می کنم می گوید که اقتصادی باش و کمتر خرج کن در صورتی که خودش به هر طریقه و برای هر کسی که دوست دارد خرج می کند .به نظر شما من باید چگونه برخورد کنم؟ مثل همه این سالها ساکت باشم و ادامه دهم؟ صبرم تمام شده و این مساله مرا خیلی عصبی می کند به طوری که دیگر نمی توانم کوتاه بیام و بیشتر وقتها جر و بحث می کنم.

2. کاربران زیر از مهاجر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط مهاجر نمایش پست ها
    با سلام
    خانمی هستم 40 ساله حدودا 20 هست که ازدواج کردم و دارای چند فرزند هستم .وضعیت مالیمان خوب است اما شوهرم خیلی ولخرج است و از من می خواهد که کمتر خرج کنم در صورتی که من همیشه در عین قناعت زندگی کرده ام و می کنم.خانه دار هستم و وقتی از شوهرم درخواست پول می کنم می گوید که اقتصادی باش و کمتر خرج کن در صورتی که خودش به هر طریقه و برای هر کسی که دوست دارد خرج می کند .به نظر شما من باید چگونه برخورد کنم؟ مثل همه این سالها ساکت باشم و ادامه دهم؟ صبرم تمام شده و این مساله مرا خیلی عصبی می کند به طوری که دیگر نمی توانم کوتاه بیام و بیشتر وقتها جر و بحث می کنم.
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    تا حالا در این زمینه باهاشون صحبتی هم کردین؟ ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1732
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راهنمایی کنید

بله به او می گویم که من اقتصادی هستم ولی او نیست اما نمی دانم چجوری باهاش صحبت کنم که از من نرنجد و ناراحت نشود

5. کاربران زیر از مهاجر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد