نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درمان استرس با کمک داروهای شیمیایی

1613
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40181
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان استرس با کمک داروهای شیمیایی

با سلام

بنده خیلی ساله استرس مزمن دارم و همین قضیه باعث شده از پیشرفت در کارهام بمونم و به چیزیکه میخوام نرسم
    خیلی سال پیش به روان پزشک مراجعه کردم و برام سیتالوپرام و آلپرازولام تجویز کرد
    خلاصه بگذریم که بعد از سالها قطع و وصل کردن مصرف دارو دوباره از تابستان یکم تنش و استرس بهم وارد میشه و مثل قبل حالم خوش نیست
    بنا به تجربه و شناختی که به بدن خودم دارم آلپرازولام نیم رو مثلا روزی یک نصف یا دو تا نصفه با فاصله می خورم که بتونم کار کنم و تو شرکت بمونم و از زندگی عقب نیوفتم !!!
    از عوارض و خطرات این دارو شنیدم , خیلی درباره اش تحقیق کردم و میدونم چه مشکلاتی وجود داره , ولی من بیمار هستم و واقعا نمیتونم دارو نخورم
    مثل کسیکه فشار خون داره و باید مدام دارو بخوره که فشارش به 16 - 17 و بالاتر نرسه و سکته بزنه
    از دکترها هم میپرسم میگن که کسیکه دارو براش خوبه و از زندگی نمی افته باید بخوره که بیماریش کنترل بشه
    یک دکتری بهم گفت دارو خوردن از حملات پنیک و استرس که بهتره , دارو بخور و به زندگیت برس , در غیر اینصورت جوری دیگه باید اذیت بشی و سر کار نری و افسردگی و ترس هات بیشتر میشه.
    میخواستم بدونم دوستان کارشناس در این انجمن چه نظر دارن ؟ من خودم کنار اومدم با اینکه بیمار اعصاب و روان هستم و استرس مزمن دارم , از مصرف دارو هم هیچ ترسی ندارم . ولی دنبال بهترین روش هستم.
    بله , آلپرازولام , زاناکس , نمیدونم کلردیازپوکساید و ... آلزایمر , گیجی , تاری دید و ... میاره ولی اگر دارو نخورم تپش قلب شدید , سرگیجه , احساس مرگ , فرار از کار و ... برام حاصل میشه

باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : درمان استرس با کمک داروهای شیمیایی

سلام

چرا سراغ طب سنتی نمیری؟

با روشهای طب سنتی اگه تغذیه سالم داشته باشی و هر از گاهی حجامت کنی، دیگه مجبور نمیشی اون داروهای آشغال رو بخوری.

اگه دنبال روشی بدون عوارض هستی، طب سنتی تنها روش بدون عوارض هست.

پولتو خرج غذاها و میوه هایی کن که پزشک طب سنتی میگه مناسب مزاجت هستن، هم از خوردنشون لذت میبری و هم تعادل مزاجتو بدست میاری و استرس کم کم از بین میره.

مثلاً میوه به، قلب رو محکم میکنه، به همین سادگی.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : درمان استرس با کمک داروهای شیمیایی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بله مصرف دارو برای بعضی از افراد که کارکرد آنها تحت تاثیر بیماریشان قرار می گیرد می تواند کمک کنند باشد اما بهتر است کنار مصرف دارو که به کنترل این بیماری و کاهش مشکلات آن می پردازد به صورت حضوری به روانشناس مجربی مراجعه کنید تا بررسی های دقیقی در مورد شکل گیری این استرس مزمن در شما صورت گیرد و دلیل آن شناسایی شود و با روش های چون روان درمانی و شناخت درمانی در این مسیر می توان در کنار مصرف دارو به شما کمک زیادی برای بهبود شرایط کند و با این دو مسیر در کنار یکدیگر نتایج بهتری به دست خواهید آورد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)