نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ترس ازاجتماع

1030
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1739
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس ازاجتماع

باسلام وخسته نباشی.من ۱۸سالمه .توکلاس وقتی معلم ازم سوال می پرسید:دستام عرق میکرد.لکنت زبان داشتم امانه زیاد.تپش قلب داشتم.یه باررفتم پیش مشاوره تاحدودی ازترسم کاسته شد.ولی بازاینطوری شدم می خوام برم سربازی .اگه اونجاازم سوالی بپرسن نتونم جواب بدم.توروخداکمکم کنید.این یکی ازبزرگترین مشکلاتمه اگه این مشکلم حل بشه فکرنکنم دیگه مشکلی بزرگترازاین داشته باشم

2. کاربران زیر از mehdi tak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ترس ازاجتماع

سلام
    احتمالا شما دچار اضطراب اجتماعی هستین باید مشاورتونو ادامه بدین و پیگیرش باشین در اینصورت این موضوع قابل حل هست و نباید نگرانتون کنه . در ضمن مطالب مشابه در سایت هست با عنوان هراس اجتماعی به اون هم مراجعه کنین. در ضمن تقویت اعتماد بنفس و همینطور خوش بینی به شرایط دراینباره مؤثر هست . مثلا اگر شما فکر کنین سؤالی که ازتون می پرسن رو بلد نیستید یا اینکه دیگران در مورد شما قضاوت بدی می کنن اضطرابتون بیشتر میشه ولی اگر با خوش بینی نگاه کنین حس میکنید سؤال پرسیده شده رو در حد توان پاسخ خواهید داد و اگر هم بلد نباشید از این به بعد یاد میگیرید و همین طور با اعتماد بنفس قضاوت دیگران براتون اهمیتی نخواهد داشت چون به قضاوتهای عادلانه و معقول خودتون از خودتون متکی هستید .

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد