نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: سردشدن من در رابطه جنسی

6508
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40196
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردشدن من در رابطه جنسی

سلام دوستان عزیزوقتتون بخیرو شادی

من 27 ساله نامزدم(عقدیم) 29 ساله است.
    من همیشه دختر گرمی بودم نسبت به مسائل جنسی و نامزدم هم همینطور
    دوران صیغمون وقتی راجب رابطه جنسی صحبت میکردیم من همیشه شوق داشتم و از خدا پنهون نیست
    از شما چه پنهون که منم مثل شوهرم دوست داشتم زودتر باهم رابطه داشته باشیم چون خیلی گرم بودم
    شوهرمو دوست دارم چه باطنی چه ظاهری مرد فوق العاده ایه

اما درست بعد از اولین رابطمون (البته رابطه کامل رو گذاشتیم برای بعد از عروسی)
    من اشتیاقم رو از دست دادم یعنی اونقدری که فکر میکردم رابطه جنسی لذت بخشه برام لذت بخش نبود
    یعنی فکرش برام تحریک امیزتر از واقعیته!!
    با اینکه تو رابطه خیلی به من احترام میگذاره و مثل ک جنتلمن رفتار میکنه
    جوری شده که اون علاقش نسبت به من بعد از رابطه هامون بشتر شده وابسته تر شده گرم تر شده
    اما من برعکس فقط می خوام تموم شه فقط می خوام از پیشم بره
    خیلی کلافه ام
    احساس میکنم دارم علاقم رو بهش از دست میدم
    من با این گرمی که داشتم فکر میکردم رابطه اتشینی با همسرم خواهم داشت اما مثل شکنجه شده برام!

شنیده بودم بعد از رابطه جنسی شوکی که به دختر پسر وارد میشه باعث میشه دخترها وابسته تر بشن ولی برای من برعکس شد
    این رو هم بگم قضیه خجالت هم نیست چون من از ظاهر خودم بسیار راضی هستم و هیچ خجالتی نمیکشم

چیکار باید بکنم ؟
    من هنوز به شوهرم حسم رو نگفتم و برعکس تعریفم کردم ازش اما چندباری از صورتم فکر میکنم فهمیده

اینم اضافه کنم که میل جنسیمو از دست ندادم هنوزم احساس میکنم بشدت گرمم هنوزم ناخواسته
    به رابطه جنسی فکر میکنم و فکر کردنش تحریکم میکنه اما وقتی به واقعیت میپیونده متنفر میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : سردشدن من در رابطه جنسی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به توضیحات شما نیاز است که به صورت دقیق این موضوع به صورت حضوری توسط روانشناس و در صورت نیاز متخصص ************ تراپی مورد بررسی قرار گیرد تا دلایل این اتفاق شناسایی شود . با توجه به این شما بیان کردید ایشان را دوست دارید و قبل از برقراری رابطه نیز تمایل به رابطه دارید . 1. آیا قبل از رابطه در فکرتان رابطه با ایشان وجود دارد که شما را تحریک می کند یا فرد یا حالت خاص دیگری وجود دارد؟ 2. آیا فانتزی خاصی در ذهن خود داشتید که در رابطه جنسی نتوانستید آن را تجربه کنید؟ 3. آیا شما خودارضایی دارید ؟غیر از این موارد نیاز است تصورات بنیادینتان نیز مورد بررسی قرار گیرد قبل از بررسی دقیق این موضوع نمی توان نتیجه گیری کرد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

عزیزم رابطه هنگام عقد با استرس زیاد همراهه شاید فشار و استرس روی شما

باعث شده اجازه نده لذت کافی رو ببرید.
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

4. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40196
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به توضیحات شما نیاز است که به صورت دقیق این موضوع به صورت حضوری توسط روانشناس و در صورت نیاز متخصص ************ تراپی مورد بررسی قرار گیرد تا دلایل این اتفاق شناسایی شود . با توجه به این شما بیان کردید ایشان را دوست دارید و قبل از برقراری رابطه نیز تمایل به رابطه دارید . 1. آیا قبل از رابطه در فکرتان رابطه با ایشان وجود دارد که شما را تحریک می کند یا فرد یا حالت خاص دیگری وجود دارد؟ 2. آیا فانتزی خاصی در ذهن خود داشتید که در رابطه جنسی نتوانستید آن را تجربه کنید؟ 3. آیا شما خودارضایی دارید ؟غیر از این موارد نیاز است تصورات بنیادینتان نیز مورد بررسی قرار گیرد قبل از بررسی دقیق این موضوع نمی توان نتیجه گیری کرد.
    02122354783

شاد باشید

سلام ممنون از پاسخگوییتون

1.بله وجود داره حتی به رابطمون فکر هم میکنم تحریک میشم!!!یا حتی نامزدم راجبش صحبت میکنه (وقتی که پیشم نیست) تحریک میشم
    و دوست دارم انجامش بدیم اما وقتی انجامش میدیم یا تاو موقعیت هستیم هیچ لذتی نمیبرم و تحریک نمیشم!بااینکه خیلی به عشق بازی
    و پیش نوازی هم علاقه داره و خیلی خوب انجامش میده فرد دیگه ای تو ذهنم نیست.

2.خیر فانتزی تو ذهنم نیست

3.شاید تو کل این 27 سال 3 یا 4 بار انجام دادم از سر کنجکاوی که علاقه ای ندارم بهش

خیلی ممنون

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40196
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام

عزیزم رابطه هنگام عقد با استرس زیاد همراهه شاید فشار و استرس روی شما

باعث شده اجازه نده لذت کافی رو ببرید.
    سلام
    مرسی
    اگه منظور شما استرس بارداریه ، ما رابطه کامل نداریم استرس بارداری ندارم
    ولی درکل حس خیلی بدی دارم انگار که دارم کار اشتباهی انجام میدم
    با اینکه همیشه فکر میکردم دوران عقد حتی اگه رابطه هم کامل باشه ایرادی نداره
    نمیدونم چم شده
    اصلا دوست ندارم همدیگر رو ببینیم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به توضیحات شما به نظر می رسد نیاز است تفکرات بنیادین شما در مورد رابطه جنسی مورد بررسی قرار گیرد چون شما تنها زمانی که با این موضوع مواجهه می شوید در مقابل آن واکنش نشان می دهد . بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی های لازم صورت گیرد دقت کنید این موضوعی است که با این میزان که شما بیان کردید می تواند به مرور بر روند رابطه شما با همسرتان نیز تاثیر گذارد پس بهتر است آن را جدی بگیرید .

02122354783
    شاد باشید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام شبت پرتغالی
    تو احتمالا قدیم ها و دوران مجردی فیلم های پورن میدیدی و فکر میکنی رابطه جنسی هم دقیقا باید مثل اون فیلم ها باشه در صورتی که حقیقت یه چیز دیگست این فیلم ها کلی روشون کار شده و از انواع موادهای تاخیری و بزرگ کننده استفاده شده
    نکته دیگه هم که ممکنه اتفاق افتاده باشه اینه که نامزدت اول به جای اینکه تحریکت کنه رفته سر اصل مطلب در صورتی که قبل از شروع رابطه باید حتما تحریک هایی برا 2 طرف انجام بشه

برا من که قسمت نشده هنوز انشا الله شما و نامزدتون از رابطه لذت ببرید
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40196
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به توضیحات شما به نظر می رسد نیاز است تفکرات بنیادین شما در مورد رابطه جنسی مورد بررسی قرار گیرد چون شما تنها زمانی که با این موضوع مواجهه می شوید در مقابل آن واکنش نشان می دهد . بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی های لازم صورت گیرد دقت کنید این موضوعی است که با این میزان که شما بیان کردید می تواند به مرور بر روند رابطه شما با همسرتان نیز تاثیر گذارد پس بهتر است آن را جدی بگیرید .

02122354783
    شاد باشید
    سلام خیلی ممنون از راهنمایی شما

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40196
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    سلام شبت پرتغالی
    تو احتمالا قدیم ها و دوران مجردی فیلم های پورن میدیدی و فکر میکنی رابطه جنسی هم دقیقا باید مثل اون فیلم ها باشه در صورتی که حقیقت یه چیز دیگست این فیلم ها کلی روشون کار شده و از انواع موادهای تاخیری و بزرگ کننده استفاده شده
    نکته دیگه هم که ممکنه اتفاق افتاده باشه اینه که نامزدت اول به جای اینکه تحریکت کنه رفته سر اصل مطلب در صورتی که قبل از شروع رابطه باید حتما تحریک هایی برا 2 طرف انجام بشه

برا من که قسمت نشده هنوز انشا الله شما و نامزدتون از رابطه لذت ببرید

نه اصلا نمیدیدم و علاقه ای نداشتم اینکه میگم گرم بودن بیشتر علاقم به رابطه جنسی عاشقانه بود
    و از این فیلمهای پورن تنفر دارم.
    و اتفاقا از لحاظ ظاهری فراتر از چیزیه که تصورش رو میکردم!!!!
    اگر منظور از سر اصل مطلب رابطه کامله ما رابطه کامل نداشتیم و فقط عشق بازی داشتیم
    و بیشتر از خودش تمرکزش رو من بود که به لذت برسم

اتفاقا چون هیجا مشکلی نیست نگرانم
    اون اسرار داره مدام باهم باشیم وو من فراری همش ناراحته ازم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من احتمالا بهتر نیس نظر بدم تو این مورد
    اما دو عامل خیلی مهم رو من برداشت میکنم که باعث شدن اینقدر بهم بریزید . مورد اول تصور و خیال پردازی و سرمایه گذاری بیش از حد رو یه موضوع هس.
    مورد دوم تاثیر این مورد اول تو بقیه جنبه های زندگیتون.
    من فکر میکنم شما همونطور هم که خودتون گفتید قبل ازدواج یه خیال پردازی و تصور بیش از حد از اون چیزی که بوده رو برا خودتون درست کردید و چبسا ملاک اصلی بودن براتون در ازدواج، گرچه درست هم هست ولی در حالی که شاید این بیش از حد توجه و تصور و بزرگ نمایی اشتباه بوده! تمرکز روش باعث شده که الان اون چیزی که میخاستید نباشه و این احساس رو برا همین دارید و در حالی که مطمئن ملاکای خیلی مهم دیگه ای رو هم که باید باشن و هستن اینارو باعث شده نبینید !!!دوست داشتن طرف مقابل و عشق و علاقه تفریح گردش صداقت خیلی خیلی ویژگی های خوب دیگه.
    من فکر میکنم چون این موردی که بهش تمرکز کردید و خیلی براتون مهم بوده این خیال پردازی یا بیش از حد بزرگ کردن باعث شده اون چیزی که میخاستید نشه و بجای جذب کردن باعث شده دفع بشید
    اما زندگی همش این نیست. گاهی ممکنه ادم چیزایی خیلی خیلی با ارزشی در دست داشته باشه که یه مورد باعث شه خوبیای دیگه رو نبینه و خدای نکرده بعده، از دست دادنشون ادم میفهمه ...

برای همین من فکر میکنم رو چیزای دیگه هم فکر کنید
    علاوه بر این با همسرتونم صحبت کنید صحبتی که با دید کمک و راهنمایی و کم کردن بهتون باشه منظورتون رو درست بهشون بگید و برسونید.
    امیدوارم نظرم مید بوده باشه.

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط دخترشرقی نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزوقتتون بخیرو شادی

من 27 ساله نامزدم(عقدیم) 29 ساله است.
    من همیشه دختر گرمی بودم نسبت به مسائل جنسی و نامزدم هم همینطور
    دوران صیغمون وقتی راجب رابطه جنسی صحبت میکردیم من همیشه شوق داشتم و از خدا پنهون نیست
    از شما چه پنهون که منم مثل شوهرم دوست داشتم زودتر باهم رابطه داشته باشیم چون خیلی گرم بودم
    شوهرمو دوست دارم چه باطنی چه ظاهری مرد فوق العاده ایه

اما درست بعد از اولین رابطمون (البته رابطه کامل رو گذاشتیم برای بعد از عروسی)
    من اشتیاقم رو از دست دادم یعنی اونقدری که فکر میکردم رابطه جنسی لذت بخشه برام لذت بخش نبود
    یعنی فکرش برام تحریک امیزتر از واقعیته!!
    با اینکه تو رابطه خیلی به من احترام میگذاره و مثل ک جنتلمن رفتار میکنه
    جوری شده که اون علاقش نسبت به من بعد از رابطه هامون بشتر شده وابسته تر شده گرم تر شده
    اما من برعکس فقط می خوام تموم شه فقط می خوام از پیشم بره
    خیلی کلافه ام
    احساس میکنم دارم علاقم رو بهش از دست میدم
    من با این گرمی که داشتم فکر میکردم رابطه اتشینی با همسرم خواهم داشت اما مثل شکنجه شده برام!

شنیده بودم بعد از رابطه جنسی شوکی که به دختر پسر وارد میشه باعث میشه دخترها وابسته تر بشن ولی برای من برعکس شد
    این رو هم بگم قضیه خجالت هم نیست چون من از ظاهر خودم بسیار راضی هستم و هیچ خجالتی نمیکشم

چیکار باید بکنم ؟
    من هنوز به شوهرم حسم رو نگفتم و برعکس تعریفم کردم ازش اما چندباری از صورتم فکر میکنم فهمیده

اینم اضافه کنم که میل جنسیمو از دست ندادم هنوزم احساس میکنم بشدت گرمم هنوزم ناخواسته
    به رابطه جنسی فکر میکنم و فکر کردنش تحریکم میکنه اما وقتی به واقعیت میپیونده متنفر میشم

سلام

این مشکل در برخی دخترها پیش میاد. اغلب به امید حل شدن اونها مسئله رو نادیده می گیرند و خدمات دیگری رو جایگزین اون می کنند. رفته رفته مشکل به مرحله بازگشت ناپذیر می رسه و تا جایی که من در زندگیهای اینچنینی دیده ام، به جدایی می رسه حتی بعد از بیست سال. به همین دلیل، همونطور که بعضی دوستان مطرح کردند این مسئله را تحت مشاوره روانشناسان حل کنید یا ریشه یابی کنید. وگرنه، به طرف مقابلتون رحم کنید و جوانی او و خودتون رو بیهوده نابود نکنید.

در ضمن، این موضوع به هیچ وجه با مشاوره ************تراپ حل نمیشه بلکه ریشه ای تره.

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)