نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: افسردگی شدید

4669
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40253
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post افسردگی شدید

سلام ببخشید من یه پسر 18 ساله هستم و افسردگی گرفتم و هرکاری میکنم خوب نمیشه اصلا حوصله هیچ چیز رو ندارم حتی چیزایی که برام قیلا لذت بخش بودن باکوچکترین چیز بهم میریزم خیلی داغونم خیلی
    به دادم برسید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : افسردگی شدید

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دوست عزیز اطلاعات بیان شده توسط شما بسیار محدود می باشد بهتر است برای تشخیص گذاری دقیق به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید.
    1. چند مدت است اینگونه علایم را دارید؟
    2. آیا تغییراتی در میزان خواب و یا تغذیتان ایجاد شده است کاهش یا افزایش؟
    3. احساس گناه یا خود کم بینی در شما وجود دارد اگر پاسخ شما مثبت است چگونه می باشد؟
    4. علایمتان بعد از اتفاق خاصی شروع شده است؟
    5. تغییراتی در خوابیتان احساس می کنید؟
    6. احساس کسالت و یا کندی در حرکت را احساس می کنید؟
    7. با کاهش تمرکز در درس خواندن یا فعالیت های روزانه خود مواجهه شده اید؟
    برای تشخیص گذاری افسردگی به همه موارد بالاو موارد دیگری نیز نیاز می باشد و مدت آنها نیز تاثیر گذار می باشد همه انسان ها گاهی علایمی شبیه افسردگی را تجربه می کنند که بیش تر نیز بعداز یک اتفاق ناخوشایند رخ می دهد اما اگر دوره آن طولانی نشود و بر فعالیت های شغلی و اجتماعی او آسیب وارد نکند به مرور برطرف می شود . اما اگر احساس می کنید بیشتر از یک هفته می باشد که این علایم را دارا می باشید بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی لازم صورت گیرد. سعی کنید با تمام سختی که برایتان ممکن است وجود داشته باشد زمان زیادی را در رختخواب نمانید و سعی کنید ورزش را جز برنامه روزانه خود قرار بدهید و به فعالیت های بپردازید که حتی برای زمان کمی می تواند حالتان را بهتر کند و احساس بهتری تجربه کنید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354762

شاد باشید

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40866
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسردگی شدید

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad.masoud نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه پسر 18 ساله هستم و افسردگی گرفتم و هرکاری میکنم خوب نمیشه اصلا حوصله هیچ چیز رو ندارم حتی چیزایی که برام قیلا لذت بخش بودن باکوچکترین چیز بهم میریزم خیلی داغونم خیلی
    به دادم برسید
    این مطلب که از منابع قابل استناد تهیه شده رو مطالعه کنید. ایشالا که مفید باشه براتون.
    hamyarmag.com/depression

تا حد امکان سعی کنید بدون دارو درمانی انجام بشه چون ترک داروهای ضد افسردگی خودش یه داستانه!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد