نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ارضا شدن بدون انجام هیچ کار خاصی

8838
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

ارضا شدن بدون انجام هیچ کار خاصی

با سلام

من تا حالا سه بار بدون اینکه هیچ کار خاصی انجام بدم ارضا شدم، ینی یه چیزی مثل محتلم شدن تو خواب ولی تو بیداری اتفاق افتاده برام. میخواستم بدونم که طبیعی هست، نیست؟ درمان میخواد، نمیخواد؟ خوبه، بده؟

ضمناً من فُت فتـ ـیش دارم، یه بار فقط به پاهای خودم داشتم نیگاه میکردم اینجوری شد، یه بار دیگه داشتم تو یه جای گِلی راه میرفتم که کفش و جورابام گِلی شدن و اینجوری شدم، یه بار دیگه هم با کفش و جوراب رفتم تو آب که اینجوری شدم...

همیشه هم اینجوری نمیشم، فقط همین سه دفه بوده.

خود ارضایی هم بلد نیستم، اصلا هیچ وقت تمایلی هم به اینجور کارا نداشتم، ولی تو خواب زیاد محتلم میشم.

با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ارضا شدن بدون انجام هیچ کار خاصی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اصولاً از نشانه هاي سالم بودن يك جوان از نظر روحي و جسمي اين است كه در دوران جواني، چه در خواب و چه در بيداري نعوظ پيدا كند. اين حركت يا مولود خواب هاي مهيج و يا تجسم سيماي جنس مخالف و يا انديشيدن در مسائل جنسي است . ممكن است بر اثر خواب ديدن، جنابت و احتلام هم حاصل شود .هر وقت كيسه هاي مني به حد كافي پر شوند ،خود به خود احتلام ايجاد مي شود. جای هیچ گونه نگرانی نیست. اما اگر بدون تحریک شدن مایع منی از شما خارج می شود و قدرت کنترل آن را ندارید بهتر است برای بررسی دقیق تر با متخصص ارولوژیست مشورت کنید . در مورد فتیش بودن نیز اگر تنها سه بار این موضوع رخ داده است بهتر است به صورت حضوری برای بررسی دقیق این موضوع و تشخیص گذاری و کمک به شما در این زمینه با روانشناس صحبت کنید . در این زمینه سن شما و اینکه چند مدت است این موضوع را تجربه می کنید ؟ دیدگاهتان در مورد رفتارهای جنسی مختلف و... مورد اهمیت زیادی می باشد . اینکه آیا شما تصورات میسترس و اسلیو نیز دارید و یا تنها از دیدن کفش و جوراب و پا تحریک می شود ، یا رفتار جنسی خاصی مد نظر شما می باشد و...

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864

شاد باشید

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اصولاً از نشانه هاي سالم بودن يك جوان از نظر روحي و جسمي اين است كه در دوران جواني، چه در خواب و چه در بيداري نعوظ پيدا كند. اين حركت يا مولود خواب هاي مهيج و يا تجسم سيماي جنس مخالف و يا انديشيدن در مسائل جنسي است . ممكن است بر اثر خواب ديدن، جنابت و احتلام هم حاصل شود .هر وقت كيسه هاي مني به حد كافي پر شوند ،خود به خود احتلام ايجاد مي شود. جای هیچ گونه نگرانی نیست. اما اگر بدون تحریک شدن مایع منی از شما خارج می شود و قدرت کنترل آن را ندارید بهتر است برای بررسی دقیق تر با متخصص ارولوژیست مشورت کنید . در مورد فتیش بودن نیز اگر تنها سه بار این موضوع رخ داده است بهتر است به صورت حضوری برای بررسی دقیق این موضوع و تشخیص گذاری و کمک به شما در این زمینه با روانشناس صحبت کنید . در این زمینه سن شما و اینکه چند مدت است این موضوع را تجربه می کنید ؟ دیدگاهتان در مورد رفتارهای جنسی مختلف و... مورد اهمیت زیادی می باشد . اینکه آیا شما تصورات میسترس و اسلیو نیز دارید و یا تنها از دیدن کفش و جوراب و پا تحریک می شود ، یا رفتار جنسی خاصی مد نظر شما می باشد و...

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864

شاد باشید
    با تشکر از پاسخ خوبی که دادید.

این اتفاق همراه با تحریک به شدت بالا برام رخ میده، نه خود به خود.

اینکه نسبت به این مسایل تحریک میشم غیر طبیعیه ولی مشکلی ندارم، همیشه هم اینقدر شدت نمیگیره، هرچند اگر بخوام صادقانه بگم، اون سه بار واقعا احساس لذت هم بردم...

این اتفاق هم همزمان با یک احساس خلصه افتاد و ... میخواستم بدونم که اگر تو بیداری آدم اینطور بشه طبیعیه یا نه؟

در مورد اسلیو و ... من خودم از اینجور چیزا متنفرم. اگر بخوام ازدواج هم بکنم ترجیح میدم با کسی باشه که از اون چیزایی که من لذت میبرم لذت ببره تا پیش هم احساس تحقیر نداشته باشیم...

بابت لحن نسبتا صریحم عذر میخوام، اینطور مسایل رو آدم تایپ کنه راحتتره تا زبونی بگه، هرچند شاید نشه باز منظور رو به خوبی نوشت.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط qazmlp نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ خوبی که دادید.

این اتفاق همراه با تحریک به شدت بالا برام رخ میده، نه خود به خود.

اینکه نسبت به این مسایل تحریک میشم غیر طبیعیه ولی مشکلی ندارم، همیشه هم اینقدر شدت نمیگیره، هرچند اگر بخوام صادقانه بگم، اون سه بار واقعا احساس لذت هم بردم...

این اتفاق هم همزمان با یک احساس خلصه افتاد و ... میخواستم بدونم که اگر تو بیداری آدم اینطور بشه طبیعیه یا نه؟

در مورد اسلیو و ... من خودم از اینجور چیزا متنفرم. اگر بخوام ازدواج هم بکنم ترجیح میدم با کسی باشه که از اون چیزایی که من لذت میبرم لذت ببره تا پیش هم احساس تحقیر نداشته باشیم...

بابت لحن نسبتا صریحم عذر میخوام، اینطور مسایل رو آدم تایپ کنه راحتتره تا زبونی بگه، هرچند شاید نشه باز منظور رو به خوبی نوشت.
    سلام

این لینک رو بخونید

6. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

[QUOTE=Experience;282207]سلام

این لینک رو بخونید[L[/QUOTE

ممنون

من اعتقادی به طب سنتی ندارم ولی مطالب خوبی بود.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. من یبار با یه ارولوژیست تقریبا در این مورد صحبت میکردم پاسخش رو براتون میفرستم: چون گفتین با تحریک بالا صورت گرفته. اگر این تحریک بالا عاملش خودتون بودین، منظورم حتی فکر کردن ! خیلی جای نگرانی نیست . مخصوصا این مشکل در افرادی هس که زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی دارن.

اما نه اگر تحریک بدون اختیار شما و یهویی رخ داده بهتره با متخصصین در این مورد مشورتی کنید. .

9. کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    سلام. من یبار با یه ارولوژیست تقریبا در این مورد صحبت میکردم پاسخش رو براتون میفرستم: چون گفتین با تحریک بالا صورت گرفته. اگر این تحریک بالا عاملش خودتون بودین، منظورم حتی فکر کردن ! خیلی جای نگرانی نیست . مخصوصا این مشکل در افرادی هس که زود انزالی دارن.

اما نه اگر تحریک بدون اختیار شما و یهویی رخ داده بهتره با متخصصین در این مورد مشورتی کنید. .
    افکارم اونقدر عمیق نیست، ولی رو لمس و احساس سردی گرمی و دراوردن جورابام و... روی پاهام تحریک میشم و همین هم باعث تحریکم میشده. بعضی وقتا هم خیلی شدت میگیره.

من فکر کنم افراد نرمال رو لمس اعضای جنسی خودشون حساسن ولی من اینجوری نیستم و رو پاهام حساسم...

این که چرا اینجوری تحریک میشم و طبیعی نیست بحثش جداست... ولی این که به واسطه این تحریک محتلم میشم ینی زود انزالی؟ درمان هم باید بشه یا مشکل خاصی نیست؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من تا اون حد که پرسیده بودم خدمتتون جوابشون رو گفتم و در این زمینه سواد کاملی ندارم متاسفانه. بهتره باز از افراد متخصص بپرسین.

در ضمن خودتون میگید تو تحریک خیلی بالا این مورد رخ میده بنابراین شاید انزال زودرس نشه گفت! اما برای اطمینان همانطور که تو بالا فرمودن بهتره با یه متخصص مشاوره بگیرید

12. کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    سلام من تا اون حد که پرسیده بودم خدمتتون جوابشون رو گفتم و در این زمینه سواد کاملی ندارم متاسفانه. بهتره باز از افراد متخصص بپرسین.

در ضمن خودتون میگید تو تحریک خیلی بالا این مورد رخ میده بنابراین شاید انزال زودرس نشه گفت! اما برای اطمینان همانطور که تو بالا فرمودن بهتره با یه متخصص مشاوره بگیرید
    باشه
    ممنون

ضمناً عید و سال نو هم مبارک

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

چه جالب، میخواستم یه موضوع جدید با عنوان "رسیدن به ارگاسم، صرفا با دراوردن جوراب و تماشای پاهام" باز کنم که اینو دیدم!

الان اوضاع من نسبت به اون موقع خیلی فرق کرده!

خدا آخر و عاقبتم رو بخیر کنه...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)