نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: هیکل زنمو دوست ندارم

9294
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هیکل زنمو دوست ندارم

با سلام و خسته نباشید میخواستم بگم لطفا یه راه حلی جلوی پای من بگذارید چون هیچ کس نیست درک کنه من چی میگم
    من حدود 5 سال پیش رفتم خواستگاری دختر خانمی که یکی از آشناها معرفی کرده بود خانواده معمولی بودن دختر خانمم دختر محجوبی بود ولی من از همون اول هیکلشو دوست نداشتم به مادرم گفتم هیکلش قشنگ نیست و من نمیپسندم بعد از 2 هفته مادرم گف این دختره دختر خوبی بود منم گفتم من دوستش ندارم گفت بزار یه بار بریم باهاش بیرون حرفتو بهش بزن منم باهاش رفتم بیرون و توکافیشاپ بهش گفتم ببخشید من دوست دارم برین شما تا بهش گفتم زد زیر گریه منم دلم براش سوخت پا گذاشتم رو دلم گفتم بزار بیشتر بشناسمش هیچی به مادر گفتم باید زمان داشته باشم تا فکر کنم اونا گفتن باید حتما عقد کنید قبل از ماه رمضان یعنی کلا 3 هفته طول کشید از این صحبت من که مادرم گفتم الان خیلی زوده گفت نه طوری نیست که حتی یک روز قبل از عقد میخواستم عقدو بهم بزنم و مادر نزاشت و گفت مردم آبرو دارن مامان این کارو نکن ما خودمون دختر داریم . هیچی یه 3 سال عقد بودیم و من تو این سه سال با اخلاقیات ایشون آشنا شدم خیلی دختر حساسی بود و از همه مهم تر هیکلش بود که اصلا به سنش نمیخور خیلی بدنش پیر بود که من اصلا موقعی که لخت میشد اصلا نگاهش نمیکردم خیلی ناراحت شدم از این موضوع داغون شدم هیچی دلمو زدم به دریا و به خودش گفتم من هیکلتو دوست ندارم اونم زد زیر گریه من احمقم باز دلم سوخت پا گذاشتم رو خواسته هام گفتم طوری نیست یه جوری باهاش کنار میام و گناه داره هیچی دیگه الان 4 ساله ازدواج کردیم و یه بچه 2 ساله داریم که فقط دلخوشی من همین بچه شده اولی من شاید دوماهی یه بار با این خانم رابطه جنسی دارم سعی میکنم اصلا تو روشنایی نگاهش نکنم تا حالا مثل بقیه زن و شوهرها یک بارم حمام نرفتیم من اصلا لذتی از این این خانم نمیبرم به خدا توش موندم چیکار کنم زندگی واسه هر دو شده جهنم .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : هیکل زنمو دوست ندارم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات و نیازهای شما قابل درک می باشد اما بهتر بود در همان دوران تنها به دلیل ترحم وارد یک زندگی مشترک نمی شودید متاسفانه نادیده گرفتن این موضوع نه به نفع شما می باشد و نه این خانم چون حداقل علاقه به ظاهر یک فرد در مورد ازدواج یک امر مهم محسوب می شود . بهتر است اگر از نظر اخلاق و علاقه با فاکتور گرفتن از بدن ایشان به همسرتان علاقه دارید سعی کنید اگر بدن ایشان به نوعی است که بتوانید تغییری در آن ایجاد کنید با ورزش و یا جراحی و یا لیزرهای پوستی و... بهتر است با یک متخصص پوست در این زمینه مشورت کنید و هممچنین با توجه به اینکه این موضوع و بیان مداوم آن توسط شما ممکن است باعث آسیب روحی برای خانمتان و خودتان شده باشد بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا در این مسیر به هردوی شما کمک شود .
    اینکه بدن یک فرد برای فرد مقابل خود جذاب باشد از اهمیت زیادی برخوردار است بهتر است در زمان فعلی این موضوع را جدی بگیرید و سعی کنید در بهبود این موضوع بخاطر هردو نفرتان قدم مثبتی بردارید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

021-22685741
    شاد باشید

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما
    از نظر اخلاقی فوق العاده حساس هستن وقتی بچه میره طبقه پائین منزلمون پیش پدر و مادرم
    اصلا خوش نمیاد و میگه بچم داره از من دور میشه یا بچم منو نمیخواد اصلا یه حرفهایی میزنه که همش رو عصاب و روان من میره
    یا وقتی بچه اسم خواهر منو میاره میگه میخوام برم پیش عمه حسودی میکنه ناراحتی میکنه همه این کاراش باعث شده که ازش دورتر بشم ایشون فوق العاده حساس هستن

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد بهتر است برای بررسی دقیق به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید به نظر می رسد ایشان دچار مشکلات وابستگی باشند و برای تشخیص گذاری دقیق نیاز به بررسی بیشتر می باشد ممکن است ایشان از نظر طرحواره های بنیادین دچار مشکلاتی باشند و یا اینکه از نظر شخصیتی دچار اختلال شخصیت وابسته باشند و بسیاری از رفتارهای ایشان به صورت خودآگاه انجام نمی شود و خودشان نیز اذیت می شوند بهتر است هم بخاطر زندگی مشترکتان و هم بخاطر فرزندتان که وابستگی زیاد می تواند برا او نیز آسیب زا باشد به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا به زندگی مشترکتان و همسرتان کمک شود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895
    شاد باشید

6. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خیلی ممنون از شما

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

داداچ حالا ایشالا خوشبخت بشی ولی ادرستو بفرست دوست دخترمو بفرستم پیشت یکم برات گریه کنه دلت بسوزه یه چندمیلیون قرض بدی یه ماشین بگیرم
    داداش دخترا ترفند جدیدشونه که میزنن زیر گریه تا دل طرف بسوزه تسلیم خاستش بشن
    شما هم که دلت سوخت و انتخاب خودت بوده پس بساز و حرفی هم نزن و با بچت بازی کن
    راستی تو هم یه بار براش گریه کن ببین عکسالعملش چیه
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط dezere 2 نمایش پست ها
    ممنون از شما
    از نظر اخلاقی فوق العاده حساس هستن وقتی بچه میره طبقه پائین منزلمون پیش پدر و مادرم
    اصلا خوش نمیاد و میگه بچم داره از من دور میشه یا بچم منو نمیخواد اصلا یه حرفهایی میزنه که همش رو عصاب و روان من میره
    یا وقتی بچه اسم خواهر منو میاره میگه میخوام برم پیش عمه حسودی میکنه ناراحتی میکنه همه این کاراش باعث شده که ازش دورتر بشم ایشون فوق العاده حساس هستن
    سلام خب حق دارن چون محبت وجودشون داره از سمت بچه اش تامین میشه و شما براش کم میزاری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)