نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پایان دادن به رابطه اشتباه

1307
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33072
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پایان دادن به رابطه اشتباه

سلام ، من دختری ۲۰ ساله هستم که حدودا دوماهه با پسری به قصد آشنایی وارد رابطه شدم ، ضمن اینکه ایشون دوسال پیش به من پیشنهاد داده بودن و من قبول نکرده بودم اما خیلی یهویی بعد از یه مدت برگشت و دوباره پیشنهاد داد و منم قبول کردم.
    اوایل رابطمون خیلی خوب بود ، اما هرچی بیشتر پیش رفتیم سردتر شد نسبت به رابطمون .. تا جایی که این اواخر فقط من ابراز علاقه میکردم یا فقط من بودم که اصرار داشتم ببینمش .. وقتی هم بهش اعتراض میکردم که چرا سرد شدی میزد زیرش و واسه اینکه بهم نمیگفت بیا بریم بیرون هم بهونش این بود که نمیخوام بهت سخت بگیرم شاید نتونی بیای !
    منم چند روزیه که سرد شدم باهاش و ابراز علاقه ای نمیکنم اما هنوز بیخیاله حتی نمیپرسه چرا سرد شدی ،
    الانم میدونم این رابطه اشتباهه اما جراتشو ندارم بهش بگم که تمومش کنیم چون قبلا که به پیشنهادش جواب منفی داده بودم واکنش بد و عصبی‌ای داشت ، الان میترسم از گفتنِ حرفام ... نمیدونم باید چیکار کنم و چطوری تمومش کنم که دردسر نشه ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : پایان دادن به رابطه اشتباه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که شما هنوز در سن حساسی قرار دارید و اگر این ريالا نیز همسن خودتان تقریبا می باشد ممکن است همین حساسیت های شما را داشته باشد بهتر است با دقت بیشتری به این رابطه نگاه کنید در اول بهتر است مشخص کنید هدف هریک از شما از این رابطه چیست ممکن است هدف شما آشنایی برای ازدواج باشد در صورتی که هدف این آقا تنها یک رابطه دوستی باشد و همین موضوع می تواند باعث شود که برخورداهای شما نسبت به یکدیگر متفاوت باشد . و همچنین با توجه به اینکه شما بیان کردید می دانید که این رابطه اشتباه است اما دارید به علت ترس به آن ادامه می دهد بهتر است با این موضوعات به یک رابطه اشتباه دامه ندهید پون می تواند آسیب های زیادی برای شما به همراه داشته باشد . سعی کنید در کمال آرامش و بدون توهین به ایشان بیان کنید که به نظرتان این رابطه سازندگی لازم را برای شما ندارد و تصمیم دارید این رابطه را ترک کنید اینکه ایشان بعد این ترک کردن چه واکنشی نشان می دهند بسته به سبک شخصیتیشان فرق دارد اما بهتر است شما به این موضوع توجه نکنید چون ایشان به اندازه کافی بزرگ شده اند که بدانند در یک رابطه دوستی رابطه دو طرفه می باشد و در صورتی که هریک از طرفین به نظرش ادامه رابطه درست نیست می تواند آن رابطه را ترک کند. دقت کنید که اینگونه روابط در سنین شما چون ممکن است تنها بخاطر احساسات شکل گرفته باشد ممکن است دوام زیادی نداشته باشد.
    شما برای ادامه دادن یک رابطه نیاز به دلایل محکم تری چون ترس و یا تنهایی دارید تا بتوانید در آن رابطه احساس امنیت و آرامش کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد