نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: فانتزیهای جنسی

7960
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40420
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فانتزیهای جنسی

سلام وقت بخیر من 33سالمه تازه عقد کردم همسرم 40 سالشه و در رابطه با روابط زناشویی خیلی با بنده صحبت میکنه و میگه دوست داره یه نفر سوم دیگه در تخیلات در رابطه ما باشه اولش من خیلی تند برخورد کردم و خیلی بهم ریختم و ناراحت شدم و فکر میکردم که در واقعیت ازم میخواد که در رابطه زناشوییمون یه زنه دیگه هم حضور داشته باشه و ایشون به من گفت در واقعیت دوست نداره حتی کسی تو چشمهای من نگاه کنه چه برسه که بخواد بهم دست بزنه در تخیلات دوست داره من با خانم دیگه جلوی چشمای اون همجنسگرایی داشته باشم تا به اوج و نهایت لذت برسه اونم بعضی وقتا نه همیشه برای تنوع و فقط بصورت تخیلی خیلی از موضوع ناراحتم و ذهنم درگیر شده میشه لطف کنید بنده رو راهنمایی کنید خیلی دوستش دارم و بعد از 8 سال تازه بهم رسیدیم با همه علاقه م از وقتی این موضوعو بهم گفته خیلی بهم ریختم و حتی بعضی وقتا به جدايي فکر میکنم که از ایشون جدا بشم میگند دکتر هم رفتند و پزشکش گفته که صادقانه به همسرت بگو خواستتو و ازش بخواه در تخیلات همراهیت کنه و ایشون به من گفت و گفت این موضوع خیلی براش لذت بخشه و از فانتزیهای مورد علاقه هست براش

2. کاربران زیر از m4763511 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : فانتزیهای جنسی

سلام

هر چند این چیزا تخیلاته و مشکل خاصی برای زندگی پیش نمیاره ولی با این حال به شوهرتون بگید از تخیل بیاد بیرون و در واقعیت زندگی کنه.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که فانتزی های جنسی نامتعارف می تواند به مرور زمان آسیب های زیادی به همراه داشته باشد و بسیاری از افراد بیان می کنند که به این گونه تحریک بیشتری می شوند و یا لذت جنسی بیشتری می برند اما دقت کنید این گونه خیالپردازی ها در همین اندازه نخواهد مانند و به مرور زمان نیاز به جدید شدن دارد و ممکن است اصل رابطه فراموش شود و شما ها دیگر نتوانید به راحتی از یکدیگر لذت لازم را ببرید اگر مردی در رابطه‌جنسی با همسر خود، تحریک‌پذیری خود را از دست بدهد و برای برگرداندن آن از یک فانتزی کمک بگیرد و بعد برای تمرکز بر عشق‌بازی خود با همسرش آن را فراموش کند، دیگر مهم نیست که آن فانتزی چه بوده است. مهم این است که تمرکز او دوباره به عشق‌بازی خود معطوف شود و بتواند صمیمیت بین زوج را بالا ببرد. اما اگر این فانتزی در تمان طول رابطه در ذهن او بماند، می‌تواند فاصله بین زوج‌ را بیشتر کند.
    اینگونه فانتزی های با دیدن فیلم های پورن و... می تواند بیشتر شود . بهتر است با همسرتان صحبت کنید و به صورت حضوری از ایشان بخواهید که با متخصص ************ تراپی در این زمینه صحبت کنند تا بررسی های لازم در این زمینه صورت گیرد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    شاد باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    شما هم بگویید دوست دارید یک مردی در رابطه باشد با همسرتان رابطه همجنسگرایی برقرار کند شما لذت ببرید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    شما هم بگویید دوست دارید یک مردی در رابطه باشد با همسرتان رابطه همجنسگرایی برقرار کند شما لذت ببرید
    دهنت سرویس
    این خدمته خیلی چیزا بهت یاد داده ها
    فکر میکنم اگه اینو به شوهرش بگه و بگه نفر سوم داداشمه شوهره کلا این فانتزی یادش بره
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

7. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    دهنت سرویس
    این خدمته خیلی چیزا بهت یاد داده ها
    فکر میکنم اگه اینو به شوهرش بگه و بگه نفر سوم داداشمه شوهره کلا این فانتزی یادش بره
    درود
    واقعیت این است در جامعه عرب زده و زن ستیز ایران چنین است ، مثلا اگر مردی با ده ها زن بخوابد افتخار است ولی زن میشود هرزه!
    میدانم اگر ایشان بنویسد "شوهر میگوید لز بکن تا لذت ببرم" چون همخوابگی زنانه برای بعضی مردان جذبه دارد آنطور زشت جلوه نمیکند که بگویم دو مرد سبیل کلفت با هم "گی" بکنند.
    زیرا زنانه بودن همیشه در تاریخ اعراب ننگ بوده و زنانه زیستن موجب خفت است !
    از این حیث اگر به مرد بیشعور زن داری (که دوست دارد همسرش جلوش چشمش با همجنس خودش بخوابد) بگویی با یک مرد بخواب تا لذت ببرم! یک تلنگری میشود تا متوجه عمل زشت خود بشود.
    *منظور از زشت بودن در کلامم رابطه همجنسگرایانه نبود منظورم این فرهنگ نکبت عرب ستای زن ستیز بود....

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49259
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز. من هم با خانومم مشکل شما را دارم. ولی به نظر من شما در حین رابطه جنسی باید با همسرتون کنار بیاید و شما هم باهاش همراهی کنید تا رابطه تموم بشه. در این صورت هم همسرتون راحت تر ارضا میشه هم شما.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

یهو تخیله واقعی نشه از زیر تخت یکی بپره بیرون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)