نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: احساس برده بودن

1120
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس برده بودن

سلام. بنده ۲۵ ساله هستم . دوستانی دارم هم سن خودم که هر وقت همدیگر را میبینیم از من کار میکشند کاری که خودشون انجام میدن رو انجام نمیدن و به من میسپارند و مثلا میخواهند از کسی سوال کنند سوالشون رو به من میگن و من رو میفرستند که از طرف سوال کنم به من میگن سوال رو از طرف بپرس از این وضعیت رنج میبرم در ضمن اگر من بینشون باشم با من صحبت نمیکنند و با خودشون حرف میزنند اگه میشه کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : احساس برده بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط Carbar نمایش پست ها
    سلام. بنده ۲۵ ساله هستم . دوستانی دارم هم سن خودم که هر وقت همدیگر را میبینیم از من کار میکشند کاری که خودشون انجام میدن رو انجام نمیدن و به من میسپارند و مثلا میخواهند از کسی سوال کنند سوالشون رو به من میگن و من رو میفرستند که از طرف سوال کنم به من میگن سوال رو از طرف بپرس از این وضعیت رنج میبرم در ضمن اگر من بینشون باشم با من صحبت نمیکنند و با خودشون حرف میزنند اگه میشه کمکم کنید
    درود
    چه ربطی دارد به برده بودن؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

چنانچه میبینید کسی با شما برخورد درخور شان و شخصیتتان ندارد بکوبید در دهنش ، خیلی تند و رک هم برخورد کنید حساب کار دستشان بیاید.

4. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بهتر است اگر این رفتار و درخواست های آنها به شما احساس خوشایندی نمی دهد بهتر است در احترام به آنها بیان کنید که بهتر است این کار را خودشان انجام بدهند و یا اینکه از آنها بخواهید که دلیل این درخواست را بیان کنند تا شما دلیل رفتار آنها را شناسایی کنید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.
    دقت کنید که رابطه دوستی دو طرفه می باشد و نیاز است هردو طرف به هنجارها و تفکرات و نیازهای یکدیگر احترام بگذارند در این صورت است که سازندگی و صمیمیت در دوستی بیشتر می شود و می تواند دوام بیشتری داشته باشد اما اگر یکی از طرفین تنها بخواهد به نیازها و باورهای خودش احترام بگذارد و از دیگران نیز این توقع را داشته باشد ممکن است دوستی دوام زیادی نیاورد و به فرد مقابل احساس خوشایندی انتقال ندهد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد