نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: عدم تمركز

8896
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تمركز

سلا دختر 18ساله اي هستم كه درسن 16سالگي دچار اذيت هاي جنسي توسط همسرخواهرم قرارگرفتم البته اتفاقي ازنظرجسمي وارد نشده اما بشدت ازلحاظ روحي اسيب ديدم بعد اون قضيه كه فقط خاله و وخواهردومم وهمسراين اقا كه خواهرم باشن اطلاع دارن ب روانپزشك مراجعه كردم اما به نتيجه نرسيدم وقرص هامو ترك كردم تو اين دوسال بطور وحشتناكي از لحاظ درسي افت كردم ومني كه عاشق درس خوندنم وبراي كنكورم برنامه ها ريخته بودم نتونستم امسال وسال پيش درس بخونم ومن امسال كنكور دارم واماده نيستم وقتي ميبينم من با اون همه انكيزه ومعدل خوب تبديل شدم ب ي ادم علاف حالم بدتر ميشه ناخوداگاه چندروز بي خود ناراحت ميشم لطفا كمكم كنيد من نميخوام ايندم نابود شه من عاشق رشته ي پزشكي هستم اما حالا فقط شاهد ازدست دادنشم همچنين رابطم باخدا ضعيف شده نمازام به شمارش افتاده اين منو ازار ميده چون من بشدت ب خدا وابسطم بشدت تنبل شدم اراده ندارم اعتماد بنفسم كم شده و.... منتظر كمكتون هستم ياعلي

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : عدم تمركز

سلام

شما باید توان جسمی و روحیتونو افزایش بدین با خوردن غذاهای طبیعی و میوه ها مخصوصاً خرما زیاد بخورید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما و اینکه شما در این اتفاق نقشی نداشته اید قابل درک می باشد . اثرات تجاوز جنسی شامل ترومای فیزیکی اولیه و همچنین آسیب‌های روانی می باشد که می تواند زندگی شخصیت را بسته به سبک شخصیتی او تحت تاثیر قرار بدهد. تجاوز می تواند برای افراد مشکلات روحی زیادی از جمله: یکی از رایج‌ترین عواقب روانی تجاوز جنسی، سرزنش خود است. قربانیان خود را برای نوعی مقابله مبتنی بر اجتناب در این تجربه از سرزنش کردن خود استفاده می‌کنند. دیگر عواقب عاطفی و روانی تجاوز جنسی عبارتند از:
    • احساس اضطراب شدید و استرس
    • افسردگی
    • فلش بک – یاداوری خاطره‌ی بد تجاوز
    • اختلالات شخصیتی
    • اختلالات خواب
    • اختلالات در اشتها
    • احساس گناه
    • عصبانیت و خشم
    • اختلالات و گسست هویتی
    • عدم اعتماد به دیگران
    • احساس ناتوانی شخصی- قربانیان تجاوز احساس می‌کنند که فرد متجاوز، کنترل بدن آن‌ها را به دست گرفته است.
    البته این موارد در افراد متفاوت است اما بهتر است دقت کنید که برای بهبود شرایط روحیتان در کنار اینکه بهتر بود مصرف داروها را خودسرانه قطع نمی کردید بهتر است به روانشناس مراجعه کنید تا به شما در بهبود این مشکلات و کاهش تمرکزتان برای درس خواند کمک کنند . این موضوعی است که نیاز به بررسی دقیق و طی پروسه درمانی دارد و روان درمانی و شناخت درمانی یکی از درمان های مفید در زمینه تجاوز می باشد که می تواند به شما کمک کند.
    گوشه گیری، کاهش تمرکز ، افت تحصیلی، بی انگیزگی ، کاهش اعتماد به نفس اینها مواردی هستند که شما در بالا به آن اشاره کرده اید و همانطور که بنده نیز توضیح دادم افراد بسیاری بعد از تجاوز ممکن است به آنها دچار شوند و تجربه روزانه این احساسات قابل درک است که سخت و دشوار می باشد اما دقت کنید که هنوز مسیر زندگی ادامه دارد و می توان شرایط بهتری را به کمک روانشناس به دست اورد تا بتوانید به سمت اهداف خود گام بردارید و تمرکز لازم را با توجه به استعدادتان برای رسیدن به هدفتان به کار گیرید .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790
    شاد باشید

4. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

شما باید توان جسمی و روحیتونو افزایش بدین با خوردن غذاهای طبیعی و میوه ها مخصوصاً خرما زیاد بخورید.
    این چرت و پرتا چیه تحویل ملت میدی ؟
    خرما بخوره خوب میشه ؟
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    این چرت و پرتا چیه تحویل ملت میدی ؟
    خرما بخوره خوب میشه ؟
    چرت تربیت آشغال توئه

کمی مطالعه کنی میفهمی بیسواد

تو اگه حرف بهتری داری بگو کسی جلوتو نگرفته
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 04-17-2019 در ساعت 09:52 AM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    چرت تربیت آشغال توئه

کمی مطالعه کنی میفهمی بیسواد

تو اگه حرف بهتری داری بگو کسی جلوتو نگرفته
    تو برا تربیتت یه سری به حاج اقا طوسی بزن
    طوری تربیتت میکنه حال بیای
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    تو برا تربیتت یه سری به حاج اقا طوسی بزن
    طوری تربیتت میکنه حال بیای
    گور بابات

اصلاً من چرا جواب تو رو میدم از پشت سیستم بیای بیرون همه میبینن یه زامبولک بیشتر نیستی
    ویرایش توسط Experience : 04-26-2019 در ساعت 02:51 AM

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بيات نمایش پست ها
    سلا دختر 18ساله اي هستم كه درسن 16سالگي دچار اذيت هاي جنسي توسط همسرخواهرم قرارگرفتم البته اتفاقي ازنظرجسمي وارد نشده اما بشدت ازلحاظ روحي اسيب ديدم بعد اون قضيه كه فقط خاله و وخواهردومم وهمسراين اقا كه خواهرم باشن اطلاع دارن ب روانپزشك مراجعه كردم اما به نتيجه نرسيدم وقرص هامو ترك كردم تو اين دوسال بطور وحشتناكي از لحاظ درسي افت كردم ومني كه عاشق درس خوندنم وبراي كنكورم برنامه ها ريخته بودم نتونستم امسال وسال پيش درس بخونم ومن امسال كنكور دارم واماده نيستم وقتي ميبينم من با اون همه انكيزه ومعدل خوب تبديل شدم ب ي ادم علاف حالم بدتر ميشه ناخوداگاه چندروز بي خود ناراحت ميشم لطفا كمكم كنيد من نميخوام ايندم نابود شه من عاشق رشته ي پزشكي هستم اما حالا فقط شاهد ازدست دادنشم همچنين رابطم باخدا ضعيف شده نمازام به شمارش افتاده اين منو ازار ميده چون من بشدت ب خدا وابسطم بشدت تنبل شدم اراده ندارم اعتماد بنفسم كم شده و.... منتظر كمكتون هستم ياعلي
    بخاطر مشکلی که براتون پیش اومده متأسفم... روی تربیت آدم ها نمیشه حساب کرد و همیشه باید مواظب بود... امیدوارم فقط خوشی و سلامتی براتون پیش بیاد... سن شما سن تلنبار شدن یه عالمه فکرای مختلفه... تو این سن یاد میگیری که بعضی اتفاقا بزرگن ولی با همه بزرگیشون جز اینکه باید فراموش بشن کار دیگه ای از دستت بر نمیاد... اینکه همه جا با خودت بکشونیش و بهش فکر کنی جز اینکه وقت و ذهن و سلامتی خودت رو فداش کنی هیچ چیز دیگه ای نداره... بهت پیشنهاد میدم وقت بذار و تمرینای این کتابو با حوصله انجام بده:
    دانلود کتاب هیپنوتیزم مدیریت زمان و برنامه ریزی روزانه - هیپنوتیزم - تمرکز فکری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)