نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بهم خوردن زندگی پدر و مادرم

1897
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37665
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بهم خوردن زندگی پدر و مادرم

سلام من قبلا پست گذاشته بودم اینجا
    مشکلم همیشه خیانت پی در پی پدرم به مادرم بوده
    تا اینکه یکی دوماه پیش دیدم مادرم که انسان معتقدیم هست با یه آقایی در ارتباطه و براش عکس بی حجاب میفرسته. خیلی شوکه شده بودم. مادرم همش حرفای احساسی میزد که من خیلی دوستت دارم و... و اون آدم فقط حرفای جنسی میزد که مادرم طرفه میرفت از جواب بهش.من مطمئنم این آدم که با زن شوهر دار اینجوری حرف میزنه آدم درستی نیست. مامانم دلشو خوش کرده به این برسه ولی قطعا این آدم دو روز دیگه بهش میگه تو که شوهر داشتی با من بودی الانم با هزار نفر دیگه ای! من خیلی زجر کشیدم برا این موضوع که توی یه خونه که فضاش اینقدر سرده دارم زندگی میکنم... تا اینکه دیدم مادرم به اون آقا گفته موضوع طلاقش از پدرم کاملا جدی کلید خورده...من واقعا نمیتونم این یکیو تحمل کنم. سر قضیه خیانت پدرم من ۶ سال درگیر بودم. اعتماد به نفسم له شد. استرس خیلی شدید گرفتم زندگیم داغون شد واقعا. کل نوجوونیم سیاه و تباه شد. این یکی دیگه خارج از توان و تحمل منه. بعد از ۲۳ سال زندگی مشترکشون . ضمنا من میدونم پدرم آدم انتقامی ایه . یعنی طلاق برای خیلی از زندگی ها راه حله ولی قطعا تو زندگی ما نیست. خون هممون تو شیشه میشه. ما تازه خونمونو عوض کردیم و اومدیم جایی که مادرم همیشه میخواست ولی واقعا سرد شده و طلاق عاطفی گرفته در واقع. من ۱۸ سالمه کنکور دارم هیچی نخوندم امسال من حافظم خیلی خوبه همه دوستام میگن تو حیف شدی. یه خواهر ۱۳ ساله دارم همش به سرنوشت اون فکر میکنم. من خیلی حالم بده دلم داره میترکه توروخدا باهام حرف بزنید تو تمام زندگیم یه روز آب خوش از گلوم پایین نرفته...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بهم خوردن زندگی پدر و مادرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما و نگرانیتان قابل درک می باشد اما دقت کنید که مسیری که پدر و مادرتان هردو در پیش گرفته اند مسیر اشتباهی می باشد بهتر است در اول سعی کنید آرامش خود ار حفظ کنید و در کنار آن از کنجکاوی در مسائل آنها خوداری کنید تا آسیب های احتمالی برای شما کاهش یابد . بهتر است شما به روانشناس مراجعه کنید تا با توجه به فشارهایی که بر روی شما وارد شده است خودتان در مسیر بهتری قرار گیرید و موضوعات خیانت های هردو والد نیز اس سمت روانشناس با انها در میان گذاشته شود تا هریک از انها از آسیب های که به شما و خواهرتان وارد کرده اند آگاهی یابند و به کمک مشاور در مسیر درست تری قدم بردارند و شاید بتوان مشکلات خودشان را نیز مورد بررسی قرار داد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    شاد باشید
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد