نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: سوال مهم

18375
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سوال مهم

با سلام من23 سال سن دارم ماه پیش 21 فروردین شروع پریودیم بود تا حدود 30 31 از چند روز پیش ترشحاتم زیاد شد و از دیروز لک دیدم و امروز کمی هم خونریزی قهوه ای هیچ رابطه ای هم نداشتم فقط نامزدم لبم بوسید لباس کامل هم تنمون بود شاید خنده دار باشه ن اسپرمی بوده ن دخولی ن چیزی یکم نگران شدم میشه راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : سوال مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط elahr نمایش پست ها
    با سلام من23 سال سن دارم ماه پیش 21 فروردین شروع پریودیم بود تا حدود 30 31 از چند روز پیش ترشحاتم زیاد شد و از دیروز لک دیدم و امروز کمی هم خونریزی قهوه ای هیچ رابطه ای هم نداشتم فقط نامزدم لبم بوسید لباس کامل هم تنمون بود شاید خنده دار باشه ن اسپرمی بوده ن دخولی ن چیزی یکم نگران شدم میشه راهنمایی کنید
    سلام عزیزم اگه رابطه ی کامل نداشتین امکان بارداری وجود نداره برای ایجاد شدن لقاح رسیدن اسپرم به تخمک باید باشه.با این تفاسیر امکانش نیست
    مشکل شما می تونه بخاطر اختلال هورمونی و کیست تخمدان و عفونت باشه برای اینکه خیالتون راحت بشه به متخصص مراجعه کنید تا آزمایش و سونو انجام بشه
    نگران نباشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به شما مرسی که واقعا زود جواب دادین یک دنیا ممنونم اصلا رابطه ای نبوده نه دخولی ن چیزی هیچ .لباس کامل کامل هم تنمون بود من یکم زیادی حساس هستم. فقط بوسه از لب بوده و در آغوش گرفتن ممکنه خنده دار باشه اما من نگران هستم.مممکنه بخاطر تخمک گذاری باشه؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ♡Reyhaneh♡ نمایش پست ها
    سلام عزیزم اگه رابطه ی کامل نداشتین امکان بارداری وجود نداره برای ایجاد شدن لقاح رسیدن اسپرم به تخمک باید باشه.با این تفاسیر امکانش نیست
    مشکل شما می تونه بخاطر اختلال هورمونی و کیست تخمدان و عفونت باشه برای اینکه خیالتون راحت بشه به متخصص مراجعه کنید تا آزمایش و سونو انجام بشه
    نگران نباشین
    سلام به شما مرسی که واقعا زود جواب دادین یک دنیا ممنونم اصلا رابطه ای نبوده نه دخولی ن چیزی هیچ .لباس کامل کامل هم تنمون بود من یکم زیادی حساس هستم. فقط بوسه از لب بوده و در آغوش گرفتن ممکنه خنده دار باشه اما من نگران هستم.مممکنه بخاطر تخمک گذاری باشه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

خواهش میکنم عزیزم
    اصلا نگران نباشین باردار شدن به همین راحتی ها نیست باید منی حتما وارد واژن بشه باز در اون صورت هم حتما باید بدن آمادگی داشته باشه
    تخمک گذاری علائمش ترشحات زیاد و کشدار و درد و حساس شدن سینه و درد زیر شکم و گاهی ترشح قهوه ای که نگران کننده نیست ولی در صورتی که این ترشحات بیشتر شد و ادامه داشت حتما به متخصص مراجعه کنید الان در حال حاضر استرس و نگرانی رو از خودتون دور کنین و منتظر موعد پریودتون باشین.برای اطمینان هم می تونین به متخصص مراجعه کنین.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم عزیزم
    اصلا نگران نباشین باردار شدن به همین راحتی ها نیست باید منی حتما وارد واژن بشه باز در اون صورت هم حتما باید بدن آمادگی داشته باشه
    تخمک گذاری علائمش ترشحات زیاد و کشدار و درد و حساس شدن سینه و درد زیر شکم و گاهی ترشح قهوه ای که نگران کننده نیست ولی در صورتی که این ترشحات بیشتر شد و ادامه داشت حتما به متخصص مراجعه کنید الان در حال حاضر استرس و نگرانی رو از خودتون دور کنین و منتظر موعد پریودتون باشین.برای اطمینان هم می تونین به متخصص مراجعه کنین.
    یک دنیا ممنونم از شما نمیدونم با چه زبونی از شما تشکر کنم خیالم راحت کردین من تمام علاعم دارم که گفتین برای تخمک گذاری مرسییی مرسیییی واقعا از انجمن خوبتون و جوابگویی سریعتون

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

یک دنیا ممنونم از شما نمیدونم با چه زبونی از شما تشکر کنم خیالم راحت کردین من تمام علاعم دارم که گفتین برای تخمک گذاری مرسییی مرسیییی واقعا از انجمن خوبتون و جوابگویی سریعتون
    خواهش میکنم عزیزم .
    خوشحالم که تونستم از نگرانی هاتون کم کنم ...💐💐

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم عزیزم .
    خوشحالم که تونستم از نگرانی هاتون کم کنم ...������������
    وافعا خیلی نگران بودم .همش میگفتم نکنه لک لانه گزینی باشه .خیلی نگران بودم اخه میدونمم هم بی مورد هست از بس تو نت مطالب مختلف میخونم خیلی

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

وافعا خیلی نگران بودم .همش میگفتم نکنه لک لانه گزینی باشه .خیلی نگران بودم اخه میدونمم هم بی مورد هست از بس تو نت مطالب مختلف میخونم خیلی
    لکه لانه گزینی برای زمانی هست که رابطه به طور کامل بوده باشه نه برای شما
    نگران نباشین چیزی نیست

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

لکه لانه گزینی برای زمانی هست که رابطه به طور کامل بوده باشه نه برای شما
    نگران نباشین چیزی نیست
    یک دنیا سپاسگذارم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

یک دنیا سپاسگذارم
    خواهش میکنم عزیزم

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم عزیزم
    ببخشید من یه سوالی برام پیش اومد من ماه پیش خونریزی اصلیم 26 شورع شد قبلش لک بینی و کم بود این ماه باید 25 بشم درسته؟ بعد من خوندم تو نت که با لباس کامل مظورم مانتو شلوار لباس زیر امکان نداره بارداری درسته/؟ ببخشید من مرتب میپرسم.و هیچ دخول و اسپرمی هم نبوده اصلا.چون میخوام مطمین مطمین بشم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

ببخشید من یه سوالی برام پیش اومد من ماه پیش خونریزی اصلیم 26 شورع شد قبلش لک بینی و کم بود این ماه باید 25 بشم درسته؟ بعد من خوندم تو نت که با لباس کامل مظورم مانتو شلوار لباس زیر امکان نداره بارداری درسته/؟ ببخشید من مرتب میپرسم.و هیچ دخول و اسپرمی هم نبوده اصلا.چون میخوام مطمین مطمین بشم
    اگه پریودتون مرتب نیست امکان داره که چند روز این طرف و اون طرف بشه جای نگرانی نیست .
    نه عزیزم اصلا به هیچ وجه امکانش وجود نداره خیالتون راحت.استرس نداشته باشین که باعث میشه شروع پریودتون با تاخیر باشه

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه پریودتون مرتب نیست امکان داره که چند روز این طرف و اون طرف بشه جای نگرانی نیست .
    نه عزیزم اصلا به هیچ وجه امکانش وجود نداره خیالتون راحت.استرس نداشته باشین که باعث میشه شروع پریودتون با تاخیر باشه
    سلام خوبید یه سوال من تمام حالات پریودی الان دارم خونریزی قهوه ای و لک بینی دارم ممکنه بخاطر استرس پریودیم جلو بیافته؟؟همراه دل درد کمر درد

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

سلام خوبید یه سوال من تمام حالات پریودی الان دارم خونریزی قهوه ای و لک بینی دارم ممکنه بخاطر استرس پریودیم جلو بیافته؟؟همراه دل درد کمر درد
    سلام بله احتمالش هست
    ولی برای اطمینان به یه متخصص مراجعه کنین تا از سلامت رحمتون مطلع بشید.

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام عزیزم
    بااین شرایط امکان نداره باردار شده باشین

علت عقب انداختن که حتما حاملگی نیس
    خیلی دلیل واسش وجود داره یکی ازمهمتریناش استرس و فشارعصبی
    یه دلیل دیگه کمخونی

ایا شما سابقه کمخونی دارین؟
    اگه خیلی به دفعات تو روز چایی و قهوه تیره میخورین ممکنه کمخونی پیدا کرده باشین
    منظورم یعنی زیاد ازحد خوردن چایی و قهوه پررنگ مخصوصا پشت ناهار و شام اگه اشتباه نکنم باعث میشه اهن از بدن دفع شه کمخونی میاره

استرس و فشار عصبی و غم و غصه و دل نگرانیام خیلی وقتا باعث عقب انداختن میشه

اصلا یه سوال مهم
    شما همیشه خیلی منظم بود پریودتون؟
    تاحالا سابقه نداشته حتی ۱ هفته اینور اونور شه؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

17. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بله احتمالش هست
    ولی برای اطمینان به یه متخصص مراجعه کنین تا از سلامت رحمتون مطلع بشید.
    چشم

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

چشم
    با سلام مرسی از جوابتون من خیلی استرس دارم و عصبی میشم خیلی همش فکر میکنم نکنه باردار باشم خیلی استرس دارم ماه پیش از 20 لک داشتم کمکم خونریزی شد تا 30 31 این ماه فک کنم 7 8 ترشح داشتم خیلی بعد از 12 شروع شد لک بینی و خونریزی قهوه ای تا حالا.البته ماه پیش هم ترشح داشتم خبلی.ماه پیش هم همین جور بودم من هر زمان که استرس دار میشم خیلی بهم میریزم کلا از 27خونریزی شدید دارم خیلی تا 30 31.از نظر چایی هم من چایی سبز 2 بار در رور میخورم.امااز نظر استرس خیلیییییی.معمولا بهم میریزم ی سری مهر ماه پارسال بود فک کنم رفتم دکتر قرص یاسمین داد تا بخورم تنظیم بشم .معمولا همیشه قبل پریودی خونریزی قهوهای دارم اما خیلی استرس دار میشم الان دل درد و کمر درد دارم
    ویرایش توسط elahr : 05-06-2019 در ساعت 10:44 AM

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

با سلام مرسی از جوابتون من خیلی استرس دارم و عصبی میشم خیلی همش فکر میکنم نکنه باردار باشم خیلی استرس دارم ماه پیش از 20 لک داشتم کمکم خونریزی شد تا 30 31 این ماه فک کنم 7 8 ترشح داشتم خیلی بعد از 12 شروع شد لک بینی و خونریزی قهوه ای تا حالا.البته ماه پیش هم ترشح داشتم خبلی.ماه پیش هم همین جور بودم من هر زمان که استرس دار میشم خیلی بهم میریزم کلا از 27خونریزی شدید دارم خیلی تا 30 31.از نظر چایی هم من چایی سبز 2 بار در رور میخورم.امااز نظر استرس خیلیییییی.معمولا بهم میریزم ی سری مهر ماه پارسال بود فک کنم رفتم دکتر قرص یاسمین داد تا بخورم تنظیم بشم .معمولا همیشه قبل پریودی خونریزی قهوهای دارم اما خیلی استرس دار میشم الان دل درد و کمر درد دارم
    عزیزم امکان بارداری برای شما به هیچ وجه وجود نداره اصلاااا خیالتون راحت باشه برای علائمی هم که فرمودین علائم قبل پریودی هست و طبیعیه اما زمانی که لکه بینی ها زیاد شدن و از خیلی قبل تر از موعد پریود شروع شدن و ادامه دار هستن نیاز هست که به متخصص مراجعه کنین تا با انجام سونو و آزمایش خیالتون از بابت وجود کیست تخمدان و اختلالات هورمونی راحت بشه.

21. کاربران زیر از ♡Reyhaneh♡ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم امکان بارداری برای شما به هیچ وجه وجود نداره اصلاااا خیالتون راحت باشه برای علائمی هم که فرمودین علائم قبل پریودی هست و طبیعیه اما زمانی که لکه بینی ها زیاد شدن و از خیلی قبل تر از موعد پریود شروع شدن و ادامه دار هستن نیاز هست که به متخصص مراجعه کنین تا با انجام سونو و آزمایش خیالتون از بابت وجود کیست تخمدان و اختلالات هورمونی راحت بشه.
    سلام خوبید من امروز دکتر بودم سونو pelvic رحم و تخمدان و لگن انجام دادم هیچ مشکلی نداشتم گفت اون لک بینی ها هم برای پزیود حساب میشه قرص داد که بخورم تنظیم بشم .ایا توی سونوگرامی رحم و تخمدان همه چی معلو میشه؟ حتی اگه کسی باردار باشه؟
    ویرایش توسط elahr : 05-06-2019 در ساعت 11:39 PM

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

سلام خوبید من امروز دکتر بودم سونو pelvic رحم و تخمدان و لگن انجام دادم هیچ مشکلی نداشتم گفت اون لک بینی ها هم برای پزیود حساب میشه قرص داد که بخورم تنظیم بشم .ایا توی سونوگرامی رحم و تخمدان همه چی معلو میشه؟ حتی اگه کسی باردار باشه؟
    سلام ممنونم
    خوب خداروشکر که نگرانیتون هم برطرف شد
    بله عزیزم همه چیزو نشون میده
    دیگه خیالتون راحت راحت باشه.

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم
    خوب خداروشکر که نگرانیتون هم برطرف شد
    بله عزیزم همه چیزو نشون میده
    دیگه خیالتون راحت راحت باشه.
    سلام گلم حوبید ممنونم از راهنماییتون و جوابگویی سریعتون.از شنبه باید قرص ها شروع کنم .تا 2 ماه.میگم خونریزی لانه گزینی چند روز است؟اگز کسی تو دوران بارداری قرص ضد بارداری بخوره چی میشه؟هنوز یه کوچولو استرس دارم از 12 تا همین امروز که 18 هس لک یا خونریزی قهوه ای گاهی لک خون یا خون ابه دارم
    ویرایش توسط elahr : 05-08-2019 در ساعت 04:12 PM

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اینگونه نگرانی ها عموما در زمانی که هنوز رابطه رسمی نشده است و یا در دوران نامزدی و عقد از نظر خانواده ممکن است این روابط مورد پذیرش نباشد بیشتر رخ می دهد . نوعی واکنش است که در مقابل روابط پنهانی به وجود می آید و فرد شروع به کنکاش علایم خود می کند حتی گاهی بدون هیچ دلیلی ممکن است مانند شما نگران بارداری باشند .
    بارداری بدون رابطه جنسی شکل نمی گیرد و این تفکر به علت تفکرات شما در مورد رابطه خود در این زمان بیشتر رخ می دهد.
    البته بهتر است دقت کنید که برای بارداری نیاز به رابطه جنسی کامل نیست و گاهی اگر در روابط جنسی اسپرم بدون دخول نیز در زمان تخمک گذاری وارد واژن شود امکان بارداری وجود دارد و همچنین دقت کنید که بارداری ربطی به باکرگی ندارد و گاه به علت مراقبت نکردن در هنگام رابطه در باکرگی نیز بارداری رخ می ردهد . بهتر است اگر رابطه ای قرار است بین شما شکل بگیرد در زمان که تنها باشید و اینکه مراقبت های لازم را انجام بدهید تا بتوانید آرامش بیشتری را در رابطه و بعد از آن تجربه کنید

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    شاد باشید

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اینگونه نگرانی ها عموما در زمانی که هنوز رابطه رسمی نشده است و یا در دوران نامزدی و عقد از نظر خانواده ممکن است این روابط مورد پذیرش نباشد بیشتر رخ می دهد . نوعی واکنش است که در مقابل روابط پنهانی به وجود می آید و فرد شروع به کنکاش علایم خود می کند حتی گاهی بدون هیچ دلیلی ممکن است مانند شما نگران بارداری باشند .
    بارداری بدون رابطه جنسی شکل نمی گیرد و این تفکر به علت تفکرات شما در مورد رابطه خود در این زمان بیشتر رخ می دهد.
    البته بهتر است دقت کنید که برای بارداری نیاز به رابطه جنسی کامل نیست و گاهی اگر در روابط جنسی اسپرم بدون دخول نیز در زمان تخمک گذاری وارد واژن شود امکان بارداری وجود دارد و همچنین دقت کنید که بارداری ربطی به باکرگی ندارد و گاه به علت مراقبت نکردن در هنگام رابطه در باکرگی نیز بارداری رخ می ردهد . بهتر است اگر رابطه ای قرار است بین شما شکل بگیرد در زمان که تنها باشید و اینکه مراقبت های لازم را انجام بدهید تا بتوانید آرامش بیشتری را در رابطه و بعد از آن تجربه کنید

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    شاد باشید
    سلام ممنونم از توضیحات خوب شما بله من خیلی نگرانم اما ما لباس کامل داشتیم و هیچ دخول و اسژرمی نبوده تنها اغوش و بوسه بوده همین لباس کامل منظورم من مانتو و شلوار شال ایشون هم لباس کامل .من خیلی استرس دارم سونوگرافی لگن و رحم و تخمدان هم دادم که گفتن چیزی نیس قرص دادن که ژریودیم تنظیم بشه در اصل من از چند روز قبل شروع پریودیم که 21 هس دارم خونریزی و ترشح قهوه ای و قرمز میبینم

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

سلام گلم حوبید ممنونم از راهنماییتون و جوابگویی سریعتون.از شنبه باید قرص ها شروع کنم .تا 2 ماه.میگم خونریزی لانه گزینی چند روز است؟اگز کسی تو دوران بارداری قرص ضد بارداری بخوره چی میشه؟هنوز یه کوچولو استرس دارم از 12 تا همین امروز که 18 هس لک یا خونریزی قهوه ای گاهی لک خون یا خون ابه دارم
    سلام ممنونم
    خونریزی لانه گزینی نیست عزیزم شما که رابطه ای نداشتین پس خونریزی برای پریودتونه با خوردن قرص تنظیم میشه نگران نباشین فقط تحت نظر پزشکتون باشین.

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم
    خونریزی لانه گزینی نیست عزیزم شما که رابطه ای نداشتین پس خونریزی برای پریودتونه با خوردن قرص تنظیم میشه نگران نباشین فقط تحت نظر پزشکتون باشین.

سلام خوبید مرسی از راهنمایی هاتون.من یک شکایتی داشتم و خواستم همین جا عنوان کنم که همه ببینن. هدف این انجمن راهنمایی و کمک به دیگران هست کسی که تو این انجمن میاد ی سری مشکلات داره که دوستان کمکش میکنند و از نگرانی هاش برطرف بشه و کمتر اما متاسفانه یه سری ادم هستن توی این انجمن که عقده ای هستن و کلا تربیت خانوادگی ندارن .که ژیام خصوصی میفرستن و شروع به تمسخر میکنند متاسفم برای این افراد.
    مرسی ریحانه عزیز از راهنماییهات

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خوبید .من از جمعه که قرص دوفاستون روزی 2 تا میخورم خونریزیم زیاد شده مشکلی نیس؟برای تنظیم پریود میخورم

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

عزیزم ببخشین من اصلا فراموش کردم پاسختونو بنویسم
    اونروز دیدمش خواستم شب بیام جواب بدم یادم رفت

خب بعیده بااین توضیحاتتون‌ شما کمخونی داشته باشی
    نه نداری
    اما دقیقا همین استرس و دلشوره ها خیلی خیلی رو نظم پریود اثر میزاره
    تازه حتی اگه همیشه خیلی منظم باشی بازم استرس نظم رو بهم میزنه
    اگرم همیشه نامنظم بوده باشه باز استرس بدتر و نامنظمترش میکنه

حالا که فک کنم بیشتر از ۱ هفته از اونشب که واستون نوشتم گذشته
    درسته؟
    هنوز مشکلتون رفع نشده؟
    شروع شد یا نه هنوز؟

بهرحال اگه حتی فرضا ۱۰ ماه دیگه تاخیر کنین بازم محال اندرمحاله کسی فقط با بوسیدن باردار شه
    همچی چیزی ازنظر علمی غیرممکنه
    خیالتون راحت
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    عزیزم ببخشین من اصلا فراموش کردم پاسختونو بنویسم
    اونروز دیدمش خواستم شب بیام جواب بدم یادم رفت

خب بعیده بااین توضیحاتتون‌ شما کمخونی داشته باشی
    نه نداری
    اما دقیقا همین استرس و دلشوره ها خیلی خیلی رو نظم پریود اثر میزاره
    تازه حتی اگه همیشه خیلی منظم باشی بازم استرس نظم رو بهم میزنه
    اگرم همیشه نامنظم بوده باشه باز استرس بدتر و نامنظمترش میکنه

حالا که فک کنم بیشتر از ۱ هفته از اونشب که واستون نوشتم گذشته
    درسته؟
    هنوز مشکلتون رفع نشده؟
    شروع شد یا نه هنوز؟

بهرحال اگه حتی فرضا ۱۰ ماه دیگه تاخیر کنین بازم محال اندرمحاله کسی فقط با بوسیدن باردار شه
    همچی چیزی ازنظر علمی غیرممکنه
    خیالتون راحت
    سلام خواهش گلم من دکتر رفتم و سونو انجام دادم گفتن چیزی نیس قرص دوفاستون ۱۰ میلی گرم دادن از جمعه روزی دوتا میخورم .همزمان خون ریزی هم دارم قشنگ خون میبینم .دو ماه باید بخورم .این خون پریودی هس دیگه چون از جمعه شروع شده تا امروز هم دارم

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

سلام خواهش گلم من دکتر رفتم و سونو انجام دادم گفتن چیزی نیس قرص دوفاستون ۱۰ میلی گرم دادن از جمعه روزی دوتا میخورم .همزمان خون ریزی هم دارم قشنگ خون میبینم .دو ماه باید بخورم .این خون پریودی هس دیگه چون از جمعه شروع شده تا امروز هم دارم
    خب خوشحالم مشکلتون حل شده
    کلا دلشوره و استرس رو این قضیه خیلی اثرداره
    بهرحال مهم اینه که حل شد مشکلت
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

33. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خب خوشحالم مشکلتون حل شده
    کلا دلشوره و استرس رو این قضیه خیلی اثرداره
    بهرحال مهم اینه که حل شد مشکلت
    lمرسی گلم از لطفت فقط میخوام بدونم این خون ریزی ژریودی هست دیگه؟

34. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من این ماه هم پریود شدم خونریزی زیاد داشتم و لخته مثل همیشه جای نگرانی نیست؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)