نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دردسر یک انتخاب

3232
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دردسر یک انتخاب

سلام, چند ماهه که با یه پسر درارتباطم حدود یک ماه پیش فهمیدم که چهار سال از من کوچیکتره ,همه چی خوب بود و با قرار بر ازدواج اشنایی ما پیش میرفت خانواده پسر کامل در جریان ماجرا بودن حتی من یه بار با خواهرشون رو به رو شدم و چند تا از فامیلاشونم دیدم که منو به عنوان نامزدشون معرفی میکردن تا این اواخر ایشون شروع کردن به گیر دادن اگه نمیتونستم جواب بدم بهم تهمت خیانت میزدن کلا این حرفا زدن چندین بار کار به جدایی کشید که هربار خودشون معذرت خواهی میکردن منم میبخشیدم تا باز دعوامون شد خانواده من اصلا درجریان نیستن و همین منو نگران میکنه ایشون شروع کردن به زدن حرفایی به من که اصلا در شان خانواده ما نیست به من میگن *** و *** و *** و از این قبیل حرفا من به شدت نگران ابرومم اگه خانوادم بفهمن منو میکشن من الان باید چکار کنم؟باید برم سراغ خانواده اون پسر؟باید شکایت کنم؟واقعا این نگرانی داره منو میکشه و خواب و خوراکو ازم گرفته حتی میترسم از خونه بیرون برم
    ویرایش توسط moshaver-edit : 12-22-2019 در ساعت 12:03 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دردسر یک انتخاب

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    1. چند سالتان است؟
    2. وجه مثبت این فرد برای شما برای انتخاب یک فرد برای ازدواج چیست؟
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است با دقت بیشتری به این موضوع توجه کنید در اول تفاوت سنی شما نیاز است که به صورت دقیق برای بررسی رشد عاطفی، جنسی، عقلی و... مورد بررسی قرار گیرد تا تفاوت های زیادی از نظر سن عقلی برای شما وجود نداشته باشد و در کنار ان دقت کنید که ایشان با بیان این حرفها به شما ممکن است از نظر بعد شخصیتی نیاز به بررسی دقیق تر داشته باشند بهتر است در مورد این موضوع خودتان تصمیم گیری کنید اینکه خانواده ایشان نیز این موضوع را متوجه شوند کمکی به شما نخواهد کرد بهتر است خودتان دقت کنید که این فرد معیارهای شما را برای ازدواج دارند؟ توجه کنید که اینگونه رفتارها با زادواج برطرف نمی شود و نیاز است که شما در قبل از ازدواج به آن دقت کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

شما فحش بد بهش نده... نه زنگ بزن بهش نه زنگاشو جواب بده و انگار که آلزایمر گرفته دیگه کسی رو نمیشناسه و شما هم حوصله شو نداری، ولی یه وویس از فحشاش یا مسیج هاشو داشته باش که اگر روزی لازم شد بتونی ازش شکایت کنی... کلا دیگه سمتش نرو... نه فحش نه تهدید هیچی... خودش میره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    1. چند سالتان است؟
    2. وجه مثبت این فرد برای شما برای انتخاب یک فرد برای ازدواج چیست؟
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است با دقت بیشتری به این موضوع توجه کنید در اول تفاوت سنی شما نیاز است که به صورت دقیق برای بررسی رشد عاطفی، جنسی، عقلی و... مورد بررسی قرار گیرد تا تفاوت های زیادی از نظر سن عقلی برای شما وجود نداشته باشد و در کنار ان دقت کنید که ایشان با بیان این حرفها به شما ممکن است از نظر بعد شخصیتی نیاز به بررسی دقیق تر داشته باشند بهتر است در مورد این موضوع خودتان تصمیم گیری کنید اینکه خانواده ایشان نیز این موضوع را متوجه شوند کمکی به شما نخواهد کرد بهتر است خودتان دقت کنید که این فرد معیارهای شما را برای ازدواج دارند؟ توجه کنید که اینگونه رفتارها با زادواج برطرف نمی شود و نیاز است که شما در قبل از ازدواج به آن دقت کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

شاد باشید
    من 20سالمه،تقریبا یک ماه و نیم رفتاراش خیلی خوب بود مسئولیت پذیر و پرتلاش با اینکه سنش زیادنیست و تقریبا از قرار دومم که باهاش گذاشتم خانوادش در جریان کار قرار گرفتن و این باعث شد من بیشتر اعتماد کنم همه چی کم کم رنگ عوض کرد وقتایی که کنارشم رفتارش خوبه نه توهینی چیزی به محض دو سه روز ندیدن همدیگه اینجوری میشه این رفتارا اینقدر منو اذیت کرده که من نمیدونم چه جوری پامو از این رابطه بدون ابروریزی بکشم بیرون

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40565
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره اتفاقا حرفاشو نگه داشتم ولی به بهونه های مختلف میاد پیام میده,دوست عزیز من میترسم جواب تلفناشو ندم چون یه بار جواب ندادم پاشد اومد در خونمون,الانم تا جواب نمیدم میگه میام در خونتون یا تهدید میکنه میگه اگه تو خیابونی جایی ببینمت یه بلایی سرت میارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد