نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات فکری وجسمی شدید در بازه زمانی کوتاه

1444
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40571
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات فکری وجسمی شدید در بازه زمانی کوتاه

باسلام ووقت بخیر من در خانواده ای مذهبی وبسیار سخت گیر بزرگ شدم ولی اختلاف شدیدکه منجر به طلاق های مکرربود بین والدینم حاکم بود من در سه بار در زمان مجردی خود کشی کردم
    برای فرار از شرایط طبق دستور مادرم به ازدواج تن دادم بعد از مدت کوتاهی فهمیدم اشتباه کردم وبه سختی ولی خیلی زود جدا شدم
    بعد از مدتی برای بار دوم ازدواج کردم البته بازهم به پیشنهاد مادرم --عاشق همسرم بودم خیلی زیاد دو تا بچه دارم
    ولی متاسفانه اشتباهات پدر ومادرم باعث دعواهای دائمی بین من وهمسرم شد
    او تبدیل به مردی معتاد شد که مدام مرا کتک می زد واز همه بدتر دیگر توانایی تامین مخارج ما را نداشت بسیار فقیر شدیم
    با همه این تفاسیر چون نمی خواستم فرزندانم مانند من در تنش بزرگ شوندبه شدت دنبال راه حلها گشتم خودم به سختی کار کردم تحصیلاتم را ادامه دادم با خانواده ام قطع ارتباط کردم تا خودم را پیدا کنم به همسرم صد درصد وفادار ماندم
    او الان تبدیل به مرد خوبی شده
    چندین کتاب نیز حتی در حوزه روانشناسی وحوزه های دیگر تالیف کرده ام
    در هر صورت الان فرزندانم بزرگ شده اند 18 و19 ساله همه چیز خوب است تربیت فرزندانم قابل تحسین وفوق العاده است
    هنوز عمده در آمد زندگی به عهده من است ولی از تمام مسائل فوق هیچ کس حتی خانواده ام وکسانی که مرا می شناسند آگاه نیستند
    همسرم هنوز هم معتاد است ولی خیلی کم آنقدر که اصلابه ظاهرش مشخص نیست خوش اخلاق شده همه چیز خوب است
    ولی از شش ماه پیش به علت فشار بالا وناراحتی قلبی دارو مصرف می کنم بارها دکتررفته ام ولی هیچکس تا به حال مشکل مرا حل ننموده مهمترین مشکل من دچار اختلال حواس شده ام سر درد انرژی کم و.. ورم شدید پا وغیر ه شده ام به ندرت با دارو فشارم پایین می آید با توجه به اینکه حجم کاری فکری بالایی دارم کم آور ده ام
    به تازگی ها احساس می کنم همسرم در این مدت به من نیز گاهی اوقات خیانت کرده است هر چند او انکار می کند ولی من تا حدود زیادی مطمئنم در هر صورت آنچه وجود دارد مربوط به گذشته است
    من از اول با کسی ارتباط صمیمی نداشته ام هیچکس از مشکلات من آگاه نیست وخودم تا به حال آن ها را حل نموده ام هر چند به ظاهر همه چیز روی روال است ولی در هر صورت الان تصمیم به طلاق گرفته ام
    برای طلاق هم برای بچه هایم نگرانم از لحاظ فکری توانایی مبارزه با خلق وخوی های خود را دارم ثبات شخصیتی دارم ووووولی از لحاظ جسمی احساس می کنم هر لحظه دارم به مرگ نزدیکتر می شوم
    نمی دانم به کدام دکتر مراجعه کنم حالا که همه چیز را ساخته ام می خواهم همه را خراب کنم ودوست دارم مانند گذشته پرانرژی دارم برنامه های کاری وتحصیلی برای آینده خودم دارم ولی اینطوری نمیشود می ترسم سکته مغزی کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکلات فکری وجسمی شدید در بازه زمانی کوتاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد فشارهایی که شما در این مدت تحمل کرده اید ممکن است باعث شده باشد که از نظر روحی و جسمی دچار مشکلاتی شوید بهتر است در اول با مراجعه به متخصص از نظر جسمی همه موارد را مورد بررسی دقیق قرار بدهید و در کنار آن سعی کنید به صورت حضوری وارد پروسه وران درمانی و یا شناخت درمانی شوید تا به شما کمک شود . دقت کنید که تحمل کردن فشارهای روانی که به شما وارد شده است ممکن است یکی از دلایل این واکنش های بدنی باشد و نیاز است که به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرند و همچنین در مورد جداییتان از همسرتان نیز بهتر است اول برای آرامش خودتان به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بتوانید با آرامش بیشتری با کمک روانشناس موضوع جداییتان را مورد بررسی قرار بدهید .
    دقت کنید اینکه شما به فکر فرزندانتان باشید بسیار خوب می باشد اما این به معنای نادیده گرفتن احساسات و نیازهای خودتان نمی باشد چون اگر شما خودتان را در راستای آنها نادیده بگیرید به مرور خسته می شوید و رضایت لازم را ندارید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : مشکلات فکری وجسمی شدید در بازه زمانی کوتاه

شما واقعا زنی ابجی
    اینکه گفتی دردو دل هاتو به کسی نمیگی و از اول زندگی تاحالا روی پای خودت بودی نشون میده تو از صدتاااا مرد هم مرد تری
    دست مریزاد
    یه سفر برو و اصن به هیچییییی فکر نکن
    خدا همه چیزو درست میکنه
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)