نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف طبقاتی

1883
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40605
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف طبقاتی

با سلام
    من خانمی ٣۵ساله هستم که دو سال هست ازدواج کردم همسر من مرد یه فرد دیپلمه زحمت کش و پر کاری هستش ولی متاسفانه از نظر مالی در سطح پایینی هستش من لیسانسه و شاغل هستم که تونستم از نظر مالی خودم و زندگیم رو تامین کنم هر چند روز اول چون خودم تامین بودم خونه و ماشین داشتم و مشکل مالی نداشتم سطح ضعیف مالی همسرم برام مهم نبود اما الان بعد از دوسال خیلی احساس ناراحتی میکنم که چرا همسر من از خودش هیچی نداره که من بهش دلخوش باشم از اینکه اون فقط به عنوان مصرف کننده وارد زندگیم شد هیچ چیزی از خودش نداره ناامیدم کرده گاهی فکر میکنم بهتره جدا شم نمی‌دونم چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : اختلاف طبقاتی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که همسر شما با همین ویژگی ها به خواستگاری شما آمده اند و با همین ویژگی و شرایط مالی ایشان را پذیرش کرده اید به همین علت نمی توانید ایشان را سرزنش کنید چون شما با بینش نسبت به شرایط ایشان این ازدواج را قبول کرده اید . بهتر است معیارهای خودتان را مورد بررسی دقیق قرار بدهید تا متوجه شوید که آیا معیارهای شما در این زمان تغییر کرده است یا موضوع دیگری باعث شده است که شما از همسرتان و شرایط زندگیتان راضی نباشید و نتوانید ویزگی های مثبت ایشان را ببینید و تنها موضوع مالی برایتان اهمیت پیدا کرده است . دلیل این تغییر عقیده از اهمیت زیادی برخوردار است و موضوعی است که نیاز به بررسی دقیق دارد بهتر است قبل از تصمیم گیری برای جدایی به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی بیشتری در این زمینه صورت گیرد تا شما بتوانید با بینش دقیق تری تصمیم گیری کنید.
    اینکه چه معیارهایی برا همسر خود در نظر دارید و درجه بندی آنها برای شما چگونه است اهمیت زیادی دارد همچنین این موضوع که چه چیزی باعث تغییر عقیده شما شده است ؟
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354783

شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : اختلاف طبقاتی

حالا جدا از پول و این چرت و پرتای دنیوی
    دوستش دالی ؟
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)