نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: سیاست های همسرداری😍

12866
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40610
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سیاست های همسرداری😍

‍ #سیاست_همسرداری

جعبه سیاه زندگی زناشویی را نزد پدر و مادرمان نبریم!
    هرگز نباید مسایل و اختلاف‌های خود را بدون اطلاع و توافق همسرمان با خانواده‌های خود در میان بگذاریم، زیرا:

👈بعد از مدتی با همسرمان آشتی می‌کنیم اما خانواده‌ها همچنان تصور می‌کنند زندگی ما پر از بدبختی و مشکلات است و ممکن است دچار ناراحتی و دلتنگی شوند.

👈وقتی که والدین و خواهرو برادر ما فکر می‌کنند زندگی زناشویی ما با مشکل روبرو است، مضطرب می شوند و براساس اطلاعات معمولا ناقصی که از جعبه سیاه زندگی ما دارند، شروع به دادن راه کارها و راه‌حل‌های اشتباه می‌کنند.

👈مساله دیگر این است که وقتی والدین از مسائل زندگی ما باخبر می‌شوند، ممکن است به طور ناخودآگاه رفتارشان با همسرمان تغییر ‌کند و حتی زمانی که اختلاف ما با همسرمان پایان یافته است، نتوانند نگرش خود را نسبت به او بهبود ببخشند.

2. 2 کاربران زیر از Hadis7611 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : سیاست های همسرداری😍

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis7611 نمایش پست ها
    ‍ #سیاست_همسرداری

جعبه سیاه زندگی زناشویی را نزد پدر و مادرمان نبریم!
    هرگز نباید مسایل و اختلاف‌های خود را بدون اطلاع و توافق همسرمان با خانواده‌های خود در میان بگذاریم، زیرا:

👈بعد از مدتی با همسرمان آشتی می‌کنیم اما خانواده‌ها همچنان تصور می‌کنند زندگی ما پر از بدبختی و مشکلات است و ممکن است دچار ناراحتی و دلتنگی شوند.

👈وقتی که والدین و خواهرو برادر ما فکر می‌کنند زندگی زناشویی ما با مشکل روبرو است، مضطرب می شوند و براساس اطلاعات معمولا ناقصی که از جعبه سیاه زندگی ما دارند، شروع به دادن راه کارها و راه‌حل‌های اشتباه می‌کنند.

👈مساله دیگر این است که وقتی والدین از مسائل زندگی ما باخبر می‌شوند، ممکن است به طور ناخودآگاه رفتارشان با همسرمان تغییر ‌کند و حتی زمانی که اختلاف ما با همسرمان پایان یافته است، نتوانند نگرش خود را نسبت به او بهبود ببخشند.
    بسیار مفید

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. من چند ماهی بود که با همسرم به شدت در مسائل جزئی به اختلاف نظر می خوردم و گاهی رفتارمون نسبت به هم سرد میشد و نمیدونستیم که باید چجور حرفمون رو منتقل کنیم تا بحث و دلخوری ایجاد نشه اما خدا رو شکز از وقتی که در دوره خلق آینده دکتر آرام در موسسه تجسم خلاق شرکت کردم خیلی از تکنیک های ارتباطی رو یاد گرفتم و فهمیدم که گاهی به جای انتقاد تند از همسرم چجور حرفم رو منتقل کنم. ما با هم شرکت کردیم و نتایج خیلی خوبی گرفتیم و الان دوباره آرامش به زندگی ما برگشته. گفتم شاید به درد کسی بوره و بخواد از این دوره ها استفاده کنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh123 نمایش پست ها
    سلام. من چند ماهی بود که با همسرم به شدت در مسائل جزئی به اختلاف نظر می خوردم و گاهی رفتارمون نسبت به هم سرد میشد و نمیدونستیم که باید چجور حرفمون رو منتقل کنیم تا بحث و دلخوری ایجاد نشه اما خدا رو شکز از وقتی که در دوره خلق آینده دکتر آرام در موسسه تجسم خلاق شرکت کردم خیلی از تکنیک های ارتباطی رو یاد گرفتم و فهمیدم که گاهی به جای انتقاد تند از همسرم چجور حرفم رو منتقل کنم. ما با هم شرکت کردیم و نتایج خیلی خوبی گرفتیم و الان دوباره آرامش به زندگی ما برگشته. گفتم شاید به درد کسی بوره و بخواد از این دوره ها استفاده کنه
    ممنون از حسن نیت شما.
    اما سعی کنید تاپیک های قدیمی رو بالا نیارین همون طور که الان چندتا تاپیک قدیمی توسط شما اومدن بالا و تاپیک های جدید رفتن پایبن
    درضمن دوست گرامی این شیوه اطلاع رسانی توسط قوانین سایت تبلیغ محسوب میشه و بنابراین خلاف قوانین هست
    ویرایش توسط Saltanat : 06-16-2020 در ساعت 02:17 AM

6. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh123 نمایش پست ها
    خب شما خواستین واسه موسسه تجسم خلاق تبلیغات کنین نیاز نبود پای همسرتونو وسط بکشین و نیاز نبود تاپیک ۷ ماه پیش رو بالا بیارین

ایا با اصول تبلیغات اشنایی دارین؟!
    گذشته از قوانین انجمن که تبلیغات رو محدود میکنه اصلا این شیوه تبلیغ بدتر اثر تخریبی داره

هرکی ببینه میگه حتما اون موسسه هیچ شانسی برا مطرح شدن نداشت که مجبور شدن به این شکل واسش تبلیغ کنن!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خب شما خواستین واسه موسسه تجسم خلاق تبلیغات کنین نیاز نبود پای همسرتونو وسط بکشین و نیاز نبود تاپیک ۷ ماه پیش رو بالا بیارین

ایا با اصول تبلیغات اشنایی دارین؟!
    گذشته از قوانین انجمن که تبلیغات رو محدود میکنه اصلا این شیوه تبلیغ بدتر اثر تخریبی داره

هرکی ببینه میگه حتما اون موسسه هیچ شانسی برا مطرح شدن نداشت که مجبور شدن به این شکل واسش تبلیغ کنن!

سلام
    جواب خصوصی تون رو دادم ولی صندوق دریافت پر بود
    ویرایش توسط Saltanat : 06-16-2020 در ساعت 02:18 AM

9. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)