نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سیاست شوهر داری

2124
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40663
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy سیاست شوهر داری

سلام
    اولین باره تو این جور جمع ها شرکت میکنم و اینم از بی چارگی منه
    همیشه فکر میکردم خودم میتونم مشکلمو حلش کنم ولی الان دیگه به نقطه ای از زندگیم رسیدم که میبینم نه من به یه کمک نیاز دارم
    از اونجایی هم که کلا اخلاقم اینه که به کسی حرفم رو دردمون رو نمیگم و همیشه سعی کردم خودم حلش کنم نمیتونم حضوری به مشاور مراجعه کنم
    مشکل من بی سیاست بودن منه
    همه چی رو رک به طرف مقابلم میگم و این شاید در لحظه اول خودم رو قانع کنه خوب کاری کردی رک حرفتو گفتی ولی بعدش خودم میوفتم تو مشکل و باقی ماجرا
    سوالم اینه چطوری میتونم سیاست زنانه داشته باشم
    چطوری با سیاست کارامو اونطوری که میخوام جلو ببرم ؟؟؟
    شوهرم همیشه منو سرزنش میکنه که این کارو چرا کردی اون کارو چرا کردی بخدا منم آدم بدی نیستم ولی همیشه فکر میکنه من باید همونی باشم که میخواد انگار من نباید اصلا اشتباهی بکنم
    همیشه باید طوری باشم که همه ازم تعریف و تمجید کنن و بهترین باشم
    خب شماها بگین مگه این که همه بگن مهمه؟؟؟؟
    وقتی بهش میگم فلان کارو نباید میکردی مثلا جواب هایی که تو موضوعات مختلف میشنوم: میگه تو نمیدونی من کار درست رو کردم. من حوصله نداشتم حق دارم . من بیشتر میدونم .تو باید منو درک کنی . من میتونم ولی تو نه. من فرق میکنم . من از همه بیشتر میفهمم. من تجربه ام بیشتره و...
    و سر این حرفاش منم میگم نخیر اشتباه میکنی میشه دعوا و داد میزنه رو سرم بعضا کتکم میزنه و خودشو میزنه و به خانواده من فحش میده تا منو بیشتر عصبی کنه آخر آخرش هم میگه میبرمت خونه بابات نمیخوامت
    حالا من میخوام سیاست یاد بگیرم تا بتونم باهاش مقابله کنه بتونم حرفم رو به کرسی بنشونم بتونم به صورت آروم حرفم رو بگم و قبول کنه
    کمکم کنید ممنون میشم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سیاست شوهر داری

سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید.
    خوب هر کسی به خصوص مردها شما رک به او بگویید موجب ناراحتی طرف مقابل میشوید حرفتان را در قالب پیشنهاد به او بگویید اگر فلان کار را می کردی بهتر نتیجه میداد به جای اینکه تو اشتباه کردی بگو که تو سعی ات را کردی ولی اگر تصمیم دیگری می گرفتی بهتر به نتیجه میرسیدی.
    خوب بحث در این مورد زیاد هست که می توانید با مطالعه تایپیک زیر به دانسته هایتان بیفزایید و روش برخورد موثر با همسرتان را بیآموزید.
    لطفا زن باشید
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

3. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد