نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: شمام مثل من خیلی سوتی میدین

5229
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Question شمام مثل من خیلی سوتی میدین

من تازگیا خیلی سوتی میدم
    قبلا خجالتی بودم یه ذره.اما یه مدت بعد از اینکه وارد سطح بالای کلاس زبان شدم و استاد زبانم آقا بود کم کم روم باز شد اصن ایشونم خیلی با ما شوخی میکردن به خاطر همین یه خرده از خجالتی بودن در اومدم اعتماد به نفسم رفت بالا دیگه میخواستم حرف بزنم دستام نمی لرزید دهنم خشک نمی شد به هر حال یه مدت گذشت...
    من ۳ ترم با این آقا کلاس داشتم بعد یه روز یکی از بچه ها (البته ۳۷ سالشه بچه نیس) که یه مدت طولانی ظاهرا با این آقا کلاس خصوصی داشته اومد جلوی بقیه به من گفت استاد کلاس ما رو خیلی دوس داره من گفتم چرا بعد گفت یکی تو کلاسمون هس که خیلی دوسش داره به هر حال من فکرم رف پیش کسای دیگه بعد یه چند وقت توی خیابون واستاده بودم تا بابام بیاد دنبالم استاد زبانم از آموزشگاه دراومد بیرون که بره اومد کنارم بهم سلام کرد گف Ilike you
    اون موقع من باهاش کلاس نداشتم ترم بعدی من باهاش کلاس برداشتم ینی این ترم
    بعد همش به خاطر اون و اینا سوتی میدم دارم دیوونه میشم
    گذشته از این من تو جاهای دیگه هم خیلی سوتی میدم دارم روانی میشم تو ارتباطات دیگه هم خیلی خجالتی عمل میکنم کلا دوباره به اون دهن خشک شدن و اینا تبدیل شدم چی کار کنم تو رو خدا راهکار بدین
    # کمک
    بعضی وقتا اعتماد به نفسم میاد پایین میگم ای کاش خودکشی کنم خودمو راحت کنم بعد پیش خودم میگم چرا من باید این مدلی بشم آخه قبلا من درسم عالی بود بعد یه مدت تیزهوشان که قبول شدم افتادم تو فکر دوست پیدا کردن ولی بقیه به خاطر درسم بهم حسودی میکردن و فقط اعصاب خورد میکردن و الان هیچی ندارم همه چی مو از دست دادم درس خوبمو ،اخلاق مو ،احساس میکنم هیچی برای از دست دادن ندارم واسه همین فکر مردن میاد تو ذهنم اون موقع ها فک میکردم شاید زشتم قدم کوتاس یا.‌‌.. که بقیه باهام دوس نمی شن خلاصه الان کلی داغونم کمک
    ویرایش توسط Sarinaw : 05-29-2019 در ساعت 09:22 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شمام مثل من خیلی سوتی میدین

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    1. چند سالتان است؟
    2. احساس خاصی نسبت به این استادتان تجربه می کنید؟
    3 منظور شما از سوتی دادن چیست؟
    4. در چه زمانهایی عکس العمل و رفتار بهتری در جمع دارید و در چه زمانهایی رفتارتان نامناسب است از نظر خودتان؟
    5. آیا دوست صمیمی دارید؟
    6. تغییراتی در خواب و خوراکتان به صورت کاهش یا افزایش احساس می کنید؟
    7. آیا خلق شما پایدار است؟
    8. /ایا احساس افسردگی، به شکل های غم اندوه و... را تجربه می کنید ؟
    لطفا به سوالات بالا پاسخ بدهید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    1. چند سالتان است؟
    2. احساس خاصی نسبت به این استادتان تجربه می کنید؟
    3 منظور شما از سوتی دادن چیست؟
    4. در چه زمانهایی عکس العمل و رفتار بهتری در جمع دارید و در چه زمانهایی رفتارتان نامناسب است از نظر خودتان؟
    5. آیا دوست صمیمی دارید؟
    6. تغییراتی در خواب و خوراکتان به صورت کاهش یا افزایش احساس می کنید؟
    7. آیا خلق شما پایدار است؟
    8. /ایا احساس افسردگی، به شکل های غم اندوه و... را تجربه می کنید ؟
    لطفا به سوالات بالا پاسخ بدهید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم.

021-22354783
    شاد باشید
    ۱.من ۱۵ سالمه
    ۲.اولاش از این استادم خوشم میومد ولی الان حسی نسبت بهش ندارم فقط وقتی بهم لبخند میزنه خجالت می کشم
    ۳.وسط کلاس میخوام چیزی رو بخونم همش تپق میزنم کلمات رو اشتباه میگم
    ۴.زمانهایی که همه چیز بر وفق مرادم باشه مثلا ظاهر خوبی داشته باشم لباسی تنمه رو دوس داشته باشم به چیزی که میخوام رسیده باشم
    ۵.بله چن تا دوست صمیمی دارم ( با یکیشون از همه صمیمی ترم وقتی با هم میخواستیم دوست بشیم بهم گفت من عاشقت شدم ولی از همون موقع تا الان حس میکنم دروغ محض میگه)ولی هر از چند گاهی خیلی با کارا و حرفشان ناراحتم میکنن به طوری تصمیم گرفتم با همشون قهر کنم
    ۶.خوابم خیلی زیاد شده من قبلا اصن دوس نداشتم ظهر بخوابم ولی الان فقط دوس دارم بخوابم تا از مشکلاتم فرار کنم
    ۷.یه لحظه حس خوشبخت ترین آدم دنیا رو دارم یه لحظه فک میکنم خیلی بدبختی
    ۸.خودم فک میکردم افسرده شدم یه مدت خیلی گریه میکردم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به سن شما که دوره نوجوانی می باشد و دیدگاه دیگران برای نوجوان اهمیت زیادی دارد و باعث می شود که زمان های زیادی را صرف انتخاب لباس یا فکر کردن به دیدگاه و حرفهای دیگران کند بسیاری از رفتارهای شما قبال درک می باشد و این سردرگمی هایی که تجربه می کنید می تواند به این علت باشد که هویت اصلی شما هنوز شکل نگرفته است .
    گاهی نوجوان بخاطر قوء تخیل خود با خیالپردازی صحبت ها و توجهات دیگران را برای خود بزرگ می کند و به این طریق دچار خطای شناختی می شود .
    بهتر است شرایط سنی خود را بدانید و آنها را درک کنید و سعی کنید با مطالعه و نوشتن ویژگی های خودتان و رفتن به سمت ویژگی هایی که به شما حس بهتری می دهد احساسات بهتری را تجربه کنید . اینکه شما کلمات را اشتباه می خوانید ، تپش قلب می گیریدو... می تواند از اضطراب نشعت گیرد اضطرابی که از این دیدگاه به وجود می آید که آیا مورد تایید قرار خواهم گرفت دیگران بعد از خواندن و حرف زدن من پگونه فکر خواهند کرد .
    بدانید که هیچ انسان کاملی وجود ندارد و همه انسان ها ویژگی های مثبت و منفی دارند اما وقتی انها را بشناسند و با احترام با خودشان برخورد کنند می توانند در مسیر بهتری گام بردارند . شما نیز سعی کنید با مهربانی نسبت به خودتان برخورد کنید و ویژگی های سنیتان را بشناسید و به انها احترام بگذارید .
    در مورد روابط دوستیتان نیز بهتر است دقت کنید که رابطه دوستی یک رابطه دوطرفه می باشد که باید به تفاوت های یکدیگر احترام گذاشته شود و در راستای پیشرفت باشد از ایجاد روابط احساسی عمیق بهتر است خوداری شود تا از آسیب های احتمال یجلوگیری شود .
    سعی کنید در جمع حضور داشته باشید قبل از رفتن به کلاس ، مهمانی و... تایمی را برای رسیدن به خودتان اختصاص بدهید ، شنونده خوبی باشید و در موقع نیاز با آرامش صحبت کنید ، یک موضوع مشترک برای صحبت با فرد مقابل خود پیدا کنید تا بتوانید بهتر صحبت کنید ، صحبت کردن در کلاس را از قبل تمرین کنید با انجام این روشها می توانید شرایط بهتری را ایجاد کنید.
    برنامه ریزی می تواند به شما کمک کند که از وقتهایتان بیشتر استفاده کنید و زمان های بهتری را برای خودتان رقم بزنید .
    اگر این علایم را نتوانستید با این توضیحات بهتر کنید بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا در این مسیر بررسی بیشتری ضورت گیرد و به شما کمک شود.
    021-22247100
    شاد باشید

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به سن شما که دوره نوجوانی می باشد و دیدگاه دیگران برای نوجوان اهمیت زیادی دارد و باعث می شود که زمان های زیادی را صرف انتخاب لباس یا فکر کردن به دیدگاه و حرفهای دیگران کند بسیاری از رفتارهای شما قبال درک می باشد و این سردرگمی هایی که تجربه می کنید می تواند به این علت باشد که هویت اصلی شما هنوز شکل نگرفته است .
    گاهی نوجوان بخاطر قوء تخیل خود با خیالپردازی صحبت ها و توجهات دیگران را برای خود بزرگ می کند و به این طریق دچار خطای شناختی می شود .
    بهتر است شرایط سنی خود را بدانید و آنها را درک کنید و سعی کنید با مطالعه و نوشتن ویژگی های خودتان و رفتن به سمت ویژگی هایی که به شما حس بهتری می دهد احساسات بهتری را تجربه کنید . اینکه شما کلمات را اشتباه می خوانید ، تپش قلب می گیریدو... می تواند از اضطراب نشعت گیرد اضطرابی که از این دیدگاه به وجود می آید که آیا مورد تایید قرار خواهم گرفت دیگران بعد از خواندن و حرف زدن من پگونه فکر خواهند کرد .
    بدانید که هیچ انسان کاملی وجود ندارد و همه انسان ها ویژگی های مثبت و منفی دارند اما وقتی انها را بشناسند و با احترام با خودشان برخورد کنند می توانند در مسیر بهتری گام بردارند . شما نیز سعی کنید با مهربانی نسبت به خودتان برخورد کنید و ویژگی های سنیتان را بشناسید و به انها احترام بگذارید .
    در مورد روابط دوستیتان نیز بهتر است دقت کنید که رابطه دوستی یک رابطه دوطرفه می باشد که باید به تفاوت های یکدیگر احترام گذاشته شود و در راستای پیشرفت باشد از ایجاد روابط احساسی عمیق بهتر است خوداری شود تا از آسیب های احتمال یجلوگیری شود .
    سعی کنید در جمع حضور داشته باشید قبل از رفتن به کلاس ، مهمانی و... تایمی را برای رسیدن به خودتان اختصاص بدهید ، شنونده خوبی باشید و در موقع نیاز با آرامش صحبت کنید ، یک موضوع مشترک برای صحبت با فرد مقابل خود پیدا کنید تا بتوانید بهتر صحبت کنید ، صحبت کردن در کلاس را از قبل تمرین کنید با انجام این روشها می توانید شرایط بهتری را ایجاد کنید.
    برنامه ریزی می تواند به شما کمک کند که از وقتهایتان بیشتر استفاده کنید و زمان های بهتری را برای خودتان رقم بزنید .
    اگر این علایم را نتوانستید با این توضیحات بهتر کنید بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا در این مسیر بررسی بیشتری ضورت گیرد و به شما کمک شود.
    021-22247100
    شاد باشید
    خیلی از راهنماییتون متشکرم سعی میکنم کارایی که فرمودید رو انجام بدم و اگه موثر واقع نشد حتما به روانشناس مراجعه میکنم
    با سپاس فراوان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

موفق باشید

8. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

Cool پاسخ : شمام مثل من خیلی سوتی میدین

خیر... ما به هیچ عنوان سوتی نمیدیم...اصلاا و ابداااا...
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

همه سوتی میدن فقط نسبت به شخصیت هر نفر سوتیها متفاوت و کم یا زیاده.

11. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

همه سوتی میدن فقط نسبت به شخصیت هر نفر سوتیها متفاوت و کم یا زیاده.
    آخه من دیگه شورش و درآوردم
    اون عزیزی که اون بالا راهنماییم کردن راست میگن باید آرامش داشته باشم
    امروز تو کلاس زبان از همین ترفند استفاده کردم تقریبا جواب داد

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarinaw نمایش پست ها
    من تازگیا خیلی سوتی میدم
    قبلا خجالتی بودم یه ذره.اما یه مدت بعد از اینکه وارد سطح بالای کلاس زبان شدم و استاد زبانم آقا بود کم کم روم باز شد اصن ایشونم خیلی با ما شوخی میکردن به خاطر همین یه خرده از خجالتی بودن در اومدم اعتماد به نفسم رفت بالا دیگه میخواستم حرف بزنم دستام نمی لرزید دهنم خشک نمی شد به هر حال یه مدت گذشت...
    من ۳ ترم با این آقا کلاس داشتم بعد یه روز یکی از بچه ها (البته ۳۷ سالشه بچه نیس) که یه مدت طولانی ظاهرا با این آقا کلاس خصوصی داشته اومد جلوی بقیه به من گفت استاد کلاس ما رو خیلی دوس داره من گفتم چرا بعد گفت یکی تو کلاسمون هس که خیلی دوسش داره به هر حال من فکرم رف پیش کسای دیگه بعد یه چند وقت توی خیابون واستاده بودم تا بابام بیاد دنبالم استاد زبانم از آموزشگاه دراومد بیرون که بره اومد کنارم بهم سلام کرد گف Ilike you
    اون موقع من باهاش کلاس نداشتم ترم بعدی من باهاش کلاس برداشتم ینی این ترم
    بعد همش به خاطر اون و اینا سوتی میدم دارم دیوونه میشم
    گذشته از این من تو جاهای دیگه هم خیلی سوتی میدم دارم روانی میشم تو ارتباطات دیگه هم خیلی خجالتی عمل میکنم کلا دوباره به اون دهن خشک شدن و اینا تبدیل شدم چی کار کنم تو رو خدا راهکار بدین
    # کمک
    بعضی وقتا اعتماد به نفسم میاد پایین میگم ای کاش خودکشی کنم خودمو راحت کنم بعد پیش خودم میگم چرا من باید این مدلی بشم آخه قبلا من درسم عالی بود بعد یه مدت تیزهوشان که قبول شدم افتادم تو فکر دوست پیدا کردن ولی بقیه به خاطر درسم بهم حسودی میکردن و فقط اعصاب خورد میکردن و الان هیچی ندارم همه چی مو از دست دادم درس خوبمو ،اخلاق مو ،احساس میکنم هیچی برای از دست دادن ندارم واسه همین فکر مردن میاد تو ذهنم اون موقع ها فک میکردم شاید زشتم قدم کوتاس یا.‌‌.. که بقیه باهام دوس نمی شن خلاصه الان کلی داغونم کمک
    رو نده به معلمه... چه معنی داره مرد گنده به دختر ۱۵ ساله بگه i like you ... اصلا فرض بگیر خودت معلم شدی، یه پسر نوجوون تو کلاسته، بچه خوبی هم هست، همچین حرفی بهش میزنی؟ معنی نداره... من جای تو بودم آموزشگامو عوض میکردم...

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

آخه من دیگه شورش و درآوردم
    اون عزیزی که اون بالا راهنماییم کردن راست میگن باید آرامش داشته باشم
    امروز تو کلاس زبان از همین ترفند استفاده کردم تقریبا جواب داد
    درسته آرامش داشتن و پرهیز از عجول بودن میتونه موثر باشه.

با فکر و شمرده حرف زدنم میتونه موثر باشه.
    ویرایش توسط Experience : 05-29-2019 در ساعت 01:04 AM

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    رو نده به معلمه... چه معنی داره مرد گنده به دختر ۱۵ ساله بگه i like you ... اصلا فرض بگیر خودت معلم شدی، یه پسر نوجوون تو کلاسته، بچه خوبی هم هست، همچین حرفی بهش میزنی؟ معنی نداره... من جای تو بودم آموزشگامو عوض میکردم...
    نه خدایی من یه همچین کاری نمی کردم ولی
    آخه خیلی خوب درس میده چی کار کنم
    به ما گفته بود من قراره برم خارج البته قرار بود ۸اردیبهشت بره
    ولی گفت کارام ردیف نشد قراره برای تابستون برم
    دیگه میخواد بره لازم نیس آموزشگاه عوض کنم
    ولی از یه نظرم حس میکنم دروغ میگه
    یه مشکلی هم هس....چطور رو ندم بهش وقتی باهام شوخی میکنه خندم میگیره
    ویرایش توسط Sarinaw : 05-29-2019 در ساعت 12:52 PM

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

نه خدایی من یه همچین کاری نمی کردم ولی
    آخه خیلی خوب درس میده چی کار کنم
    به ما گفته بود من قراره برم خارج البته قرار بود ۸اردیبهشت بره
    ولی گفت کارام ردیف نشد قراره برای تابستون برم
    دیگه میخواد بره لازم نیس آموزشگاه عوض کنم
    ولی از یه نظرم حس میکنم دروغ میگه
    یه مشکلی هم هس....چطور رو ندم بهش وقتی باهام شوخی میکنه خندم میگیره
    آهاااان... شاید تو اون آموزشگاه زبان یاد نگیری ولی (رو) ندادن به اینجور آدما رو میتونی خووووب یاد بگیری... شوخی که کرد، اخم میکنی سرتو میندازی پایین... بعدش انقدر پرروئه که میگه ناراحت شدی؟ تو هم محکم میگی درس رو ادامه بدید خواهش میکنم... اگر خواست بیاد جلو و از موقعیت سو استفاده کنه و بغلت کنه، کلا پاشو از کلاس برو بیرون برو پیش مدیر آموزشگاه و جلوی مدیر زنگ بزن به پدرت، جوری که داری برای هردوشون تعریف میکنی، همه چیزو بگو...

بعضی از آدما که متاسفانه تعدادشون زیاد هم هست... آسیب زدن یا اذیت کردن دیگران رو افتخار میدونن... یعنی توی جمع دوستاشون که میرن تعریف میکنن امروز چند نفرو اذیت کردم و کیف میکنن... اینا از هرچیزی استفاده میکنن تا خودشون رو به آدم نزدیک کنن و زهرشون رو بریزن مثل لبخند زدن و شوخی کردن... مطمئنا با لبخند بهتر میشه دشمنی کرد... پس یاد بگیر مواظب آدمایی که بی ربط و بی دلیل میخوان باهات شوخی کنن باشی...

17. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    آهاااان... شاید تو اون آموزشگاه زبان یاد نگیری ولی (رو) ندادن به اینجور آدما رو میتونی خووووب یاد بگیری... شوخی که کرد، اخم میکنی سرتو میندازی پایین... بعدش انقدر پرروئه که میگه ناراحت شدی؟ تو هم محکم میگی درس رو ادامه بدید خواهش میکنم... اگر خواست بیاد جلو و از موقعیت سو استفاده کنه و بغلت کنه، کلا پاشو از کلاس برو بیرون برو پیش مدیر آموزشگاه و جلوی مدیر زنگ بزن به پدرت، جوری که داری برای هردوشون تعریف میکنی، همه چیزو بگو...

بعضی از آدما که متاسفانه تعدادشون زیاد هم هست... آسیب زدن یا اذیت کردن دیگران رو افتخار میدونن... یعنی توی جمع دوستاشون که میرن تعریف میکنن امروز چند نفرو اذیت کردم و کیف میکنن... اینا از هرچیزی استفاده میکنن تا خودشون رو به آدم نزدیک کنن و زهرشون رو بریزن مثل لبخند زدن و شوخی کردن... مطمئنا با لبخند بهتر میشه دشمنی کرد... پس یاد بگیر مواظب آدمایی که بی ربط و بی دلیل میخوان باهات شوخی کنن باشی...
    نه بابا دیگه انقدر هم وقیح نیس که بیاد بغلم کنه...
    کلاس ما خصوصی نیستا عمومیه دیگه جلوی بقیه که نمیاد خودشو خراب کنه
    ویرایش توسط Sarinaw : 05-29-2019 در ساعت 09:21 PM

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. تا دلت بخاود سوتی دادم. اما مگه بقیه معصومن؟
    تازشم شاید یه کاری کنی اون جلو یه نفر سوتی باشه جلو یه نفر دیگه سوتی نباشه.
    این بکنار بیا بیکی محبت کن ولی کنارش سوتی بده اصلا این سوتی دیگه معنی نمیده. اما با یکی دشمن که میشی کنارش کار معمولی هم انجام بدی اونو برات سوتی معنا میکنه اینم از یه طرف!!
    اگه بخوای دقیقا کارایی کنی که افراد دور برت نظرشون مثبت باشه وهمه رو راضی کنی و... تو این شرایط دیگه زندگی کردن برا خودت معنی نمیده. نمیگم بی تفاوت باشی نه. ولی خیلی هم حالا دیگه....

پس برا خودت زندگی کن. مطالعه کن بخون و... کارایی رو که یقین کردی درستن رو انجام بده اگه اشتباهی هم ازت رخ داد بشین دلیلشو پیدا کن ببینی چی باعث این شده سعی کن اونو اصلاحش کنی و.....
    اگه هزار رو یک سوتی بدی هزار رو یک درس هم میتونی ازش یاد بگیری....

20. 2 کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    سلام. تا دلت بخاود سوتی دادم. اما مگه بقیه معصومن؟
    تازشم شاید یه کاری کنی اون جلو یه نفر سوتی باشه جلو یه نفر دیگه سوتی نباشه.
    این بکنار بیا بیکی محبت کن ولی کنارش سوتی بده اصلا این سوتی دیگه معنی نمیده. اما با یکی دشمن که میشی کنارش کار معمولی هم انجام بدی اونو برات سوتی معنا میکنه اینم از یه طرف!!
    اگه بخوای دقیقا کارایی کنی که افراد دور برت نظرشون مثبت باشه وهمه رو راضی کنی و... تو این شرایط دیگه زندگی کردن برا خودت معنی نمیده. نمیگم بی تفاوت باشی نه. ولی خیلی هم حالا دیگه....

پس برا خودت زندگی کن. مطالعه کن بخون و... کارایی رو که یقین کردی درستن رو انجام بده اگه اشتباهی هم ازت رخ داد بشین دلیلشو پیدا کن ببینی چی باعث این شده سعی کن اونو اصلاحش کنی و.....
    اگه هزار رو یک سوتی بدی هزار رو یک درس هم میتونی ازش یاد بگیری....
    ممنونم از راهنماییت

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39187
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستم
    منم خیلی سوتی میدم
    و وقتی همسن تو بودم حتی بیشترم بود
    یه مدت برام عذاب شده بود
    ولی ترجیح دادم زیاد به خودم درگیر نشم چون کارو بدتر میکرد
    میتونی کتابای فن بیان و... رو بخونی خیلی کمک کننده است

23. کاربران زیر از Darkrose بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    اول اشتباه جزئی از زندگیست پس بابت اشتباه نباید ترسید و نگران شد فقط می توان از اشتباه درس گرفت و تمرین کرد دیگر تکرار نشود شما آرامش داشته باشید میتوانید به راحتی یک اشتباه را تصحیح کنید نگاهتان به رفتار دیگران نباشد شما کار خودت را بکن و کار صحیح را انجام بده.تایپیک زیر را بخوانید شاید کمکتان کند.
    بحث آزاد: اشتباه جزیی از زندگی است
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

25. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به نظرم زیاد رو این موضوع حساس شدی ووقتیم که آدم رو یه چیزی حساس بشه بدتر میشه وبیشتر خراب میکنه تادرست کنه پس سعی کن حساسیتت رو کم کنی و...
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

27. 3 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط daryak نمایش پست ها
    سلام به نظرم زیاد رو این موضوع حساس شدی ووقتیم که آدم رو یه چیزی حساس بشه بدتر میشه وبیشتر خراب میکنه تادرست کنه پس سعی کن حساسیتت رو کم کنی و...
    دست خودم نیس ولی از امروز سعی خودمو میکنم
    واقعا هم همینطوره وقتی از کنار یه چیزی ساده می گذرم به بهترین نحو انجام میشه ولی وقتی حساس میشم هی پشت سر هم گند میزنم
    ممنون از راهنماییتون

29. کاربران زیر از Sarinaw بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

You Could tell your teacher :
    love your aunt mother fucker
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40698
    تشکـر
    20
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb پاسخ : شمام مثل من خیلی سوتی میدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    You Could tell your teacher :
    love your aunt mother fucker
    اینطوری بگم که از کلاس پرتم میکنه بیرون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)