نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: راه های جدید لذت بردن از رابطه

7830
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40816
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راه های جدید لذت بردن از رابطه

سلام دوستان.من مدتی هست ازدواج کردم و از بچگی مشکل قلبی داشتم. دو ماه پیش یک روز جمعه توی خونه دچار ایست قلبی شدم. همسرم آشنایی نسبی با احیا قلبی داشتن و شروع به احیا و ماساژ دادن قلب من و دادن تنفس دهان به دهان کردن و با اورژانس تماس گرفتن البته این مواردی که تعریف می کنم رو ایشون به من گفتن و من برای 25 دقیقه در قید حیات نبودم :d
    . اینم بگم که توی راه بیمارستان و هم چنین خود بیمارستان شهدای تجریش به قلب من حدود 10 بار شک داده شد که اگه اطلاع داشته باشین برای دادن شوک باید تمامی لباس های بالا تنه کنار برن که من وقتی این موضوع رو متوجه شدم کلی خجالت کشیدم! اخه این کاره درستیه که یک عالمه پرستار مرد کنار پرستارهای زن باشن و مرد قفسه سینه ی یک نا محرمو ماساژ بده؟
    خلاصه از این ماجرا که بگذریم الان فانتزی جدید برای من و همسرم درست شده!
    به این صورت که بعضی مواقع من خودم رو مثلا به مردن می زنم و ایشون هم به شکلی که صدمه بهم وارد نشه منو احیا می کنن و سپس رابطه جنسیو انجام می دیم که باعث شده هیجان و لذت این کار چندین برابر بشه!
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 06-09-2019 در ساعت 01:11 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : راه های جدید لذت بردن از رابطه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام عزیزم اخیرا ۲تا بلای تقریبا مشابه شما سرمنم اومدن
    درسته که دین منو شما فرق داره اما تعجب میکنم ایا تو همچی شرایطی بازم شما به محرم نامحرم فک میکنین؟
    لااقل تو شرایط اضطراری یه پرانتز وا کنین و به این فک کنین که زندگیتونو مدیون همون پرستارای مرد هستین

من اگه همین الان اون اقایون پرستار که منو برگردوندن از نزدیک ببینمشون حاضرم هرکاریکه خوشحالشون کنه واسشون انجام بدم(اگه توانم باشه البته) چون نفسهای خودمو مدیون اونام

شما بهتره ذهنیتتو مثبتتر کنی و فقط از ته دلت خوشحال باشی که همسرت بلد بود چیکار کنه و اورژانس هم به موقع رسید و موفق شدن کاری واست کنن
    بنظر من تنها چیزیکه مهمه همینه(نظر شما رو نمیدونم)

درمورد فانتزی جدیدتون خب اگه واستون جالبه که خب جالبه
    هر زن و شوهری فانتزیای خاص خودشونو دارن و فانتزیای خاص تو موقعیتای مناسب میتونن خیلیم عالی باشن

اما درمورد فانتزی شماها یه نگرانی وجودداره اونم اینکه اگه دورازجونت یه ایست قلبی واقعی پیش بیاد و همسرت پای شوخی بزاره و به موقع متوجه واقعی بودنش نشه اونوقت چی؟
    به این موضوع فک کردی؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

4. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amy نمایش پست ها
    خلاصه از این ماجرا که بگذریم الان فانتزی جدید برای من و همسرم درست شده!
    به این صورت که بعضی مواقع من خودم رو مثلا به مردن می زنم و ایشون هم به شکلی که صدمه بهم وارد نشه منو احیا می کنن و سپس رابطه جنسیو انجام می دیم که باعث شده هیجان و لذت این کار چندین برابر بشه!...خواستم بگم شما هم از این فانتزیا داشته باشین و لذت ببرین.
    عذزخواهی میکنم بعد اونوقت سوالی برای بنده پیش اومد اونم اینکه : اگه مثلا با ماشین تصادف میکردین و میرفتین ته درّه چی ؟ اون موقع فانتزیتون چی میشد ؟ یا کامیون 18 چرخ از روتون رد میشد ؟ یا گودزیلا حمله میکرد به شهرتون و خونه رو سرتون خراب میشد و فرضا از همه ی اینا زنده در میومدین...اونوقت چجور فانتزی ای از این مدل اتفاقات براتون شکل میگرفت ؟؟؟!!! به طرز عجیب و شگفت آوری این مساله الان ذهن بنده رو مشغول کرده...

6. 2 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظرم ايجاد فانتزي با مسائل پزشكي كه اصلا شوخي بردار هم نيست اصلا جالب و قابل پيشنهاد نيست :|
    و درضمن وقتي شرايط بحراني اي به وجود مياد؛
    نجات جون شما به عنوان يك انسان اونقدر مهم و در اولويت هست كه شخصِ پرستار توي اون شرايط نگاهش رو آلوده به گناه نكنه.
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

8. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد