نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: برگرداندن رابطه ی تمام شده

6398
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40899
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy برگرداندن رابطه ی تمام شده

سلام.من دختری 26 ساله و شاغل هستم.حدود یک سال آقایی که هم دانشگاهی بنده بود دایما به من ابراز علاقه میکرد و من ایشون رو نادیده میگرفتم تا اینکه بلخره قبول کردم و حدود 3.5 ما بود که با هم در ارتباط بودیم و رابطه ی ما خوب و سالم بود. ایشون خیلی ابراز احساسات میکردند و همه چی عالی بود. گاهی اوقات بحث هایی داشتیم که خب طبیعی بود و حل میشد.تا اینکه یکبار سر حجاب من بحث شد،نه من میخواستم تغییر کنم نه ایشون کوتاه میومدن منتهی فردای اون روز خودشون تماس گرفتن و معذرت خواهی کردند و همه چی خوب پیش میرفت تا اینکه یک دفه این آقا به من گفتن که بعد از اون بحث علاقه ی من به تو کم شده و صلاح نیست این رابطه رو ادامه بدیم و بدون توضیح بیشتر و دلیل منطقی قطع ارتباط کردند. همه جا بلاکم کردن. من حتی نمیدونم چه کار اشتباهی انجام داد!
    این رو هم بگم رابطه ی ما منطقی بود و هر دو قصد ازدواج داشتیم و قرار بود دو هفته ی بعد برای خواستگاری بیان.
    سوال من اینه که آیا بهتره ایشون رو به حال خودشون بذارم تا فکر کنن و پی به کار اشتباهشون ببرن و خودشون برگردن یا اینکه من درخواست قرار ملاقات بدم و پیش قدم شم و حداقل بفهمم چرا با من این رفتار رو کردن؟
    کل زندگیم سر این موضوع مختل شه و نمیتونم فراموش کنم و روی مسایل تمرکز کنم. حدود 20 روز از این جدایی میگذره و ایشون فعلا واکنشی نداشتن.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : برگرداندن رابطه ی تمام شده

سلام عزیزم
    خب دوران آشنایی شما بوده
    شاید ایشون حجاب شما رو نپسندیدن و موضع خودشون رو هم نتونستن تغییر بدن
    بنابراین رابطه رو کات کردن
    بهرحال دوران شناخت همیشه به ازدواج ختم نمیشه
    شما اگر میتونی تغییر کنی میتونید رابطه رو پیگیر بشید
    اگر هم لزومی به تغییر نمیبینید ادامه رابطه نفعی نداره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شما هیچ کاری انجام ندید
    بزارید ایشون رفتاری را مرتکب بشن
    شما زندگی عادی و نرمال خودتون را ادامه بدید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط سین1371 نمایش پست ها
    سلام.من دختری 26 ساله و شاغل هستم.حدود یک سال آقایی که هم دانشگاهی بنده بود دایما به من ابراز علاقه میکرد و من ایشون رو نادیده میگرفتم تا اینکه بلخره قبول کردم و حدود 3.5 ما بود که با هم در ارتباط بودیم و رابطه ی ما خوب و سالم بود. ایشون خیلی ابراز احساسات میکردند و همه چی عالی بود. گاهی اوقات بحث هایی داشتیم که خب طبیعی بود و حل میشد.تا اینکه یکبار سر حجاب من بحث شد،نه من میخواستم تغییر کنم نه ایشون کوتاه میومدن منتهی فردای اون روز خودشون تماس گرفتن و معذرت خواهی کردند و همه چی خوب پیش میرفت تا اینکه یک دفه این آقا به من گفتن که بعد از اون بحث علاقه ی من به تو کم شده و صلاح نیست این رابطه رو ادامه بدیم و بدون توضیح بیشتر و دلیل منطقی قطع ارتباط کردند. همه جا بلاکم کردن. من حتی نمیدونم چه کار اشتباهی انجام داد!
    این رو هم بگم رابطه ی ما منطقی بود و هر دو قصد ازدواج داشتیم و قرار بود دو هفته ی بعد برای خواستگاری بیان.
    سوال من اینه که آیا بهتره ایشون رو به حال خودشون بذارم تا فکر کنن و پی به کار اشتباهشون ببرن و خودشون برگردن یا اینکه من درخواست قرار ملاقات بدم و پیش قدم شم و حداقل بفهمم چرا با من این رفتار رو کردن؟
    کل زندگیم سر این موضوع مختل شه و نمیتونم فراموش کنم و روی مسایل تمرکز کنم. حدود 20 روز از این جدایی میگذره و ایشون فعلا واکنشی نداشتن.
    سلام
    من فک کنم بهتره قرار ملاقات بزارین و علت رفتار اخیرشو جویا بشین
    اما دقت کنین سرقرار که میرین اصلا و ابدا رفتار هیجانی بروز ندین و نزارین ایشون فک کنه شما تشنه و محتاج ازسر گرفتن این رابطه هستین!
    خیلی سرد و جدی صحبت کنین و به هیچ وجه شبیه ادمای مشتاق و دلباخته رفتار یا صحبت نکنین

من ازین لحاظ میگم قرار بزارین که تکلیف روشن بشه
    چون مشخصه که فکرتونو درگیر کرده و اگه فکرتون درگیر بمونه بعدا ممکنه اثرات نامطلوبی روتون داشته باشه

اینم همیشه خاطرتون باشه وقتی یه نفر یهو میزاره میره لزوما معنیش اشتباه کاری شما نیس
    بلکه ممکنه اشتباه از خودش باشه و عیبهای درون خودش باعث شدن که از شما فاصله بگیره
    تحت هرشرایطی عزت نفستونو حفظ کنین
    ادمهای زیادی تو زندگی میان و میرن
    اما خودتون همیشه باخودتون هستین
    نزارین وجهه و اعتبارتون پیش خودتون کم بشه
    واسه اینکه بتونین کسیو دوست داشته باشین قبلش باید عاشق خودتون باشین و از خودتون رضایت کامل داشته باشین
    بقول مژده شمسایی تو فیلم سگ کشی :
    من فقط به ارزش خودم فکر میکنم
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

برگردوندن رابطه فاییده نداره واقعا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد