نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: از بین رفتن اعتماد و دل سرد شدن نسبت به ادامه زندگی

4904
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry از بین رفتن اعتماد و دل سرد شدن نسبت به ادامه زندگی

]با سلام. من و خانمم که قبلا در محیط کا. باهم آشنا شدیم بعد از سه سال همکار بودن من از ایشون خواستگاری کردم و بعد از یه مدت بعد از دوماه عقد کردم، بعد از عقد من متوجه شدم که خانمم هم کسایی دیگه رو دوس داشته و هم با پسرای دیگه هم تو دروان دانشجویی ارتباط داشته این مطالب رو بعد از تصاویری که با پسرا داشت و یا پیام های که تو گوشیش دیدم متوجه شدم. و هم چنین تو نگاه کردنش به دیگران و یا صحبت کردن حد و مرز نداشت و از همه نوع آدم ها دوست داشت برای مثال تو اینستاگرام پست های پسرها رو که مشروب خور یا قلیون کش بودن لایک کرده بود و..... و بعد از این که همه ی این مسائل رو بهش گفتم رفتارش خیلی تغییر کرد و خوب شد و چند بار هم پیش روان شناس رفتیم و زندگیمون خوب شد. به مرور یک سری رفتار ها ازش سر میزد مجددا که بهش میگفتم انکار می‌کرد ولی دیگه انجام نمی‌داد بعد از 4 ماه زندگی مشترک که هیچی تو زندگی کم نداریم باز فکر های گذشته به دلیل رفتار هفته قبل که یواشکی دید زدن چند مرد قریبه توی آبشار رفت رو اعصابم و همه فکر های گذشته رو زنده کرده. نمیدونم چی کار کنم زندگیم رو دوس دارم زنم رو دوس دارم ولی این افکار اجازه نمیده راحت باشم. خسته شدم. گاهی به فکر طلاق میفتم. لطفا راهنمایم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از بین رفتن اعتماد و دل سرد شدن نسبت به ادامه زندگی

با سلام
    رسيدن يك رابطه به اينجا واقعا برايم ناراحت كننده هستش
    سوالاتي داشتم
    ايا شما قبل ازدواج در رابطه بوديد و دوست دختر داشتيد ؟
    ايا از ايشون در رابطه با زندگي قبلي اش سوال كرديد ؟ اينكه دوست پسر يا نامزد داشتن
    همسر شما در چه خانواده بزرگ شدن ؟ برادر يا پسر خاله يا پسردايي زياد داشتن ؟ روابطشون با پسرهاي فاميل چطور هست يا حتي برادر يا پسران فاميل شما ؟!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من دوران مجردی با دخترها زیاد ارتباط نداشتم. ولی در حد تلفن ارتباط داشتم. از همسرم نسبت به زندگی قبلش چیزی نپرسیدم ولی تو محیط کار با آقایون خیلی راحت بود و هیچ محدوده ای نداشت. از طرفی شواهدی که از صحبت ها و گوشی و ارتباطش با دیگران نشون میداد. خودش هیچ وقت نگفته که دوس پسر داشته ولی برای نمونه عکس از خانمم دیدم با آقایون. همسرم تو خانواده تغریبا مذهبی بزرگ شده. پسر خاله یکی از خودش بزرگ تر داره و مابقی سنن از خودش کوچک ترن. روابطش با پسرهای فامیل رو از قبل زیاد نمیدونم ولی با توجه به شناختی که از من داره که تغریبا حساس هستم جلوی من رفتارش کنترل شده است

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما
    دقت کنید که در این موارد تنها بر اساس یک سری نگاه و عکس که در ان اگر حریم ها رعایت شده باشد نمی توانید در مورد همسرتان قضاوتی کنید و بهتر است که از تمرکز بر این موضوعات بپرهیزید .
    با توجه به باورهای شخصی هر فرد نه باورهای خانوادگی بهتر است به شناخت بیشتری برسید بهتر بود که در همان دوران که همکار بودید این توجهات شما بیشتر می شود و در دنیای واقعی سعی می کردید که نسبت به افکار هم شناخت بیشتری کسب کنید تا بتوانید در این مورد تصمیم گیری بهتری داشته باشدی.
    1. همسر شما در زمانی که با شما نیز همکار بودند رفتارهای شبیه به الان خود را داشتند و در آن زمان شما در مورد این رفتارها چگونه فکر می کردید؟
    2. این عکسا ها و پیامها مربوط به قبل از تعهد ایشان به شما می باشد و در مورد آنها با همسرتان صحبت کرده اید ؟ واکنش ایشان چه بوده است؟
    3. باورهای مذهبی و اعتقادی همسرتان را مورد بررسی قرار داده اید و به نظر شما صحبت های همسرتان با عملکردشان یکسان است؟
    4. روابط عاطفی و جنسی شمار ضایت بخش می باشد؟
    5. شما چگونه در مورد این مشکلات با یکدیگر گفت و گو می کنید؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

1-کاملا رفتار ناشایست داشتند ولی من چون دوستش داشتم از ایشون خواستگاری کردم و همه ی رفتار های اشتباه رو بهشون گفتم و ایشون هم به مرور زمان این رفتار ها رو کم کردند.
    2_ زمانی که راجب عکس ها با ایشون صحبت کردم ابتدا خیلی رفتار عادی داشتند و به راحتی می‌گفتند که اینا دوستان هستند ولی بعد متوجه اشتباهشون شدن.
    3- از نظر اعتقادی خانواده معتقدی هستند ولی خود ایشون از نظر زبانی معتقد ولی تو عمل یه مقدار فاصله هست.
    4_خوب در حد عالی
    5_ کاملا روک و شفاف

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط A.G.S.S نمایش پست ها
    من دوران مجردی با دخترها زیاد ارتباط نداشتم. ولی در حد تلفن ارتباط داشتم. از همسرم نسبت به زندگی قبلش چیزی نپرسیدم ولی تو محیط کار با آقایون خیلی راحت بود و هیچ محدوده ای نداشت. از طرفی شواهدی که از صحبت ها و گوشی و ارتباطش با دیگران نشون میداد. خودش هیچ وقت نگفته که دوس پسر داشته ولی برای نمونه عکس از خانمم دیدم با آقایون. همسرم تو خانواده تغریبا مذهبی بزرگ شده. پسر خاله یکی از خودش بزرگ تر داره و مابقی سنن از خودش کوچک ترن. روابطش با پسرهای فامیل رو از قبل زیاد نمیدونم ولی با توجه به شناختی که از من داره که تغریبا حساس هستم جلوی من رفتارش کنترل شده است
    متاسفانه شما زمان انتخاب همسر و در جلسات اشنایی از گذشته ایشون و تمایلاتش سوال نکردید و با عدم آشنایی ایشون رو انتخاب کردید
    ایشون خانمی متاهل هستند و در جامعه ایرانی زندگی می کنند و بایستی اصول و شرایط زندگی ایرانی رو مد نظر داشته باشند
    چون در کشور ما و با توجه به شناختی که از این جامعه وجود دارد , آدم ها هر چقدر هم open mind و مثلا امروزی فکر کنند , چون خلق و خوی ایرانی دارند یک روزی بالاخره نسبت به رفتار خارج چارچوب واکنش نشان میدهند.
    اگر هر یک از زوجین قبل از ازدواج و قبول کردن این وظیفه سنگین در رابطه ای بودند بایستی :
    1- حتما به همسر اطلاع دهند تا از مشکلات و حوادث آینده مثل طلاق که سنگین تر است جلوگیری شود
    2- اگر وارد زندگی مشترک و تعهد شدند رفتار گذشته را فراموش و به زندگی جدید کاملا پایبند باشند
    پیشنهاد به شما: لطفا با حفظ آرامش و در خلوت خودتون مسئله رو به ایشون متذکر شوید و فیدبک بگیرید. چون تحمل این مسئله جز جنگ اعصاب و ریشه خوردن مشکلات براتون سودی نداشته و حتی باعث خیانت آقا در آینده هم خواهد شد.
    حتما با مشاور صحبت کنید
    موفق باشید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنمایتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)