نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: مشکل در رابطه بعد ۵سال!!!!

9324
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در رابطه بعد ۵سال!!!!

سلام وقتتون بخیر
    من یه راهنمایی ازتون میخواستم
    من با یه دختری ۵سالی هست دوست هستیم و قصد ازدواج داریم که به تازگی به مشکل خوردیم
    به تازگی که نه چند سال پیش من اذیتش میکردم اونم اذیت میکرد ولی برای من بیشتر بود شاید رابطمونو جدی نگرفته بودم زمانی که واقعا فهمیدم عاشقشم که اون حس میکنم حسش به من کم شده
    کلی باهاش صحبت کردم ولی میگه من دیگه شور و شوق قبلم رو ندارم حوصلشو ندارم کارای دهه ۸۰یا رو بکنم
    الان دیگه نه به من توجه میکنه نه محبت میکنه میگم بابا باید به مرد محبت کرد میگه حوصلشو ندارم میگه دیگه مثل قبل نمیتونم باشم باید اون زمان که تو اوج عاشقیم بودم منو اونجوری نگه میداشتی میگم خوب خوبو بد گذشت الانمونو باید بسازیم میگه باشه اما انگاز نه انگار
    صب تا شب سرکارم حتی یه زنگ بهم نمیزنه مگه اینکه بخواد جایی بره گزارش بده که بعضی وقتا زنگ میزنه حرف زدنامونم خیلی کم شده، خانواده هامونم در جریانن به جز پدرش ولی واقعا دلیل این رفتاراشو نمیدونم منم صبرم هی داره کم میشه عصبی میشم این همه بی توجهی میبینم من واقعا دوسش دارم اما اون یجوری باهام رفتاز میکنه که انگار مثل دوست دختراشم
    شما دوستان پیشنهادتون چیه؟
    ببخشید طولانی شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : مشکل در رابطه بعد ۵سال!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedyari نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من با یه دختری ۵سالی هست دوست هستیم و قصد ازدواج داریم که به تازگی به مشکل خوردیم
    به تازگی که نه چند سال پیش من اذیتش میکردم اونم اذیت میکرد ولی برای من بیشتر بود شاید رابطمونو جدی نگرفته بودم زمانی که واقعا فهمیدم عاشقشم که اون حس میکنم حسش به من کم شده
    کلی باهاش صحبت کردم ولی میگه من دیگه شور و شوق قبلم رو ندارم حوصلشو ندارم کارای دهه ۸۰یا رو بکنم
    الان دیگه نه به من توجه میکنه نه محبت میکنه میگم بابا باید به مرد محبت کرد میگه حوصلشو ندارم میگه دیگه مثل قبل نمیتونم باشم باید اون زمان که تو اوج عاشقیم بودم منو اونجوری نگه میداشتی میگم خوب خوبو بد گذشت الانمونو باید بسازیم میگه باشه اما انگاز نه انگار
    صب تا شب سرکارم حتی یه زنگ بهم نمیزنه مگه اینکه بخواد جایی بره گزارش بده که بعضی وقتا زنگ میزنه حرف زدنامونم خیلی کم شده، خانواده هامونم در جریانن به جز پدرش ولی واقعا دلیل این رفتاراشو نمیدونم منم صبرم هی داره کم میشه عصبی میشم این همه بی توجهی میبینم من واقعا دوسش دارم اما اون یجوری باهام رفتاز میکنه که انگار مثل دوست دختراشم
    ببخشید طولانی شد
    سلام
    به سایت مشاور خوش اومدید
    میتونم بپرسم شما و اون خانم چندسالتونه؟
    میزان تحصیلات هردو؟
    نحوه آشناییتون؟
    و اینکه قصدتون ازدواج هست الان؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام وقتتون بخیر
    ببخشید طولانی شد
    سلام
    ایشون داره حرف از فروکش کردن احساساتش میزنه و میگه دیگه اون شور و شوق قبلی رو نداره!
    اما..

یه دختر وقتی بهردلیل بیخیال عشق پسری بشه خیلی راحت کات میکنه
    مجبور نیست فرصتهایی رو که حتما میتونه داشته باشه پامال کسی کنه که دیگه هیچ اشتیاقی بش نداره و از ورود به رابطه جدید که ممکنه حس و حال عشق رو در وجودش بیدار کنه چشم پوشی کنه و همچنان ارتباطشو با پسری که دیگه دوسش نداره حفظ کنه
    اصلا مگه میشه همچی چیزی؟!

خیلی ببخشین قصدم ازین مثل جسارت نیست و البته دختر و پسرش هیچ فرقی نمیکنه و میتونه واسه هر دوطرف صدقیت داشته باشه
    یه مثال عام هستش که میگه ادم چیزیو که عق زده بالا اورده دیگه نمیخورتش!

یعنی اگه عشق تموم شد پس تموم!

کسیو که ازش دل بریدی و دیگه دوستش نداری مثال همون استفراغه

عشق حد میانه نداره
    خاصیت عشق اینه که شور و شوق به همراه داره و بازم خاصیتش اینه که اگه به انتها برسه دیگه رسیده و نمیشه براش حالت نسبی قایل شد

در یه کلام عشق کم و زیاد نداره
    از عشق فقط یه معنای مطلق بیرون میاد(البته منظور به عشق حقیقیه یعنی همون عشق بین دختر و پسر)

از همه این توضیحات میخواستم نتیجه بگیرم ایشون هنوزم عین قبل دوستتون داره
    اینو شک نکنین

پس بهتره که بگردین ببینین دلیل سرد رفتار کردن اخیرش چیه؟

دلیلش هرچی که هست باید کشف و حل بشه
    این هنر شماست که بفهمین و حلش کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام
    به سایت مشاور خوش اومدید
    میتونم بپرسم شما و اون خانم چندسالتونه؟
    میزان تحصیلات هردو؟
    نحوه آشناییتون؟
    و اینکه قصدتون ازدواج هست الان؟
    سلام ممنون

بنده 23 ایشون 22
    هر دو دانشجو هستیم
    تقریبا 6 سال پیش از طریق فضای مجازی آشنا شدیم

بله قصدمون ازدواجه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    ایشون داره حرف از فروکش کردن احساساتش میزنه و میگه دیگه اون شور و شوق قبلی رو نداره!
    اما..

یه دختر وقتی بهردلیل بیخیال عشق پسری بشه خیلی راحت کات میکنه
    مجبور نیست فرصتهایی رو که حتما میتونه داشته باشه پامال کسی کنه که دیگه هیچ اشتیاقی بش نداره و از ورود به رابطه جدید که ممکنه حس و حال عشق رو در وجودش بیدار کنه چشم پوشی کنه و همچنان ارتباطشو با پسری که دیگه دوسش نداره حفظ کنه
    اصلا مگه میشه همچی چیزی؟!

خیلی ببخشین قصدم ازین مثل جسارت نیست و البته دختر و پسرش هیچ فرقی نمیکنه و میتونه واسه هر دوطرف صدقیت داشته باشه
    یه مثال عام هستش که میگه ادم چیزیو که عق زده بالا اورده دیگه نمیخورتش!

یعنی اگه عشق تموم شد پس تموم!

کسیو که ازش دل بریدی و دیگه دوستش نداری مثال همون استفراغه

عشق حد میانه نداره
    خاصیت عشق اینه که شور و شوق به همراه داره و بازم خاصیتش اینه که اگه به انتها برسه دیگه رسیده و نمیشه براش حالت نسبی قایل شد

در یه کلام عشق کم و زیاد نداره
    از عشق فقط یه معنای مطلق بیرون میاد(البته منظور به عشق حقیقیه یعنی همون عشق بین دختر و پسر)

از همه این توضیحات میخواستم نتیجه بگیرم ایشون هنوزم عین قبل دوستتون داره
    اینو شک نکنین

پس بهتره که بگردین ببینین دلیل سرد رفتار کردن اخیرش چیه؟

دلیلش هرچی که هست باید کشف و حل بشه
    این هنر شماست که بفهمین و حلش کنین
    حرف شما کاملا برام مشخصه اما هرچی تلاش میکنم نمیفهمم مشکل از کجاس
    باهاش هم میخوام حرف بزنم راجب این موضوع اما هی میگه شروع نکن حرفای تکراری رو من که مشکلی نمیبینم
    شاید صحبت کردنمون در طول روز شده باشه 20 تا پیام فقط اونم اخر شب اگه بیکار باشه توجهش بهم صفر شده
    میگم چرا بهم مثل قبل محبت نمیکنی میگه حوصله ندارم دیگه
    بهش میگم تو مگه دوسم نداری میگه اره میگم خب پس این رفتارا برای چیه میگه ای بابا ول کن
    نمیدونم حسم درسته یا نه اما حس میکنم داره یه جاهایی دروغ میگه بهم... نمیدونم حسمو فقط در حده احتماله

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

حرف شما کاملا برام مشخصه اما هرچی تلاش میکنم نمیفهمم مشکل از کجاس
    باهاش هم میخوام حرف بزنم راجب این موضوع اما هی میگه شروع نکن حرفای تکراری رو من که مشکلی نمیبینم
    شاید صحبت کردنمون در طول روز شده باشه 20 تا پیام فقط اونم اخر شب اگه بیکار باشه توجهش بهم صفر شده
    میگم چرا بهم مثل قبل محبت نمیکنی میگه حوصله ندارم دیگه
    بهش میگم تو مگه دوسم نداری میگه اره میگم خب پس این رفتارا برای چیه میگه ای بابا ول کن
    نمیدونم حسم درسته یا نه اما حس میکنم داره یه جاهایی دروغ میگه بهم... نمیدونم حسمو فقط در حده احتماله
    درسته
    پس خودتونم اینو میدونین که عشق ایشون به شما عین گذشته سرجاش برقراره

خب چیو فک میکنین دروغ میگه؟
    ایا مشکل خانوادگی داره که ازتون مخفی میکنه؟
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته
    پس خودتونم اینو میدونین که عشق ایشون به شما عین گذشته سرجاش برقراره

خب چیو فک میکنین دروغ میگه؟
    ایا مشکل خانوادگی داره که ازتون مخفی میکنه؟
    نه من مطمین نیستم که عشقش مثل قدیم باشه حداقلش اینه که رفتاراش اینو نشون نمیده

دوست دارم گفتنش شده فقط زمانی که من بهش بگم بعدش بگه در صورتی که قبلا اصلا اینجوری نبود
    من مثلا شماره یه پسر دیدم تو گوشیش با اسم و فامیل پرسیدم این کیه اولش چیزی نگفت گفت وایسا وایسا میخواست یع چیزی نشون بده که بعدش گفت اینجوری اونجوری آشناستو اینا یه دلیلی آورد که اصلا برا من قابل هضم نبود ولی چون بهش اعتماد دارم قبول کردم حتی خودشم گفت تو مگه به من اعتماد نداری؟؟؟؟!!!!!!!

نه مشکل خانوادگی نداره از این بابت مطمینم خانواده خوبی داره
    فقط شاید دیگه از اینکه به هم برسیم مطمین نیست و داره عادی جلوه میده یا میخواد جوری رفتار کنه که من سرد بشم تموم کنم

میبینید این همه فکر و خیال داره مغزمو میخوره...................

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

نه من مطمین نیستم که عشقش مثل قدیم باشه حداقلش اینه که رفتاراش اینو نشون نمیده

دوست دارم گفتنش شده فقط زمانی که من بهش بگم بعدش بگه در صورتی که قبلا اصلا اینجوری نبود
    من مثلا شماره یه پسر دیدم تو گوشیش با اسم و فامیل پرسیدم این کیه اولش چیزی نگفت گفت وایسا وایسا میخواست یع چیزی نشون بده که بعدش گفت اینجوری اونجوری آشناستو اینا یه دلیلی آورد که اصلا برا من قابل هضم نبود ولی چون بهش اعتماد دارم قبول کردم حتی خودشم گفت تو مگه به من اعتماد نداری؟؟؟؟!!!!!!!

نه مشکل خانوادگی نداره از این بابت مطمینم خانواده خوبی داره
    فقط شاید دیگه از اینکه به هم برسیم مطمین نیست و داره عادی جلوه میده یا میخواد جوری رفتار کنه که من سرد بشم تموم کنم

میبینید این همه فکر و خیال داره مغزمو میخوره...................
    ببینین اقا حامد عزیز
    اونچیزا که من پست ماقبل نوشتم راجع به ماهیت عشق بود
    عشق کم نمیشه!
    این محاله
    مگه اینکه به یه دلیلی به پایان برسه و تموم بشه
    ادم نسبتا عاشق وجود خارجی نداره

پس باتوجه به توضیحات اخیر شما دو حالت هس:

یا که واقعا مث سابق عاشق شماست و رفتاراش دلیل خاصی داره که فعلا برما روشن نیست

یاکه متاسفانه عشق از جانب ایشون به پایان رسیده و احتمالا با کسی دیگه وارد رابطه شده و میخواد با شما سرد رفتار کنه که خودتون کات کنین
    یعنی به نوعی میشه گفت شاید ایشون شهامت کافی نداره که رک بگه تمومش کنیم و هرکی بره دنبال زندگی خودش!

میخواد بااین سردیها و کم محلیها شما رو از خودش دلزده کنه و احتمالا الانم داره عشق و احساساتشو به همون کیس جدیدش ارایه میده

البته اینا همه فقط درحد احتمالن!

بنظرم بهتره باایشون روراست باشین
    بهش بگین من ۵ سال وقت گذاشتم
    ۵ سال زمان کمی نیست
    منم واسه خودم برنامه هایی دارم و نمیتونم تا سالهای سال برا یه نفر حتی اگه خیلیم دوسش داشته باشم معطل بمونم

اگه درون ایشون عشق نسبت به شما باشه و در فرض همون حالت اول ،یقین داشته باشین رفتارش عوض میشه

دخترها اگه دلبسته باشن و عشقشون بهرنحوی بشون اولتیماتوم بده و ضرب الاعجل تعیین کنه اغلب دچار دلهره میشن و سریعا واکنش نشون میدن و رفتارشونو عوض میکنن تا مبادا عشقشون رهاشون کنه

این رفتار تیپیکال اکثر دخترهاست که از رفتن عشقشون میترسن و به هرنحو ممکن سعی میکنن جلو رفتنشو بگیرن

اما اگه شما اینا رو بش گفتین و فرضا ایشون‌ بی اعتنایی کرد و طریق خودشو عوض نکرد متاسفانه حالت دوم صادقه و شخصیت شما باارزشتر از اونه که واسه همچی خانمی وقت و انرژی بزارین
    نظر خودتون چیه؟
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینین اقا حامد عزیز
    عشق کم نمیشه!
    این محاله

یاکه متاسفانه عشق از جانب ایشون به پایان رسیده و احتمالا با کسی دیگه وارد رابطه شده و میخواد با شما سرد رفتار کنه که خودتون کات کنین
    یعنی به نوعی میشه گفت شاید ایشون شهامت کافی نداره که رک بگه تمومش کنیم و هرکی بره دنبال زندگی خودش!

میخواد بااین سردیها و کم محلیها شما رو از خودش دلزده کنه و احتمالا الانم داره عشق و احساساتشو به همون کیس جدیدش ارایه میده

۵ سال زمان کمی نیست
    منم واسه خودم برنامه هایی دارم و نمیتونم تا سالهای سال برا یه نفر حتی اگه خیلیم دوسش داشته باشم معطل بمونم

اگه درون ایشون عشق نسبت به شما باشه و در فرض همون حالت اول ،یقین داشته باشین رفتارش عوض میشه

دخترها اگه دلبسته باشن و عشقشون بهرنحوی بشون اولتیماتوم بده و ضرب الاعجل تعیین کنه اغلب دچار دلهره میشن و سریعا واکنش نشون میدن و رفتارشونو عوض میکنن تا مبادا عشقشون رهاشون کنه

این رفتار تیپیکال اکثر دخترهاست که از رفتن عشقشون میترسن و به هرنحو ممکن سعی میکنن جلو رفتنشو بگیرن

اما اگه شما اینا رو بش گفتین و فرضا ایشون‌ بی اعتنایی کرد و طریق خودشو عوض نکرد متاسفانه حالت دوم صادقه و شخصیت شما باارزشتر از اونه که واسه همچی خانمی وقت و انرژی بزارین
    نظر خودتون چیه؟
    من یه جورایی غیر مستقیم حرف اخر شمارو بهش زدم نه به این تندی ولی گفتم بهش منظورمو و جوابشون این بود که من چند سال بی محلی تورو تحمل کردم تو هنوز یکی دو ماه نتونستی
    واقعا من بهش بی محلی نکردم ولی از زمانی که واقعا فهمیدم دوسش دارم همه وقتمو گذاشتم من وضع مالی خوبی نداشتم ولی به خاطرش انقدر کار کردم که هم آیندمون خوب باشه هم خرج رابطمون کنیم

میترسم گزینه دومتون باشه چون احتمال هم میدم توی طول روز یه زنگ بهم نمیزنه ادم باید یه جا سرش گرم باشه من که صب تا شب سر کارم دلم خوشه که صداشو بشنوم اما نه...

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینین اقا حامد عزیز
    عشق کم نمیشه!
    این محاله

۵ سال زمان کمی نیست

نظر خودتون چیه؟
    دیشب حرفای شما رو به یه شکل دیگه گفتم جواب خوبی نگرفتم!!!

بهش گفتم من نمیتونم این همه بی توجهیتو تحمل کنم تکلیف منو مشخص کن گفت نتون چیکارت کنم

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم خودش خیلی ادعاش میشد تو خیانت نکردن اما الان نمیتونم تصور این چیزارو کنم اما آدمه دیگه احتماله همه چی هست

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

دیشب حرفای شما رو به یه شکل دیگه گفتم جواب خوبی نگرفتم!!!

بهش گفتم من نمیتونم این همه بی توجهیتو تحمل کنم تکلیف منو مشخص کن گفت نتون چیکارت کنم

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم خودش خیلی ادعاش میشد تو خیانت نکردن اما الان نمیتونم تصور این چیزارو کنم اما آدمه دیگه احتماله همه چی هست
    متاسفانه طرزبرخورد ایشون نشون میده که احتمالا سعی داره با رفتارش شما رو پس بزنه
    چون لابد ایشون در اون حد شهامت ندارن که رک و روراست حرفشونو بزنن با رفتارشون سعی دارن بفهمونن

شاید لزوما خیانت نکرده باشه اما هرچی که هست همین طرزرفتارها نشون میده که راغب به ادامه رابطه نیست

رابطه یه تعریفی داره
    وقتی حالت یه طرفه داشته باشه و فقط یه نفر تماس بگیره و پیام بفرسته و طرف مقابلش با بی میلی جواب بده این اصلا چجور رابطه ایه؟

وقتی همه چیز حالت یه طرفه پیدا کرده باشه ادامه دادن این رابطه اولا در شان و شخصیت شما نیست
    دوما وقت شما رو تلف میکنه و ثمر و نتیجه ای حاصل نخواهد شد

بله درست فرمودین ایشون اصلا جواب خوبی ندادن
    همین جواب ایشون میتونه خیلی چیزا رو واستون روشن کنه

اگه عشق در دلش بود کاملا به گونه دیگه ای جواب میداد
    متاسفانه همه چیز مشخصه و شما الان میتونین تصمیم نهایی رو بگیرین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه طرزبرخورد ایشون نشون میده که احتمالا سعی داره با رفتارش شما رو پس بزنه
    چون لابد ایشون در اون حد شهامت ندارن که رک و روراست حرفشونو بزنن با رفتارشون سعی دارن بفهمونن

شاید لزوما خیانت نکرده باشه اما هرچی که هست همین طرزرفتارها نشون میده که راغب به ادامه رابطه نیست

رابطه یه تعریفی داره
    وقتی حالت یه طرفه داشته باشه و فقط یه نفر تماس بگیره و پیام بفرسته و طرف مقابلش با بی میلی جواب بده این اصلا چجور رابطه ایه؟

وقتی همه چیز حالت یه طرفه پیدا کرده باشه ادامه دادن این رابطه اولا در شان و شخصیت شما نیست
    دوما وقت شما رو تلف میکنه و ثمر و نتیجه ای حاصل نخواهد شد

بله درست فرمودین ایشون اصلا جواب خوبی ندادن
    همین جواب ایشون میتونه خیلی چیزا رو واستون روشن کنه

اگه عشق در دلش بود کاملا به گونه دیگه ای جواب میداد
    متاسفانه همه چیز مشخصه و شما الان میتونین تصمیم نهایی رو بگیرین
    یعنی شما میگید مستقیم بگم من نمیتونم اینجوری باید تموم کنیم؟
    پس اون همه عشق و علاقه اصلا از طرف من نه از طرف خودش چی؟ بی دلیل آخه؟؟
    مادرش خیلی منو دوست داره خیلی هم بهم اعتماد داره حتی اونقدری که میذاشت من با دخترش داخل خونه تنها باشم اما یه بار بهش دست نزدم چون دوسش داشتم
    حتی با اینکه میدونه خانواده ها در جریانن چجوری میتونه اخه؟
    ما حتی برای آیندمون کلی برنامه ریخته بودیم اما هی حرف در مورد اینده کمتر میشد تا جایی که چیزی میگفتم میگفن همه چی به وقتش
    چجوری بهش بگم؟

تو سرم هست به مادرش هم یه پیام بدم نه جوری خواهش التماس کنم فقط بگم اوضاع اینجوریه چون اصلا دوست ندارم کسی که دوسم نداره با زور کنار باشه حتی اگه یه لحظه بدون اون نتونم

مرسی که کمکم میکنید
    ویرایش توسط hamedyari : 07-18-2019 در ساعت 01:11 PM

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

یعنی شما میگید مستقیم بگم من نمیتونم اینجوری باید تموم کنیم؟
    پس اون همه عشق و علاقه اصلا از طرف من نه از طرف خودش چی؟ بی دلیل آخه؟؟
    مادرش خیلی منو دوست داره خیلی هم بهم اعتماد داره حتی اونقدری که میذاشت من با دخترش داخل خونه تنها باشم اما یه بار بهش دست نزدم چون دوسش داشتم
    حتی با اینکه میدونه خانواده ها در جریانن چجوری میتونه اخه؟
    ما حتی برای آیندمون کلی برنامه ریخته بودیم اما هی حرف در مورد اینده کمتر میشد تا جایی که چیزی میگفتم میگفن همه چی به وقتش
    چجوری بهش بگم؟

تو سرم هست به مادرش هم یه پیام بدم نه جوری خواهش التماس کنم فقط بگم اوضاع اینجوریه چون اصلا دوست ندارم کسی که دوسم نداره با زور کنار باشه حتی اگه یه لحظه بدون اون نتونم

مرسی که کمکم میکنید
    خب همونطور که قبلا عرض کردم عشق ممکنه به دلایلی به پایان برسه
    اینطور که از رفتار فعلی ایشون و عدم رغبت و انگیزش به تماس گرفتن و حتی طرزبرخورد دیشب ایشون توضیح دادین بنظر میاد از جانب ایشون عشق و علاقه ای نیست
    البته براساس توصیفاتی که فرمودین

پیام دادن به مادرش فکر خیلی خوبیه
    یعنی به شکل غیرمستقیم ورود کنین بهتره

اما اگه اجازه بدین من یه مقدار فکر کنم و ایده مناسب رو حتما امروز میگم خدمت شما
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اینطور که از رفتار فعلی ایشون و عدم رغبت و انگیزش به تماس گرفتن و حتی طرزبرخورد دیشب ایشون توضیح دادین بنظر میاد از جانب ایشون عشق و علاقه ای نیست

واقعا ممنونم ازتون خیلی لطف میکنید که دارید کمکم میکنید کاش بتونم جبران کنم...

من یه چی دیگه هم تعریف کنم
    من خیلی غیرتیم خیلی زمانی که داخل سفره خونه بودیم میخواست تو گوشیش یه چی نشون بده بهم دیدم اسم منو حامد سیو کرده خیلی عادی در صورتی که قبلا خیلی این چیزا براش مهم بود که اسم سیو نباشه مثلا عشقمی چه بدونم از این چیزا بهش گفتم بهونه الکی اورد داشت بهم نشون میداد اسم و فامیل یه پسر دیدم چشمی شمارشو دیدم اما انقدر زود بود نتونستم حفظ کنم 0938 بود گفتم این کیه دیدم یهو دستش شروع کرد به لرزیدن گفتم این کی بود میگم گفت وایسا الان میگم چیزی که میخواست نشون بده رو داد بعد گفت دوسته بابامه بابام بعضی وقتا با خط من زنگ میزنه بهش منم دیگه سیو کردم میخواد زنگ بزنه راحت باشه من باور نکردم یکی از دلیلایی که باور نکردم آدمایی که تو خرید و فروش بازاری هستن همشون 0912 دارن و دوسته باباشم همینجور 0912 یه جور اعتباره یه همچین آدمی نمیاد یه خط اعتباری داشته باشه گفتم پس چرا دستت میلرزه گفت چون قلیون میکشم دیگه در صورتی که اینجوری نیست....
    انقدر این داستان روم اثر بد گذاشت که حد نداره باور نکردم تا همون شب ترکیدم بهش گفتم قاطی کرد اما یه قاطی کوتاه مدت در صورتی که قبلا بهش بی اعتمادی میکردم شاید 2 روز باهام حرف نمیزد واقعا ناراحت میشد اما در صورتی که این بار اصلا اینجوری نبود

من خودم بدم میاد از خودم تعریف کنم من هم قدم بلنده هم 6 ساله بدنسازی کار میکنم هم چهره خوبی دارم اونجوری نیست که از بی کسی آویزون کسی بشم ولی واقعا ایشونو دوست دارم ولی با این کاراش داره دلمو میشکنه
    من 2تا دخترو که یکیشون 3 سال عاشقم بود کله پاش خودزنی بود به خاطر من یکیشونم 2 سال عاشقم بود اما من چون این دخترو دوست داشتم همشونو پس زدم از خیلی از تفریحاتم زدم چون ناراحت میشد خیلی از سفرا نرفتم چون ناراحت میشد اما اون...

ببخشید خیلی پر حرفی میکنم اما واقعا احتیاج داشتم یه جا حرف بزنم منتظر کمکتون هستم

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه چیزی هم الان یادم افتاد
    چند وقت پیش یکی از دوستاش پیش مشاور رفته بود اینم با مشاور حرف زده بود احتمال میدم اون چیزایی گفته باشه روش تاثیر گذاشته باشه چون تقریبا بعد اون حرف زدنه اینجوری شد

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

واقعا ممنونم ازتون خیلی لطف میکنید که دارید کمکم میکنید کاش بتونم جبران کنم...

من یه چی دیگه هم تعریف کنم
    من خیلی غیرتیم خیلی زمانی که داخل سفره خونه بودیم میخواست تو گوشیش یه چی نشون بده بهم دیدم اسم منو حامد سیو کرده خیلی عادی در صورتی که قبلا خیلی این چیزا براش مهم بود که اسم سیو نباشه مثلا عشقمی چه بدونم از این چیزا بهش گفتم بهونه الکی اورد داشت بهم نشون میداد اسم و فامیل یه پسر دیدم چشمی شمارشو دیدم اما انقدر زود بود نتونستم حفظ کنم 0938 بود گفتم این کیه دیدم یهو دستش شروع کرد به لرزیدن گفتم این کی بود میگم گفت وایسا الان میگم چیزی که میخواست نشون بده رو داد بعد گفت دوسته بابامه بابام بعضی وقتا با خط من زنگ میزنه بهش منم دیگه سیو کردم میخواد زنگ بزنه راحت باشه من باور نکردم یکی از دلیلایی که باور نکردم آدمایی که تو خرید و فروش بازاری هستن همشون 0912 دارن و دوسته باباشم همینجور 0912 یه جور اعتباره یه همچین آدمی نمیاد یه خط اعتباری داشته باشه گفتم پس چرا دستت میلرزه گفت چون قلیون میکشم دیگه در صورتی که اینجوری نیست....
    انقدر این داستان روم اثر بد گذاشت که حد نداره باور نکردم تا همون شب ترکیدم بهش گفتم قاطی کرد اما یه قاطی کوتاه مدت در صورتی که قبلا بهش بی اعتمادی میکردم شاید 2 روز باهام حرف نمیزد واقعا ناراحت میشد اما در صورتی که این بار اصلا اینجوری نبود

من خودم بدم میاد از خودم تعریف کنم من هم قدم بلنده هم 6 ساله بدنسازی کار میکنم هم چهره خوبی دارم اونجوری نیست که از بی کسی آویزون کسی بشم ولی واقعا ایشونو دوست دارم ولی با این کاراش داره دلمو میشکنه
    من 2تا دخترو که یکیشون 3 سال عاشقم بود کله پاش خودزنی بود به خاطر من یکیشونم 2 سال عاشقم بود اما من چون این دخترو دوست داشتم همشونو پس زدم از خیلی از تفریحاتم زدم چون ناراحت میشد خیلی از سفرا نرفتم چون ناراحت میشد اما اون...

ببخشید خیلی پر حرفی میکنم اما واقعا احتیاج داشتم یه جا حرف بزنم منتظر کمکتون هستم
    سلام مجدد
    اصلا واسم زحمتی نیست و نیاز به جبران هم نداره
    همینکه مشکل شما حل بشه کافیه

من با توجه به کلیت موضوع شما و همچنین دوتا پست اخیرتون جواب رو تقدیم میکنم:

درمورد اون شماره که ایشون سیو کرده بود و ادعا میکرد شماره دوست پدرشه بنظر میاد که احتمالا راست نمیگفته و متاسفانه حدس و تحلیل شما درست بوده

چون اولا بازاریها شماره اصلیشون معمولا ۹۱۲ هس
    همونطور که خودتونم اشاره کردین
    دوما شماره اینجور اشخاص رو اگه که ادم تو گوشی سیو کنه بنام اقای فلانی یا حاجی فلانی سیو میکنه نه با اسم و فامیلی و بدون پیشوند!
    سوما پدر ایشون چرا باید مدام از خط دخترش به دوستا و همکاراش زنگ بزنه؟!

بهرحال با همه این گمانه ها و تحلیلها که به ضرر ایشون و به نفع حدس شماست اما بازم ما باید یه احتمال ۲ درصدی بزاریم که شایدم ایشون راست میگفته

بهرحال مجموع رفتارای ایشون نشون‌ میده که سرد شده یا دلش میخواد که خودشو سرد نشون بده

اما خبر خوب اینه که ممکنه بشه این عشق رو با توجه به پایه های غنی ۵ ساله و زحماتی که شما کشیده بودین بازیابی کرد

شما داخل پست اخریتون به نکته خاصی اشاره کردین
    ممکنه ایشون تحت تاثیر حرفهای اشتباه اون مشاور قرار گرفته و جوری به اون مشاور اعتماد کرده که حرفاشو صددرصد پذیرفته و در رفتارش تغییر ۱۸۰ درجه ایجاد شده درحالیکه عشق شما درقلبشه اما حرفها و توصیه های ناصحیح اون مشاور مث ابر تیره جلو تابش خورشید رو گرفته

حالا بهترین روش چیه؟
    شما اول برین پیش یه مشاور خوب و مساله رو واسش تعریف کنین و از ایشون بخواین که رابطه شما رو بازیابی کنه
    بعد از اینکه قول موافق از مشاور دریافت کردین میاین سراغ این خانم و باایشون صمیمانه مطرح میکنین
    میگین این رابطه ۵ سال زمان واسش صرف شده
    ۵ سال از عمر منو تو پاش رفته
    پس ارزششو داره بخاطرش بریم پیش مشاور و باهاش گفتگو کنیم تااون به ما بگه راه درست چیه

اما پیشنهاد میدم لطفا هیچ اشاره ای به مشاور رفتن این خانم(اوندفعه که با دوستش رفته بود) نکنین
    چون ممکنه این خانم حدس بزنه شما سعی دارین اثرات حرفای اون مشاور قبلی رو در ذهنش خنثی کنین
    اگه که همچی حدسی بزنه جبهه گیری میکنه و جبهه گیری باعث ایجاد سپر ذهنی میشه

این راهی بود که به ذهن من رسید
    نظر خودتون چیه؟
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد
    اصلا واسم زحمتی نیست و نیاز به جبران هم نداره
    همینکه مشکل شما حل بشه کافیه

من با توجه به کلیت موضوع شما و همچنین دوتا پست اخیرتون جواب رو تقدیم میکنم:

درمورد اون شماره که ایشون سیو کرده بود و ادعا میکرد شماره دوست پدرشه بنظر میاد که احتمالا راست نمیگفته و متاسفانه حدس و تحلیل شما درست بوده

چون اولا بازاریها شماره اصلیشون معمولا ۹۱۲ هس
    همونطور که خودتونم اشاره کردین
    دوما شماره اینجور اشخاص رو اگه که ادم تو گوشی سیو کنه بنام اقای فلانی یا حاجی فلانی سیو میکنه نه با اسم و فامیلی و بدون پیشوند!
    سوما پدر ایشون چرا باید مدام از خط دخترش به دوستا و همکاراش زنگ بزنه؟!

بهرحال با همه این گمانه ها و تحلیلها که به ضرر ایشون و به نفع حدس شماست اما بازم ما باید یه احتمال ۲ درصدی بزاریم که شایدم ایشون راست میگفته

بهرحال مجموع رفتارای ایشون نشون‌ میده که سرد شده یا دلش میخواد که خودشو سرد نشون بده

اما خبر خوب اینه که ممکنه بشه این عشق رو با توجه به پایه های غنی ۵ ساله و زحماتی که شما کشیده بودین بازیابی کرد

شما داخل پست اخریتون به نکته خاصی اشاره کردین
    ممکنه ایشون تحت تاثیر حرفهای اشتباه اون مشاور قرار گرفته و جوری به اون مشاور اعتماد کرده که حرفاشو صددرصد پذیرفته و در رفتارش تغییر ۱۸۰ درجه ایجاد شده درحالیکه عشق شما درقلبشه اما حرفها و توصیه های ناصحیح اون مشاور مث ابر تیره جلو تابش خورشید رو گرفته

حالا بهترین روش چیه؟
    شما اول برین پیش یه مشاور خوب و مساله رو واسش تعریف کنین و از ایشون بخواین که رابطه شما رو بازیابی کنه
    بعد از اینکه قول موافق از مشاور دریافت کردین میاین سراغ این خانم و باایشون صمیمانه مطرح میکنین
    میگین این رابطه ۵ سال زمان واسش صرف شده
    ۵ سال از عمر منو تو پاش رفته
    پس ارزششو داره بخاطرش بریم پیش مشاور و باهاش گفتگو کنیم تااون به ما بگه راه درست چیه

اما پیشنهاد میدم لطفا هیچ اشاره ای به مشاور رفتن این خانم(اوندفعه که با دوستش رفته بود) نکنین
    چون ممکنه این خانم حدس بزنه شما سعی دارین اثرات حرفای اون مشاور قبلی رو در ذهنش خنثی کنین
    اگه که همچی حدسی بزنه جبهه گیری میکنه و جبهه گیری باعث ایجاد سپر ذهنی میشه

این راهی بود که به ذهن من رسید
    نظر خودتون چیه؟
    حرفاتون عالیه
    ولی این شخصی که من دوسش دارم یه اسم دختر تو گوشیم ببینه شب و روزه منو بهم میریزه ولی اینکه خودش یه همچین حرکتی زده باشه فاجعه اس من از دروغ بدم میاد
    من همه این حرفارو بهش زدم رفتارشو نمیفهمم فقط زمانی که بخواد بره بیرون زنگ میزنه 3تا خوش مزه بازی هم در میاره از لحن حرف زدنم معلومه ناراحتم اما انگار نه انگار با دوستاش میره خوش میگذرونه اما من که شب خسته میام خونه بهش پیام میدم میگه دارم فیلم میبینم فیلم دیدنشم تمومی نداره میره تا زمانی که من میخوام بخوابم میاد یه شب بخیر میگه میره

ما اگر بریم پیش مشاور مطمینم میگه جدا شید
    تا خودش نخواد هیچکس نمیتونه کمک کنه چون آدم یه دنده تر از خودش ندیدم
    من نظرم اینه کلا منم بیخیالش بشم محلش نذارم ببینم به خومدش میاد یا نه الان یک هفتس ندیدمش اصلا نمیگم بیام دنبالت بریم بیرون خودشم چیزی نمیگه
    بی محلی کنم تا به خودش بیاد بهتر نیست؟ اگه واقعا به فکره این رابطه باشه تلاششو میکنه اما اگر نباشه که بیخیال میشه

به مادرش چیزی نگم؟

18. کاربران زیر از hamedyari بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

حرفاتون عالیه
    ولی این شخصی که من دوسش دارم یه اسم دختر تو گوشیم ببینه شب و روزه منو بهم میریزه ولی اینکه خودش یه همچین حرکتی زده باشه فاجعه اس من از دروغ بدم میاد
    من همه این حرفارو بهش زدم رفتارشو نمیفهمم فقط زمانی که بخواد بره بیرون زنگ میزنه 3تا خوش مزه بازی هم در میاره از لحن حرف زدنم معلومه ناراحتم اما انگار نه انگار با دوستاش میره خوش میگذرونه اما من که شب خسته میام خونه بهش پیام میدم میگه دارم فیلم میبینم فیلم دیدنشم تمومی نداره میره تا زمانی که من میخوام بخوابم میاد یه شب بخیر میگه میره

ما اگر بریم پیش مشاور مطمینم میگه جدا شید
    تا خودش نخواد هیچکس نمیتونه کمک کنه چون آدم یه دنده تر از خودش ندیدم
    من نظرم اینه کلا منم بیخیالش بشم محلش نذارم ببینم به خومدش میاد یا نه الان یک هفتس ندیدمش اصلا نمیگم بیام دنبالت بریم بیرون خودشم چیزی نمیگه
    بی محلی کنم تا به خودش بیاد بهتر نیست؟ اگه واقعا به فکره این رابطه باشه تلاششو میکنه اما اگر نباشه که بیخیال میشه

به مادرش چیزی نگم؟
    من تو پستهای قبلی گفتم باایشون رک صحبت کنین و اولتیماتوم بدین
    دیشب همینا رو بش گفتین و ایشون جواب مناسبی نداد

رفتارای ایشون واقعا نامطلوب هستن و درمورد اون شماره تلفن تو گوشیش هم یه علامت سوال بزرگ وجود داره

باتوجه به اتمام حجت دیشب شما و جواب ایشون و اینکه مطمئن هستین مشاور به شما کمکی نخواهد کرد پس همون بی محلی کردن بهتره تا ببینین واکنشش چیه

نه اگه قصد دارین بی محلی کنین پس بهتره با مادرش فعلا صحبت نکنین چون صحبت با مادرش ناقض بی محلی کردنه و نشونه توجه شما به ایشونه

پس ظاهرا تنها چاره فعلا بی محلی کردنه که واکنش ایشون تست بشه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من تو پستهای قبلی گفتم باایشون رک صحبت کنین و اولتیماتوم بدین
    دیشب همینا رو بش گفتین و ایشون جواب مناسبی نداد

رفتارای ایشون واقعا نامطلوب هستن و درمورد اون شماره تلفن تو گوشیش هم یه علامت سوال بزرگ وجود داره

باتوجه به اتمام حجت دیشب شما و جواب ایشون و اینکه مطمئن هستین مشاور به شما کمکی نخواهد کرد پس همون بی محلی کردن بهتره تا ببینین واکنشش چیه

نه اگه قصد دارین بی محلی کنین پس بهتره با مادرش فعلا صحبت نکنین چون صحبت با مادرش ناقض بی محلی کردنه و نشونه توجه شما به ایشونه

پس ظاهرا تنها چاره فعلا بی محلی کردنه که واکنش ایشون تست بشه
    شما بی زحمت میتونید یه تلگرامی چیزی به من بدید اونجا پیام بدم؟ چون اینجا سخته سرکارم

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

شما بی زحمت میتونید یه تلگرامی چیزی به من بدید اونجا پیام بدم؟ چون اینجا سخته سرکارم
    دلم میخواس میتونستم اینکارو کنم
    اما بعلت اقلیت بودنم مجبورم خیلی خیلی محتاط باشم و به هیشکدوم از اعضا انجمن ایدی تلگرام ندادم و نمیدم
    شمام اگه جای من بودین همینقد و شایدم بیشتر احتیاط میکردین و حق هم داشتین

وگرنه به لحاظ روابط اقا و خانم ،من کاملا ازادانه فکر میکنم و مشکلی از اون جهت نیست

همینجا اگه بتونم کمک کنم با کمال میل درخدمتم
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دلم میخواس میتونستم اینکارو کنم
    اما بعلت اقلیت بودنم مجبورم خیلی خیلی محتاط باشم و به هیشکدوم از اعضا انجمن ایدی تلگرام ندادم و نمیدم
    شمام اگه جای من بودین همینقد و شایدم بیشتر احتیاط میکردین و حق هم داشتین

وگرنه به لحاظ روابط اقا و خانم ،من کاملا ازادانه فکر میکنم و مشکلی از اون جهت نیست

همینجا اگه بتونم کمک کنم با کمال میل درخدمتم
    خداروشکر که به اعتقاداتون پایبندی

پس من فعلا بی محلی میکنم تا ببینم چه پاسخی میگیرم در جریان میذارمتون

ممنون از کمکاتون

23. کاربران زیر از hamedyari بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد