نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تو رابطه قبل از ازدواج عشقم بهم سرد شده

2463
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41254
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تو رابطه قبل از ازدواج عشقم بهم سرد شده

سلام به همه ی دوستان.دوسالی میشه که تو رابطه هستم و این رابطه از اول با خواستگاری شروع شد و بامخالفت خانواده من مجبورشدیم برای بهترشدن شرایط صبر کنیم.مشکلی که من دارم اینه که تو رابطه ای که هستم زود عصبی میشم و به عشقم توهین میکنم و متاسفانه به تازگی بهش فحاشی هم کردم البته دلیل این بی احترامی که بهش کردم این بوده که بهم کم توجه میکرد و زیاد برای باهم بودنمون وقت نمیزاشت حالا از شما دوستان میخام که راهنماییم کنین که چطور میتونم رفتار کنم که به درست شدن رابطمون کمک کنم.چون خیلی بهم سردی میکنه زنگ زدناش رو به هیچ رسونده.درضمن اینم بگم که مطمئنم که دوستم داره .ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : تو رابطه قبل از ازدواج عشقم بهم سرد شده

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که روابط پنهانی می تواند با مشکلات زیادی همراه باشد و فشارهای زیادی را به هردو طرف وارد کند که باعث می شود که بر روند رابطه تاثیر گذار باشد.
    1. هریک از شما چند سال دارید؟
    2. به چه دلیل شما با جواب منفی که این آقا دریافت کردند بازهم به رابطه با ایشان ادامه دادی؟
    3. معیارهای شما برای انتخاب این آقا چیست؟
    4. رابطه شما با یکدیگر به چه میزان می باشد؟
    5. ایشان دلیل کم توجهی را چه چیزی عنوان می کنند؟
    6. در زمان فعلی شرایط ایشان بهبود یافته است؟
    7. شما از این رابطه چه توقعاتی دارید و این توقعات را با این آقا در میان گذاشته اید؟
    8. روابط شما با اعضای خانواده چگونه می باشد ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41254
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من 27سال اون آقا35سال
    دلیل مخالفت غریبه بودن این آقا و شناخت نداشتن نسبت به خودش و خانوادش بوده و اینکه از نظر قیافه از من پایین تر هست
    آشنایی ما از طریق ارتباط کاری بوده
    و قبل از درخواست ازدواج از من چند سال قبل هم برای خواستگاری من از خانوادم اقدام کرده بود
    تا اینکه با خودم صحبت کرد و با مخالفت شدید خانوادم روبرو شد طوری که برخورد بسیار ناپسندی از طرف خانواده من با خانواده ایشون صورت گرفت
    به هرحال به خواسته هردومون به این رابطه به امید بهتر شدن شرایط و تغییر نظر خانوادم ادامه دادیم
    تو این مدت ارتباط ما هم دیداری بود هم تلفنی تا اینکه پایان سال۹۷این آقا به دلیل ارتقا شغلی مجبور به رفتن به شهر و استان دیگری شدند
    طی این مدت یعنی حدودا سه ماه پیش مجددا میخاست برای خواستگاری پا پیش بزاره که ی سری مشکلات برای خانوادش پیش اومد اعم از جدایی و طلاق برادر کوچکترش از همسرش که به گفته خودشون عاشقانه هم ازدواج کردن
    و تاثیر خیلی بدی روی این آقا گذاشته شد و مشکلاتی از این قبیل
    حدودا الان دو ماهی هست که باهام خیلی سرد شده
    طوری که بیشتر روزا من باهاش درگیر میشدم و متاسفانه توهین و فحاشی میکردم
    دلیل نارضایتی و یا بهتر بگم درگیری من با ایشون این بود که نسبت به اوایل رابطه بهم خیلی بی توجهی میکرد.البته اینم بگم که طول مدت این دوسال من بهش بی احترامی میکردم و تا به الان که دیگه رابطه کلا خراب شده
    من بچه آخر خانواده هستم بسیار زودرنج و حساسم و البته یکی از خواهرام توزندگیش با شکست مواجه شد متاسفانه که تاثیر بسیار منفی روی من داشت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز دقت کنید که مشکل خانواده شما با این آقا مشکلی نبوده است که با افزایش رابطه شما بر طرف شود خانواده شما و خودتان بهتر بود اگر دنبال شناخت بیشتر بودید تحت نظر خانواده ها مدتی را به رفت و آمد می پرداختید و مشاوره پیش از ازدواج دریافت می کردید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.
    دوست عزیز دقت داشته باشید که توهین های شما در یک رابطه دو طرفه باعث می شود که فرد مقابل با برداشتی متفاوت از انچه در مورد شما فکر می کرده اند روبرو شوند و دیدگهشان در مورد شما تغییر کند پس بهتر است سعی کنید در ارامش و بدون توهین صحبت های خود را بیان کنید در غیر این صورت ایشان ممکن است از شما درو شوند چون یک ارتباط پر تشنج کمکی به ایشان و خود شما نخواهد کرد .
    پس بهتر است سعی کنید در این مورد در آرامش و بدون توهین و در صورت امکان به صورت حضوری از ایشان در مورد هدفشان از رابطه صحبت کنید و ناراحتی و دلخوریتان را نیز در احترام بیان کنید تا بتوانید نتیجه گیری بهرتی داشته باشید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ساررا نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان.دوسالی میشه که تو رابطه هستم و این رابطه از اول با خواستگاری شروع شد و بامخالفت خانواده من مجبورشدیم برای بهترشدن شرایط صبر کنیم.مشکلی که من دارم اینه که تو رابطه ای که هستم زود عصبی میشم و به عشقم توهین میکنم و متاسفانه به تازگی بهش فحاشی هم کردم البته دلیل این بی احترامی که بهش کردم این بوده که بهم کم توجه میکرد و زیاد برای باهم بودنمون وقت نمیزاشت حالا از شما دوستان میخام که راهنماییم کنین که چطور میتونم رفتار کنم که به درست شدن رابطمون کمک کنم.چون خیلی بهم سردی میکنه زنگ زدناش رو به هیچ رسونده.درضمن اینم بگم که مطمئنم که دوستم داره .ممنون میشم کمکم کنید
    سلام سارا جون
    شما میخواستی بهت بیشتر توجه کنه به ایشون فحش دادی و ایشونم تماسهای تلفنی رو به هیچ رسوند!

ایا انتظار داشتین چیزی غیر ازین اتفاق بیفته؟!

اولا ادم فحاش از چشم دیگران میفته
    خودتون اینو به عینه در سطح جامعه دیدین

دوما واسه ترغیب ایشون به گرمتر کردن رابطه بایستی از روشهای جذب کننده و لطیف استفاده میکردین
    وگرنه درین عصر و زمانه کدوم ادمی پیدا میشه که با فحش شنیدن تسلیم شه و خواستهای طرف مقابلشو اجابت کنه؟

رابطه عاشقانه یعنی عاشقانه!
    قرار نیس با تهدید یا فحاشی یا تندخویی بخوایم طرفمونو مجبور کنیم اونجوری باشه که ما دوست داریم!
    رابطه عاشقانه رفتار و کلام عاشقانه میخواد

اینو درنظر بگیرین نه ایشون بدهکار شماست نه شما بدهکار ایشون

ضمن اینکه ادم اگه بخواد طبق نرم اجتماعی رفتار کنه و شخصیت خودش براش مهم باشه حتی به بدهکارشم فحش نمیده!

بنظرم عاقلانه ترین کار اینه که شما با شهامت بپذیرین که رفتارتون اشتباه بوده و از ایشون عذرخواهی کنین

میتونین دعوتش کنین به یه کافی شاپ و در یه فضای سانتی مانتال حرفای دلتونو بش بگین و ازش معذرت خواهی کنین

وگرنه این کدورت باقی میمونه و در دل ایشون ته نشین میشه و تو روابط اتی شما تاثیرات خوبی نخواهد داشت
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

6. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مرسی مطالبتون واقعا مفید بود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)