نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: هدف در زندگی

975
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1780
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هدف در زندگی

سلام
    چند وقتی است دلم گرفته ولی نمیتونم با هیچ کس حرفی بزنم اینقدر حرص خوردم که این اواخر معده ام درد میکنه.لطفا"هرچه سریعتر به درخواست من پاسخ بدید چون تو بد شرایطی گیر کردم.
    پسری هستم 17 ساله و در حال تحصیل در رشته انسانی.
    اطرافیانم وقتی میخواستم رشته انتخاب کنم تشویقم میکردند ولی حالا هی جلوی من راه میرن و میگن ما خجالت میکشیم که تو انسانی میخونی.مخصوصا"مامانم.
    اما موضوع مهمتر اینه که من نمیدونم تو زندگی میخوام به چی برسم،هدف ندارم ،همراه حزب بادم هر طرف باد رفت منم میرم واگر دیدم دوستام یه مسیری رو طی کردن واز من جلو ترن سریع به خودم ت************ میدم و به زور تو همون مسیر قدم بر میدارم ولی بعد از چند وقت خسته میشم و رهاش میکنم .
    از طرفی حسادت جزئی از وجودم شده و ترس از شاگرد اول نشدن خواب رو از چشام گرفته .
    تازه یه دوست هم دارم که خیلی خیلی دوستش دارم ولی اون اصلا منو دوست نداره ومستقیم و غیر مستقیم عقایدمو زیر سوال میبره.
    من حتی توانایی یه پیچ سفت کرن رو هم ندارم و اگه به چیزایی که میخوام نرسم دوست دارم بمیرم که همه راحت بشن،چون احساس میکنم فقط یه بار اضافی ام رو دوششون.
    پس لطفا"کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : هدف در زندگی

سلام عزیزم
    به نظرم مشکل شما عدم اعتماد بنفس هست چون اگر اعتماد بنفس داشتید در تصمیماتون قاطع بودید و تحت تأثیر قرار نمیگرفتین . پیشنهاد میکنم اول از همه با خودتون در مورد رشته تون روراست باشید اگر واقعا علاقه مند هستین تلاشتونو براش بکنین و اگرنه درباره تغییر رشته فکرکنین تا دیرتر نشده و همینطور به فکر راههای تقویت اعتمادبنفس باشید. در ضمن مهم این هست که شما در مسیر متوقف نشید و همچنان پیش برید و ترس از شاگرد اول نشدن نباید انقدر ناراحتتون کنه که خدای نکرده باعث توقفتون بشه.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل تو هم تقریبا مثل منه، الان نمیتونم توضیح بدم برات ولی یه سر به لینک های زیر بزن
    اختلال اضطراب اجتماعی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اول به لینک بالا یه سر بزن بعدش به لینک پایین!

هراس اجتماعی
    امضای ایشان
    زندگی جاریست و در بین راه پستی بلندی هایی وجود دارد، اگر راه عبور خود را پیدا کنیم عبور از موانع بسیار آسان است....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1762
    تشکـر
    11
    تشکر شده 18 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

احسان جان انتظار داشتن از خود کار خیلی خوبی هست چون باعث پیشرفت میشه اما آداب داره عزیزم. اگه آدابش رو رعایت نکنی زیر انتظارات خفه میکننت و باعث کاهش اعتماد به نفست میشن.
    اول بگو شغلی هست که بهش علاقه داشته باشی ؟
    کاری هست که بهش علاقه مند باشی ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد