نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عصبی بودن

3126
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41326
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عصبی بودن

سلام من یه دختر 19 ساله ام که یک سالی میشه نامزد کردم
    نامزدم دور از خانواده و خارج کشور زندگی میکنه بخاطر سختیایی ک از زمان بچگی کشیده و این دور افتادگی از خانواده حال روحی خوبی نداره بیشتر اوقات عصبیه ترجیح میده ک تو خودش باشه ما حداقل روزی یک بار دعوا میکنیم البته به ساعت نمیکشه ک از دلم در میاره . بخاطر این اخلاقش خیلیا ترکش کردن مدام بهم میگه ک تعادل نداره و نمیخواد بهم اسیب بزنه ازم میخواد که تنهاش بزارم ولی میدونم ک خواسته ی قلبیش نیست چون زودتر از اون چیزی ک فکر کنید پشیمون میشه و خودش زنگم میزنه راستش یه جورایی این حرفا رو میزنه که بهش بگم میخوامش بگم ک میخوام پیشش بمونم احساس میکنم میترسه که منم مثل خیلیای دیگ ترکش کنم. من میخوام کمکش کنم ولی نمیدونم چه جوری هر بار بدتر گند میزنم و عصبی ترش میکنم . میخوام از این حال افسرده درش بیارم دلم میخواد وقتی حوصله هیچ کسی رو نداره بیاد باهام حرف بزنه میخوام تو اعصبانیت ارومش کنم ولی نمیدونم چه جوری . میشه کمکم کنید بهم بگید چی کار کنم ک از این دو گانگی در بیاد که حال روحیشم خوب بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : عصبی بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط mosvi نمایش پست ها
    سلام من یه دختر 19 ساله ام که یک سالی میشه نامزد کردم
    نامزدم دور از خانواده و خارج کشور زندگی میکنه بخاطر سختیایی ک از زمان بچگی کشیده و این دور افتادگی از خانواده حال روحی خوبی نداره بیشتر اوقات عصبیه ترجیح میده ک تو خودش باشه ما حداقل روزی یک بار دعوا میکنیم البته به ساعت نمیکشه ک از دلم در میاره . بخاطر این اخلاقش خیلیا ترکش کردن مدام بهم میگه ک تعادل نداره و نمیخواد بهم اسیب بزنه ازم میخواد که تنهاش بزارم ولی میدونم ک خواسته ی قلبیش نیست چون زودتر از اون چیزی ک فکر کنید پشیمون میشه و خودش زنگم میزنه راستش یه جورایی این حرفا رو میزنه که بهش بگم میخوامش بگم ک میخوام پیشش بمونم احساس میکنم میترسه که منم مثل خیلیای دیگ ترکش کنم. من میخوام کمکش کنم ولی نمیدونم چه جوری هر بار بدتر گند میزنم و عصبی ترش میکنم . میخوام از این حال افسرده درش بیارم دلم میخواد وقتی حوصله هیچ کسی رو نداره بیاد باهام حرف بزنه میخوام تو اعصبانیت ارومش کنم ولی نمیدونم چه جوری . میشه کمکم کنید بهم بگید چی کار کنم ک از این دو گانگی در بیاد که حال روحیشم خوب بشه
    سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدید
    میشه بگید ایشون چند سالشون هست؟
    میزان تحصیلاتشون؟
    میزان تحصیلات شما؟
    از لحاظ خانوادگی، فرهنگی، مالی در چه سطحی هستین ؟
    اینکه گفتید رابطه‌های شکست خورده داشتن! در چه حدی بوده روابطشون؟
    خانوادتون هم از اون روابط آگاهی دارن؟
    نحوه‌ی آشنایی شما به چه صورت بوده؟
    لطفا پاسخ بدید تا بهتر راهنماییتون کنیم

3. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این مورد دقت کنید که شما مشاور ایشان نیستید و نامزدشان می باشید پس بهتر است سعی کنید در نقش خودتان باقی بمانید و در مورد مشکلات ایشان اجازه بدهید که مشاور به ایشان کمک کند و شما به عنوان یک همراه کنار ایشان بمانید تا ایشان بتوانند پروسه درمانی خود را بهتر طی کنند .
    1. شما ایشان را چند مدت می شناسید که نامزد کرده اید؟؟
    2. آشنایی شما در دنیای واقعی صورت گرفته است؟
    3. معیارهای شما برای انتخاب این آقا چه ویژگی هایی می باشد؟ و ایشان چند سال دارند؟
    4. روابط ایشان با اعضای خانواده و دوستانشان چگونه می باشد؟
    5. مشکلات شما با یکدیگر بیشتر بر چه موضوعاتی استوار است؟
    6. ایشان خودشان شما را انتخاب کرده اند ؟
    7. مشاوره پیش از ازدواج را دریافت کرده اید؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41326
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    تقریبا ۲ سالی میشه
    بله ما همو از نزدیک دیدیم ولی بعدش ایشون رفتن خارج کشور و ما رابطمون از طریق نماس و فضای مجازی بود تا بیشتر باهم اشنا بشیم
    خب من نترس بودنشونشو اینکه ریسک زیاد میکنه و از همه مهمتر به کسی وابسته نیست و به خودش تکیه کرده واقعا مجذوبم میکنه .۲۳ سال دارن
    با خانواده ک خیلی خوب و صمیمی .خیلی دوست نداره یکی دوتا ک با اونا رابطش عالیه .بیشتر با پسر خاله و داداشش میگرده تا با غریبه ها
    راستش این مدت بخاطر مشکلاتش خیلی بی حوصله شده و این بی حوصلگی باعث میشه زمان زیادی رو تو خودش باشه من از این موضوع ناراحتم و معمولا تو این زمان بیشترین دعوارو باهم داریم
    بله انتخاب خودش بوده
    نه بخاطر اینکه ک دوریم پیش مشاور نتونستیم بریم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41326
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    ۲۳ سال دارن
    درحال تحصیل
    منم برای لیسانس دارم میخونم
    من خانواده ی مذهبی دارم ولی خودم دقیقا برعکس و مخالف اونام نامزدم و خانوادش مثل خودمن
    خب ایشون چندسال پیش درگیر یه بیماری بودن و تو اون شرایط تقریبا همه ازش دور شدن چون کسی بهش امید نداشت و این باعث شده ک احساس کنه تو شرایط سخت همیشه تنهاس
    بله در جریان رابطمون هستند ولی در جریان مشکلاتمون نه
    ما قبل از اینکه بخوان برن خارج کشور باهم اشنا شدیم ولی قصد جدی نداشتیم ایشون فقط بهم کمک کردن تا مشکلم حل بشه یعنی یه جورایی پشتمو گرفت و ازم محافظت کرد بعدم ک رفتن ارتباطمون از طریق تماس و فضای مجازی ادامه داشت تا همه چی جدی شد الانم منتظریم مشکل اون طرف حل بشه و برگرده ایران

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)