نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: با قیافم مشکل دارم

8433
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41346
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation با قیافم مشکل دارم

سلام من پسری ۲۱ ساله هستم دانشجوی پزشکی هستم راستش من همیشه به خودم میرسم خوش تیپم و بدنسازی کار می کنم ولی مشکل من قیافمه که اصلا اعتماد به نفس ندارم هر دختری بهم نزدیک شده به خاطر اعتماد به نفس کمم از خودم روندمش دیگه دوست ندارم با دوستام بیرون برم الانم اونقدر ناراحتم دلم می خواد خودکشی کنم راحت شم از این زندگی مزخرف واقعا به فکر خودکشی افتادم روزی چند تا قرص اعصاب می خورم ولی همیشه ناامیدم لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : با قیافم مشکل دارم

سلام اقا نیما
    به سایت مشاور خوش اومدید
    میشه بهمون بگید چه مدت هست که این افکار رو دارید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41292
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا نیما . من خیلی کم تجربه هستم اما چیزی ک من میدونم اینه ک هر آدم قشنگیای خودش رو داره . شما همین الان با هر شکل و قیافه ای ک هستی از نظر خیلیا خوشگلی . از نظر پدر و مادرت تو بهترینی . این خودش خیلی خوبه و امید باید داشته باشی . وقتی اعتماد بنفس نداشته باشی ینی هیچی نداری . سعی کن اعتماد به خودت رو بالا ببری . به این فک کن ک چند نفر از قیافه ی تو و از اخلاقت و رفتارهات ممکنه خوششون بیاد .... اینا همش ی امید به زندگیه . بنظر من هیچکس زشت نیس . شاید از نظر من یکی خوشگل باشه ولی شاید از نظر یکی دیگه زشت باشه . تو شاید از قیافه ی خودت خوشت نیاد ولی خیلیا هستن ک از تو خوششون میاد. وقتی به اینچیزا فک کنی اعتماد بنفست میره بالا. در نتیجه آدمهای بیشتری باهات ارتباط پیدا میکنن . اول اعتماد به خودت رو درست کن و به این باور باش ک خیلیا از تو بخاطر قیافت و اخلاق و رفتارت ممکن خوششون اومده باشه .
    قطعا وقتی به این فک کنی امید به زندگیت هم بالا میره . شما الان هیچ مشکلی بنظر من نداری تو زندگیت ک بخوایی خودکشی کنی . خودکشی ماله کسایی هستش ک ضعیفن اما شما خیلی خیلی از خیلیای دیگه قوی تری و نباید حتا به این فک کنی ک خودکشی کنی . شما هم خوشگلی هم حتما هم اخلافت خوبه و هم درجه ی علمیت خیلی بالاس . شما قراره یه دکتر بشی و بعنوان یک پزشک وارد جامعه ی آینده بشی . یک پزشک اولین چیزی ک باید داشته باشه امید و اعتماد بنفسه . حتمن سعی کن این دوتا رو داشته باشی چون تو از خیلیا ی دیگه توی این جامعه بهتری .
    هیچ وقت هم به فکر خودکشی نباش .... تو اصلا نباید ضعیف باشی . به امید موفقیت های روزافزون شما ⚘⚘

4. 2 کاربران زیر از s@r@ 1384 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima222 نمایش پست ها
    سلام من پسری ۲۱ ساله هستم دانشجوی پزشکی هستم راستش من همیشه به خودم میرسم خوش تیپم و بدنسازی کار می کنم ولی مشکل من قیافمه که اصلا اعتماد به نفس ندارم هر دختری بهم نزدیک شده به خاطر اعتماد به نفس کمم از خودم روندمش دیگه دوست ندارم با دوستام بیرون برم الانم اونقدر ناراحتم دلم می خواد خودکشی کنم راحت شم از این زندگی مزخرف واقعا به فکر خودکشی افتادم روزی چند تا قرص اعصاب می خورم ولی همیشه ناامیدم لطفا کمکم کنید
    سلام اقا نیما
    زنده بودن ارزشش خیلی بیشتر ازین حرفاست که بخوایم بهر دلیل واهی یا غیرواهی بش خاتمه بدیم

تا زنده هستین خیلی کارا میتونین کنین اما بعد از اون دیگه هیچی!
    پس زندگی اصلیترین سرمایه س و اصل رو نباس فدای فرعیات کرد

لطفا بفرمایین از نظر خودتون ایراد قیافتون چیه؟

خیلی از عیوب رو میشه با ارایش نامحسوس رفع کرد(چون شما اقا هستین عرفا نمیشه ارایشتون جلب توجه کننده باشه اما ارایش نامحسوس هیچ ایرادی نداره)

بعضی عیوب هم که با عملهای زیبایی بطور کامل قابل رفع شدن هستن

چون خودتون دانشجوی پزشکی هستین بهتر از من میدونین بقدری علم پیشرفت کرده حتی رنگ پوست و رنگ‌ عنبیه رو میشه تغییر داد
    حتی امکان کاشت جواهر داخل چشم وجود داره

پس اصلا جای نگرانی نیس

فقط لطف کنین توصیف کنین ایراد چهره شما چیه که بگم چطوری میشه برطرفش کرد
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

6. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41356
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اقای محترم.من فاطمه هستم واز دید یک دختر خانم میخوام به سوالتون پاسخ بدم.
    شما بهتره که بدونید اکثریت ما دختر ها یا خانم ها بر خلاف شما اقایون به توانمندی های ذاتی جنس مخالفمون اهمیت بیشتری میدیم تا چهره زیبا. یعنی اینکه بیشتر این برامون مهمه که طرف مقابلمون چند مرده حلاجه مثلا
    جنم کار کردن دا ره یا نه؟میشه به اون مرد تکیه کرد ومطمئن شد که ادم با اقتداریه یا اینکه سست وضعیفه و امثال اینها.
    در واقع شما اقایون چون چهره زیبای ی خانم براتون اولین ملاکه ناخوداگاه متوجه این موضوع نیستیدک دارین از دید یه اقا به موضوع نگاه میکنید وفکر میکنید خانم ها هم همینطورن.
    یعنی اینکه خانم ها مثل شما اقایون فکر نمیکنند همون طور که گفتم اولویت برای خانم ها اینه که مردشون چقد ویزگی های مردانه داره .که در صورتیکه این توانمندی ها و ویزگی های مردانه رو داشته باشه ، اون مرد مورد توجه یک خانم قرار میگره وبا وجود اینها اگر اون مرد چهره حتی نه چندان زیبایی هم نداشته باشه باز هم مورد توجه یک خانم قرار میگیره ومیتونه مرد آرمانی اون خانم باشه.
    بهتره اعتماد و عزت نفستون رو با مطالعه در رابطه با این موضوع بالا ببرید.
    در ضمن من نمیدونم چهره شما چ ایرادی داره که شما فکر میکنید زیبا نیستید ولی به نظر می یاد ایده ال گرا هم باشید و به اشتباه فکر میکنید حتما باید خیلی بهتر از این باشم.
    بر فرض هم اگه ایرادی هم باشه گفتم که از نظر ما خانم ها داشتن توانمندی ها و ویژگی های مردانه عامل جذاب تریه.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    عذر میخوام
    میشه بگین چند درصد زیبایی آدمها از دید شما مربوط به ظاهر اوناست؟
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41356
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamanH نمایش پست ها
    سلام
    عذر میخوام
    میشه بگین چند درصد زیبایی آدمها از دید شما مربوط به ظاهر اوناست؟
    سلام.
    زیبایی نه اینکه مهم نباشه ولی همونطور که گفتم در خانم ها توجه به توانمندی های ذاتی بیشتره که این موضوع رو هم مطالعات تصدیق می کنند. البته در سنین پایین افراد چه دختر چه پسر به موضوعاتی که مر بوط به اصل زندگی هست عمیقا توجه نمی کنند وتوحه اونها به ظاهرامر بیشتره برای من اهمیت زیایی 40درصده یعنی کم تر ازمتوسط هم قابل قبوله به شرط اینکه طرف مقابلم چه خانم چه اقابالای 65الی70درصد واقعا یک مرد یا یک خانم باشه.

10. کاربران زیر از fatemeh4030 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41356
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

البته از نظر من هر اندازه فرد مهارت های خودش رو تقویت کرده باشه از قبیل گفتاری ،اجتماعی ،یدی و.. ،به خودشناسی و دگر شناسی رسیده باشه ودر یک کلام فرد توانمدی باشه حتی اگر چهره نازیبا داشته باشه شما فرض کنید 90 درصد نازیبا باشه باز هم به نظر من اون ادم بسیار با ارزش مورد احترام وزیباس.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh4030 نمایش پست ها
    سلام.
    زیبایی نه اینکه مهم نباشه ولی همونطور که گفتم در خانم ها توجه به توانمندی های ذاتی بیشتره که این موضوع رو هم مطالعات تصدیق می کنند. البته در سنین پایین افراد چه دختر چه پسر به موضوعاتی که مر بوط به اصل زندگی هست عمیقا توجه نمی کنند وتوحه اونها به ظاهرامر بیشتره برای من اهمیت زیایی 40درصده یعنی کم تر ازمتوسط هم قابل قبوله به شرط اینکه طرف مقابلم چه خانم چه اقابالای 65الی70درصد واقعا یک مرد یا یک خانم باشه.
    عزیز ممنون از نظرتون
    البته من این سوال رو از استارتر تاپیک پرسیدم
    که بشه تخمین زد تفکرات و احساساتشون رو
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد