نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: عاشق همکلاسی

15365
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق همکلاسی

سلام من یه دختر ۱۸ ساله هستم
    وقتی ۱۲ سالم بود توی مدرسه فکر میکردم که یکی از بچه ها دوستم داره کم کم متوجه شدم که اشتباه میکردم ولی دیگه خودم عاشقش شده بودم اون موقع خیلی گریه میکرم... ۳ سال راهنمایی همینطوری گذشت من حسم بهش هر روز بیشتر میشد و اونم رفتار های متقابل عجیبی داشت ولی نه زیاد راستش اون بچه ی شر و شور مدرسه بود ولی من بچه ی اروم کلاس همیشه فکر میکردم از من بدش میاد و کاراش جوری بود که نمیفهمیدم از عشقه یا تنفر ... گذشت و دبیرستان اون از مدرسه مون رفت ولی عشق من بازم هر روز بهش بیشتر میشد خوابش رو میدیدم و ... فکر میکردم شاید به خاطر فشار درس باشه که احساساتم بیشتر شده ولی امسال کنکور دادم و توی یه جشنی دوباره دیدمش احساسات سرکوب نشده ی من که هنوز داشت بیشتر میشد دوباره فوران کرد ! من خیلییی دوستش دارم و واقعا احساسم یه هوس کور کوانه نیس من کاملا به پسر ها گرایش دارم و همجنس گره نیستم ولی تو کل زندگی فقط عاشق اونم با اینکه شبیه پسرا نیست باز هم عاشقشم همه ی اخلاقای بدشم میدونم و قبول دارم ولی بازم عاشقشم و تو کل این ۶ سال هیچوقت بهش نگفتم فقط دعا کردم که یا مهرش از دلم بره یا لااقل مهر من به دلش بیوفته ولی هیچی نشد و فقط خواب ها ی بیشتری نسیبم شد با فک کردن بهش قلبم درد میگیره و واقعا تند میزنه نمیدونم چیکار باید بکنم کمکم کنید

2. کاربران زیر از Snp بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : عاشق همکلاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Snp نمایش پست ها
    وقتی ۱۲ سالم بود توی مدرسه فکر میکردم که یکی از بچه ها دوستم داره کم کم متوجه شدم که اشتباه میکردم ولی دیگه خودم عاشقش شده بودم اون موقع خیلی گریه میکرم... ۳ سال راهنمایی همینطوری گذشت من حسم بهش هر روز بیشتر میشد و اونم رفتار های متقابل عجیبی داشت ولی نه زیاد راستش اون بچه ی شر و شور مدرسه بود ولی من بچه ی اروم کلاس همیشه فکر میکردم از من بدش میاد و کاراش جوری بود که نمیفهمیدم از عشقه یا تنفر ... گذشت و دبیرستان اون از مدرسه مون رفت ولی عشق من بازم هر روز بهش بیشتر میشد خوابش رو میدیدم و ... فکر میکردم شاید به خاطر فشار درس باشه که احساساتم بیشتر شده ولی امسال کنکور دادم و توی یه جشنی دوباره دیدمش احساسات سرکوب نشده ی من که هنوز داشت بیشتر میشد دوباره فوران کرد ! من خیلییی دوستش دارم و واقعا احساسم یه هوس کور کوانه نیس من کاملا به پسر ها گرایش دارم و همجنس گره نیستم ولی تو کل زندگی فقط عاشق اونم با اینکه شبیه پسرا نیست باز هم عاشقشم همه ی اخلاقای بدشم میدونم و قبول دارم ولی بازم عاشقشم و تو کل این ۶ سال هیچوقت بهش نگفتم فقط دعا کردم که یا مهرش از دلم بره یا لااقل مهر من به دلش بیوفته ولی هیچی نشد و فقط خواب ها ی بیشتری نسیبم شد با فک کردن بهش قلبم درد میگیره و واقعا تند میزنه نمیدونم چیکار باید بکنم کمکم کنید
    سلام با توجه به اینکه میگین گرایش همجنس گرا ندارین و این احساستون احساس جنسی نیست پس اسمش نمیتونه عشق باشه
    چون عشق در معنای واقعی کلمه گرایش عاطفی احساسی به جنس مخالف یا همجنسه که توام با احساسات جنسی باشه

عشق بدون گرایش جنسی عشق نیست اما میشه اسمشو علاقه یا محبت یا ارادت قلبی گذاشت
    ایا تو جشن باهاش حرف زدین؟
    واکنش ایشون چی بود؟

درمورد اخلاقای بدش هم معلوم نیست هنوز همونطور باشه
    چون شماها در سن تحولات قرار دارین و شخصیتتون درحال شکل گیریه
    بنابراین ممکنه ایشون اخلاق فعلیش خیلی نسبت به قبل بهتر شده باشه

اگه بهش محبت و علاقه دارین و ایشونم تمایل به دوستی با شما داره هیچگونه منع و مانعی سرراهتون نیست
    اگرچه این دوره زمانه بخاطر بالا رفتن هزینه ها کلا ارتباط گرفتن با دوستان و رفت و امدها یه مقدار سخت شده اما خوشبختانه غیرممکن نشده!

فقط اینو درنظر داشته باشین
    دوستی یه امر دلخواه دوطرفه س و اگه ایشون نخواد و شما اصرار به مراوده داشته باشین وضعیت غیرطبیعی و ازاردهنده ای ایجاد میشه

اگه ایشونم دوست داره با شما مراوده داشته باشه از یه طریقی بهش پیام بدین و شماره شو پیدا کنین زنگ بزنین خودتونو معرفی کنین و بگین چه روزی وقت داری یه سر بیام پیشت
    به همین راحتی!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=delvapas2000;287183]سلام با توجه به اینکه میگین گرایش همجنس گرا ندارین و این احساستون احساس جنسی نیست پس اسمش نمیتونه عشق باشه
    چون عشق در معنای واقعی کلمه گرایش عاطفی احساسی به جنس مخالف یا همجنسه که توام با احساسات جنسی باشه

عشق بدون گرایش جنسی عشق نیست اما میشه اسمشو علاقه یا محبت یا ارادت قلبی گذاشت
    ایا تو جشن باهاش حرف زدین؟
    واکنش ایشون چی بود؟

درمورد اخلاقای بدش هم معلوم نیست هنوز همونطور باشه
    چون شماها در سن تحولات قرار دارین و شخصیتتون درحال شکل گیریه
    بنابراین ممکنه ایشون اخلاق فعلیش خیلی نسبت به قبل بهتر شده باشه

اگه بهش محبت و علاقه دارین و ایشونم تمایل به دوستی با شما داره هیچگونه منع و مانعی سرراهتون نیست
    اگرچه این دوره زمانه بخاطر بالا رفتن هزینه ها کلا ارتباط گرفتن با دوستان و رفت و امدها یه مقدار سخت شده اما خوشبختانه غیرممکن نشده!

فقط اینو درنظر داشته باشین
    دوستی یه امر دلخواه دوطرفه س و اگه ایشون نخواد و شما اصرار به مراوده داشته باشین وضعیت غیرطبیعی و ازاردهنده ای ایجاد میشه

اگه ایشونم دوست داره با شما مراوده داشته باشه از یه طریقی بهش پیام بدین و شماره شو پیدا کنین زنگ بزنین خودتونو معرفی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورم از اینکه گرایش همجنسگرایی ندارم به بقیه ی همجنسام بود من نسبت به اون فرد هم احساس عاطفی هم احساس جنسی دارم ولی در کل مثلا توی یه فیلم یا ... به پسرا احساس دارم ولی به دخترا حسی ندارم ( بجز اون )
    توی جشن با هم حرف زدیم اون خیلی عادی و دوستانه رفتار کرد منم تقریبا لو ندادم حسمو و عادی رفتار کردم
    هنوز تردید دارم که بهش بگم یا نه نمیدونم چیکار کنم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

منظورم از اینکه گرایش همجنسگرایی ندارم به بقیه ی همجنسام بود من نسبت به اون فرد هم احساس عاطفی هم احساس جنسی دارم ولی در کل مثلا توی یه فیلم یا ... به پسرا احساس دارم ولی به دخترا حسی ندارم ( بجز اون )
    توی جشن با هم حرف زدیم اون خیلی عادی و دوستانه رفتار کرد منم تقریبا لو ندادم حسمو و عادی رفتار کردم
    هنوز تردید دارم که بهش بگم یا نه نمیدونم چیکار کنم
    اکی
    پس احساستون به ایشون کاملا عاشقانه س

ابتدای امر بهتره که نفهمه حس شما چیه
    وقتی رفتین خونه ایشون و باهم تنها شدین و یه ساعتی گپ زدین و گفتین خندیدین خیلی ریز حستونو بش بیان کنین
    منم همینکارو میکنم از هر دختری خوشم بیاد به همین ترتیب رفتار میکنم و البته اگه مشروب وسط باشه حس ریلکسی بیشتر و شانس اینکه موفق بشم موافقتشو جلب کنم و برنامه برم بیشتره

منم مث شما عموما پسرها رو دوس دارم اما پیش میاد ادم دلباخته همجنس خودشم بشه و خواهان برنامه جنسی باشه و یه امر کاملا رایجه

غیر از خودم خیلیا رو میشناسم که وضعیت مشابهی دارن و خبر خوب اینکه درخواست یه دختر از یه دختر دیگه خیلی شانس جوابدهی بیشتری داره نسبت به درخواست پسر از پسر!

اگرچه پسرها هم این برنامه ها رو به وفور تجربه میکنن اما بین ماها رایجتره و به شدت عمومیت داره

الان ۱/۵ ساله درگیر عشق به یه هنرپیشه خانم هستم و افسوس میخورم دستیابی به اونو در اغوش کشیدنش بسی دشوار و با توجه به شهرت ایشون و بعد مسافت متاسفانه چیزی نزدیک به محاله

اما کار شما خیلی راحتتره
    چون همکلاسی سابقتون بوده و ازتون بک گراند ذهنی داره و دسترسی بش کار سختی نیست
    چرا خودتونو اذیت کنین و بیهوده بااین احساس ناب بجنگین؟

هرچی زودتر زمینه ها رو فراهم کنین و البته اگه مشکلی به نظرتون نداره و ایشون هم اعتقادات یا محدودیتی ندارن یه قوطی ودکا باز کنین و چند پیک بنوشین و بعدش به ایشون پیشنهاد بدین به احتمال بالای ۹۰ درصد قبول میکنه
    بهتره هرچی زودتر اقدام کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41897
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من الان اتفاقی با پست شما برخوردم
    به نظر من بهترین چیز برای شما این هست که ابتدا از گرایش خودتون مطمئن بشید با تفسیرهایی که شما کردید احتمالا بایسکشوال هستید ولی اگر بتوانید با یک فرد یا روانشناس مطمئن صحبت کنید بهترین کار هست حواستون باشه با هر فردی درباره ی این موضوع حرف نزنید که ممکن هست باعث بیشتر گیج شدن شما بشه.
    درباره ی حس خودتون به اون فرد هم به نظر من در حال حاضر اینکه با شتاب خودتون رو وارد یک رابطه ی احساسی کنید و عجولانه تصمیم بگیرید بدترین کار هست چون شما هنوز به شناخت دقیقی از خودتون و گرایشتون نرسیدید و وارد کردن یک فرد دیگه به زندگیتون باعث پیچیده تر شدن اوضاع میشه ولی می تونید همونطور که دوست عزیزمون گفت با اون فرد حرف بزنید و می تونید بعد چند وقت نظرشون رو راجب همجنس گرایان بپرسید(اگر راحت نیستید می تونید به طور غیرمستقیم این سوال رو مطرح کنید مثلا درباره ی فلان کتاب یا فیلم که با موضوع همجنسگرایان هست نظرش رو بپرسی) و اگر نظر مثبتی داشتند و علاقه مند بودند می تونید ازشون درخواست دوستی کنید هرچند اون قسمت مشروب که اون دوست عزیز اشاره کردند رو شدیدا مخالفم.
    باز هم تاکید میکنم از یک فرد مطمئن ترجیحا روان شناس مشاوره بگیرید تا بتونه توی این تصمیم بهتون کمک کنه.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Monk نمایش پست ها
    سلام من الان اتفاقی با پست شما برخوردم
    به نظر من بهترین چیز برای شما این هست که ابتدا از گرایش خودتون مطمئن بشید با تفسیرهایی که شما کردید احتمالا بایسکشوال هستید ولی اگر بتوانید با یک فرد یا روانشناس مطمئن صحبت کنید بهترین کار هست حواستون باشه با هر فردی درباره ی این موضوع حرف نزنید که ممکن هست باعث بیشتر گیج شدن شما بشه.
    درباره ی حس خودتون به اون فرد هم به نظر من در حال حاضر اینکه با شتاب خودتون رو وارد یک رابطه ی احساسی کنید و عجولانه تصمیم بگیرید بدترین کار هست چون شما هنوز به شناخت دقیقی از خودتون و گرایشتون نرسیدید و وارد کردن یک فرد دیگه به زندگیتون باعث پیچیده تر شدن اوضاع میشه ولی می تونید همونطور که دوست عزیزمون گفت با اون فرد حرف بزنید و می تونید بعد چند وقت نظرشون رو راجب همجنس گرایان بپرسید(اگر راحت نیستید می تونید به طور غیرمستقیم این سوال رو مطرح کنید مثلا درباره ی فلان کتاب یا فیلم که با موضوع همجنسگرایان هست نظرش رو بپرسی) و اگر نظر مثبتی داشتند و علاقه مند بودند می تونید ازشون درخواست دوستی کنید هرچند اون قسمت مشروب که اون دوست عزیز اشاره کردند رو شدیدا مخالفم.
    باز هم تاکید میکنم از یک فرد مطمئن ترجیحا روان شناس مشاوره بگیرید تا بتونه توی این تصمیم بهتون کمک کنه.
    میشه به منم کمک کنین یه موضوع کست همجنسم عاشقم شده تروخدا به اونم جواب بدین

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

باهاشون رابطه رو بیشتر کنید و مثل دو دوست مدتی باهاش رفت و امد داشته باشید. از سرتون میپره
    چون اش دور بودید قلبتون دچار فوران احساسات کذایی شذه
    کافیه یه مدت باهاش صمیمی بشی تا عقده های جمع شده طی این چند سال اروم اروم تسکین پیدا کنه. حستون نرمال میشه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42650
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

براي يكي از دوستان منم پيش اومده بود در نهايت نزد مشاور رفت
    و الان اوكي
    تنها چيز مهم اينه كه با هر كسي مشورت نكني خصوصا اينترنتي كه نميدوني طرف مقابلت تو زندگي خودش اصلا چي هست

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43130
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز نباید در این مورد اینترنتی مشورت کنید اونم با کسایی که مشاور نیستن . حتما یه وقت مشاوره حضوری بگیرید . با دوست عزیزمون هم موافقم شما در شناخت شخصیت خودت دچار مشکلی و اگه بری بحثو به اون دوستت بگی کارو بدتر کردی !

با دلواپس هم شدیدا مخالفم چراکه یه دهن به این چیزا بزنید زندگیتون رو تباه میکنه و از چاله به چاه عمیقی میفتید

مضاف بر اینکه از مضرات خودش که بگذریم در جامعه ای هستیم که این چیز به حد وحشتناکی تابو هست اونم برای دختران و در نتیجش خیلی مشکلات زیادی بتون وارد میشه .

حتما با یه مشاور جلسه بزارید ، چیز خاصی نیست ، تغییرات هورمونی بدن هست که انشالله با توکل به خدا و رفتن پیش متخصص حل میشه سریع

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48980
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب الان سال 2023 هستیم .. چند سال از مشکل تو میگذره شاید الان بهش رسیده باشی یا ازش دست کشیدی ولی مشکل منم ..همینه با خوندن حرفات گریم در اومد ، راستش منم گرایشم همجنسگرا نیست ولی به دوست مدرسم ی همچین حسی دارم من ی بهترین دوست دارم که پنج ساله باهمیم تا حالا همچین حسی رو به اون نداشتم .
    نمی‌دونم واقعا این چه نوع حسیه ی چیزی مثل کمتر از دوستی و بیشتر از عشق .
    خب توصیف اون
    قد بلند - ژاکت آبی که کلاهش رو سرشه -
    همیشه خوابش میاد - موده - طراحی می‌کنه طراحی چهره - دستاش همیشه خشکه میگم کرم بزن میگه بدم میاد - زیاد حرف نمیزنه درونگراس ولی وقتی خوشحال باشه پرحرف میشه مثل وقتایی که امتحانشو خوب بده ...
    من قدم کوتاهه ..و خیلی لاغرم و کوچولوام همیشه بهم میگه کیفتو بده من بیارم , دستامو میگیره و میگه مراقب خودت باش ، یا بهم خوراکی میده میگه تا آخر نباید کوچولو بمونی ..
    و خب جالب اینجاست که اون اصلا تو فاز دوستی نیست بخاطر همین فکر کردم من براش خاصم و شاید دوسم داشته باشه ...
    اما چند روزه دیگه بهم توجه نمیکنه و همون کارا رو با بقیه انجام میده من ..من خیلی گیج شدم
    نمی‌خوام اون دوست صمیمیم بشه یا تو رابطه باشیم نمی‌دونم فقط می‌خوام همینجوری یواشکی دوسش داشته باشم و اونم بهم توجه کنه .
    کسی می‌دونه این حس چیه ؟
    More than love less than friendship

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49485
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من 18 سالمه و وقتی بچه بودم توی کلاس اول با یک دختر دوست شدم و رابطمون خیلی خوب بود و حس کاملا دوست داشتن بود نه چیز دیگه ولی کلاس ششم یعنی وقتی 12سالم بود از همون دختر یه جور دیگه خوشم اومد همش بهش فکر میکردم خیلی دوستش داشتم و هنوزم دوسش دارم نگرانش میشدم کلا خیلی ازش خوشم می اومد و اون رفتار های عجیبی داشت که انگار ازم خوشش می اومد ما با هم حرف می‌زدیم دعوا میکردیم ولی باز آشتی میکردیم من اون رو فقط به عنوان دوست دوست نداشتم یه چیز فراتر بود انگار که عاشقش بودم حتی بهش حس جنسی داشتم ولی راهنمایی از هم جدا شدیم و دیگه ندیدمش اما تا الان هنوز کسی رو به اندازه که اون و دوستش داشتم و دارم نداشتم و من مطمئنم که حسم بهش عشقه و دوست دارم دوباره ببینمش و توی آینده باهاش باشم لطفاً بگید باید چیکار کنم

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

من هم این موضوع رو تجربه کردم. اما جالب بود

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

تمایل به جنس مخالف به دلیل اختلالات هورمونیه. یه چکاپ بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)