صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 55

موضوع: عدم رضایت از نوع پوشش همسر

11670
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم رضایت از نوع پوشش همسر

میل همسرم به برهنگی.هر کاری میکنم میگه عادت کردم و الانم که همه اینجور هستن.چیکار کنم؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : میل همسرم به برهنگی

سلام به شما دوست عزیز
    لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید .
    1. منظور شما از برهنگی چیست؟
    2. چند مدت است که ازدواج کرده اید؟
    3. واکنش شما نسبت به ایشان چگونه می باشد؟
    4. هریک از شما چند سال دارید؟
    5. ایشان گرایشات جنسی نامتعارفی دارند؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی که با همیم هیچ سختگیری ندارم و نهایت راحتی ان ولی پیش برادراش اصلا مراعات نداره.زن اونا هم همین کلا با هم راحتن و بیش از اندازه.با هم میشینن فیلم باز میبینن.چندبار خواستم جدا بشم ولی میترسم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط sra نمایش پست ها
    وقتی که با همیم هیچ سختگیری ندارم و نهایت راحتی ان ولی پیش برادراش اصلا مراعات نداره.زن اونا هم همین کلا با هم راحتن و بیش از اندازه.با هم میشینن فیلم باز میبینن.چندبار خواستم جدا بشم ولی میترسم.
    شما خانم هستین یا اقا؟
    کلا یه مقدار واضحتر توضیح بدین
    پیش برادراش اصلا مراعات نداره یعنی چی؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی برهنه ترین لباس ها رو میپوشه.ازم نخواهید توضیح بیشتری بدم...زنداداش هاشم همین جور هستن.به حداقل کفایت کردن....طلاق رو صحیح میدونید؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

یعنی برهنه ترین لباس ها رو میپوشه.ازم نخواهید توضیح بیشتری بدم...زنداداش هاشم همین جور هستن.به حداقل کفایت کردن....طلاق رو صحیح میدونید؟
    اگه همسرتون از ابتدا همین سبک پوشش رو داشتن و شما ایشون رو به همین حالت پذیرفتین و قبول کردین پس الانم بایستی که بپذیرین و تحمل کنین و جنگ اعصاب به راه نندازین
    یا که حق و حقوقشو کامل بپردازین و جدا شین

اما اگه ایشون از اول پوشش موردپسند شما رو داشتن و اخیرا تغییر رویه دادن پس شما حق دارین ناراضی باشین
    اگه با حرف و صحبت قانع نمیشن تغییر وضعیت بدن بله حق شماست که بخواین جدا بشین
    بهرحال ایشون دلش خواسته تغییر کنه و تبعات این تغییر رو هم باید بپردازه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    درجایی که کسی شمارو نمیشناسه و برای تشریح کردن بهتر شرایطتتون باشه که ایرادی نداره در لفافه ادب حرفتونرو بزنید
    بنده هم ده بار خوندم تا بتونم خودمو متقاعد کنم که شما آقا تشریف دارید و از پوشش خانومتون رضایت ندارید
    دوست عزیز بازهم نمیدونیم شما ازدواج کردید و یا هنوز در دوران عقد هستید که هرکدوم معقوله خودشرو داره
    اگر شما در مرحله عقد (نامزدی) هستید خیلی دوستانه و بامحبت میتونید در این مورد با خانومتون صحبت کنید و ازشون بخواید که پوششونرو اصلاح کنند
    شماهم درجه حساستونرو تا جایی که براتون مقدوره کم کنید که تفاهم نظر بوجود بیاد
    اگر شما ازدواج کردید و تازه دارید متوجه میشید که خانواده خانومتون خیلی راحت هستند از نظر پوششی با عرض معذرت میتونم اعلام کنم شما تا الان فقط زیباهیای این اصل'رو شاهد بودید و حالا که هوشیار شدید تازه پی بردید از نظر شما این پوشش درست نیست میتونم بگم که باید کنار اومد چون ایشون رویه پوششیونو بهتون نشون داده بودن و شما هم پذیرفتی
    ولی اگر ایشون تغییر رویه داده باشن شما حق اعتراض نه از نوع جنگاورانه بلکه دوستانه دارید و میتونید دلیلشو بپرسید و متقاعدشون کنید که به رویه اولیه با همون پوشش رجوع کنن
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از اول هم همینطور بود.تازه رفتیم سر زندگی و عروسی کردیم.یعنی دو سه سالی هست.از ابتدا به این پوشش افتضاح نبود . روز به روز بدتر میشن همشون...شاید هم چون همیشه با هم فیلم میبینن و اصلا براشون فیلم صحنه دار مهم نیست.اصلا اهل مشاجره نیستم...ولی دارم میبینم که به چه وضعی پیش هم هستن.البته میدونم که از اول پیش هم اینجور بودن ولی با بودن من مراعات میکردن ولی دیگه هیچ مراعاتی در کار نیست انگاری...

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

از اول هم همینطور بود.تازه رفتیم سر زندگی و عروسی کردیم.یعنی دو سه سالی هست.از ابتدا به این پوشش افتضاح نبود . روز به روز بدتر میشن همشون...شاید هم چون همیشه با هم فیلم میبینن و اصلا براشون فیلم صحنه دار مهم نیست.اصلا اهل مشاجره نیستم...ولی دارم میبینم که به چه وضعی پیش هم هستن.البته میدونم که از اول پیش هم اینجور بودن ولی با بودن من مراعات میکردن ولی دیگه هیچ مراعاتی در کار نیست انگاری...
    ایشون از اول همینطور بوده یا لااقل چیزی نزدیک به همین که الان هست
    و اونوقت چطور همون موقع این مساله به چشمتون نیومد؟

اینطور که بنظر میاد اختلاف دیدگاههای شما و خانمتون فراتر از نوع پوشش ایشونه
    حتی فیلمهایی که دیدنش واسه اونا راحته بنظر شما خیلی بد و زننده میاد
    و اینا جمعا نشون میده ریشه های فرهنگی و اعتقادی شما دو نفر از همدیگه متفاوته

اگه فک میکنین شدنی باشه سعی کنین هر دو طرف یه مقدار به همدیگه نزدیک بشین
    یعنی ایشون یه مقدار با خط قرمزای شما منطبق شن و شما هم یه مقدار لیبرال منشانه تر فکر کنین
    اگرچه وقتی تفاوتها درین حد عمیق باشن این نسخه جالبی نیست و بعیده که در شرایط شماها ثمربخش باشه

اما به عنوان اخرین اقدام برا حفظ زندگی مشترکتون اینکارو انجام بدین
    با ایشون صحبت کنین و سعی کنین تا حدی به هنجارهای همدیگه نزدیک بشین

اما اگه دیدین بیفایدس و ادامه زندگی بناست که به جنگ اعصاب بگذره شاید دیگه راهی جز جدایی نباشه
    اما شما تلاشتونو کنین که به جدایی ختم نشه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی سختمه به جدایی فکر کنم و میدونم اصلا راه خوبی نیست و دنبال اینم که بدونم کدوممون داریم اشتباه میکنیم و راه درست کدام هست و چرا ایشون اینقدر میلش.ن به برهنگی هست.البته فیلم هایی که میبینن بی تاثیر نیست من کلا فیلم نمیبینم..ولی ایشون دوس دارن و معمولا هم فیلم های با صحنه های .. رو میبینن.البته الان فکر کنم همه فیلم های خارجی دارن

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

خیلی سختمه به جدایی فکر کنم و میدونم اصلا راه خوبی نیست و دنبال اینم که بدونم کدوممون داریم اشتباه میکنیم و راه درست کدام هست و چرا ایشون اینقدر میلش.ن به برهنگی هست.البته فیلم هایی که میبینن بی تاثیر نیست من کلا فیلم نمیبینم..ولی ایشون دوس دارن و معمولا هم فیلم های با صحنه های .. رو میبینن.البته الان فکر کنم همه فیلم های خارجی دارن
    نه واقعا! جدایی راه خوبی نیست اما باز کردن چشمها قبل از ازدواج و شناخت همه جانبه از روحیات و شخصیت و اعتقادات طرفین میتونه تا حد زیادی جلوی طلاقها رو بگیره

واقعیت اینه که هیچکدامتون اشتباه نمیکنین و راه درست به اون معنا که شما تصور میکنین وجود خارجی نداره
    هرکسی بنا بر دیدگاههای خودشو سبک زندگیشو اونچه که اموخته راهی انتخاب میکنه که بنظرش درست میاد

تو این دنیای ۷/۵ میلیاردی و بااینهمه تعاریف فلسفی گوناگون چطوری میشه یه راه درست واحدی رو تعریف کرد؟!
    راه درست اصلا یعنی چی و برچه مبنایی؟!

شما متاسفانه فقط یه جای کار اشتباه کردین
    اونم اینکه با وجود افکار و عقاید خاصی که دارین از روز اول که متوجه تفاوتهای خودتونو ایشون شدین بازم پذیرفتین که زیر یه سقف برین
    درحالیکه مناسب زیر یه سقف رفتن نبودین و خودتونم دارین میبینین که الان تفاوتها حاکم بر زندگی شماها شدن

و درمورد برهنگی هم خبری که واستون دارم اینه که الان در اغلب خانواده های ایرانی زنها جلوی برادرشوهر و شوهرخواهر و شوهر عمه و.. با شلوارک یا دامن کوتاه و رکابی میگردن و این مساله خیلی خیلی عمومیت داره و عادی شده
    من کاری به عقاید خاص شما ندارم اما همسرتون که فقط جلو برادراش اینطوری میگرده میل خاصی به برهنگی نداره و بنظر خیلی نرمال میاد

اما خب شاید این پوشش نرمال ایشون باب طبع شما نباشه و از دید خودتون کاملا حق دارین

لطفا به توصیه ای که در پست قبلی عرض کردم توجه و تامل کنین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا از وقتی که میزارید خیلی خیلی ممنون.این ازشخصیت بالای شماس
    در مورد پو اول کر میکردم میتونم تغییر بدم که بعد فهمیدم نمیشه و اینکه میفرمایید توی خونه خیلی ها برهنگی هست کم و بیش شنیدم ولی اینها به نظرم دیگه خارج از حتی عرفی که گفتید هستند.گاهی لباسهایی میپوشن که اینقدر نازک و زننده هست که اندام زنانه شون کاملا پیداس و یا دامن های بسیار کوتا به نظرم قابل تحمل نیست برای هر کی هم باشه

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

خب فیلم رو که برا اون صحنه هاش نمیبینن.

هر فیلم یه داستان با شخصیتهای مختلف داره که معمولاً نشون میده آخر و عاقبت هر نوع از شخصیتها به کجا ختم میشه.

یعنی اگه فیلم رو با تفکر و منطق ببینی میتونی یاد بگیری چه شخصیتی داشته باشی که عاقبت خوبی در انتظارت باشه.

البته قبول دارم در بعضی فیلمها بعضی صحنه ها رو اغراق میکنن نشون میدن ولی بهرحال صحنه های اکشن فیلمها هم معمولاً اغراق شده هستند، تنها چیزی که مهمه نوع تفکر بیننده است که میخواد چه برداشتی از فیلم داشته باشه.
    یه نفر فیلمو بخاطر صحنه های اکشن میبینه و یه نفر برا صحنه های عشقولانه، یه نفر برا شخصیتها و طرز فکرشون میبینه.

اونایی هم که فیلم رو میسازن ازش پول درمیارن و هر نوع بیننده ای رو در فیلمشون در نظر میگیرن یعنی یه جوری کار میکنن همه فیلمو ببینن و با سلیقشون مطابق باشه، غیر از این کار کنن فیلم فروش نمیکنه.

فیلمها هر چند اغراق شده هستند ولی خب یه جورایی آینه ای از دنیای واقعی هستند که توش زندگی میکنیم و از همین اتفاقات دنیای واقعی الهام گرفته میشن.
    اگه فیلم صحنه داره خب دنیای واقعی هم صحنه داره، دیدن صحنه فیلم که نباید انسانو به زانو دربیاره و متزلزل کنه، اگه اینجور باشه پس دنیای واقعی رو انسان میخواد چکار کنه وقتی این همه اتفاقات دوروبرش وجود داره؟

ببخشید که اینو میگم ولی از نظر من افرادی که فیلم نمیبینن آدمای خشک و غیر قابل انعطافی هستند و نمیتونن از فکرشون به درستی استفاده کنن یعنی فقط موقعیتهای ثابت رو ترجیح میدن و اگه موقعیت تغییر کنه عاجز میشن.

تازه از نظر من شما بیش از حد سخت میگیرید، خانمها نشون دادن جذابتهاشون جزو تمایلات ذاتشونه برای همین توی خونه خودش که دیگه نباید مجبور به پوشش کامل باشه، شما اگه نمیتونی تمایل همسرتو درک کنی این مشکل خودته نه اون.

پوشش کامل مال جامعه است و تازه اونم در حد مانتو و روسری کفایت میکنه.
    ویرایش توسط Experience : 09-17-2019 در ساعت 10:02 PM

14. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب من فیلم خاصی تا حالا نتونسته اینقدر نظرم رو جلب کنه که دنبال کنم والا کارهای فاخر رو دوس دارم
    در مورد تمایل خانم ها ایا برای غیر باید اندام زنانشون رو نشون بدن؟!!!من از توضیح بیش از حد معذورم ولی به نظرم همسرم از حالت طبیعی که باید باشه فراتر رفته البته زنداداش های اونم بدتر از ایشونن و حتی چند تا فامیلاشون..فرض که درست باشه رفتارشون..چرا من نمیتونم کنار بیام با این مختلف بودنشون و کنارشون باشم؟باید چیکار کرد؟که البته بازم میگم اونا اشتباه میکنن

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

اولا از وقتی که میزارید خیلی خیلی ممنون.این ازشخصیت بالای شماس
    در مورد پو اول کر میکردم میتونم تغییر بدم که بعد فهمیدم نمیشه و اینکه میفرمایید توی خونه خیلی ها برهنگی هست کم و بیش شنیدم ولی اینها به نظرم دیگه خارج از حتی عرفی که گفتید هستند.گاهی لباسهایی میپوشن که اینقدر نازک و زننده هست که اندام زنانه شون کاملا پیداس و یا دامن های بسیار کوتا به نظرم قابل تحمل نیست برای هر کی هم باشه
    خواهش میکنم دوست عزیز

اگه میشه دفعات بعدی که پاسخ میدین لطف کنین از حرفم نقل قول بگیرین

ببینین اگه منظورتون اینه که نازکی لباس ایشون باعث میشه اون عضو خاص بدن از زیرلباسشون مشخص باشه و برادر و زن برادرشون ببینن خب شما درین مورد به عنوان مرد مسلمان حق دارین بدتون بیاد
    و این در جامعه ایران هم عرف نیست

این مورد خاص رو ایا تابحال تذکر ندادین؟!

شاید واقعا ایشون حواسش نیست همچی وضعیتی پیش میاد
    شاید طرح و مدل لباس رو پسندیده و به این نکته دقت نکرده

از نظر بهداشتی هم به نفع ایشونه که شورت بپوشن و اگه شورت نازک دوست دارن لااقل تو دورهمیهای خانوادگی شورت و پیراهنشون هردوتا نازک نباشه!

بهرحال همونطور که تو پست ماقبل خدمتتون متذکر شدم تنها راهی که پیش پای شما دو نفر باقی مونده و میتونه جلوی جدایی یا زندگی توام با جنگ اعصاب رو بگیره و ارامش به شماها برگرده اینه که هر دوتون یه مقدار کوتاه بیاین

یه مقداریشو شما کوتاه بیاین و یه مقداریشم ایشون مراعات کنن
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با عرض معذرت نمیدونم چجوری باید نقل قول گرفت
    ولی ایشون اصا عادت به پوشیدن لاس زیر ندارن مگر در ایام خاص...و برای همین بارها تذکر دادم پس ساپورت رو کمی ضخیم بگیر که متاسفانه نمیگیرن و خیلی هم تذکر میدم.میگم با تونیک که میاد روش حل میشه که البته اونم خیلی کوتاه هست...فعلا جدایی رو بزاریم برای اخرین مرحله..فکر میکنم باید یک سری کلاس ها یا پیش ادم های خاصی ببرمش که بفهمه زندگی و پوشش بهتری هم از چیزی که انتخاب کردن هست ولی این کار احتیاج به یک بلوغ خاصی داره که متاسفانه ایشون ندارن

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

ولی ایشون اصا عادت به پوشیدن لاس زیر ندارن مگر در ایام خاص...و برای همین بارها تذکر دادم پس ساپورت رو کمی ضخیم بگیر که متاسفانه نمیگیرن و خیلی هم تذکر میدم.میگم با تونیک که میاد روش حل میشه که البته اونم خیلی کوتاه هست...فعلا جدایی رو بزاریم برای اخرین مرحله..فکر میکنم باید یک سری کلاس ها یا پیش ادم های خاصی ببرمش که بفهمه زندگی و پوشش بهتری هم از چیزی که انتخاب کردن هست ولی این کار احتیاج به یک بلوغ خاصی داره که متاسفانه ایشون ندارن
    پایین پست من یا دیگران نوشته نظرت چیه؟
    واسه نقل قول گرفتن میتونین روی همون نظرت چیه کلیک کنین به همین سادگی!

کلاسها و ادمهای خاصی که بخوان طرز پوشش خاصی رو به دیگران تفهیم و در واقع به لحاظ نظری تحمیل کنن!
    خود همون گردانندگان اینجور کلاسها هم متاسفانه به بلوغ فکری نرسیدن پس دیگه چه انتظاری هست؟

در مورد شما و خانمتون مشکل فقط اینجاست که حیطه فکری شما دو نفر خیلی با همدیگه فرق اساسی داره

دو جور نگاه متفاوت دو جور زندگی متفاوت رو میخوان

بله پوشش ایشون تو جامعه ایران عرف نیست و من میتونم گله مندی شما رو درک کنم

من به عنوان کسی که تو مهمونیای خصوصیمون گاها خیلی بازتر از خانمتون میپوشیدم و البته قادر به دفاع از کار خودم بودم و هستم اما واقعا نمیتونم اصرار خانم شما رو واسه این سبک پوشش درک کنم وقتی که هیچ دلیل قانع کننده ای برا اینکارشون ندارن
    مگر اینکه باعث ایجاد تنشهای دائمی بشن!

میزان اعتقادات مذهبی ایشون چقدره؟

از اولش همین مقدار بوده یا طی زمان کمرنگتر شد؟
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

الان با این توضیحتون قضیه فرق کرد و بهتر بود از همون اول تاپیک همین رو توضیح میدادین.

هر شخصی با هر نوع طرز فکر دیگه لباس زیرو میپوشه و حضور افرادی غیر از شوهرشو در نظر میگیره و رعایت میکنه.

میگم شاید یه نوع حس رقابت در این مورد بین همسرتون و زن داداشهاشون به وجود اومده.

خانمها از سر حسادت یا رقابت ممکنه رفتارهای عجیبی داشته باشن.

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

دوست عزیز در درجه اول متشکرم که شفاف توضیح دادید
    تقریبا شرایطتون همونی بود که حدس زده بودم
    بنظر بنده هنوزهم اتفاق خاصی نیوفتاده و شما هیچ تلاشی برای بهتر شدن اوضاع از نظر فکری برای خودتون و پوششی برای همسرتون نکردید و نمیدونید خانمتون چه واکنشی حالا چه مثبت چه منفی از خودشون نشون میدن که بخواید به آخرین نقطه که طلاقه فکر کنید
    پس خواهشا دیگه حرفی از طلاق نباشه و اجازه ورود به مغزتون ندید
    اول دوست دارم دوستانه نظر شخصیمو بابت دیدگاهی که به شما در این مشکل دارمو بهتون عرض کنم و بعد دوستانه بهترین راههایی که میتونیم برای وضعیت پوششی همسرتون پیشنهاد بدید یا عملی کنید'رو باهم انتخاب کنیم
    پس الان مخاطب حرفم شمایی دوست عزیز
    بنظر من الان خانم شما کاملا حق داره هرجور دوست داره و راحته بپوشه و بگرده چون شما از اول شاهد اوضاع پوششی ایشون بودی و به نظر همسرتون شما هم مشکلی با پوشش ایشون نداشتی و اعتراضی در کار نبوده
    خانم شما قبل از اینکه همسرتون باشه دختر اون خانواده و خواهر برادر خانم شما بوده و بیشتر عمرشو راحت کنارشون بوده و مشکلی بوجود نیاورده حالا بنظر شما چون ایشون ازدواج کرده باید شرایطش تغییر کنه ؟
    اگر جوابتون مثبته متاسفانه میتونم بگم کاملا اشتباه میکنید . من نمیدونم شما چرا بد برداشت میکنید از این پوشش " فیلم دیدن و ....اما دوست من از دیدگاه بنده خانم شما حق داره اوضاع بد'تر از دوران مجردی داشته باشه وراحتتر بگرده چون دیگه الان شمارو به عنوان حامی توی زندگیش داره و میدونه با وجود شما دیگه کسی سوء نیتی نمیتونه به ایشون داشته باشه
    من نمیدونم شما چه موردی در این باب دیدید که حساسیت به خرج بدید اما دوست من این رابطه پوشش آزاد و صمیمانه تماشای فیلم با خانواده و محرمات خانمتون باشه بد نیست
    چون این معقوله که شما میگی و به مراتب صد پله بدتر یک امر عادی در میهمانیهای خانوادگی بین دوستان و دوستانه تبدیل شده
    خواهش میکنم یکم باز فکر کنید و خانمتون'رو همونی که شما شاهد بودی و پذیرفتی باید قبول کندید مگر اینکه معذرت میخوام سریح بیان میکنم شما مشکل عرفی و اخلاقی در این رابطه مشاهده کنید
    شما حق دارید چون اکثریت خانوادهای ایرانی بر مبنای اسلامی زندگی کردن یکسری محدودیتهاییرو بوجود آوردن که ما از راحت پوشیدن و راحت گشتن خواهر در جمع خانوادگی و برادرهاش بد برداشت کنیم اما حقیقتهارو که نمیشه بد برداشت کرد خواهر شما تا آخر عمر محرم شماست و بنظر من از شوهرش بیشتر به شما محرمیت داره که از یک پدر و مادر بوجود اومدید
    اگر حرفام تا اینجا تونسته شمارو متقاید کنه مشکلی با پوشش خانمتون در جمع خانوادگی ندارید و میتونید کنار بیاید ادامه حرفهامو عرض کنم بهتون
    اگر سوالی هم هست یا جایی از صحبتهام به نظر شما میتونه ایراد داشته باشه یا اعتراضی بکنید بنده گوش جان میدم و در خدمتم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

...................
    ویرایش توسط SHERVIN"66 : 09-18-2019 در ساعت 12:51 AM دلیل: دوبار ارسال شد . معذرت
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از صحبت های شما فهمیدم ایشون ذره ای به تذکر و طرز فکر شما اعتناء نمی کنه
    خوب آینده این شرایط چیه ؟ شما تا حد سکته باید حرص بخوری و تحمل کنی ؟!
    والله تو خارج اش هم که اینقدر برهنگی وجود داره اینقدر خانم ها open mind نیستن و خانم های متاهل خیلی مسایل علی الخصوص مشروب خوردن رو رعایت می کنن

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.ممنون از لطفی که دارید ولی اگر این همه خیانت رو نشنیده بودیم که وقتی بررسی میکنیم اکثرا از همین راحت بودن های پیش هم شروع شده بود برام مشکل نداشت ولی وقتی این برهنگی های فاحش رو کنار هم میبینم حق بهم بدید که کمی بترسم.من نمیتونم بازتر از اونی که گفتم شرح بدم...

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

دوست عزیز سلام
    من تقریبا مثل خودت یک مرد هستم و در یک سطح سنی و مایل باشی میتونی خصوصی بهم پیام بدی و تا اونجایی که میتونم کمکتون کنم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

25. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40879
    تشکـر
    16
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.ممنون از لطفی که دارید ولی اگر این همه خیانت رو نشنیده بودیم که وقتی بررسی میکنیم اکثرا از همین راحت بودن های پیش هم شروع شده بود برام مشکل نداشت ولی وقتی این برهنگی های فاحش رو کنار هم میبینم حق بهم بدید که کمی بترسم.من نمیتونم بازتر از اونی که گفتم شرح بدم...
    دوست گرامی
    هیچکس اینجا شما رو نمیشناسه. میتونید کاملا باز و روشن اشاره کنید مسئله ای وجود نداره.

26. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اولش من فکر میکردم مشکلتون در حد مثلاً آستین کوتاه پوشیدنه ولی با توضیحی که دادین مشخصه همسرتون باید تغییر رفتار بدن در جهت بهتر شدن.

دیگه بازتر از این لازم نیست توضیح بدین، به هیچکسم در این مورد پیام خصوصی ندین چون قابل اعتماد نیستن و اگه حرفی دارن میتونن همینجا بزنن لزومی به پیام خصوصی نیست.

27. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    اولش من فکر میکردم مشکلتون در حد مثلاً آستین کوتاه پوشیدنه ولی با توضیحی که دادین مشخصه همسرتون باید تغییر رفتار بدن در جهت بهتر شدن.

دیگه بازتر از این لازم نیست توضیح بدین، به هیچکسم در این مورد پیام خصوصی ندین چون قابل اعتماد نیستن و اگه حرفی دارن میتونن همینجا بزنن لزومی به پیام خصوصی نیست.

من دیگه نمیدونم باید چی بگم و چیکار کنم بدبختی آدم حساب نمیکنیم هم نمیتونی جلوی کرمای آبادیتو بگیری بعد میگی دیگران تنشون میخاره " ما خوبه تنمون میخارید لطفا اونطرفتر بشین واگیردار نباشه یکوقت ماهم بگیریم
    آخه بی'شعور این حرفو میزنی اینجاهم به دین و مقدساتت مربوط میشد یا به تو ربطی داشت که چرندیات بلغورتو برداشتی بدو بدو میای وسط؟
    مگه تا بحال با کسی مشکلی داشتم یا کسی از من چیزی دیده که حرف مفت میزنی و در درجه اول من و دوم ماهیت سایتو میبری زیر سوال با یاوه بافی
    تو نمیری هرکی ندونه انگار واقعا باور کردی وکیل وصی تشریف داری که هرکس باهات مشکلی داره باید انتقاد کنی " من این حرفو به ایشون زدم و خودش میدونه باید چیکار کنه
    درضمن فکر کنم گذشته نه چندان دور به این زودی یادت رفته " دور محدوده من خط بکش وگرنه بد می'بینی این دوبار
    هرچند خودت دیدی سوگولی بودن یعنی چی اما میگی نه جواب بده بهت نشون بدم امر و نهی دیگران چه شکلیه
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

29. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

من شخصا معتقدم حتی یه دخترباید پوشش درستی رو جلوی پدرش داشته باشه چه برسه به برادر.. مثلا پوشیدن استین رکابی و دامن کوتاه هم از نظر من جلوی پدر هم درست نیست. اگر بخام دلیلشو بگم اینه که وقتی کسی عادت میکنه که پوشش مناسبی رو تو خونه رعایت کنه وقتی وارد جامعه میشه بیشتر خودشو میپوشونه و مواظبت بیشتری از خودتش میکنه تا جلوی دیگران جلوه گری نکنه . .
    شاید بگیم ما که از خودمون مطمئیم که کار اشتباهی نمیکنیم و دوست داریم هر جور که دلمون خواست رفتار کنیم ولی از دیگران که مطمن نیستیم و نمیتونیم تضمین کنیم که ذهنیت دیگران به ما سالم باشه و فردو به طرف گناه سوق نده !!!
    من نظرم اینه که نباید رو این موضوع بی تفاوت باشید و از روش های مختلف از محبت و عشق گرفته تا کمی جدیت و تذکرای متعدد ( حتی قهر و تهدید به طلاق و یا از پدرو مادرش بخواین که بهش تذکر بده.) سعی کنید که عاقبت این رفتارشو بهش نشون بدین .و حتما مشاوره های حضوری هم داشته باشید..
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

31. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    من دیگه نمیدونم باید چی بگم و چیکار کنم بدبختی آدم حساب نمیکنیم هم نمیتونی جلوی کرمای آبادیتو بگیری بعد میگی دیگران تنشون میخاره " ما خوبه تنمون میخارید لطفا اونطرفتر بشین واگیردار نباشه یکوقت ماهم بگیریم
    آخه بی'شعور این حرفو میزنی اینجاهم به دین و مقدساتت مربوط میشد یا به تو ربطی داشت که چرندیات بلغورتو برداشتی بدو بدو میای وسط؟
    مگه تا بحال با کسی مشکلی داشتم یا کسی از من چیزی دیده که حرف مفت میزنی و در درجه اول من و دوم ماهیت سایتو میبری زیر سوال با یاوه بافی
    تو نمیری هرکی ندونه انگار واقعا باور کردی وکیل وصی تشریف داری که هرکس باهات مشکلی داره باید انتقاد کنی " من این حرفو به ایشون زدم و خودش میدونه باید چیکار کنه
    درضمن فکر کنم گذشته نه چندان دور به این زودی یادت رفته " دور محدوده من خط بکش وگرنه بد می'بینی این دوبار
    هرچند خودت دیدی سوگولی بودن یعنی چی اما میگی نه جواب بده بهت نشون بدم امر و نهی دیگران چه شکلیه
    بیشعور تویی که با تایید عقیده و حرفهای هر کسی سعی میکنی بهش نزدیک بشی و ازش سوءاستفاده کنی.

خواستم استارتر متوجه باشه به تو یا اون رسپینا که احتمالاً اونم یه نام کاربری دیگه ای از خودته، در مورد همسرش توضیح نده چون موجودات شری مثل تو ممکنه که به هر رنگی دربیاید و هزار نام کاربری دارید، با جلب اعتماد کاربران هر سوءاستفاده ای ممکنه بکنید.

کاربرها باید متوجه باشن از چه شخص و شخصیتی مشورت میگیرن.

هر کاربری میتونه با خوندن پستهای قبلیت و فحشهایی که نثار کاربران کردی بفهمه چه موجود ریاکار و بددهنی هستی پس الکی نمایش بازی نکن.
    ویرایش توسط Experience : 09-22-2019 در ساعت 06:16 AM

33. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

بیشعور هفتجد و آبادته مرتیکه الاغ مگه همه مثل خود فلان فلان شدتن که سو استفاده کنن
    . به کی نزدیک شدم که میخواستم سو استفاده کنم ؟
    اونیم که شده دم جنابعالی تا همینجاش خیلی بیشتر از این حرفا بدهکاره خودشم میدونه از کجا داره میسوزه . میگی نه از خودش بپرس که تا دیروز مرده و زندشو میاوردی جلوی چشماش اشتباه کردم نذاشتم گریه'شو دربیارید
    فعلا که خودتون دارید سو استفاده میکنید " استارتر این تاپیک خصوصی با من حرف زد همه میتونن برخورد منو بپرسن چجوری بود باهاش و چی بهش گفتم " توام نمیخواد قاشقتو نشون دیگران بدی که چی خوردی " همه میدونن زیاده خور سایتی
    بدبختی مرد هم نیستی که بگیم بیا خصوصی مردونه حرف بزنیم
    پس لطفا دهنتو ببند که سایتو بوی فاظلاب برداشت
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

35. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بیشعور هفتجد و آبادته مرتیکه الاغ مگه همه مثل خود فلان فلان شدتن که سو استفاده کنن
    اونیم که شده دم جنابعالی تا همینجاش خیلی بیشتر از این حرفا بدهکاره خودشم میدونه از کجا داره میسوزه . میگی نه از خودش بپرس که تا دیروز مرده و زندشو میاوردی جلوی چشماش اشتباه کردم نذاشتم گریه'شو دربیارید
    فعلا که خودتون دارید سو استفاده میکنید " استارتر این تاپیک خصوصی با من حرف زد همه میتونن برخورد منو بپرسن چجوری بود باهاش و چی بهش گفتم " توام نمیخواد قاشقتو نشون دیگران بدی که چی خوردی " همه میدونن زیاده خور سایتی
    رفقا،خواهش میکنم حرفی که دل همدیگر رو میرنجونید نزنید.من تازه عضوم تو این سایت و از هیچکدام از دوستان ذره ای بدی ندیدم و بهم محبت داشتن...شاید ی جاهایی ادم ها حرف طرف مقابل رو متوجه نشن یا گوینده نتونه منظورش رو بفهمونه و کلی مشل پیش بیاد ولی درکل من میگم هیچ چیز این دنیا ارزش نداره ادم اعصاب خودش و دیگران رو به هم بریزه.همه با هم دوستیم و اومدیم اینجا کمک هم کنیم.

37. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

رفقا،خواهش میکنم حرفی که دل همدیگر رو میرنجونید نزنید.من تازه عضوم تو این سایت و از هیچکدام از دوستان ذره ای بدی ندیدم و بهم محبت داشتن...شاید ی جاهایی ادم ها حرف طرف مقابل رو متوجه نشن یا گوینده نتونه منظورش رو بفهمونه و کلی مشل پیش بیاد ولی درکل من میگم هیچ چیز این دنیا ارزش نداره ادم اعصاب خودش و دیگران رو به هم بریزه.همه با هم دوستیم و اومدیم اینجا کمک هم کنیم.

شما لطف دارید و ممنونم که وارد مداخله شدید و ازتون معذرت خواهی میکنم که این حرفها توی تاپیک شما بوده
    تما الان که خودتون حضور دارید عنوان میکنم دوست عزیز ما دیشب تا دیر وقت باهم صحبت میکردیم شما مورد منفی یا خدانکرده سوء نیتی از بنده شاهد بودید که ایشون داره خودشو جر میده خصوصی نرو فلان ......
    از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد فکر میکنن همه مثل خودشون هستن
    به شهمه ثابت شد من سوء نیتی نداشتم اما میخواید بهتون ثابت کنم خودشون و هم کیش خودشون در این جا بدنبال سوژه هستن برای سوء استفاده " خرجش یه اسکرین گرفتنه پس شما لطف کنید بگید دهنشونو ببندن و همدیگرو تایید نکن که مثلا پیغمبر و قدیسه تشریف دارن
    متشکر
    بازهم از شما معذرت خواهی میکنم بابت بحث پیش اومده
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

38. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

بیشعور تویی که با تایید عقیده و حرفهای هر کسی سعی میکنی بهش نزدیک بشی و ازش سوءاستفاده کنی.

خواستم استارتر متوجه باشه به تو یا اون رسپینا که احتمالاً اونم یه نام کاربری دیگه ای از خودته، در مورد همسرش توضیح نده چون موجودات شری مثل تو ممکنه که به هر رنگی دربیاید و هزار نام کاربری دارید، با جلب اعتماد کاربران هر سوءاستفاده ای ممکنه بکنید.

کاربرها باید متوجه باشن از چه شخص و شخصیتی مشورت میگیرن.

هر کاربری میتونه با خوندن پستهای قبلیت و فحشهایی که نثار کاربران کردی بفهمه چه موجود ریاکار و بددهنی هستی پس الکی نمایش بازی نکن.
    خوبه بهت ثابت شد که دور از جونشون روم به دیوار همه مثل تو کدون نیستن و میدونن چیکار کنن و اتفاقا رنگارنگ بودن مختص شماست و اشاره قشنگی کردید که پستهای قدیمو مطالعه کنن متوجه میشن تا دیروز سایه همدیگرو با تیر میزدید حالا امروز تبدیل شده به تایید که اینها ناشی از رنگارنگ بودنه
    پس خواهشا دیگه دهنتو ببند سوگولی با هرکس مثل خودش رفتار میکنم تو لیاقتت بیشتر از این نبوده
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

40. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41822
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از محبت و ادب شما دوست خوبم

42. کاربران زیر از sra بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

از طرز پست نوشتنت معلومه چی هستی نیاز نیست کسی توضیحت بده.

44. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

صحبت متوجه نشدن حرف افراد نیست، شروین و رسپینا موجودات فاسدی هستن که تظاهر میکنن و گول میزنن، نه باید باهاشون درددل کنید یا ازشون مشورت بگیرید، از اینا خیری بهتون نمیرسه.

و ممکنه هردوشون فقط یه نفر باشن که دو تا نام کاربری ساخته.

بهرحال هر جور که راحتید من دلم براتون سوخت و غیرتم اجازه نداد ببینم در مورد همسرتون با این موجودات حرف بزنید، دیگه خودتون میدونید.
    ویرایش توسط Experience : 09-23-2019 در ساعت 11:24 AM

46. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

صدبار گفتم بازم میگم هرچند که یاسین میخونم دم گوش.....
    من هرچی هستم و نیستم به خودم مربوطه توام انقدر قرقره نکن بچه'ت خیاط به دنیا بیاد سوگول دل سوز
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

48. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40879
    تشکـر
    16
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

شما بنده رو میشناسید که تشخیص دادید فاسد هستم ؟ یا اینکه چون خواهر و مادر خودتون خراب هستن بقیه رو هم فاسد میدونید؟
    چیزی که مشخصه شما از مشکلات شدید روانی رنج میبری و در اکثر تاپیک ها سعی میکنی درگیری ایجاد کنی و خودتو نشون بدی
    ویرایش توسط Res‎pina : 09-24-2019 در ساعت 01:22 PM

49. کاربران زیر از Res‎pina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Res‎pina نمایش پست ها
    شما بنده رو میشناسید که تشخیص دادید فاسد هستم ؟ یا اینکه چون خواهر و مادر خودتون خراب هستن بقیه رو هم فاسد میدونید؟
    چیزی که مشخصه شما از مشکلات شدید روانی رنج میبری و در اکثر تاپیک ها سعی میکنی درگیری ایجاد کنی و خودتو نشون بدی
    آره که میشناسمت تو همونی که توی چت باکس فحش میدادی میخوای اسکرین شات بذارم همه ببینن هر چند تعدادی از کاربران شاهد بودن پس در فاسد بودنت شکی نیست.

چیزایی که شایسته خود بی غیرتت و خانوادته به بقیه نسبت نده فاسد کودن.

هر چقد تقلا کنی در نهایت خودتم میدونی که فاسد و کودنی که همه جا تیپا خورت ملسه.

51. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

صدبار گفتم بازم میگم هرچند که یاسین میخونم دم گوش.....
    من هرچی هستم و نیستم به خودم مربوطه توام انقدر قرقره نکن بچه'ت خیاط به دنیا بیاد سوگول دل سوز
    هر چی میخوای باش فقط کاربران سایتو طعمه خودت نکن برا سوءاستفاده.

برو تو همون سفرهای تخیلیت در فنلاند و بلغارستان خوش باش، آخه تو رو چه به مشاوره دادن به کاربران؟

52. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40879
    تشکـر
    16
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

آره که میشناسمت تو همونی که توی چت باکس فحش میدادی میخوای اسکرین شات بذارم همه ببینن هر چند تعدادی از کاربران شاهد بودن پس در فاسد بودنت شکی نیست.

چیزایی که شایسته خود بی غیرتت و خانوادته به بقیه نسبت نده فاسد کودن.

هر چقد تقلا کنی در نهایت خودتم میدونی که فاسد و کودنی که همه جا تیپا خورت ملسه.
    صفات مادر و خواهرت رو به بقیه نسبت نده
    این سایت بی در و پیکره بی شرفهای زنازاده ای مثل تو میتونن خیلی راحت به بقیه اهانت کنن.

54. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

هر چی میخوای باش فقط کاربران سایتو طعمه خودت نکن برا سوءاستفاده.

برو تو همون سفرهای تخیلیت در فنلاند و بلغارستان خوش باش، آخه تو رو چه به مشاوره دادن به کاربران؟
    خوبه اولش گفتم کافر همه را به کیش خود پندارد
    مگه نمیگی سوء استفاده میکنم " فقط یک نفرو بهم نشون بده که بیاد بگه من ازش سو استفاده کردم ؟
    یا اینکارو میکنی یا از حالا به بعد من میشم سایه تو و پای تمام پستهایی که بذاری یه یادگاری خوشگل برات میذارم حال کنی که دیگه وجود نکنی پستی بذاری
    زود تند سریع باش
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

55. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

................
    ویرایش توسط SHERVIN"66 : 09-24-2019 در ساعت 01:05 AM
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

56. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Res‎pina نمایش پست ها
    صفات مادر و خواهرت رو به بقیه نسبت نده
    این سایت بی در و پیکره بی شرفهای زنازاده ای مثل تو میتونن خیلی راحت به بقیه اهانت کنن.
    حرفایی که من میگم توهین نیستن واقعیت وجودیت هستن اگه از واقعیت خودت خوشت نمیاد خودتو تغییر بده اصلاح شو آدم شو تا احترام داشته باشی وگرنه اگه همینجور پیش بری همیشه و همه جا تیپا نسیبت میشه.

57. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خوبه اولش گفتم کافر همه را به کیش خود پندارد
    مگه نمیگی سوء استفاده میکنم " فقط یک نفرو بهم نشون بده که بیاد بگه من ازش سو استفاده کردم ؟
    یا اینکارو میکنی یا از حالا به بعد من میشم سایه تو و پای تمام پستهایی که بذاری یه یادگاری خوشگل برات میذارم حال کنی که دیگه وجود نکنی پستی بذاری
    زود تند سریع باش
    لازم بدونن خودشون میگن لزومی نمیبینم اسم ببرم.

نظرت در مورد این چیه من بشم سایه تو و توی هر تاپیک پست گذاشتی بگم آدم نیستی و برای فریب مردم تظاهر میکنی، حالا میل خودته میتونم اینقد این کارو انجام بدم که سکته کنی، پس خفه شو و سعی کن آدم باشی هر چند امیدی بهت نیست.

58. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

سوگول جون وکیل وصی تو خودتو اصلاح کن دورت بگردم . باشه هرکاری دوست داری بکن منم میگم داره ..... زیادی میخوره البته من کاری به خوراکت ندارم
    آدمها یا حرفیرو نمیزنن یا اگر زدن پای حرفشون میمونن
    تو که خوراکت خوبه و اشتهات انقدر زیاده که برای همرو میخوری حداقل پای حرف خودت بمون
    اگر به حرف باشه منم میتونم بگم فلانی اعتقادش درمورد فلان عضو اینجوری بوده یا مثلا هزار نفر میگن تو گند که چه عرض کنم ..... اخلاقی
    یا حتی درموردت اینجوری هم نظر دادن از این بچه ریقوهایی که تا حالا سر کوچتونو تنهایی نرفتی ببینی برگردی و ......
    اما انقدری فهم و شعور داشتم که توی جمع .....خور دیگران نباشم
    اعتقادم بر اینه که پشت سر هرچی دوست دارن میگن و میخورن و شنونده باید عاقل باشه (خوشحال نشیا میدونم تو ناقص العقلی)
    باشه موافقم تو پستهای منو خراب کن ببین عاقب کار چی میشه " تا همینجا هم که شش هیچ جلوام اما دوست داری ادامه بدی مخالفتی ندارم که هیچ تازه خوشحالم میشم به همه ثابت کنم کودنی بیش نبودی
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

60. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

درضمن اینم به تو و همه هوادارات عرض کنم که من بازیچه دست دیگران نبوده و نمیشم که هیچ"صدتا مثل خودشونو سر ناخن میچرخون و میگردونم
    بعدا به خودشون و سیاستشون نبالن که زرنگ بودیم و از آب کره گرفتیم
    فقط میخوام تو به خودت ثابت بشی عدد که نه بلکه صفر هم نیستی و بفکر زمستون باشی که نزدیکه
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

61. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40879
    تشکـر
    16
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفایی که من میگم توهین نیستن واقعیت وجودیت هستن اگه از واقعیت خودت خوشت نمیاد خودتو تغییر بده اصلاح شو آدم شو تا احترام داشته باشی وگرنه اگه همینجور پیش بری همیشه و همه جا تیپا نسیبت میشه.
    تویی که پدر واقعیتو نمیشناسی در حدی نیستی به بقیه حرفی بزنی.
    یذره شرف و شعور تو ذات خودت یا خانواده خراب تر از خودت بود بی دلیل به کسی که نمیشناختی اهانت نمیکردی
    من الان تو این تاپیک کاریت داشتم مثل بی ناموس ها اومدی پریدی به من؟
    از صفات بارز خانواده های بی آبرو زنازاده همینه که به همه چی کار دارن سرشون تو مخرج بقیس.

62. کاربران زیر از Res‎pina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40879
    تشکـر
    16
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

طرف خودش خرابه خانوادش خرابن تو شهر بدنام هستن حالا اومده تو نت کمبودهای زندگیشو با بی احترامی به بقیه مثلا داره تلافی میکنه.
    اخه حروم زاده زنازاده بی ناموس بی دلیل پست منو و یکی دیگه رو که اصلا مخاطب ما نیستی نقل قول میکنی اهانت میکنی که چی؟ چیو میخوای ثابت کنی روانی بدبخت بیشرف
    ریدم به پدرومادرت که همچین اشغالی رو تحویل جامعه دادن. اگه تو رو میریختن تو جوب خیلی مفیدتر بودی واسه اجتماع ! خاک بر سرت... خاک...

64. کاربران زیر از Res‎pina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41926
    تشکـر
    35
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    5

وا چه مورد عجیب غریبی! به نظرم شما دنبال حل مشکلتون اینجا نگردید.. این یه اختلال جنسیه احتمالا..منکه درکش واسم سخته و امیدوارم مشکلتون حل بشه
    مشاوره برین..اول خودتون بعدش همسرتون
    و حتی اونایی که میگین جلوشون برهنه میشه...

66. کاربران زیر از bhdrvnd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

دیگه همه چی برای استارتر و هر کسی که این تاپیکو بخونه مشخصه و دیگه میل خودشونه به کی اعتماد کنن.

68. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)