نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: کمرنگ شدن رابطه

5277
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

کمرنگ شدن رابطه

باسلام
    من با یه دختر خانومی در ارتباط هستم نزدیک 6 ماهه دوست هستیم باهم اون اوایل که تقریبا یک ماهی از اینکه از رابطه ی قبلیش جدا شده بود رابطه ای که تا خواستگاری و نزدیک ازدواج هم رفته بودن ولی خانواده اش پسره رو رد کرده بود میگذشت ایشون به من گف ک من بدردت نمیخورم و دل من دیگه مرده و کسی رو نمیتونم دوست داشته باشم اما من ادامه دادم من خیلی علاقه مند هستم و دوستش دام ولی همین چند وقت پیش گفت بهم که تا االان داشته تلاش میکرده دوستم داشته باشه ولی نتونسته و بیا باهم دوست باشیم همون رفاقت خودمونو داشته باشیم من دوستت دارم و نمیخوام از دستت بدم اما نمیتونم عاشقت بشم درواقع هیچوقت دلش هم تنگ نمیشد برام و همیشه 90 درصد ابراز علاقه و احساسات از سمت من بود ولی میگه اگه بیای خواستگاریم و باهم ازدواج کنیم عاشقت میشم.. من چیکار میتونم بکنم با اینکه شرایط ازدواج رو ندارم الان؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : کمرنگ شدن رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط AminBh نمایش پست ها
    باسلام
    من با یه دختر خانومی در ارتباط هستم نزدیک 6 ماهه دوست هستیم باهم اون اوایل که تقریبا یک ماهی از اینکه از رابطه ی قبلیش جدا شده بود رابطه ای که تا خواستگاری و نزدیک ازدواج هم رفته بودن ولی خانواده اش پسره رو رد کرده بود میگذشت ایشون به من گف ک من بدردت نمیخورم و دل من دیگه مرده و کسی رو نمیتونم دوست داشته باشم اما من ادامه دادم من خیلی علاقه مند هستم و دوستش دام ولی همین چند وقت پیش گفت بهم که تا االان داشته تلاش میکرده دوستم داشته باشه ولی نتونسته و بیا باهم دوست باشیم همون رفاقت خودمونو داشته باشیم من دوستت دارم و نمیخوام از دستت بدم اما نمیتونم عاشقت بشم درواقع هیچوقت دلش هم تنگ نمیشد برام و همیشه 90 درصد ابراز علاقه و احساسات از سمت من بود ولی میگه اگه بیای خواستگاریم و باهم ازدواج کنیم عاشقت میشم.. من چیکار میتونم بکنم با اینکه شرایط ازدواج رو ندارم الان؟
    سلام
    عاشق شدن اما و اگر نداره و مشروط به هیچ شرطی نیست
    عشق نسبیت پذیر نیست و مقدارش مطلقه بدون چون و چرا و اما و اگر

پس ایشون که میگه اگه بیای خواستگاری و ازدواج کنیم عاشقت میشم!
    یا خیلی خوشبینانه هنوز معنی عشق رو نفهمیده
    یا خیلی واقع بینانه بگم میخواد بااین ترفند شما رو به خواستگاری بکشونه که بین دوستا و فامیلهاش بگه موفق شد بعد از شکست قبلی ،شوهر پیدا کنه و این نشون میده که خودش هیچ عیب و ایرادی نداشته و اگه عیب و ایرادی بوده مربوط به خواستگار قبلیش بوده!
    ضمنا سرگرم شدنش با بحث خواستگاری و عقد و عروسی کمکش کنه خاطره تلخ اون شکست رو فراموش کنه

ترفند ایشون درواقع استفاده ابزاری از شما و از احساسات شماست بااین خیالات که مثلا شما معنی عشق رو نمیدونین و حرفشو باور میکنین

نظر خودتون چیه؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

3. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    عاشق شدن اما و اگر نداره و مشروط به هیچ شرطی نیست
    عشق نسبیت پذیر نیست و مقدارش مطلقه بدون چون و چرا و اما و اگر

پس ایشون که میگه اگه بیای خواستگاری و ازدواج کنیم عاشقت میشم!
    یا خیلی خوشبینانه هنوز معنی عشق رو نفهمیده
    یا خیلی واقع بینانه بگم میخواد بااین ترفند شما رو به خواستگاری بکشونه که بین دوستا و فامیلهاش بگه موفق شد بعد از شکست قبلی ،شوهر پیدا کنه و این نشون میده که خودش هیچ عیب و ایرادی نداشته و اگه عیب و ایرادی بوده مربوط به خواستگار قبلیش بوده!
    ضمنا سرگرم شدنش با بحث خواستگاری و عقد و عروسی کمکش کنه خاطره تلخ اون شکست رو فراموش کنه

ترفند ایشون درواقع استفاده ابزاری از شما و از احساسات شماست بااین خیالات که مثلا شما معنی عشق رو نمیدونین و حرفشو باور میکنین

نظر خودتون چیه؟
    اره نظر خودمم همینه
    ولی خب راه حل چیه ؟ میگی کات کنم باش تمومش کنم ؟
    گفته بیا دوست عادی باشیم ما که آیندمون مشخص نیست
    اما من خیلی دوستش دارم شدید به طوری ک دستامو با تیغ خط خطی کردم کلی براش ک ببینه وقتی نیس چ بلایی سر خودم میارم اما زیاد براش مهم نبود گفت نشانه ضعفه و اینا بچه بازیه
    ما یه اکیپ داریم چن تا دختر و پسر باهمیم هرکی خب با یه نفر دوست دختر پسرن میریم بیرون میگه با اکیپ بریمو بیایم رفیق باشیم ولی دیگ بحث عاشقانه ای نباشه
    تا ام راجب مشکلات و عشق و عاشقی میخوام باهاش صحبت کنم سریع پرخاش میکنه و میگه بیخیال نمیخام حرف بزنمو تو دوباره شروع کردیو از این صحبتا
    الان واقعا نمیدونم هم دارم اذیت میشم هم دوستش دارم هم اون دوستم نداره هم اون همه چی براش بی اهمیته و هم من خیلی اهمیت میدم بهش و هم دارم نقش بازی میکنم که برام مهم نیست !

5. کاربران زیر از AminBh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

اره نظر خودمم همینه
    ولی خب راه حل چیه ؟ میگی کات کنم باش تمومش کنم ؟
    گفته بیا دوست عادی باشیم ما که آیندمون مشخص نیست
    اما من خیلی دوستش دارم شدید به طوری ک دستامو با تیغ خط خطی کردم کلی براش ک ببینه وقتی نیس چ بلایی سر خودم میارم اما زیاد براش مهم نبود گفت نشانه ضعفه و اینا بچه بازیه
    ما یه اکیپ داریم چن تا دختر و پسر باهمیم هرکی خب با یه نفر دوست دختر پسرن میریم بیرون میگه با اکیپ بریمو بیایم رفیق باشیم ولی دیگ بحث عاشقانه ای نباشه
    تا ام راجب مشکلات و عشق و عاشقی میخوام باهاش صحبت کنم سریع پرخاش میکنه و میگه بیخیال نمیخام حرف بزنمو تو دوباره شروع کردیو از این صحبتا
    الان واقعا نمیدونم هم دارم اذیت میشم هم دوستش دارم هم اون دوستم نداره هم اون همه چی براش بی اهمیته و هم من خیلی اهمیت میدم بهش و هم دارم نقش بازی میکنم که برام مهم نیست !
    احساسات عاشقانه شما به ایشون کاملا قابل درک و قابل احترامه

اما دوست عزیز عشق یکسویه و یکطرفه هیچ نتیجه ای در بر نخواهد داشت
    منظور اصلا این نیست که کات کنین
    از عشق نمیشه گذشت کرد این واقعا شدنی نیست و با طبیعت انسان در تضاده

اما اگه خواهان هستین که ایشونم به شما توجه و محبت پیدا کنن شیوه و عملکردتونو یه مقدار تغییر بدین

در گام اول دقت کنین ادم تا خودشو دوست نداشته باشه نمیتونه مهر و محبت واقعی به دیگران عرضه کنه
    چون دچار یه پارادوکس ماهیتی میشه
    پس سعی بفرمایین اول از همه به خودتون عشق بورزین و بعد به معشوقتون
    خط خطی کردن دستاتون با تیغ یعنی که خودتونو دوست ندارین و این یه سند واضح اثبات کنندس که نشون میده ادمی که خوددوست نباشه عشقشم واقعی نیست و اگرچه شما در عشقتون صداقت دارین اما متاسفانه ظاهر قضیه کاملا برعکس نشون میده

پس بهتره تغییر رویه بدین
    دست از خودزنی و هرکار مخرب دیگه ای بردارین تا زخمها خودبخود ترمیم بشن

گام بعدی اینه که علیرغم عشق وافرتون غرورتونو زیرپا نزارین
    جذاب رفتار کردن خیلی موثرتره تا بیش از حد محبت امیز رفتار کردن

ایشون و هر انسان دیگه ای جذابیت رفتار طرف مقابل واسش ملاکه نه لزوما محبت و توجه شدید و افراطی

جوری رفتار کنین که ایشون فکر نکنه شما تشنه و محتاج محبت هستین و به همین خاطر بیش از حد ابراز محبت میکنین!

به عنوان مثال اگه مسج دادین و جواب نداد دیگه مسج ندین تا بالاخره خودش جواب بده و بعدش پیام بعدی رو بفرستین یا زنگ بزنین

جوری صحبت و رفتار کنین که نشون بده شما به شخص خودتونو ارامش و تفریحات و شادابیتون هم اهمیت میدین و در طی روز یه تایم قابل توجه رو صرفا به خودتون اختصاص میدین
    مبادا که فکر کنه تمام وقت و زمان شما متعلق به ایشونه!

اما در عین حال موقع صحبت کردن باهاش گرم و پرانرژی و با واژه های عاشقانه صحبت کنین

بطور غیرمستقیم یه چیزایی بش بگین که شهوت انگیز و تحریک کننده باشن و ایشون تو فکر و خیال بره
    همین باعث میشه که تایم بیشتری رو به شما فکر کنه و خودش واسه پیام دادن و زنگ زدن پیش قدم بشه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    احساسات عاشقانه شما به ایشون کاملا قابل درک و قابل احترامه

اما دوست عزیز عشق یکسویه و یکطرفه هیچ نتیجه ای در بر نخواهد داشت
    منظور اصلا این نیست که کات کنین
    از عشق نمیشه گذشت کرد این واقعا شدنی نیست و با طبیعت انسان در تضاده

اما اگه خواهان هستین که ایشونم به شما توجه و محبت پیدا کنن شیوه و عملکردتونو یه مقدار تغییر بدین

در گام اول دقت کنین ادم تا خودشو دوست نداشته باشه نمیتونه مهر و محبت واقعی به دیگران عرضه کنه
    چون دچار یه پارادوکس ماهیتی میشه
    پس سعی بفرمایین اول از همه به خودتون عشق بورزین و بعد به معشوقتون
    خط خطی کردن دستاتون با تیغ یعنی که خودتونو دوست ندارین و این یه سند واضح اثبات کنندس که نشون میده ادمی که خوددوست نباشه عشقشم واقعی نیست و اگرچه شما در عشقتون صداقت دارین اما متاسفانه ظاهر قضیه کاملا برعکس نشون میده

پس بهتره تغییر رویه بدین
    دست از خودزنی و هرکار مخرب دیگه ای بردارین تا زخمها خودبخود ترمیم بشن

گام بعدی اینه که علیرغم عشق وافرتون غرورتونو زیرپا نزارین
    جذاب رفتار کردن خیلی موثرتره تا بیش از حد محبت امیز رفتار کردن

ایشون و هر انسان دیگه ای جذابیت رفتار طرف مقابل واسش ملاکه نه لزوما محبت و توجه شدید و افراطی

جوری رفتار کنین که ایشون فکر نکنه شما تشنه و محتاج محبت هستین و به همین خاطر بیش از حد ابراز محبت میکنین!

به عنوان مثال اگه مسج دادین و جواب نداد دیگه مسج ندین تا بالاخره خودش جواب بده و بعدش پیام بعدی رو بفرستین یا زنگ بزنین

جوری صحبت و رفتار کنین که نشون بده شما به شخص خودتونو ارامش و تفریحات و شادابیتون هم اهمیت میدین و در طی روز یه تایم قابل توجه رو صرفا به خودتون اختصاص میدین
    مبادا که فکر کنه تمام وقت و زمان شما متعلق به ایشونه!

اما در عین حال موقع صحبت کردن باهاش گرم و پرانرژی و با واژه های عاشقانه صحبت کنین

بطور غیرمستقیم یه چیزایی بش بگین که شهوت انگیز و تحریک کننده باشن و ایشون تو فکر و خیال بره
    همین باعث میشه که تایم بیشتری رو به شما فکر کنه و خودش واسه پیام دادن و زنگ زدن پیش قدم بشه

امروز رفتم و باهاش صحبت کردم نزدیک 2 ساعت صحبتمون طول کشید
    اول از همه گفت من سرد نشدم باهات فقط وقتم پر شده سرکار و کلاس میرم نمیرسم باهات خیلی حرف بزنم و محبت کنم بهت
    دوم اینکه من خیلی تلاش کردم حتی شنیدی میگن ی دروغ رو اگه 100 بار ب خودت بگی باورت میشه ؟ من اینکارم کردم هی ب خودم گفتم دوسش دارم اما نشد
    سوم اینکه من یبار شکست خوردم رابطه ی بعدی من منجر به ازدواج باید بشه من با کسی میتونم درحد عشق عمیق وارد بشم که بدونم تعهد داریم بهم و ازدواج میکنیم نمیتونم همینطوری ادامه بدم الکی و خیلی تاکید داره رو اینکه اول تعهد بعد دلدادگی
    بعدش اینکه هر دختری چ 20 ساله چ 40 ساله نیاز به ی حامی داره تو چطور میتونی حامی من باشی تو چه مسئله ای میتونی حمایتم کنی ؟
    هیچی خلاصه اش گفت که من هیچکسو ندارم دوستت دارم واقعا دوستت دارم ولی نه اونقدر عمیق نه ب اندازه ی خودت
    میگفت من کسیو میخوام که تو بغلش ارامش بگیرم اما از تو نمیگیرم
    گفتم چرا تو بغل من ارامش پیدا نمیکنی ؟
    گف چرا تو دوس نداری فاطمه(یکی از بچه های اکیپمون) رو بغل کنی و بری تو بغلش؟ گفتم خب چون دوستش ندارم گف خب چرا بغل منو دوس داری ؟ گفتم چون عاشقتم خب گف خب پس جوابتو گرفتی ؟
    چون اونقدر عاشقت نیستم و عمیق نیست حسم تو بغلت اون چیزی ک میخوام رو دریافت نمیکنم
    گفتم امیدی هست که در آینده عاشقم بشی یا نشی ؟ گف هیچی نمیدونم نمیتونم بگم عاشقت نمیشم نمیتونم بگمم میشم ! چون علی ( دوس پسر قبلیش ک گفتم شکست خورده ) روز اولی ک دیدمش متنفر بودم ازش تورو نه ها تورو حتی دوستم داشتم ولی اونو متنفر بودم ولی چی شد و چطوری عاشق هم شدیم شد دیگه برا همین معلوم نیست .
    خلاصه لپ مطلب اینکه قرار شد بشم رفیق صمیمیش تا ببینیم چی پیش میاد
    از فردام میره سرکار تازه استخدام شده گفت قراره سرم خیلی شلوغ بشه وقتم از اینم پر تر میشه و نمیرسم حتی گف صاحاب کارش گفته اگ دوس پسر ، شوهر هرچیتون در الویته اینجا بدردتون نمیخوره

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

امروز رفتم و باهاش صحبت کردم نزدیک 2 ساعت صحبتمون طول کشید
    اول از همه گفت من سرد نشدم باهات فقط وقتم پر شده سرکار و کلاس میرم نمیرسم باهات خیلی حرف بزنم و محبت کنم بهت
    دوم اینکه من خیلی تلاش کردم حتی شنیدی میگن ی دروغ رو اگه 100 بار ب خودت بگی باورت میشه ؟ من اینکارم کردم هی ب خودم گفتم دوسش دارم اما نشد
    سوم اینکه من یبار شکست خوردم رابطه ی بعدی من منجر به ازدواج باید بشه من با کسی میتونم درحد عشق عمیق وارد بشم که بدونم تعهد داریم بهم و ازدواج میکنیم نمیتونم همینطوری ادامه بدم الکی و خیلی تاکید داره رو اینکه اول تعهد بعد دلدادگی
    بعدش اینکه هر دختری چ 20 ساله چ 40 ساله نیاز به ی حامی داره تو چطور میتونی حامی من باشی تو چه مسئله ای میتونی حمایتم کنی ؟
    هیچی خلاصه اش گفت که من هیچکسو ندارم دوستت دارم واقعا دوستت دارم ولی نه اونقدر عمیق نه ب اندازه ی خودت
    میگفت من کسیو میخوام که تو بغلش ارامش بگیرم اما از تو نمیگیرم
    گفتم چرا تو بغل من ارامش پیدا نمیکنی ؟
    گف چرا تو دوس نداری فاطمه(یکی از بچه های اکیپمون) رو بغل کنی و بری تو بغلش؟ گفتم خب چون دوستش ندارم گف خب چرا بغل منو دوس داری ؟ گفتم چون عاشقتم خب گف خب پس جوابتو گرفتی ؟
    چون اونقدر عاشقت نیستم و عمیق نیست حسم تو بغلت اون چیزی ک میخوام رو دریافت نمیکنم
    گفتم امیدی هست که در آینده عاشقم بشی یا نشی ؟ گف هیچی نمیدونم نمیتونم بگم عاشقت نمیشم نمیتونم بگمم میشم ! چون علی ( دوس پسر قبلیش ک گفتم شکست خورده ) روز اولی ک دیدمش متنفر بودم ازش تورو نه ها تورو حتی دوستم داشتم ولی اونو متنفر بودم ولی چی شد و چطوری عاشق هم شدیم شد دیگه برا همین معلوم نیست .
    خلاصه لپ مطلب اینکه قرار شد بشم رفیق صمیمیش تا ببینیم چی پیش میاد
    از فردام میره سرکار تازه استخدام شده گفت قراره سرم خیلی شلوغ بشه وقتم از اینم پر تر میشه و نمیرسم حتی گف صاحاب کارش گفته اگ دوس پسر ، شوهر هرچیتون در الویته اینجا بدردتون نمیخوره
    خیلی خوب شد که این گفتگوها با صراحت بین شما دونفر مطرح شد

بهترین و بیخطرترین وضعیت همینه که فعلا دوتا رفیق صمیمی باشین و به رفاقت ادامه بدین که شاید طی زمان ایشونم عاشق شما بشه

اما سعی کنین طبق اونچه در پست قبلی واستون نوشتم عمل کنین که ایشون جذب شما بشه و بتون دل ببنده

دخترایی که گرایش جنسی نرمال دارن از پسرایی که بخاطرشون خودزنی کنن اصلا خوششون نمیاد
    اجازه بدین توازن بین تماسها و پیامها رعایت بشه
    اینکه شما روزی ۱۰ بار زنگ بزنین و ایشون فقط ۲ بار! این یعنی عدم توازن و نه تنها در شان و شخصیت شما نیست بلکه برا طرف مقابلتون دافعه ایجاد میکنه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد