نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: گرم مزاجی شوهرم

16199
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41919
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گرم مزاجی شوهرم

سلام
    شوهر من خیلی گرم مزاجه
    ما الان دوماه نشده ک اومدیم خونه خودمون البته در دوران عقدم رابطه داشتیم
    وقتی رابطه ای رو میخاد دوست داره ک بلافاصله من خواسته شو برآورده کنم
    اما بعضی مواقع واقعا نمتونم و این خیلی اونو اذیت میکنه به طوریکه کاملا باهام سرد میش و عصبانی
    حتی اگ روز قبلش هم شده دوبار رابطه داشته باشیم باز هم روز بعد سریع باید خواسته شونو برآورده کنم
    فک میکنه ک من سرد مزاحم اما واقعا بعضی وقتا از لحاظ توان کم میارم
    و همش این موارد رو به مشاوره ای ک قبل ازدواج رفتیم نسبت میده و همش اونو آزار میده
    نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44135
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : گرم مزاجی شوهرم

البته که همه ی اینا به طبع ایشون بر میگرده و میزان کاری که بیرون خونه انجام میدن
    من خودم لوله بازکنی رو میشناختم که با وجود سختی کار میخواستن هر روز رابطه داشته باشن و خسته نمیشدن ولی کسانی هم بودن که کارهای پشت میزی داشتن و رابطه های کمی داشتن
    این نه خوبه نه بد من این رو پیشنهاد میدم که زن و مرد باید هر دو مزاجشون رو باهم سازگار کنن
    امضای ایشان
    لوله بازکنی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : گرم مزاجی شوهرم

سلام به شما زهرا جان
    قابل درک هست که ممکن است رابطه جنسی زیاد برای شما با کاهش انرژی بدنی همراه شود و در این مسیر نیاز است که شماها از نظر بدنی به خودتان برای دریافت انرژی لازم رسیدگی کنید اما در کنار این موارد سرزنش کردن یکدیگر در رابطه جنسی و یا به دبنال مقصر بودن کمکی به شما و ایشان نمی کند تنها می تواند رابطه جنسی را از لذت اصلی خارج کند .
    رابطه جنسی یک رابطه دو طرفه می باشد و نیاز است که به نیازها و احساسات و شرایط هردو فرد توجه شود تا بتوانید رابطه بهتری را تجربه کنید در این مورد بهتر است در زمانی غیر از زمانی که ایشان از شما رابطه جنسی می خواهند در مورد رابطه جنسیتان باهم صحبت کنید و بدون سرزنش کردن و به دنبال مقصر بودن در مورد نیازها ف علایق و احساساتی که دارید باهم تعامل کنید تا بتوانید به توافق دو طرفه برسید و بتوانید رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد