نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف همسر

2518
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42056
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف همسر

سلام خواهش میکنم کمکم کنید،مادر پدرم چند ساله از هم جدا شدن منم حدود دوساله خونه خودمم حالا شوهرم میگه واسه یبار هم که شده میخوام باهم بریم پدرتو ببینیم البته چند دفعه دیگه این موضوع رو مطرح کرده ولی همیشه بامخالفت من و مادرم روبه رو شده چون مادرم میگه اگه بخواین با پدرت رفت وامد کنین ویا حرف بزنین باید دور منو خط بکشین توروخدا بهم بگین چکار کنم از طرفی هم بدم نمیاد که ببینیمش چون این اختلاف و ناراحتی بین منو همسرم تموم میشه و ازطرفی نمیدونم با مادرم چه کنم . خیلی به کمکتون نیاز دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : اختلاف همسر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این مورد دقت کنید که مادر و پدر شما به دلایلی از یکدیگر جدا شده اند و بهتر است شما ها را وارد این دلایل و دلخوری های خود نکنند در هرصورت شما نیز در کنار علاقه به بودن مادرتان طبیعی می باشد که بخواهید پدرتان را نیز کنار خودتان داشته باشید .
    بهتر است سعی کنید نشان بدهید و بیان کنید که مادرتان برایتان فرد با ارزشی می باشد و او را دوستت دارید و بدون پدرتان از توجه شما ب او نمی کاهد و در کنار این موارد نیاز است دلایل مادرتان را برای منع کردن این رابطه جویا شوید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.
    دلیل ایشان برای منع این رابطه چیست و آیا پدرتان نی زمشتاق دیدن شما ها می باشد؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : اختلاف همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhanehn نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم کمکم کنید،مادر پدرم چند ساله از هم جدا شدن منم حدود دوساله خونه خودمم حالا شوهرم میگه واسه یبار هم که شده میخوام باهم بریم پدرتو ببینیم البته چند دفعه دیگه این موضوع رو مطرح کرده ولی همیشه بامخالفت من و مادرم روبه رو شده چون مادرم میگه اگه بخواین با پدرت رفت وامد کنین ویا حرف بزنین باید دور منو خط بکشین توروخدا بهم بگین چکار کنم از طرفی هم بدم نمیاد که ببینیمش چون این اختلاف و ناراحتی بین منو همسرم تموم میشه و ازطرفی نمیدونم با مادرم چه کنم . خیلی به کمکتون نیاز دارم
    سلام شما کاملا حق دارین بخواین با پدرتون مراوده داشته باشین و هیچکس حتی مادرتون اجازه نداره این حق رو از شما بگیره

حرف مادرتون مث اینه که بگه اگه لب به اب و غذا بزنی باید دور منو خط بکشی!
    یعنی بخواد بااین حربه شما رو از خوردن و اشامیدن محروم کنه
    اینم عین همونه و هیچ فرقی نداره!

اما واسه اینکه خیلی تنش ایجاد نشه میتونین شما و شوهرتون مخفیانه با پدرت رفت و امد کنین
    ایا امکانش هست یا که مادرت بهرحال میفهمن؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد