نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: تمایل به طلاق از طرف شوهر

6639
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تمایل به طلاق از طرف شوهر

با سلام
    مدت هفت ساله که ازدواج کردم ، تحصیلاتم مهندسی مکانیک و شوهرم سیکل بود که البته کمک کردم و ایشون دیپلم گرفتن و بعد اون تمام تلاشم رو گذاشتم برای پیدا کردن کار مناسب برای همسرم که خداروشکر انجام شد خودم از ابتدا شاغل بودم
    در تمام این هفت سال بار مالی و مدیریت اقتصادی به دوش خودم بود و همسرم فقط کار می‌کرد که موفق هم بودم در عرض چهار سال اول تونستیم خونه بخریم یکسال بعدش هم ماشین خریدیم
    در برابر این قضایا اوضاع ارتباطی ما اینگونه بود : وقتی با همسرم آشنا شدم که ایشون بسیار مشتاق ازدواج با من بود و با اینکه بهشون اطلاع داده بودم قبلا یک نامزدی ناموفق داشتم ایشون رضایت کامل داشت
    دوران عقد خوبی داشتیم اما بعد عروسی دعواهامون شروع شد ناخودآگاه کل کل میکردیم و میرسید به بحث و دعوا چون من ترس از جدایی داشتم همیشه کوتاه میومدم و ایشون هم قهر های طولانی مثلا یک ماه و تهدید به طلاق داشتن دو سال اول به همین منوال گذشت تا از طریق مشاوره به شرایط بهتری رسیدیم
    اینطوری که همون بحث و کل کل ها ادامه داشتند و به دعوا میرسید اما قهری وجود نداشت و زود از هم عذر خواهی میکردیم
    دو سه ماهه پیش من متوجه دروغی از جانب همسرم شدم و خیلی روی این مسئله زوم بودم ایشون دلیل می آورد اما چون با منطق سازگار نبود نمیتونستم بپذیرم ظاهرا کوتاه میومدم اما ناخودآگاه حس کنترل و شک در من ایجاد شد (البته بعد ی مدت دروغش مشخص شد و حرف من درست بود ) به همین دلیل تقریبا دو ماه بود که گاه و بیگاه بحث داشتیم
    یک ماه پیش سر یک اختلاف نظر کوچیک و کاملا بی اهمیت ایشون با من دوباره قهر کردند مدل سال اول
    و اینقدر ادامه دار شده که الان بعد یک ماه هنوز آشتی نکردیم منم خیلی کوتاه اومدم رفتیم مشاوره اما ایشون میگن که دیگه دوستت ندارم و طلاقت میدم
    یک ماهه روحیه داغونی دارم و خاطرات خوبمون تمام عکسها و همه و همه دارن عذابم میدن از طرفی ایشون نصفه شب میان خونه و صبح زود می‌رن بیرون نه سلامی نه حرفی کاملا بی تفاوت
    من تو این شرایط که واقعا دلبسته و وابسته شوهرم هستم و فکر جدایی از ایشون روانیم میکنه باید چیکار کنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : تمایل به طلاق از طرف شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط sheri85 نمایش پست ها
    با سلام
    مدت هفت ساله که ازدواج کردم ، تحصیلاتم مهندسی مکانیک و شوهرم سیکل بود که البته کمک کردم و ایشون دیپلم گرفتن و بعد اون تمام تلاشم رو گذاشتم برای پیدا کردن کار مناسب برای همسرم که خداروشکر انجام شد خودم از ابتدا شاغل بودم
    در تمام این هفت سال بار مالی و مدیریت اقتصادی به دوش خودم بود و همسرم فقط کار می‌کرد که موفق هم بودم در عرض چهار سال اول تونستیم خونه بخریم یکسال بعدش هم ماشین خریدیم
    در برابر این قضایا اوضاع ارتباطی ما اینگونه بود : وقتی با همسرم آشنا شدم که ایشون بسیار مشتاق ازدواج با من بود و با اینکه بهشون اطلاع داده بودم قبلا یک نامزدی ناموفق داشتم ایشون رضایت کامل داشت
    دوران عقد خوبی داشتیم اما بعد عروسی دعواهامون شروع شد ناخودآگاه کل کل میکردیم و میرسید به بحث و دعوا چون من ترس از جدایی داشتم همیشه کوتاه میومدم و ایشون هم قهر های طولانی مثلا یک ماه و تهدید به طلاق داشتن دو سال اول به همین منوال گذشت تا از طریق مشاوره به شرایط بهتری رسیدیم
    اینطوری که همون بحث و کل کل ها ادامه داشتند و به دعوا میرسید اما قهری وجود نداشت و زود از هم عذر خواهی میکردیم
    دو سه ماهه پیش من متوجه دروغی از جانب همسرم شدم و خیلی روی این مسئله زوم بودم ایشون دلیل می آورد اما چون با منطق سازگار نبود نمیتونستم بپذیرم ظاهرا کوتاه میومدم اما ناخودآگاه حس کنترل و شک در من ایجاد شد (البته بعد ی مدت دروغش مشخص شد و حرف من درست بود ) به همین دلیل تقریبا دو ماه بود که گاه و بیگاه بحث داشتیم
    یک ماه پیش سر یک اختلاف نظر کوچیک و کاملا بی اهمیت ایشون با من دوباره قهر کردند مدل سال اول
    و اینقدر ادامه دار شده که الان بعد یک ماه هنوز آشتی نکردیم منم خیلی کوتاه اومدم رفتیم مشاوره اما ایشون میگن که دیگه دوستت ندارم و طلاقت میدم
    یک ماهه روحیه داغونی دارم و خاطرات خوبمون تمام عکسها و همه و همه دارن عذابم میدن از طرفی ایشون نصفه شب میان خونه و صبح زود می‌رن بیرون نه سلامی نه حرفی کاملا بی تفاوت
    من تو این شرایط که واقعا دلبسته و وابسته شوهرم هستم و فکر جدایی از ایشون روانیم میکنه باید چیکار کنم ؟
    سلام
    چنین رفتار هایی از طرف همسر شما ممکنه به خاطر یک نوع نا رضایتی ویا مشکل درونی باشه دیکته کردین که قبلاً یک نامزدی ناموفق تجربه کردین وایشون خبرداشتند. اما آیا در حال حاضر همسر شما نسبت به این موضوع واکنش منفی بروز میده ؟

واینکه همسر شما صبح رفته و شب دیر هنگام برمیگرده رو باید مورد توجه قرار بدین تا متوجه بشید تو این مدت کجا هستند
    چون این موضوع بعدا حتی اگر بین شما صلح شود دوباره حس شک شمارا برانگیخته میکنه ودوبار روز از نو وروزی از نو
    بنابراین سعی کنید متوجه بشید تو این مدت کجاست وچرا این رفتار هارو هربار سخت تر از قبل بروز میده تا بتونید تصمیم درستی بگیرید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چون هیچ صحبتی نمیکنه و به نظر ایشون رابطه تموم شدست چیزی نمیتونم ازش بپرسم
    تنها سوالی که از ایشون پرسیدم این بود که دادخواست طلاق دادی ؟ گفت فرصت نکردم و میرم میدم
    با این وجود سوال دیگه ای نمیشه ازش پرسید
    نه هیچوقت هیچ واکنش منفی به گذشته من نشون نداده چون قبل ازدواج خودم تاکید کردم که برن پیش وکیلی که داشتم و همه جوره پرس و جو کنن و اگر بازم شد از وکیل شماره نامزدم سابقم رو هم بگیره و با خودش ارتباط برقرار کنه
    ایشون بعد دو جلسه مشاوره با وکیل بهم زنگ زد گفت من هیچ مشکلی با این قضیه ندارم و قول داد تا آخر زندگیمون صحبتی در این خصوص نباشه و واقعا سر قولش بود

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا به رفت و آمد ایشون مشکوکم اما متاسفانه کاری ازم برنمیاد و فقط دارم خودخوری میکنم
    در عین حال که ظاهرا نشون میدم بی تفاوتم اما از درون دارم داغون میشم به خاطر دو تا موضوع
    ۱- آیا ایشون داره خیانت میکنه الان
    ۲- اگر جدایی اتفاق بیوفته من با هفت سال خاطره چطور کنار بیام و خودمو آروم کنم
    توی تست های روانشناسی مشخص شد ایشون شخصیت خود شیفته و تا حدودی ضد اجتماعی دارن
    و من هم شخصیت نمایشی دارم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

من واقعا به رفت و آمد ایشون مشکوکم اما متاسفانه کاری ازم برنمیاد و فقط دارم خودخوری میکنم
    در عین حال که ظاهرا نشون میدم بی تفاوتم اما از درون دارم داغون میشم به خاطر دو تا موضوع
    ۱- آیا ایشون داره خیانت میکنه الان
    ۲- اگر جدایی اتفاق بیوفته من با هفت سال خاطره چطور کنار بیام و خودمو آروم کنم
    توی تست های روانشناسی مشخص شد ایشون شخصیت خود شیفته و تا حدودی ضد اجتماعی دارن
    و من هم شخصیت نمایشی دارم
    زندگی مشترک یعنی عشق مشترک دعوای مشترک وشادی مشترک واشتباه مشترک
    والبته شماهم اشتباهاتی دارید من جمله شما فرمایش کردین که به شوهرتون قبل از ازدواج اجازه آشنایی باوکیل سابق برای جدایی از نامزد سابقتون را دادید وبه ایشون اجازه دادین تا درمورد زندگی قبل تون هر چیزی که میخواد رو بفهمه که واقعاً نیازی نبود
    شما به هر علتی که بود طلاق گرفتین و برای ازدواج مجدد این موضوع رو کتمان نکردین درواقع همین قدر کافی بوده شما بااین کار به شخصیت خود شیفته ی شوهرتون اجازه دادین که خودش رو مالک شما تصور کنه نه شریک زندگی شما
    برای همین علاوه بر علاقه ای که به شما داشت خودش رو موجه میدیده که هر طور بخواد با شما رفتار کنه

واما به نظر من شما باید به هر طریق که شده محلی که شوهر شما برای مدت طولانی به آنجا میرود را شناسابی کنید حتی اگر لازم بود تعقیب کنید
    چون واقعا برای تصمیم نهایی شما لازمه
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2019 در ساعت 12:34 AM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

امکان اینکارو ندارم واقعا

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

امکان اینکارو ندارم واقعا
    پس سعی کنید جو حاضر در منزل را به سمت صلح سوق دهید وهمسرتان را راضی کنید تا با شما بازهم به مشاور رجوع کند وبا کمک مشاور یا اعضای خانواده خود وهمسر علت رفتار های همسر تان را ریشه یابی کنید

واما یک موضوع دیگر که شما شخصیت نمایشی دارید
    البته که برای ار ضای این سبک شخصیت نیاز مند اجتماع هستید
    برای مثال محل کار. وهمسر شما شخصیت ضد اجتماعی
    بنابراین طبق قائده ی بالا همسر شما با نوع رفتار شما در اجتماع یا محل کار مشکلی ندارند وآیا نسبت به این که شاغل هستید ابراز ناراحتی نمیکند

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به هیچ عنوان شاکی نیست
    تشویقمم می‌کرد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

به هیچ عنوان شاکی نیست
    تشویقمم می‌کرد
    بنابراین دو احتمال وجود دارد
    احتمال اول
    قصد ندارم تَه دلتون رو خالی کنم اما با این شرایط که شما میگین احتمال هست کسی وارد زندگی ایشون شده باشه
    احتمال دوم
    ویا اینکه خودشون رو لوس میکنند که درچهار چوب یه شخصیت خودشیفته این طریقه دلبری کردن دور از انتظار نیست

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قطعا نظر اولتون رو دارم
    امکان نداشت رابطمون اینجوری پیش بره
    یک ماهه هیچ قدمی به سمتم برنداشته بلکه خیلی راحت و با بی اعتنایی طردم میکنه

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

قطعا نظر اولتون رو دارم
    امکان نداشت رابطمون اینجوری پیش بره
    یک ماهه هیچ قدمی به سمتم برنداشته بلکه خیلی راحت و با بی اعتنایی طردم میکنه
    پس باید به مشاور خانوادگی مراجعه و با ابلاغ موضوع از ایشون مشاوره بگیرید

والبته تیم مشاوران این انجمن در اسرع وقت شما رو راهنمایی خواهند کرد
    مطمئن باشید با یاری خدای متعال و مساعدت خود برای زندگیتون به نتیجه مطلوب میرسین انشاءالله

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر تمایلی به ادامه زندگی نشون دادن قطعا از طریق مشاوره پیگیری میکنم اگر نه تمایلی نداشتن (طبق زمان یک ماه که تو ذهنم مد نظر قرار دادم )
    مهریمو میذارم اجرا

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

���������������� �
    اگر تمایلی به ادامه زندگی نشون دادن قطعا از طریق مشاوره پیگیری میکنم اگر نه تمایلی نداشتن (طبق زمان یک ماه که تو ذهنم مد نظر قرار دادم )
    مهریمو میذارم اجرا
    براتون آرزوی موفقیت میکنم انشاء الله همسرتون سرش به سنگ بخوره وقدر خانمی که باعث پیشرفتش و تحصیلش شده رو بفهمه
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2019 در ساعت 02:06 AM

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم بزرگوارید
    برام دعا کنید چون واقعا همسرم و زندگیمو دوس دارم و تحت هیچ شرایطی نمیخوام زندگیم بهم بخوره
    در کنار همه اینا یادآوری همه خاطرات خوب داره زجرم میده

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم بزرگوارید
    برام دعا کنید چون واقعا همسرم و زندگیمو دوس دارم و تحت هیچ شرایطی نمیخوام زندگیم بهم بخوره
    شور وعلاقه ای که همسرتون تو گذشته به شما داشته براش فراموش شدنی نخواهد بود و برای اون هم ایجاد خاطره کرده
    منتهای مطلب شما به عنوان یک خانم احساسی تر از ایشون برخورد میکنید

درنهایت نگران نباشید چنین تنش های توی تمام زندگی ها وجود داره فقط موضوع تنش ها متفاوت هست

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم بزرگوارید
    درک میکنم چی میگید زجر بده
    منم درحال حاضر تو زندگیم خیلی دارم عذاب میکشم از دست یه نامادریی خدانشناس
    بااین که کاری باهاش ندارم ظلمی نیست درحقم نکنه

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41626
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با وکیل طلاق مشاوره رایگان بگیرید kiandad.com

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به چه شماره ای باید زنگ بزنم برای مشاوره ؟

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

به چه شماره ای باید زنگ بزنم برای مشاوره ؟
    سلام ایشون آدرس سایت به شما دادن باید آدرس رو توی گوگل سرچ کنید واونجا از مشکلتون بحث به میان بیارید

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام حتما به یک مشاوره طلاق مراجعه نمایید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد