نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: انتقاااااااااااااااد درباره مشاورین جنسی

2795
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1781
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation انتقاااااااااااااااد درباره مشاورین جنسی

با سلام و خسته نباشید
    من یه انتقاد دارم از شما.....مشاورین محترم شما یه سایت رو راه انداختین به اسمه مشاوره انلاین ..خوب ..ولی هیچکدوم از مشاورین پاسخ گو به مشکلات ما نیست فقط کاربران ساده ویا عضو و یا وپزه مثله باران جواب میدن و یخورده بحث میکنند درباره مشکلات هم دیگه...و من اصلا نمتونم به نظر اونا که یک کاربر هستن اعتماد کنم یعنی چی اونا میان نظر میدن و شما اصلا خیالتون نیس و حتی یه نگاه به مشکلاته ما نمیندازین مگه اینجا مشاوره انلاین نیس و مشاورین محترما نباید جواب ما رو بدهند من الان نزدیکه یک هفتس سوالی پرسیدم و انتظار دارم مشاورین محترم جواب بدن ولی حتی یه نگاه به سوال من نکردین یا سایتی رو راه نندازین یا که راه انداختین مارو مسخره نکیین بیاین جواب بدین هر روزچندبار میام نگاه میکنم ببینم جواب دادین یا نه میبینم نه ندادین لطفا مشکل رو برسی کنید و جواب مارو بدین ممنون میشم تشکررررررررررررر.................. ...................توپولوووووووووو

2. 7 کاربران زیر از توپولو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1781
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انتقاااااااااااااااد درباره مشاورین جنسی

با سلام و خسته نباشید
    من یه انتقاد دارم از شما.....مشاورین محترم شما یه سایت رو راه انداختین به اسمه
    مشاوره
    انلاین ..خوب ..ولی هیچکدوم از مشاورین پاسخ گو به مشکلات ما نیست فقط کاربران ساده ویا عضو و یا وپزه مثله باران جواب میدن و یخورده بحث میکنند درباره مشکلات هم دیگه...و من اصلا نمتونم به نظر اونا که یک کاربر هستن اعتماد کنم یعنی چی اونا میان نظر میدن و شما اصلا خیالتون نیس و حتی یه نگاه به مشکلاته ما نمیندازین مگه اینجا مشاوره انلاین نیس و مشاورین محترما نباید جواب ما رو بدهند من الان نزدیکه یک هفتس سوالی پرسیدم و انتظار دارم مشاورین محترم جواب بدن ولی حتی یه نگاه به سوال من نکردین یا سایتی رو راه نندازین یا که راه انداختین مارو مسخره نکیین بیاین جواب بدین هر روزچندبار میام نگاه میکنم ببینم جواب دادین یا نه میبینم نه ندادین لطفا مشکل رو برسی کنید و جواب مارو بدین ممنون میشم تشکررررررررررررر.................. ...................توپولوووووووووو

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    3257
    تشکـر
    4
    تشکر شده 37 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

تازه رسیدین به حرف بنده

5. کاربران زیر از amirali بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3221
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه وقتی حرف از مشاور مییان همه فکر میکنن فردی پشت مانیتور نشسته که منجی همه مشکلات یوزر هاست !

درحالی که اصن اینطوری نیست!

دوستان صاحب نظر و...........هم اگه نظری میدن بنا ب تجربه شخصی و اطلاعات شخصی شون هست که اینجا باید استارتر محترم مثل یک تیکه پازل قطعه هارو کنار هم بچینه
    امضای ایشان
    Why do I deserve to die?

7. کاربران زیر از BrutaLs3xuaL بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    3257
    تشکـر
    4
    تشکر شده 37 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط BrutaLs3xuaL نمایش پست ها
    متاسفانه وقتی حرف از مشاور مییان همه فکر میکنن فردی پشت مانیتور نشسته که منجی همه مشکلات یوزر هاست !

درحالی که اصن اینطوری نیست!

دوستان صاحب نظر و...........هم اگه نظری میدن بنا ب تجربه شخصی و اطلاعات شخصی شون هست که اینجا باید استارتر محترم مثل یک تیکه پازل قطعه هارو کنار هم بچینه
    این یعنی چی؟
    پس یه مهندس نباید کار کنه یا یه وکیل یا دکتر یا .......
    چون مردم بنا به تجربه شخصی میان نظر میدن و طرف خودش برداشت کنه و مثل پازل بزاره کنار هم تا خونه بسازه یا مریضیش یا مش کل حقوقیش یا ... خوب و حل بشه
    شما موضوع رو سهل گرفتین در حالی که پیچیده ترین موجود روی زمین انسانه و هر شخص دارای روحیات و عواطف مختلف از سایرینه
    دوای یک نفر به درد نفر دوم نمیخوره و مطمئنن برعکس عمل خواهد کرد
    مشکلات دوستان باید ریشه یابی و درمان بشه
    اینقدر به موضوعات سطحی نگاه نکنید
    اینکار نیاز به متخصص داره و کاری که شما میگید همدردی هست نه مشاوره

9. 2 کاربران زیر از amirali بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3221
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali نمایش پست ها
    این یعنی چی؟
    پس یه مهندس نباید کار کنه یا یه وکیل یا دکتر یا .......
    چون مردم بنا به تجربه شخصی میان نظر میدن و طرف خودش برداشت کنه و مثل پازل بزاره کنار هم تا خونه بسازه یا مریضیش یا مش کل حقوقیش یا ... خوب و حل بشه
    شما موضوع رو سهل گرفتین در حالی که پیچیده ترین موجود روی زمین انسانه و هر شخص دارای روحیات و عواطف مختلف از سایرینه
    دوای یک نفر به درد نفر دوم نمیخوره و مطمئنن برعکس عمل خواهد کرد
    مشکلات دوستان باید ریشه یابی و درمان بشه
    اینقدر به موضوعات سطحی نگاه نکنید
    اینکار نیاز به متخصص داره و کاری که شما میگید همدردی هست نه مشاوره

کسی از شما نظر نخواست . . . . یذره فکر کن بعد بگو یعنی چی! شما فعلا افکارت و عقایدت و....ت رو تحمیل دیگرون کن کاری با این حرفا نداشته باش. . . .
    امضای ایشان
    Why do I deserve to die?

11. کاربران زیر از BrutaLs3xuaL بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط BrutaLs3xuaL نمایش پست ها
    کسی از شما نظر نخواست . . . . یذره فکر کن بعد بگو یعنی چی! شما فعلا افکارت و عقایدت و....ت رو تحمیل دیگرون کن کاری با این حرفا نداشته باش. . . .
    شما وقتی پستت رو اینجا ارسال می کنی تک تک یوزر ها می تونند نظرشون رو درباره مزخرفت شما بیان کنند پس ضر زیاد نزن !

یکی از ویژگی های حروم زاده همین ضر مفت زدن هست که در شما شدیدا وجود داره ! گرچه فکر کنم حروم زادگی اجداد شما یک شبکه پیچیده هست ! احتمالا بابا بزرگت بچه باباش نبوده ، بابات بچه بابابزرگش نبوده تو همه هم دیگه مشخصه از ملیت های مختلف 4 5 تا بابا داشتی ! بچت هم احتمالا 10 20 تا بابا خواهد داشت !!!!

پس از این به بعد دهن آشغالت رو ببند چون بوی کثافت دهنت عالم رو برداشته !!!!!!

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

کاربر عزیز "توپولو"
    با سلام
    چند نکته:
    1-طبق هماهنگی های انجام شده هم اکنون خدمات مشاوره آنلاین بصورت کاملا تخصصی بصورت تلفنی توسط بهترین دفاتر مورد تایید کانون مشاوران ایران صورت میگیرد.
    2- درست است که مشاوره آنلاین تلفنی برای کاربر هزینه بر است ولی در عوض کیفیت مشاوره و تصمیمات آتی شما توسط کانون تضمین شده است.
    3- تالار گفتگو همانطور که از اسمش پیداست مکانی برای گفتگو و رای زنی بین اعضائ و صرفا تبادل نظر می باشد و نه راهکار های قطعی برای زندگی شما!
    4- تا زمانی که یک مشاوره در ریز و جزئیات زندگی شما وارد نشود بهیچ عنوان نمی تواند نسخه خوب برای زندگی شما تجویز کند!
    5- هم اکنون تیم وبسایت مشاور در حال رای زنی با وزارت محترم بهداشت و درمان می باشد تا محدودیت های قانونی آنرا جهت انجام مشاوره آنلاین تصویری بکمک مسنجر یا اسکایپ و سیستم نوبت دهی آنلاین در ایران عزیزمان بردارد و به مشاوره آنلاین علاوه بر مشاوره تلفنی برای اولین بار در ایران معنایی تازه دهد.
    6- با توجه به حدود 12 زمینه تخصصی فعالیت مشاور شامل مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره جنسی، مشاوره های فردی شامل استرس، اضطراب، افسردگی... مشاوره تحصیلی ، مشاوره های بین فردی، مشاوره اعتیاد ..... نیاز به مشاورین برجسته ای در تک تک زمینه ها می باشد تا بدرستی هم صحبت شما باشند لذا با اینحال وبسایت مشاور درحال جذب متخصصین برجسته در زمینه های مختلف می باشد.

با تشکر
    مدیر سایت مشاور
    امضای ایشان

14. 5 کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد