نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: تفکر ترنس

2205
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

تفکر ترنس

سلام دوستان...من یه جایی خوندم که در مورد یه فردی که خیلی شبیه من هست طبق توضیحش نوشته بود:
    "مسئله شما بیشتر تفکر ترنس است تا خود این اختلال ترنس سکشوال"
    و توضیح داده بود که چون نشونه هات شدید نیستن...
    کسی میدونه این یعنی چی؟

2. کاربران زیر از بادخفیف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : تفکر ترنس

نقل قول نوشته اصلی توسط بادخفیف نمایش پست ها
    سلام دوستان...من یه جایی خوندم که در مورد یه فردی که خیلی شبیه من هست طبق توضیحش نوشته بود:
    کسی میدونه این یعنی چی؟

سلام

تفکر ترنس یعنی این که شما توی ذهنت به خاطر کمبود هایی که داشتین ( عدم حضور به موقع توی اجتماع مردانه و..........
    و همون مواردی که قبلا براتون عنوان کردم ) به خاطر اون کمبود ها دچار اختلال تصور شدین یعنی فانتزی های جنسی با جنس موافق فقط در ذهن واینکه توی اون کتاب خوندین نشونه هات شدید نیستن به این خاطره که درخارج از چهارچوب تصور وذهن کم وبیش به جنس مخالف علاقه مند هستین درغیر این صورت
    خودتون به آب وآتیش میزدین تا نیاز جنسی تون رو با جنس موافق تامین کنید

خلاصه بگم شما دنبال ارضای ذهنی باجنس موافق هستین نه جسمی
    ویرایش توسط Saltanat : 11-11-2019 در ساعت 04:55 PM

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب همه چیز برای من الان اوهام هست
    من از اینکه گفته تفکره نه حقیقت خوشحالم..
    شما هم نظرتون همینه؟
    نمیدونم اگر موردی هست یا سوالی مه میتونه باشه که پاسخ من نسبت بهش بتونه به این مورد صحه بگذاره..میشه مطرحش کنین؟لطفا!الطفا!لطفا!

الان من نه برای دختر ها و نه برای پسر ها به آب و آتیش نزدم البته اما اره فکر کنم در مقام عمل اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشم و مثلا فکر نکنم نیاز به یه مرد تو زندگیم دارم که هوامو داشته باشه و بهم محبت کنه و پشتم باشه و....
    شاید واقعا دلم میخاد یه دختر باهام باشه...یه جوره هایی مرز حقیقت و خیال داره گم میشه این وسط

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

خوب همه چیز برای من الان اوهام هست
    من از اینکه گفته تفکره نه حقیقت خوشحالم..
    شما هم نظرتون همینه؟
    نمیدونم اگر موردی هست یا سوالی مه میتونه باشه که پاسخ من نسبت بهش بتونه به این مورد صحه بگذاره..میشه مطرحش کنین؟لطفا!الطفا!لطفا!

الان من نه برای دختر ها و نه برای پسر ها به آب و آتیش نزدم البته اما اره فکر کنم در مقام عمل اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشم و مثلا فکر نکنم نیاز به یه مرد تو زندگیم دارم که هوامو داشته باشه و بهم محبت کنه و پشتم باشه و....
    شاید واقعا دلم میخاد یه دختر باهام باشه...یه جوره هایی مرز حقیقت و خیال داره گم میشه این وسط
    سوالتون الان چیه واگه مایلین بنده پاسخ گو باشم نقل قول بگیرین

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saltanat نمایش پست ها
    سوالتون الان چیه واگه مایلین بنده پاسخ گو باشم نقل قول بگیرین
    یه توضیحی دادم که :
    "الان من نه برای دختر ها و نه برای پسر ها به آب و آتیش نزدم البته اما اره فکر کنم در مقام عمل اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشم و مثلا فکر نکنم نیاز به یه مرد تو زندگیم دارم که هوامو داشته باشه و بهم محبت کنه و پشتم باشه و....
    شاید واقعا دلم میخاد یه دختر باهام باشه...یه جوره هایی مرز حقیقت و خیال داره گم میشه این وسط...نمیدونم انقدر تمرین کردم پسر باشم تا مث پسر ها شدم یا انقدر خیال کردم دختر هستم تا مث دخترها شدم
    من توی دانشگاه دو سال پیش بود میرفتم مشاوره رایگان بود در مورد استرس و ناامیدی بعد تنها موردی که مطرح نمیکردم هیچ وقت هم همین مورد بود....ولی اون آقاهه میگفت که تو یه جوره هایی انقدر با خودت فکر کردی تا از خودت بدت اومده...نمیدونم شاید این هم همینجوری رخ داده باشه"
    سوال که :
    شما هم نظرتون همینه-خیال نه واقعی-؟
    اگر موردی هست یا سوالی که میتونه باشه که پاسخ من نسبت بهش بتونه به این مورد صحه بگذاره..میشه مطرحش کنین؟لطفا!الطفا!لطفا!
    ویرایش توسط بادخفیف : 11-11-2019 در ساعت 05:11 PM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

یه توضیحی دادم که :
    "الان من نه برای دختر ها و نه برای پسر ها به آب و آتیش نزدم البته اما اره فکر کنم در مقام عمل اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشم و مثلا فکر نکنم نیاز به یه مرد تو زندگیم دارم که هوامو داشته باشه و بهم محبت کنه و پشتم باشه و....
    شاید واقعا دلم میخاد یه دختر باهام باشه...یه جوره هایی مرز حقیقت و خیال داره گم میشه این وسط"
    سوال که :
    شما هم نظرتون همینه؟
    اگر موردی هست یا سوالی که میتونه باشه که پاسخ من نسبت بهش بتونه به این مورد صحه بگذاره..میشه مطرحش کنین؟لطفا!الطفا!لطفا!
    اگه دنبال سوال هستی که تورو به اطمینان دراین باره برسونه به سوالات زیر پاسخ صحیح بدهید!

آیا تابه حال به قصد نزدیکی به جنس موافق نزدیک شده اید ؟

آیا تابه حال عاشق جنس موافق شده اید ؟

آیا تابه حال خودرا به لوازم و لباس هایی که شبیه لوازم ولباس های جنس مخالف هستند (دخترانه) زینت داده ای ودر مکان های عمومی حاضر شوی ؟

آیا در فانتزی جنسی درتصورتان موقع انجام ************ چه جنسیتی دارید آیا حاضرید همهان افکار را درقالب عمل درحقیقت به یک مرد ارائه دهید؟ اگربله به نظر شما احساستان دراین لحظه چیست ؟
    واگر نه چطور؟ توضیح دهید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : تفکر ترنس

ویرایش توسط بادخفیف : 11-11-2019 در ساعت 05:26 PM

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saltanat نمایش پست ها
    اگه دنبال سوال هستی که تورو به اطمینان دراین باره برسونه به سوالات زیر پاسخ صحیح بدهید!

آیا تابه حال به قصد نزدیکی به جنس موافق نزدیک شده اید ؟

آیا تابه حال عاشق جنس موافق شده اید ؟

آیا تابه حال خودرا به لوازم و لباس هایی که شبیه لوازم ولباس های جنس مخالف هستند (دخترانه) زینت داده ای ودر مکان های عمومی حاضر شوی ؟

آیا در فانتزی جنسی درتصورتان موقع انجام ************ چه جنسیتی دارید آیا حاضرید همهان افکار را درقالب عمل درحقیقت به یک مرد ارائه دهید؟ اگربله به نظر شما احساستان دراین لحظه چیست ؟
    واگر نه چطور؟ توضیح دهید
    من با اجازتون این سوال ها رو پاسخ میدهم
    اگر میشه راهنمایی کنین
    سوال۱.من هیچ وقت برای نزدیکی به هیچ یک از دو جنس وارد عمل نشده ام ....احتیاط و مذهب و ... ----ولی یک خبر خوب برای خودم: شده که بدن یک زن منو تحریک کنه اما بدن یک مرد نه...راساش نمیدونم بعضی اوقات حسودیم میشه بهش و بدنشو میخام واسه خودم و لباس هاشو و ... اما به هر حال اون محرک بوده اما مردها نه...:در عین حال بله شده مردی را که جلوی خود حاضر میبینم برای شوهرم مناسب ببینم و دلم او را بخواهد اما اقدام خیر...این مورد در باره دختران نیز صادق هست حتی به نسبت بالاتر
    سوال۲:من کلا عاشق نشده ام...چون شرایط این کار را نداشته ام و فرصت و تمکن لازمه هم تا حدی برایم نبوده چون مشغول به تحصیل هستم و وابستگی به خانواده وجود دارد....
    سوال۳:با عرض تاسف‌ ، من با لباس زیر زنانه چند باری از منزل خارج شده ام ولی نه به نحوی که پیدا باشد...آرایش خیر ، کاملا در خفا بوده
    سوال4:زن هستم..هرگز خودم را پسر تصور نکرده ام..بله علاقه مند هستم این کار ها را برای یک مرد -الزاما شوهرم نه حالت دیگر و الزاما در بدن زنانه در حالت فعلی ، هر دو مورد به خاطر تفکرات سنتی و چارچوب هایی که برای خودم دارم-انجام دهم...اما هرگز سعی نکرده ام از ابزار شبیه سازی بهره ببرم و احتمالا هرگز چنین نخواهد شد...---اکنون که به آن فکر میکنم لذت میبرم اما اگر در کالبد یک پسر باشد ابدا
    ویرایش توسط بادخفیف : 11-11-2019 در ساعت 05:31 PM

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر میشه راهنمایی کنین
    سوال۱.من هیچ وقت برای نزدیکی به هیچ یک از دو جنس وارد عمل نشده ام ....احتیاط و مذهب و ... ----ولی یک خبر خوب برای خودم: شده که بدن یک زن منو تحریک کنه اما بدن یک مرد نه...راساش نمیدونم بعضی اوقات حسودیم میشه بهش و بدنشو میخام واسه خودم و لباس هاشو و ... اما به هر حال اون محرک بوده اما مردها نه...:در عین حال بله شده مردی را که جلوی خود حاضر میبینم برای شوهرم مناسب ببینم و دلم او را بخواهد اما اقدام خیر...این مورد در باره دختران نیز صادق هست حتی به نسبت بالاتر
    سوال۲:من کلا عاشق نشده ام...چون شرایط این کار را نداشته ام و فرصت و تمکن لازمه هم تا حدی برایم نبوده چون مشغول به تحصیل هستم و وابستگی به خانواده وجود دارد....
    سوال۳:با عرض تاسف‌ ، من با لباس زیر زنانه چند باری از منزل خارج شده ام ولی نه به نحوی که پیدا باشد...آرایش خیر ، کاملا در خفا بوده
    سوال4:زن هستم..هرگز خودم را پسر تصور نکرده ام..بله علاقه مند هستم این کار ها را برای یک مرد -الزاما شوهرم نه حالت دیگر و الزاما در بدن زنانه در حالت فعلی ، هر دو مورد به خاطر تفکرات سنتی و چارچوب هایی که برای خودم دارم-انجام دهم...اما هرگز سعی نکرده ام از ابزار شبیه سازی بهره ببرم و احتمالا هرگز چنین نخواهد شد...---اکنون که به آن فکر میکنم لذت میبرم اما اگر در کالبد یک پسر باشد ابدا
    راستی؛
    به نظرم گاهی اوقات این طور است که یک زن این وسط لازم است، حالا اگر خودم باشد یا یکی دیگر...
    -چنین چیزی در روان شناسی وجود دارد که اگر امکان وجود چیزی به صورت خارجی اگر نباشد در درون خود آن را متصور بشویم و بعد یادمان برود و فکر کنیم خودمان است؟--
    من قبل از بلوغ بسیار کمتر به دختر بودن فکر میکردم اما بعد از آن همه چیز بیشتر شد، لبته در این حد که در بازی های در ذهنم خودم را دختر فرض کنم یا مثلا فکر کنم دارم عروس بازی میکنم.بوده اما بازی های با نمود خارجی چنین نبوده، قبح مسیله خوب از ابتدا برایم روشن بود....
    البته خوب فکر کنم در کل هم بعد از آن و با بزرگ شدن همه چیز بیشتر میشود...

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

اگر میشه راهنمایی کنین
    سوال4:زن هستم..هرگز خودم را پسر تصور نکرده ام..بله علاقه مند هستم این کار ها را برای یک مرد -الزاما شوهرم نه حالت دیگر و الزاما در بدن زنانه در حالت فعلی ، هر دو مورد به خاطر تفکرات سنتی و چارچوب هایی که برای خودم دارم-انجام دهم...اما هرگز سعی نکرده ام از ابزار شبیه سازی بهره ببرم و احتمالا هرگز چنین نخواهد شد...---اکنون که به آن فکر میکنم لذت میبرم اما اگر در کالبد یک پسر باشد سریعا
    قبلا درجواب پیام خصوصی شما به بنده به شما گفتم که شما باید درمان را از ذهنت آغاز کنی
    شما واقعا فقط یک تفکر گر هم جنس باز هستین ودرخارج از آن نه
    علت بدیهی است یکم به جواباتون فکر کنین خواهید دید که چرا
    قبلا گفتم الانم میگم یادتونه توی پست خصوصی ازتون خواهش کردم که درحال حاضر سمت دوست دختر نروید علت روهم گفتم
    من حتی فکروشوهم نمیکردم با کتاب اینقدر سریع به جواب برسی
    مشکله شما مشخصه فقط دنبال حامی هم جنس هستین نه دنبال شریک هم جنس

درضمن یه مدت کاربران به من شک دارن به خاطر این که اکثر کاربران
    که استارتر موضوع بودن توی تاپیک های مثل جنون آنی از روش من برای مشاوره استقبال کردن بعضی از کاربران معتقد هستند که من بایک یوزر تاپیک میزنم وبایک یوزر جواب میدهم ومنو مولتی یوزر خطاب میکنن خواهش میکنم برا اینکه این فکرو درمورد من نکنند به تاپیک ادمین های سایت دردتون چیه برین ودرنظر سنجی ابتدای تاپیک شرکت کنید

البته کاربرانی مثل هه هه ایجاد اختلاف کرده اما در پسا پس پست ها
    بعضی از کاربران اشاره به من هم دارند
    ویرایش توسط Saltanat : 11-11-2019 در ساعت 05:44 PM

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

کسی میدونه این یعنی چی؟
    سلام دوست عزیز
    بخاطر مشکلات انجمن و عدم توجه مدیران ،یه تاپیک انتقادی قرار داده شده که خواهشمندیم اگر علاقمند به بهبود وضعیت سایت هستین درین تاپیک شرکت کنین

وگرنه مطرح کردن سوال یا مشکل شما و بعدش گپ زدن با یه کاربر دیگه هیچ کمکی به شما نمیکنه!!!

به منظور حل مشکلات انجمن که قطعا کمک به حل مشکلات شما هم خواهد کرد لطفا درین تاپیک شرکت بفرمایین:

https://forum.moshaver.co/f74/%D8%A7...66/#post289195
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

13. 2 کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی دیگه اطلاعی/تجربه مشابهی نداشت؟

15. کاربران زیر از بادخفیف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد