نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فکر کنم افسردگی گرفتم

1504
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Arrow فکر کنم افسردگی گرفتم

سلام من یک دختر 14 ساله هستم . من قبلا اعتماد به نفسم خیلی خوب بود ولی یک سالی میشه که مداوم گریه می کنم همش حس می کنم کسی دوستم نداره یا براشون بی ارزشم و بود ونبودم براشون فرقی نمی کنه و خیلی حساس شدم قبلا اگر یک نمره ی بد می گرفتم گریه نمی کردم فقط یک ناراحتی دو یا سه ساعته داشتم بعدش یادم می رفت ولی حالا ...... از مهمونی رفتن خوشم نمیاد ،جاهای خیلی شلوغ و اصلا دوست ندارم ، خیلی کم حرف هستم ولی اگر کسی به هم چیزی بگه سریعا جوابشو میدم ، من نسبت به در و مادرم و خواهرم هیچ احساسی ندارم .... از بچه ها زیاد خوشم نمیاد.

2. کاربران زیر از parisa.kh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    تشکر شده 56 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : فکر کنم افسردگی گرفتم

سلام دوست عزیز خوش اومدی
    چرا فکر میکنی دچار افسردگی شدی؟ مشکلی قبلا داشتی؟اتفاق خاصی؟دلیل این حالتت رو چی میدونی؟
    امضای ایشان
    می دانی بهترین دوستت کیست ؟؟؟؟

کسی است که اولین قطره اشک تو را می بیند...

دومیش را پاک می کند...

و سومیش را به خنده تبدیل می کند

4. کاربران زیر از Dream High بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1850
    تشکـر
    8
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    همسر اینده من یک مشکل براش پیش اومده که اصن نمیدانم چیکار کنم خودش هم همیجوری مانده لطفا میشه کمکم کنین
    ۲۶ سالش است و همیش تشویش میکنه نمیدانم چرا ایقد تشویش اما در حدود چند وقتی است که اصلا از همه چیز بدش امده
    حتا حرف زدن
    یه چیزی اگه کسی اعضای فامیلش بگه جواب نمیده اصن حوصله شو نداری که حرف بزنه همیش تو فکر است
    الان میترسم این چی قسم بیماری است که ایشون دچار گردیده
    میشه کمکم کنید
    ممنون

نوتـ :سپاس از مشاورهای قبلی که برام دادید

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام پریسا جون

شما نوجوونی الان، نگران نباش این حالت برای سن شما طبیعیه.

1. چون شما هنوز در حال تکمیل شخصیتت هستی و هنوز شخصیت ایده آل خودت رو نساختی. برای همین دچار کمبود اعتماد به نفس و در نتیجه افسردگی میشی.

2. معمولا توی این سن از نظر جسمی و ظاهری هم آدم (چه دختر و چه پسر) در حال تغییر هست. و این هم یه شوک برای انسان محسوب میشه، که به تدریج رفع میشه.

اما راهکار:

1. به خودت یادآوری کن که این مرحله (مرحله تغییرات جسمانی) گذرا هست و به زودی شما به یه جوون زیبا تبدیل خواهی شد.

2. توی این سن حساس، با آدم های بااخلاق و مؤمن بیشتر ارتباط برقرار کن، تا بتونی از اونها توی ساختن شخصیتت استفاده کنی.

3. درس اگرچه مهم هست اما بدون که نمره، توی این مرحله از تحصیل، خیلی ملاک نیست. و حالا اگه مثلا 20 نگرفتی چیزی رو از دست ندادی بلکه نمره در مراحل بالاتر بیشتر سرنوشت ساز هست. الان بیشتر مفهومی درس بخون و روی نمره حساس نباش.

4. در مورد اینکه به خانواده، خیلی علاقه مند نیستی، باز هم مربوط به اقتضای سن شما میشه، هیچ اشکالی نداره فقط سعی کن این بی علاقگیت به خانواده، باعث نشه که به دوستان و افراد بد جذب بشی.

موفق باشی
    ویرایش توسط نگین سبز : 01-13-2014 در ساعت 12:36 AM

7. 2 کاربران زیر از نگین سبز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد