نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شوهر شکاک

858
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1893
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر شکاک

من 4 ماهه که ازدواج کردم . شوهرم به شدت بد بین شکاک و فحاشه. علاوه بر این گهگاه دست بزن هم سره هر دعوامون داره. خیلیا بهم پیشنهاد میکنن که عمرم و سره همچین مردی نزارم ولی من میخوام برای حفظ زندگیم بیشتر تلاش کنم . قبل از عقدم شوهرم بسیار ادم اروم و مطیع و عاطفی به نظر میومد دقیقا بعد از عقد رفتارش تغییر کرد. میخوام سعی کنم به همون روزا برگرده که قبلا بود. البته بعد از هر دعوای افتضاحی که داریم ابراز پشیمونی میکنه ولی دفعه بعد دوباره رفتارش و تکرار میکنه. چه کار باید بکنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    تشکر شده 56 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سلام

سلام دوست گرامی خوش اومدی
    ایشون چه کارشما رو نمی پسندن؟چه عاملی باعث میشه که پرخاشگری کنند؟
    امضای ایشان
    می دانی بهترین دوستت کیست ؟؟؟؟

کسی است که اولین قطره اشک تو را می بیند...

دومیش را پاک می کند...

و سومیش را به خنده تبدیل می کند

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1893
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام

داعما بمن بی اعتماده. در حالی که من کوچکترین خیانتی بهش نکردم و نمی کنم. خودش عنوان میکنه که تو دعواها من انقدر عصبانیش میکنم که اون از کوره در میره و باعث میشه فحش بده و کتکم بزنه و سره خودشو به در و دیوار بکوبه. ولی نظر من اینه که همه ادما عصبانی میشن و بحث و دعوا دارن، آیا همه اونا به همین شکل تو دعواهاشون رفتار میکنن و فحش کاری و بزن بزن و بی احترامی دارن؟!!! اخره هر دعوایی خیلی عذر خواهی میکنه ولی دیگه چه فایده ! حریم ها شکسته شده .! وقتی می بخشمش و ازش قول میگیرم که دیگه تکرار نشه باز سره دعوای بعدی همون رواله! پیش مشاور رفتم ولی اون هر بار بهونه میاره و نمیاد. میگه خودمون حلش میکنیم. تحمل تهمت فحش کتک چیزی نیست که بتونم بپذیرم از طرفی هم نمیتونم آینده زندگیمو تا همینجا ببینم! در کل نسبت به هر رفتاری عکس العمل خیلی خیلی شدیدتری داره. خودش درامد خیلی کمی داره و حقوق من صرف همه اقساط و بدهی هامون میشه ولی باز با این حال هر بار تهدید میکنه که نمیزاره دیگه سره کار برم!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد