نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تلاش برای ترمیم رابطه عاطفی

1060
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1895
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تلاش برای ترمیم رابطه عاطفی

سلام

من و همسرم ۸ سال هست که ازدواج کردیم. فرزندی هم نداریم. در مدت این هشت سال رابطه زناشویی خوبی نداشتیم. خیلی خیلی کم بوده. چند وقت پیش متوجه شدم که شوهرم عکس و فیلم ناجور از اینترنت نگاه می کنه. خیلی ناراحت شدم. البته چند سال قبل هم چنین چیزی ازش دیده بودم و متاسفانه اونقدر ناراحت شده بودم که به روش آوردم و بهش گفتم بعد از مدتی مسال فراموش شد تا همین چند وقت پیش که دوباره چنین چیزی دیدم. اول سعی کردم بروش نیارم و رابطه ج ن س ی رو باهاش بیشتر کنم و رابطه رو خودم شروع کنم حتی اگه اون چیزی نمیگه. فکر می کردم که اینطوری خوب باشه. اما بعد دیدم که فردای روزی که رابطه داشتیم باز ایشون رفته سراغ اینترنت و ... . خلاصه اینکه خیلی داغون شدم و بهش گفتم و تنش ایجاد شد. در مدت ۱ ماه این موضوع چند بار پیش اومد و هر بار هم دعوایی شد. بعد یک روز به من گفت که می دونی می خوام باهات رو راست باشم. من از رابطه با تو لذت نمی برم. واقعا داغون شدم وقتی این حرف رو زد. گفت نمی خواستم بهت بگم اما با این کارهات مجبورم کردی که بگم. بعد ۱ روز تمام صحبت کردیم. معلوم شد که ایشون از نحوه رفتارهای من در این مدت زندگی خیلی رنجیده. رفتارهایی مثل شکاک بودن، کم انرژی بودن، بی هدف بودن و خلاصه اینکه گفت که ما اصلا از اول به درد هم نمی خوردیم و از یک جنس نبودیم. گفت به نظرم باید طلاق بگیریم.
    البته اخلاقیات بدی که داشتم رو قبول داشتم. ازش فرصت خواستم که رفتارم رو درست کنم. اما نمیدونم با اصلاح رفتارم احساس ج ن س ی ایشون به من برمی گرده ؟ دوباره از باهم بودن لذت خواهد برد؟ برای یک زن داشتن رابطه بدون احساس خیلی سخته. خودشون هم میگن من دیگه صبرم لبریز شده. هر کاری می کنی خودت باید بکنی . اگه میتونی معجزه کنی.
    آیا به خاطر رنجش هایی که از من در این مدت داشتن بی میلی ج ن سی هم ایجاد شده ؟ با رفع رنجش رابطه خوب میشه یا ایشون به دیدن اینترنتی عادت می کنه و من براش دیگه جاذبه ای نخواهم داشت ؟
    خواهش می کنم در این مورد کمکم کنید. در مدت این ۱ ماه واقعا زندگی برام سخت شده.
    متشکرم.

2. کاربران زیر از hani_day بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : آیا ترمیم رابطه عاطفی با این وضعیت ممکن است؟

سلام عزیزم
    خیلی عالیست که شما مشکل رو ریشه یابی کردید و کاستیهارو هم پذیرفتید . پذیرش قدم اول هست که شما طی کردید حالا اگر ادامه بدید و دلسرد نشید حتما خواهید توانست.
    اما در مورد عادتی که همسر شما پیدا کردن مطمئن نیستم و درواقع ایشون هم باید حرکتی کنن و برای زندگیشون تلاش کنن چون ایشون باین زندگی و همچنین شما باین زندگی متعهد شدین و رها کردنش و یا بهانه کردن کاستیهاش برای به گناه افتادن توجیه مناسبی برای نادیده گرفتن این تعهد نیست و نشونه سستی و پوچی است پس علاوه براینکه خودتون تلاش میکنید تا اشتباهات رو جبران کنید از ایشون هم بخواین که همکاری کنن.
    موفق باشین

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1659
    تشکـر
    3
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من از مشاورين سايت نيستم.
    با نظر "باران باران" موافقم و بايد بهتون بگم که شما به نسبت خيلى از آدما خيلى فهيم هستين که وقتى توى زندگيتون مشکلى بوده و از سمت شما بوده اونو قبول کردين و سعى دارين زندگيتونو نجات بدين.

راجع به سوال اولتون بايد بگم که شايد اين رنجشها فقط يه بهانه اى باشه واسه نگاه کردن به اينجور عکساو فيلما, شايدم ايشون توى رابطه جنسى خيلى گرمه و شما سردين, يعنى شما ايشون رو کاملا ارضا نميکيد و ايشون براى رفع اين کمبود به سمت اين فيلما ميرن. مثلا ممکن ايشون با سه بار نزديکى در هفته نيازشون برطرف بشه و شما با يک بار و اين تصور غلط براى شما بوجود بياد که يه بار که برا من کافيه لابد برا همسرمم کافيه,, خيلى ميبخشيد اينقد صريح صحبت ميکنم ولى بايد بگم که مردا باهم فرق ميکنن و بايد بدونين همسرتون از چجور س ک س ى خوشش مياد, خشن, رمانتيک و ... حتما نبايد نزديکيهاتون توى يه اتاق به يه شکل و تکراريو خسته کننده باشه, بقيه جاهاى خونه هم جز محدوده گرم و امن زندگي زناشوييتون محسوب ميشه, اين فيلما خيلى هم بد نيستن(البته بعضياشون) اگه از جنبه آموزشي نيگاه کنيد خيلى روشهاى جديدى توى رابطه جنسيتون ياد ميگيريد که ميتونين ازش لذت بيشتر ببرين و از يکنواختى در بياين, مگه توي مدت زندگيمون کى اين چيزارو بهمون ياد ميده؟! بعضى از خانوما فک ميکنن توى رابطشون زود بايد برهنه بشن, در صورتى که خيلى از مردا از لباساى س ک س ى که همسرشون ميپوشه خيلى بيشتر به وجد ميانو رابطه با اون پوششا رو بيشتر دوست دارن.

درباره سوال دومتونم اگه اين رنجشا بر طرف بشه چرا که نه, اون چه مرديه که وقتى از همه لحاظ تو خونه تامين باشه پاشو کج بزاره, وقتى که همسرى داره که دوسش داره و همه نيازاشو برطرف ميکنه, مگه از مغز بى بهره باشه که با عکسو فيلم نيازاشو رفع کنه!!!

حرفايى که نوشتم هيچ ارتباطى با مشاورين متخصص سايت و خود سايت نداره و فقط نظر شخصى يه کاربر ساده بود که خودشم مشکل داشته و با اين سايت آشنا شده.

اميدوارم مشکلتون زود زود زود رفع بشه و در کنار همسرتون زندگى سراسر شادى و سلامتى داشته باشيد.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1895
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم دوستان از اینکه به موضوع من توجه کردید.
    مشاوران سایت رو چطور میشه تشخیص داد؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

با نام کاربری و رنگش
    moshaver
    ravanshenas
    admin
    اگه درست گفته باشم!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد