نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: رفتارای عجیب دختر

1462
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتارای عجیب دختر

با عرض سلام و خسته نباشید.بنده 25 سال دارم حدود6 ماه با یک خانوم 19 ساله ربطه دارم.ایشون تک فرزند هستند بچه طلاق از10 ساگی.ودارای وضع مالی نسبتا خوبی.البته منم در حد خودشونم .رابطه جنسی کامل هم داشتیم .ما رابطه خوبی داشم و کاملا با زندگی و خانواده هم آشنا شدیم.مادرای جفتمون درجریان بودن .بعد از گذشت 2 ماه از رابطمون به بهانه اینکه سرد شده و احساسی نمیبینه اقدام به قطع رابطه کرد.من حدود 10 روز پیگیرش بودم و نازشو کشیدم که بدتر شد.و منم خودمو کشیدم کنار.بعد از گذشت 10 روز با یک خط غریبه اقدام به امتحان کردن من کرد که من بعد متوجه شدم اون بوده و ازمن میپرسید اسم اونی که باهاش دوستی چیه..!چون من ج نمیدادم.اخرسرم اسم خودشو اوردم. دگه اس نداد تا20 روز بعد خودش اس داد و بعدگفت اشتباهی شده.البته خالی میبست.جواب ندادم اول. بعد گفتم شمارمو پاک کن گفت پاک نمیکنم .خلاصه از حرفاش معذرت خواست ودوباره رابطمون شکل گرفت.بعد چندروز منو ختم پدربزرگش دعوت کردو به چندتا از فامیلاشون معرفی کرد.سره یه موضوعی بهش یکم گیر دادم از دستم ناراحت شده بود.منم معذرت خواستم.حرف از ازدواج بینمون بود و اون اوایل راغب نشون میداد.خلاصه دوباره به مدت یک ماه هست که سرد شده بود و فقط هرزگاهی اس میداد سلام و کجای! همین.و بهانه اش این بود سرش شلوغ زندگیشه ی جورایی راست میگفت.
    خلاصه دیروز اتفاقی دیدمش وگفتم تکلیفمو روشن کن بیام خواستگاری؟ گفت فعلا درس دارم بعدشم اخلاقمون جور نیست.توهمش گیر میدی(ولی اسم احوال پرسی منو گیر دادن گذاشته)
    خلاصه از پیش هم رفتیم من باز پیگیرش شدمو اس دادم.گفت دوستت دارم که بارپیش اومدم سمتت.الانم دارم.ولی اخلاقمون جورنیست!!قسم خورد کس دگه ای در کار نیست ولی ازدواج شوخی نیست.بنظرم زیادی بزرگ کرده قضیه رو ما اونقدم اختلاف نداشتیم.الان هم زنگ بزنم ج میده ولی سرده سرده.به نظرتون چه کارکنم؟؟ اون ناز داره یانمیخواد؟

2. 2 کاربران زیر از amir-00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    تشکر شده 56 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوستت دارم ولی...

سلام دوست گرامی خوش اومدی
    دلیل سردیشون فقط اینه که اخلاقیاتتون بهم نمیخوره؟شما از چه نظر تفاهم نداشتید؟میشه چندتا ازاختلافاتتون رو بگید
    در ضمن ایشون با شما که رابطه ی جنسی کامل داشتن..برنامشون برای همسر آیندشون چیه؟؟
    امضای ایشان
    می دانی بهترین دوستت کیست ؟؟؟؟

کسی است که اولین قطره اشک تو را می بیند...

دومیش را پاک می کند...

و سومیش را به خنده تبدیل می کند

4. 2 کاربران زیر از Dream High بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممنون از توجهتون.اولا که :کلا اخلاقش طوریه که دوس داره کسی زیاد پیگیرش نشه و خودش پیش قدم باشه و چیزیو بخواد از اینکه ازش بخای کاریو بکنه بدش میاد ولی اگر نگی خودش انجام میده.من اون چند وقتی که کم پیدا بود و میگفت سرم شلوغه سعی کردم کم پیگیرش نشم زیا د و اونم هرزگاهی خودش ا س ام اس میداد.تا اینکه خیلی بهش زنگ زدم پیگیری میکردم اونم میگفت تو که میدونی من بعضی اوقات کاردارم چرا همش زنگ میزنیو گیر میدی.ی بار بهش شک کردم که دروغ میگه! بهش زنگ زدمو گفتم دروغگو بورو با همون خوش باش.ناراحت شده.یبار دگم چندتا پست غمگین وعاشقانه تو فیس بوک گذاشته بود بهش گفتم اگرکس دگه ای رو میخای بریم جلو واست.که باز نارااحت شد.البته اونم چیزای گفت که تلافی کرد.خلاصه وقتی جواب منو نمیده و کم پیدا میشه من فکرم درگیر میشه و ازش میخوا م زود جواب بده و اونم فقط میگه دستم بند بوده گیر نده. منم بهش گفتم: این اختلافات تو دوستی پیش میاد چون پیش هم نیستیم.اون میگه از الان معلومه اختلاف داریم وای به حال اونموقع که ازدواج کنیم.بهش گفتم خداحافظی کن پس نکرد.. تکلیف رابطه جنسی رو باهاش حرف نزدم.میگفت حلقویه و شواهد هم همینو میگفت. حالا چکار کنم؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1659
    تشکـر
    3
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من از مشاورين سايت نيستم
    ميدونم چقد به اين خانوم علاقه داريد, فقط به نظرم اومد اين خانوم که فرق بين گيردادن و به فکر کسى بودن(نگران بودن) رو نميدونه,, آقايي ميکنى که هنوز دنبالشى, برو دنبال زندگيت, به قول خودش ميتونى با اخلاق اين خانوم يه عمر کنار بياى؟! ناگفته نماند که 19 سالشونه و سنشون کمه, شايد به خاطر سنشونه که اينجورين!!!
    البت به نظر من اين رفتارشون مربوط به طلاق پدرو مادرشون نميشه و از 10 سالگى تا حالا بايد با اين موضوع کنار آمده باشن, صد البت بسته به آدمشم داره. و اين که من حس شما رو نسبت به ايشون درک ميکنم اما به نظرم مياد شايد زمان همه چيزو حل کنه, بهشون زمان بدين و هيچ تماسى باهاش نداشته باشين(با توجه به اخلاقشون و اين که قدرتونو بدونن) فقط دورا دور مواظبشون باشين.
    خب اينا فقط نظر شخصى من بود و هيچ ارتباطى به مشاورين متخصص اين سايت نداره.
    اميدوارم مشکلتون حل بشه, به هم برسيد و با خوبى خوشى يک عمر کنار هم زندگى کنيد.

7. 2 کاربران زیر از nofi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممون از راهنماییتون. پس نظر شمام اینه دورو برش نرم چند وقت!!

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    منم با نظر ایشون موافقم صبر کنید و بهش فرصت بدید و این مدت خودتونم بیشتر به رابطتون و رفتارهایی که گاهی اذیتتون میکرده فکر کنید شاید اگه کمی ازش فاصله بگیرید بهتر واقعیت ها رو ببینید و تکلیفتون با دلتون معلوم بشه
    موفق باشید

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    تشکر شده 56 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام مجدد دوست گرامی
    بهتره این موضوع که طرف ایشون بروید یا نه رو خودتون تشخیص بدید..با توجه به حس و علاقه خودتون و همینطور درچهارچوب عقل و منطق..

به هرحال شما به ایشون شک کردید وگفتید پای کسه دیگه ای درمیونه و این موضوع برای ناراحت شدن یه دختر خانوم کم نیست..
    شاید ایشون زودرنج هستن و به خاطر مسایلی که پیش اومده هنوز دلخور باشند و با این کار شما کار بدترشه
    من به شخصه فکر میکنم مدتی سعی کنید درجهت خوشحالی بیشتر ایشون قدم بردارید و با لطافت و نرمی کمی بهشون قوت قلب بدهید و بهشون شک نکنید واعتماد داشته باشید
    اگر دیدید این کار جواب نداد و واقعا مشکل از ایشونه بایستی بیشتر فکر کنید
    امضای ایشان
    می دانی بهترین دوستت کیست ؟؟؟؟

کسی است که اولین قطره اشک تو را می بیند...

دومیش را پاک می کند...

و سومیش را به خنده تبدیل می کند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممنون.بهش اس ام اس دادم دیروز و گفتم که یه سری از حرفام بی مورد و تند بوده قبول دارم.و شک کردنمم الکی بوده.ولی چیزه خاصی نگفت.البته قبلش اس داده بودم واسه یکاری دگه که جوابمو داد البته سلام نکرد. بعد چندتا اس ام اس من این حرفو زدم.جوابی نداد تا الان.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

چجوری میشه فاصله منطقی ازش بگیرم ؟و ازادش بزارم فکر کنه؟.مثلا چقدر زمان؟ آخه دفعه پیش که ازش 25 روز فاصله گرفتم تاثیر داشت.ولی باز میترسم از اینکه فاصله بگیرم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1816
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام امیر جان من مشاور نیستم اما نظر شخصیه من اینه که بیشتر دقت کنین شاید ایشون دم دمی مزاج باشن و اصلا دست خودشون نباشه- به نظر من بهترین کار اینه که زمان بدین هم به خودتون هم به ایشون ایشون تا با خودشون کنار نیان و قلبا مطمئن نباشن که میخوان تا آخر عمر با شما بمونن نه زنگ و اس ام اس های شما تاثیر ندارن به هم زمان بدین تا ریشه کارو محکم کنین از اون به بعدش دیگه راحته

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

مرسی.خیلی دوس دارم حسشو بدونم که چیه و چطوری رفتار کنم.مرسی

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

فکر میکنم از هر اختلاف سلیقه کوچیکی میترسه و فکر میکنه که در آینده مشکل ساز میشه.ولی از نظر من ما مشکل خاصی نداریم جز اینکه اون فکر میکنه ما به درد هم نمیخوریم.من بهش میگم وقتی خانواده ها بیان وسط و منو تو راحت در ارتباط باشیم خیلی مشکلا حل میشه. اوایل که زیاد باهم بودیم اختلافی نداشتیم به اون شکل.اگرم منو واسه سرگرمی میخواست چرا کل زندگیشون به من گفت؟منو به فامیلاشون نشون داد؟ و کلی عکس بهم داده.؟منم بخاطر همین دوسش دارم.یه بارم فتو دوباره گفت نمیتونم برگشت. حس اون چیه؟و من باید چگونه باشم؟؟؟

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من تحقیقات بیشتری در رابطه با ایشون بعمل بیارین و تسلیم احساستون دراینباره و برای بودن دائم با ایشون نشید. بخصوص کایشون با رابطه جنسی مشکلی نداره و بعد از رابطه کامل تازه باین نتیجه رسیدن که شما بدرد هم نمیخورین.
    ممکنه اصلا ایشون عادت به همچین رابطه هایی و سپس رها کردن اون داشته باشن.
    موفق باشید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

شاید با رفتار درست و بجا بشه رابطه رو روبه راه کرد.دوسش دارم.چه رفتاریو پیش بگیرم??بعد ی هفته زنگ زدم سرد برخورد کرد.اس ام اس بازی کردیم یکم بهم توپید منم توپیدم.گفت اخلاقت بده همش گیر میدیو شک داری.منم جوابشو دادم که اوایل واسه اینکه بیشتر بشناسمت شک کردم الان اونطور نیستم.خلاصه من بهش گفتم ابروتو مییرم با احساساتم بازی کردی.بعد زنگ زد دعوا کردیم باز گلایش اخلاق من و گیر دادنای قبلم بود.خلاصه دعوا کردیم و قطع شد.بعد نیم ساعت زنگ زد آروم بود.بهم گفت رو ماشینشو خط انداختن باید چکار کنه...من گفتم پولیش دارم من ،اگر بخای بهت بدم.خلاصه ازم خواست اونشب رفتم ماشینشونو دیدم و ی خط روش بود که کاری از دست من بر نیومد.قرار شد صبح ببریمش صافکاری.شبش اس دادیم و فردا صبح و هماهنگ کردیم اومد رفتیم صافکاری درستش کردیم.اونجا گفت واسه شهریه دانشگاه 600 تومن باید واریز کنه میترسه پولش کم بیاد.من حساب کردم پول صافکاریو گفت بهت میدم.( 30 هزار تومن شد.)خلاصه یکم حرف معمولی زدیم و از دعواهامون هیچی نگفتیم.به ظاهر اعصابو فکرش خراب بود.آخرش که خواستیم از پیش هم جداشیم گفت بابت همه چی ممنون.و رفت.عصرش اس دادم ج نداد.ومنم گیر ندادم دگه.الان ی روزه گذشته.به نظرم کس دگه ای رو نداره که از من کمک خواست.نظرتون چیه؟؟
    ویرایش توسط amir-00 : 01-24-2014 در ساعت 12:42 PM

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

جواب میدین؟

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام بنده مشاور نیستم
    اما در حد خودم راهنمایی میکنم. ببنید من در وهله اول تایید نمیکنم که رفتار این خانم درسته یا اشتباهه. اما شاید ایشون بعد از این مدت اشنایی و حتی ************ به این نتیجه رسیده باشن که نمیخوان ازدواجی صورت بگیره. بهرحال شرایط روحی و فکری ادمها در حال تغییر ست. بازهم میگم من کارهای این خانوم رو تایید نیمکنم اما شما هم پس از اینکه تلاش کردید، علت رو بفهمید، بهتره در نهایت به تصمیم این خانم احترام بذارید.البته ایشون هم باید در نهایت احترام تصمیمش رو با شما در میون بذاره

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    تشکر شده 34 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتارای عجیب دختر

امیرجان سلام..به نظر من ایشون سرش جایی گرمه و فعلا حتی با وجود رابطه کامل با شما نیازی به ازدواج نمیبینه..ایشون بعد از رابطه با شما متوجه شدن پرده حلقوی داشتن یا از قبل خبر داشتن؟؟ اصلا چرا پیگیر نوع پرده شدن؟؟! من جای تو بودم دیگه باهاش ادامه نمیدادم و خودمو از اینهمه استرس وبازی خوردن نجات میدادم..

21. 2 کاربران زیر از jimmyjump_888 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتارای عجیب دختر

همونطور که دوستان گفتند شما باید یه مدت کاملا سنگین باشی و طرفش نری حتی اس داد اصلا دیگه درمورد رابطه دوستی و ازدواج حرف نزنید خیلی سنگین رفتار کنید..یکم بهش زمان بده بذار فکراش کنه تو این زمان خودت یکمی به نبودش عادت میکنی برای شماهم خوبه تا ببینید چی پیش میاد ...

23. 2 کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد