نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انتخاب رشته

1073
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1596
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب رشته

سلام
    اسمم محسنه متولد1371 ام بامدرک سیکل وارده حوزه علمیه شدم البته بدون هدف و هیچ اطلاعی از درس حوزه نداشتم اوایل درسم ضیف بود یا بهتره بگم درس نمیخواندم ولی همزمان دبیرستان میخواندم ودرسم خوب بود رشتم کامپیوتر بود ولی دیپلمم رو که گرفتم چسبیدم به درس حوزه ودرسم قوی شد ولی بازهم نمیدانم کدام مسیر رو برم حوزه یا رشته کامپیوتر به دوتاشون علاقه دارم ولی نمیتوانم دوتاشون رو بخونم چون دو رشته وقت وپشتکار زیادی میخوان ومن هم خیلی هم عقب افتادم هم از دانشگاه چون دیپلم رو که گرفتم دیگربه دانشگاه نرفتم وموقعی هم که دبیرستان میخوندم 2سال ازحوزه عقب افتادم ومن الان 21 سالمه .

ممنون میشم اگه به من کمکی کنید.

2. کاربران زیر از mohsen71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : انتخاب رشته

سلام و روز بخیر
    به نظر من شما خودتون باید بررسی کنید که کدوم رشته رو باید انتخاب کنید . بجز علاقه فاکترهای دیگه ای در انتخاب یک رشته تحصیلی و ادامه دادن اون وجود داره که باید در نظر گرفته بشه. مثل آینده شغلی رشته مورد نظر ، استعداد کافی در اون رشته و ...
    البته من پیشنهاد می کنم رشته های دیگری رو هم مورد نظر قرار بدید ولی اگر فقط بین همین دو رشته مرددید باید بدونید که رشته های فنی مهندسی مثل کامپیوتر دردانشگاه ریاضیات قوی رو نیازمند است و نباید دروس هنرستان رو در این رشته مورد نظر قرار داد .
    تجربه شخصی من در انتخاب رشته بشما اینست که کتابهای مورد تدریس در رشته مورد نظر رو از نزدیک ببینید و در موردشون اطلاعات بگیرین بعد تصمیم گیری کنید .
    موفق باشید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد